Skocz do zawartości


Zdjęcie

KRAVMAGA LUBLIN


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
17 odpowiedzi w tym temacie

budo_werwolf2005
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

KRAVMAGA LUBLIN
Wie ktoś o jakiejś innej sekcji kravki w Lublinie
  • 0

budo_pankm
  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: KRAVMAGA LUBLIN
W lublinie od 6 października rusza sekscja Krav Maga Central Europe Kapap & Krav Maga Association - doskonałe warunki w Osrodku Sportowym Uniwersytetu Przyrodnicze ul. Głeboka 31 MIASTECZKO AKADEMICKIE wiecęj informacji tel. 604 193 102
www.kapap-kravmaga.pl
  • 0

budo_werwolf2005
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: KRAVMAGA LUBLIN
Przepraszam bardzo ale chyba Pan żartuje!- Potwierdźcie najpierw swoje pasy i uprawnienia. Z tego co wiem część z was wogóle nie ma uprawnień do nauki czegokolwiek Poza tym wasze umiejętności są marne(może nie wszystkich). Mam do was duży dystans ponieważ was ZNAM. Jak możecie nadawać sobie dany w ten sposób. Ktoś kto was zna śmieje się z was w żywe oczy. Przeczytajcie odp Pana Adamczyka z postu powyżej.Z całym szacunkiem do kogoś kto nie ma kasy na podwyższanie swoich umiejętności - nie rozwija się w żaden sposób tylko bazuje na tym co widział na youtube, i rodzimej sekcji w życiu bym nie przyszedł.Nie macie oficjalnie potwierdzonego ŻADNEGO STOPNIA W KRAVMAGA. Wasze dany są nadane w sposób śmieszny i są plamą w środowisku BLACK BELT.

a jeżeli ktoś szuka alternatywy K1 -- znalazłem coś takiego.
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Nie byłem i nie wiem jak tam jest ale oni przynajmniej są rekomendowani przez Douieba a wasz Mistz was opisał w poście powyżej.
  • 0

budo_pankm
  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: KRAVMAGA LUBLIN
Oj pojawiła się konkurencja, rozwija się, powstają nowe sekcje. Trzeba pomawiać. "tylko my", "tylko ja jestem wielkim mistrzem", "tylko my trenujemy jedyną prawdziwą km". Przypominam, że w naszym kraju instruktor musi posiadać uprwnienia państwowe, te wszytkie papierki z wielkich federacji nie maja formalnej prawnej wartości. Przyznawane są wewnętrznie w ramach danej federacji i maja war4tość prestiżową. Kto i jakie pasy uprwnienia nadaje w danej federacji to są wewnętrzne sprawy. W samym Izraelu jest mnustwo organizacji i kazda jest "jedyna prawdziwa" Macie Panowie syndrom Izraela wielkich mistrzów itp. Okazuje się, że można robić coś dobrego opierając sie na naszych polskich instruktorach. Ocenę ich wartości pozostawmy studentom bo to oni widza ich na zajęciach a co często ważniejsze poza nimi. Poprostu pracujmy obok siebie, zajmijmy się treningami. A co do braku funduszy na szkolenia, to kazdy kto działał przez ostatnie kilka lat w Worldwide KM wie kto jeżdził z Grzegorzem.
  • 0

budo_kamil borowiec
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:LUBLIN
  • Zainteresowania:Combat

Napisano Ponad rok temu

Re: KRAVMAGA LUBLIN
Witam i zapraszam na zajęcia. Info na stronie [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Treningi środa i piątek ul Długosza ( LUBLIN ) . Szczegóły na stronie.
Panowie nie kłócić się! :D
  • 0

budo_mags
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2359 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Mayaxatl

Napisano Ponad rok temu

Re: KRAVMAGA LUBLIN
to w takim razie ja zapraszam na zajęcia [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
jest całkiem fajnie, nikt się z nikim nie wykłóca o słuszność, tylko się na sali nafierdalamy i w ten sposób ustalamy kto jest lepszy :)
  • 0

budo_pankm
  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: KRAVMAGA LUBLIN
"werwolf2005" Przeczytajcie odp Pana Adamczyka z postu powyżej.

Idąć twoim sposobem myslenia przez ostatnie trzy lata treningi na centralnych obozach tak zwanego Worldwide Polska 2006-2007-2008 obozy nad jeziorem Białym prowadził człowiek bez umiejetności, bez uprawnień, bez stopnia. Tego dramatycznego faktu nie zauwazyli wielcy mistrzowie /to moga zrozumieć bo notorycznie mieli problemy z powrotem do świadomości/. Po dwa obozy wakacyjne.... . A uprawnienia instruktorskie nadane przez Terego Viatour obecnie szefa Wordwide Europa sa sfałszowane, nie wazne nic nie warte. A od kogo maja w Worlwide Europa twoi idole panie werwolf2005. 2 dany w Tae Kwo Do nie od mistrza Leszcyńskiego który nadał mi stopień mistrzowski. Albo jesteś zaslepiony albo jestes jednym z nich. Ja mam zaszcyt być przyjacielem kilkunastu instruktorów których drogi rozstały sie z Worldwide Polska na poczatku jej historii. Jestesmy przyjaciółmi. Szanujemy się. A o ilu z tych ludzi mogą tak powiedzieć twoi obecni idole ?.
Na koniec mam pytanie czy kasowanie moich postów na Worldwide Polska -przyznaje bardzo boleśnie szcerych i podajacych fakty znane wielu, ma wam pomóc ?. Mylicie sie wszystkiego nie skasujecie nie usuniecie. Za dużo jest ludzi którzy pamietaja to wszystko i potwierdzą moje słowa.

  • 0

budo_g.adamczyk
  • Użytkownik
  • Pip
  • 24 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: KRAVMAGA LUBLIN
Mój drogi Robercie, dlaczego się ukrywasz i brak Ci odwagi podpisć się ?
Ale mnie to nie dziwi... każdy jest kowalem swego losu więc rób kolego swoje i nie ośmieszaj się bardziej...
  • 0

budo_werwolf2005
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: KRAVMAGA LUBLIN
■Instruktor ADRIAN WIELKOLIŃSKI- powiedż mi kto mu nadał 1 Dan.
Jeżeli potwierdzisz to dyplomem Darena OK - odszczekam wszystko.
Kto tobie nadał 3Dan rozumie że w kravmaga? Daren?
Sawicki 1dan-Gidon, Borowiec, Kopeć, Michalik,Lizak-1Dan -Douieb a tobie przyjacielu? Dlaczego oszukujecie ludzi ?
Grzegorz nie jest moim kolegą - znam go i tyle, nie wiem jak było na obozie bo nie byłem.
Nie denerwuj się-odpowiedz na moje 2 pytania.
W K1 trenuje mase ludzi -sam wiesz. Nie tylko mnie nurtuje ten problem. Po to jest to forum abyś odpowiedział-ROBERCIE?
Sam szukam alternatywy bo chciałbym potrenować w innym gronie ale taki jest rynek. Dlaczego ludzie z KAPAP Polska nie potwierdzają twoich uprawnień?
Pozdrawiam
  • 0

budo_kamil borowiec
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:LUBLIN
  • Zainteresowania:Combat

Napisano Ponad rok temu

Re: KRAVMAGA LUBLIN
Przeczytałem te wszystkie posty i powiem szczerze ,że temat jest dosyć ciekawy szczególnie dla mnie ponieważ pada tam moje nazwisko.W moim a może szerzej odnosząc się do sprawy NASZYM gronie SKMP/EFKM-RD temat jest bardzo prosty.
Wszystkie pasy można potwierdzić na str Richarda Douieba wpisując w okno wyszukiwania dane nazwisko. Nie wiem dlaczego ktoś miałby przypisywać sobie takie czy inne uprawnienia ale jeżeli faktycznie posiada certyfikat na dany stopień mistrzowski to chyba najłatwiej jest okazać dyplom.
  • 0

budo_a.w
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: KRAVMAGA LUBLIN
panie werwolf2005 , nigdy nie mowilem ze mam czarny pas w km, bo go nie mam , I NIKT polskiej federacji wkmf RÓWNIEŻ GO NIE MA!!!!! A BYLO NAS WIELU , otrzymaliśmy tylko uprawnienia instruktorskie czekalismy, prosilismy p. ADAMCZYKA o egzaminy na jakikolwiek pas, bo nikt zasn nie mial zadnego pasa w wkmf, gdyż p G.A. mial to daleko w DUPIE SZUKAŁ tylko zwyklych PAROBKÓW, bo CZESTO byli NIEDYSPONOWANI !!!!!

werwolf2005 - zadowolony??? a te czarne pasy w kazdej federacji np skmp to pic na wode , jak wszdzie aby miec instruktorów , czysty marketing
  • 0

budo_werwolf2005
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: KRAVMAGA LUBLIN
Polecam strone
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] wpiszcie kogokolwiek ze SKMP i powiedźcie mu ,że jego czarny pas to pic na wode.Nie szukaj daleko. Chyba p. Borowiec jest ze SKMP-czy już nie?
Nie chcę podawać swojego imienia bo mnie wyśmiejecie ale pamiętam cię A z treningów. Wbijacie sobie sami nóż w plecy-link do waszej strony

DYREKTOR REGIONU LUBELSKIEGO
CENTRAL EUROPE KAPAP & KRAV MAGA ASSOCIATION
Robert Jarszak III DAN/black belt/

Chief Instructor Oddziału SWIDNIK
Adrian Wielkoliński I DAN/black belt/

Grzesiek jest w tym konflikcie tylko stroną. Po co te dany-których jak sam napisałeś nie macie? Nie wystarczy napisać instruktor. W żadnej innej federacji twój NIBY DAN nie będzie brany pod uwagę. Przechodząc z federacji do federacji robi się unifikację pasa. TZN zdajesz okrojony materiał na Dan w danej federacji z pominięciem poszczególnych stopni . Bez wzgl na to czy robisz to przechodząc od Gidona do Levina, Douieba do Yanilova itd.
Reasumując-dobrze ,że chociaż sam to wyjaśniłeś.Bravo za odwage
  • 0

budo_a.w
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: KRAVMAGA LUBLIN
werwolf2005 - czytaj uwaznie ! Mam 1dan ale nie w krav maga:)
A po 2 przestan sie ukrywab panie Kamilu B. pod nickiem:) gratuluje ci czarnego pasa:) ale pokaz uprawnienia Krav maga, na stronie Duieba jestes tylko jako zwykly student z "1 DANEM" :) zycze ci jak najszybciej zrobienią instruktora KM:)
I nie badz juz taki zlosliwy,i zazdrosny:)
P O W O D Z E N I A
  • 0

budo_a.w
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: KRAVMAGA LUBLIN
potwierdzenie mojego 1dana zapraszam na strone
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] :)
  • 0

budo_kajtek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 328 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: KRAVMAGA LUBLIN
zatem walka o ''strefy wpływów''-czyli klientów (czyt.kasę) w toku! :D
  • 0

budo_kamil borowiec
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:LUBLIN
  • Zainteresowania:Combat

Napisano Ponad rok temu

Re: KRAVMAGA LUBLIN
Rozśmieszyłeś mnie kolego. Nie mam po co się ukrywać. Nie zamierzam nikomu nic udowadniać. Kto zechce będzie trenował tam gdzie uzna to za stosowne. Szanuje wszystkich którzy zajmują sie jakimkolwiek sportem, systemem , czy sztuką walki. Jest wielu chłopaków nawet z twojego grona , którzy trenują dłużej niż ja-ale czy to ważne? Wypisując takie brednie palisz za sobą mosty. Nie wiem czy to jest dobre rozwiązanie. Co do werwolfa to nie mam pojęcia kto to jest-a twój koment świadczy tylko o tym że nie trzymasz ciśnienia. Gratulacje zostaw dla siebie bo chyba potrzebujesz tego pasa bardziej niz ktokolwiek z nas. Pozdrawiam cię Adrian.
  • 0

budo_a.w
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: KRAVMAGA LUBLIN
TO BADZ KOLEGA I DAJ SOBIE Z TYMI PASAMI SPOKÓJ , I Z TA REKLAMA SWOJEJ FEDERACJI , POKAZ TEN DYPLOM INSTRUKTORA KRAV MAGA ? ?????

P.s umnie z cisnieniem ok dzieki :) tylko z twoim cos nie tak skoro podszywasz sie po GRZESKA A. i piszesz glupoty o ktorych nic nie wiesz ,powiedz czy warto bylo???
również cie pozdrawiam i życzę sukcesow:)
  • 0

budo_pankracy666
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: KRAVMAGA LUBLIN
Pokonaj własne słabości .... :D :D :D :D
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024