Skocz do zawartości


Zdjęcie

TUF 10 Heavyweights(SPOJLERY)


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
103 odpowiedzi w tym temacie

budo_maciekkapec
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 404 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tychy
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: TUF 10 Heavyweights(SPOJLERY)
Brendan Schaub, Justin Wren, Roy Nelson i prawdopodobnie Mike Wessel to jedyni goście, którzy mają pojęcie o MMA w tej edycji.
Też się zastanawiam czy to jest takie trudne znalezienie tych 16 gości, którzy wytrzymali by chociaż jedna runde na wysokich obrotach a nie chodzili po macie, szukali siebie i klepali beznamiętnie :D
  • 0

budo_doomdoom
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 310 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Edmonton, AB, Kanada

Napisano Ponad rok temu

Re: TUF 10 Heavyweights(SPOJLERY)
Walka Rampaga z drzwiami byla bardziej emocjonujaca niz to co sie dzialo na ringu. A zachwyty Dany sa po to zeby Spike mogl przez caly tydzien puszczac zapowiedzi do kolejnego odcinka, reklamujac najlepsza walke sezonu :)
  • 0

budo_fox
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1205 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdansk
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: TUF 10 Heavyweights(SPOJLERY)

Odcinek Fajny :) Co prawda ani gadki ani walka nie były na najwyższym poziomie ale od czasu do czasu fanie się coś takiego ogląda. :)


paliles cos jak to ogladales.... 8O :?:

nedza straszna :!:

Znaczy odcinek mi się podobał :) . Walka faktycznie porażka. Juz chyba Kimbo na działkach miał lepsze.
  • 0

budo_saku
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5219 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: TUF 10 Heavyweights(SPOJLERY)

Brendan Schaub, Justin Wren, Roy Nelson i prawdopodobnie Mike Wessel to jedyni goście, którzy mają pojęcie o MMA w tej edycji.
Też się zastanawiam czy to jest takie trudne znalezienie tych 16 gości, którzy wytrzymali by chociaż jedna runde na wysokich obrotach a nie chodzili po macie, szukali siebie i klepali beznamiętnie :D


Im nie chodziło o mających pojęcie o walce tylko bardziej o osobowości. Ale z tym też nie trafili
  • 0

budo_radekanto
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 834 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: TUF 10 Heavyweights(SPOJLERY)
po prostu żenada...kolejny odcinek utwierdził mnie że to najgorszy sezon...a walka to śmiech na sali bez kondycji, bez techniki
:roll:
ps. a ci gracze NFL to chyba stoją na boisku bo jak się ruszą to od razu padają ze zmęczenia...

8O
  • 0

budo_saku
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5219 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: TUF 10 Heavyweights(SPOJLERY)
Walka była taka nudna że ogladałem widzów zgromadzonych wokół oktagonu. Jakieś baby sie tam kręciły i nie były to ringlaski ani baby z komisji heh może dziewczyny uczestników przyszły na widzenie :lol:
  • 0

budo_grimper
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 417 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: TUF 10 Heavyweights(SPOJLERY)
Taka biuściasta to była chyba sędzią.... :roll:

Mitrione tyle gadał i zdechł po 2 minutach. Zresztą mógł z 10 razy skończyć walkę w parterze a wstawał. Cianias. Zresztą podobny numer odwaliła Carano z Cyborg - siedziała na lasce i wstała. Jej się to zemściło, na szczęscie dla Matta Scott był bez formy i nic nie umiał - leszcz totalny.
  • 0

budo_takedown
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4741 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: TUF 10 Heavyweights(SPOJLERY)
Hehe, naśladując obu... "Gejszad" i "Łempejdż" :lol:
  • 0

budo_vinland82
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1569 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toronto

Napisano Ponad rok temu

Re: TUF 10 Heavyweights(SPOJLERY)
Wlasnie obejrzalem odcinek.
Ja tak Sobie zadaje pytanie.Co przecietny nie cwiczacy/nie sledzacy MMA czlowiek Sobie pomysli o tym sporcie i UFC ogladajac takiego Tufa.Ze MMA to sport dla tepych ,zadufanych w Sobie spaslakow ,ktorzy walcza jak dwoch ziomow pod barem w Octagonie by rozladowac Swoje zle emocje i pomscic niepowodzenie w zyciu osobistym :? :? .
Trenerzy sie kloca niczym dzieci w piaskownicy a ich podopieczni wychodza do ringu i sie kompromituja:?

Nie sledze Nfl i nieznam tych kolesi ale jak oni mogli ponad godzine biegac po boisku w sprzecie zderzajac sie z innymi i nie wysiedli a tutaj po kilku ciosach wygladaja jakby chcieli isc do domu
Czyzby do Tufa przyszli bez specjalnych witamin?? :? :?

Sezon rzeczywiscie porazka.Typowy reality show dla telewizji skupiajacy sie na "konfliktach" uczestnikow niz na dawce dobrego MMA.Rampage na Swoim blogu ostatnio napisal ze gdyby wiedzial ze tak wyedytuja Tufa zeby zrobic z Niego idote na oczach calej Ameryki to nigdy by nie wystapil w tym sezonie :)

Szczerze to nie zdziwie sie jak do nastepnego sezonu wezma Tanka Abbota na trenera , zeby bylo weselej
:evil:
  • 0

budo_sos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:urban territory
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: TUF 10 Heavyweights(SPOJLERY)

..
Szczerze to nie zdziwie sie jak do nastepnego sezonu wezma Tanka Abbota na trenera , zeby bylo weselej
:evil:

heheh wybraziłem to sobie, jak Tank Abott po pierwszej rundzie stoi naprzeciwko swojego zawodnika na krześle i zamiast wody daje mu łyka piwa :lol:
  • 0

budo_vinland82
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1569 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toronto

Napisano Ponad rok temu

Re: TUF 10 Heavyweights(SPOJLERY)

..
Szczerze to nie zdziwie sie jak do nastepnego sezonu wezma Tanka Abbota na trenera , zeby bylo weselej
:evil:

heheh wybraziłem to sobie, jak Tank Abott po pierwszej rundzie stoi naprzeciwko swojego zawodnika na krześle i zamiast wody daje mu łyka piwa :lol:


Po co piwo lepiej od razu whiskey :)
  • 0

budo_dran
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 326 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łomża
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: TUF 10 Heavyweights(SPOJLERY)
Heh, Rampage w koncu szczesliwy, ze ma jednego w finale. Ale ten Marcus to jednak kawal chlopa :) No i wygral swoja walke bez problemu, wiec ciekawi mnie jak bedzie sobie radzil w kolejnych...
  • 0

budo_sos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:urban territory
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: TUF 10 Heavyweights(SPOJLERY)
Olbrzym ładnie zawalczył i jak na takiego klocka to fajne sie ruszał tylko ciekawe jak będzie się ruszał w 2 rundzie, obstawiam, że duuuuuuuuuuużo wolniej :)
  • 0

budo_radekanto
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 834 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: TUF 10 Heavyweights(SPOJLERY)
walka raczej jednostronna...całkiem przyzwoicie 8)

ps. dwóch rund na bank nie wytrzyma...spuchnie :roll:
  • 0

budo_radekanto
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 834 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: TUF 10 Heavyweights(SPOJLERY)
hehe...no i Big Belly znowu pozamiatał...pewnie zostanie mistrzem :roll: ...standardowo obaj wymiękli po 2 minutach 8O ...w sumie odcinek tak jak reszta, nic porywającego.. :(
  • 0

budo_sos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:urban territory
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: TUF 10 Heavyweights(SPOJLERY)
a to wredne, małe, łyse...
Dołączona grafika
Cóż to by było na tyle jeśli chodzi o Kimbo w tym turnieju. Całkiem niezła walka, dobrze rozpracował zapasiora.
  • 0

budo_roninck
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 139 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce

Napisano Ponad rok temu

Re: TUF 10 Heavyweights(SPOJLERY)
Jeżeli nie chcecie przedwcześnie poznać wyników (i finalistów) dziesiątego TUFa, to NIE wchodźcie na wikipedię pod tym własnym hasłem, bo znajduje się tam drzewko turniejowe, w którym są już zestawieni finaliści programu.

info za [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Ja osobiscie tego nie sprawdzałem,ale przezorny ubezpieczony:)
  • 0

budo_eftestad
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 472 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:KS Kodokan Gliwice / Katedra Odlewnictwa POLSL
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: TUF 10 Heavyweights(SPOJLERY)
Wohoo :D Big Baby, przepraszam THE DARKNESS ;) jest niesamowity mam nadzieję że wygra cały turniej, mógłby nieźle namieszać w Heavyweight
  • 0

budo_radekanto
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 834 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: TUF 10 Heavyweights(SPOJLERY)
myślałem że Big Baby rozszarpie Matrion'a na sali treningowej...:) po McSween'ie tego się spodziewałem...dla Marcusa na razie nie widzę zawodnik a w tej serii 8)
  • 0

budo_maciekkapec
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 404 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tychy
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: TUF 10 Heavyweights(SPOJLERY)
Marcus jest niesamowity, ale jeśli chodzi o mnie Brandon Schaub da mu rade. Szkoda, że Nelson nie walczy z Darkness'em bo mógłby big country mógłby mieć lights out, a Brandon Schaub przejechałby po angolu na lajcie. Myślę, że Schaub wyciągnie skrętówe Marcusowi albo go znokautuje ;) Gość ma uderzenie, pokazał to w walce z Jonem, a Marcus już raz padł.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024