Skocz do zawartości


Zdjęcie

TUF 10 Heavyweights(SPOJLERY)


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
103 odpowiedzi w tym temacie

budo_ofeck
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 69 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pisz/Olsztyn/Gdańsk
  • Zainteresowania:Boks

Napisano Ponad rok temu

Re: TUF 10 Heavyweights(SPOJLERY)
tak ogladam i doszedlem do wniosku ze kimbo jest chyba najbardziej normalny z nich wszystkich, spokojny, okazuje szacunek innym, lubie goscia
  • 0

budo_zolin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 670 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:północny-zachód
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: TUF 10 Heavyweights(SPOJLERY)
Kimbo zaskoczyl....pozytywnie. No ale przez to troche nudnawo. Bylem przekonany ze bedzie sie wozil i w ogole robil siebie jakiegos super fajtera, a tutaj wyszlo ze to spokojny facet, ktory wie ze jeszcze neiwiele wie o mma i duzo sie musi nauczyc.
Walki fakt nudnawe. 1 to szkoda gadac.....totalna dominacja zapasnika nad klocem. Z kolej 2 walka to pokazala jaka kondycha dysponuja ci goscie...Brakuje jakis konkretnych zawodnikow co juz cos osiagneli w sw....za to mamy jakis niemrawych olbrzymow co malo wiedza o walce, slaba technike maja, a o ich kondycji to szkoda gadac. Troche szkoda. Cos czuje ze po 3 odcinku to sobie dam spokoj z ogladaniem tego.
A rampage dal ciala, wybral samych olbrzymow co malo umieja i nie wiem co on sobie myslal wybierajac ich. Evans wykazal sie na tym polu wiekszym sprytem.
  • 0

budo_grimper
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 417 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: TUF 10 Heavyweights(SPOJLERY)
Przecież Ray Nelson jest doświadczony. Walczył nie z takimi kozakami jak Kimbo. Co prawda ostatnio przegrywa, ale nie będzie się bał jak ten Anglik dzisiaj, a tp w sumie ważne. Dlatego Rashad go wybrał przeciwko Kimbo
  • 0

budo_montesi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 478 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: TUF 10 Heavyweights(SPOJLERY)
Oglądając program coraz bardziej lubię Rashada a coraz mniej Quintona..
  • 0

budo_isao
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1470 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz/Brighton
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: TUF 10 Heavyweights(SPOJLERY)
No, Kimbo wygląda na gościa w porządku, już wcześniej widziałem kilka wywiadów z nim (w tym taki krótki program biograficzny o nim na youtube) i wywarł na mnie dobre wrażenie- to jest normalny koleś, spokojny itd, nie robi niepotrzebnych dymów.
  • 0

budo_ghostek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 318 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: TUF 10 Heavyweights(SPOJLERY)

Mi to się najbardziej podobały krzyki Rashada w czasie walki w 2 rundzie. Chlop bardziej się napracował niż mcSweeney.
Widać, że Rashad to fajny chłop, Rampage to zarozumiały buc. Pewnie przegrał totalnie w TUF, obraził się i dlatego nie chce dalej walczyć.


Ototototo ! W ogóle widać, że Rashad jest bardziej zaangażowany w to, co dzieje się na ringu i daje bardziej konkretne rady. Cały odcinek czekałem na Rampage'a rozwalającego drzwi i kiedy Sugar zajął mu czas treningowy, pomyślałem "Here we go". A tu dupa :cry:
Zobaczymy co pokaże Kimbo.
  • 0

budo_vinland82
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1569 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toronto

Napisano Ponad rok temu

Re: TUF 10 Heavyweights(SPOJLERY)

Tez uwazam ze Wes to powinien wygrać. Miał lepsze pozycje, sprowadzał do parteru i zadał kilka celnych ciosów z kontry. No ale tak to juz jest jak zostawiasz decyzje sedzią. Zobaczymy co grubas pokaże, ale sądzę że Kimbo go zje.
Coś na zakończenie 1 odcinka pokazywali jakieś akcje z drzwiami i rozpierduchą i nie było tego. Może dali taki krótki przedsmak całego sezonu?


Jasne ze to byl przedsmak calego sezonu.Zauwaz ze inych akcji tez niebylo w drugim odcinku.Jak murzyn z NFL chcial sie bic z Angolem i inne/Jesli masz 1 odcinek to sobie zobacz co pokazali ze skrotow:)

tutaj maly przedsmak z treningu Kimbo/Nelsona do walki
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Tutaj male spiecie miedze Angolem i jego ziomkiem z ekipy.
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_doomdoom
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 310 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Edmonton, AB, Kanada

Napisano Ponad rok temu

Re: TUF 10 Heavyweights(SPOJLERY)
Aghh nienawidze takich TKO's! Szczegolnie ze Nelson mowil o tym ze niewazne jak mocno udezasz wazne zeby byly to ciosy bez odpowiedzi... Grrr.. Przyznam ze trzymalem kciuki za Kimbo w tej walce, po uslyszeniu jego wypowiedzi z domu uwazam go za nieglupiego goscia, a na pewno jego walki sa bardziej emocjonujace niz pana "udus go bebechem Big Country... Cos sie powinno zmienic w przepisach dotyczacych TKO bo takie klepanoe po czole nie stanowi zadnego zagrozenia knockoutem a jednak nazywa sie technical knock out. Bullshit... Oczywiscie Kimbo przegral przez niedoswiadczeni w parterze jednak to w jaki sposob walka sie zakonczyla pozostawia niesmak i w zadnym wypadku nie stawia Nelsona jako no. 1 w programie IMO.... Booooooo!
  • 0

budo_vinland82
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1569 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toronto

Napisano Ponad rok temu

Re: TUF 10 Heavyweights(SPOJLERY)
Z tego co mozna wnioskowac po zapowiedzi nastepnego odcinka wyglada ,ze Kimbo znof sie pojawi w Octagonie:).
Z tego co widac i jak go reklamuja,mozna by nawet powiedziec buduja wokol Niego calego tufa 10 .Wydaje Mi sie ze jeszcze go zobaczymy.
Mam tylko nadzieje ze Ufc nie bedzie sie starac promowac go na sile,tak jak poprzednie organizacje w ktorych walczyl.
Kimbo w ciezkich w Ufc bedzie bardzo przecietny Moim zdaniem i z czolowka ma 0 szans.
  • 0

budo_sos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:urban territory
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: TUF 10 Heavyweights(SPOJLERY)
No nawet Dana już wypowiedział się lepiej o Kimbo niż o Nelsonie :lol:
Kibicowałem również dla Kimbo ale troche słabo mu to idzie, raczej do cienkiego team'u trafił. Z parteru ucieczki słabo, jak się wtedy odepchnął to wystarczyło, żeby się mocno skręcił no ale blob to blob :lol: ciężko uciec
Szkoda, tak to widzowie sobie pomyślą, że mogą być tłuściochami i wciąż będą cool :lol: :)
Moim zdaniem Kimbo i tak zawalczy na gali nawet jak tam wtopi jeszcze raz, tyle, że w undercardzie. Mike Swick przecież też nic tam zdaje się nie wygrał(nie kłamię?) ale walczył dalej w ufc i powoli szedł do przodu.
  • 0

budo_melchiorek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 114 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: TUF 10 Heavyweights(SPOJLERY)
Kimbo nic nie umie, parteru ZERO, jego kulanki wyglądają śmiechowo, nawet ucieczek nie zna, PORAŻKA !
zawiodłem się bo kilka walk w MMA już miał, i trenuje od jakiegoś czasu myślałem że zrobił jakieś postępy.
  • 0

budo_kristof
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 427 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:copacabana
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: TUF 10 Heavyweights(SPOJLERY)
Wydaje mi się, że sędzia przerwał to dlatego, że w poprzedniej rundzie było to samo i nie wierzył w to, że Kimbo się podniesie. Moim zdaniem dobrze - po cholere miał go jeszcze cisnąć bebechem i obijać po mózgu? Jakiegoś super nokautu nie było, ale dla bezpieczeństwa zawodników uważam, że b.dobra decyzja.
  • 0

budo_takedown
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4741 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: TUF 10 Heavyweights(SPOJLERY)
Czy to nie Vinland przyniósł swego czasu newsa o tym, iż brat jednego z operatorów kamery na TUF napisał na jednym z for, że Kimbo przegra w pierwszej walce?
Wiem że to była plotka, ale może chociaż tak PÓŁ BANA na przestrogę dla Vinlanda? :wink:
  • 0

budo_grimper
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 417 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: TUF 10 Heavyweights(SPOJLERY)
O tym, że Kimbo niczego się nie nauczył u Basa Ruttena to mówił chyba on sam z miesiąc temu. A potem co chwila były podobne informacje.
W sumie Kimbo nic nie pokazał. Parter możnaby mu wybaczyć, ale boksersko też nic nie zrobił. Jedyny w sumie jego atak w 2 rundzie Roy przerobił na sprowadzenie.
Team Rampage'a jest słaby, a on sam nie umie nic z niego wykrzesać. Nie dziwię się, że zrezygnował z walk.
  • 0

budo_vinland82
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1569 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toronto

Napisano Ponad rok temu

Re: TUF 10 Heavyweights(SPOJLERY)

Czy to nie Vinland przyniósł swego czasu newsa o tym, iż brat jednego z operatorów kamery na TUF napisał na jednym z for, że Kimbo przegra w pierwszej walce?
Wiem że to była plotka, ale może chociaż tak PÓŁ BANA na przestrogę dla Vinlanda? :wink:


Zgadza sie,nawet o tym zapomnialem bo tyle bylo tych plotek roznych,a z tego jak pompuja reklame w Kimbo malo kto dal temu wiary.
Jednak domniemany scenariusz przyszlych odcinkow byc moze tlumaczy dlaczego 8)


Ps.Co to takiego POL BAN ?? :D
  • 0

budo_takedown
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4741 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: TUF 10 Heavyweights(SPOJLERY)
To samo co Ban, tylko że pół :P Proszę nie każ mi tłumaczyć... od dwóch miesięcy siedzę w biurze od 9.00 do północy. Mam prawo bredzić...
  • 0

budo_vinland82
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1569 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toronto

Napisano Ponad rok temu

Re: TUF 10 Heavyweights(SPOJLERY)

To samo co Ban, tylko że pół :P Proszę nie każ mi tłumaczyć... od dwóch miesięcy siedzę w biurze od 9.00 do północy. Mam prawo bredzić...


Tak to jest jak sie jest pracoholikiem :wink:




Apropo tutaj jak naprawdopodobniej wyglada Kimbo bez brody. :) :)

Dołączona grafika
  • 0

budo_ghostek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 318 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: TUF 10 Heavyweights(SPOJLERY)

Czy to nie Vinland przyniósł swego czasu newsa o tym, iż brat jednego z operatorów kamery na TUF napisał na jednym z for, że Kimbo przegra w pierwszej walce?
Wiem że to była plotka, ale może chociaż tak PÓŁ BANA na przestrogę dla Vinlanda? :wink:


To nie Vinland tylko ja :oops: :)
W ramach rekompensaty mogę Tobie i Jerzowi - jako jedyni protestowaliście - postawić piwo/sok. Na bana się to absolutnie nie kwalifikuje, bo postępować zgodnie z komentarzami z youtube'a, to tak jakby chodzić wyrywać zęby do kumpla Xzanu z tematu w knajpie :) :P

Co do samego TUF'a - mam szczerą nadzieję, że ktoś obije Rayowi ryło i pasożytniczego bliźniaka, którego nosi na brzuchu :wink: Wygrał z gościem, który jest zielony w mma, a zachowywał się jakby to był Fedor. Szkoda, że Kimbo trafił do Rampage'a, bo to fajny, skromny koleś, który chce się uczyć. I te jego filozoficzne rozważania, The enemy - Inner me :wink:
  • 0

budo_vinland82
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1569 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toronto

Napisano Ponad rok temu

Re: TUF 10 Heavyweights(SPOJLERY)

To nie Vinland tylko ja :oops: :)
...


Ups.Rzeczywiscie to wyszlo od Ciebie,teraz spojrzalem na poczatek watku :)
Sorki ze ukradlem Ci "spotlight" :wink:

Pomylilo Mi sie bo ja po przeczytaniu o tym tutaj napisalem czy ktos cos slyszal o tym na Sherdogu.A roznych wersji tam i tak bylo bez liku.

Apropo wczorajszego odcinka ,wrescie walka na wyzszym poziomie.Czarny prowadzil gdyby nie to poddanie.I Rampage znof wtopil,niedlugo totalnie nerwy facetowi puszcza:((
  • 0

budo_deprawator
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 514 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Sodomy i Gomory

Napisano Ponad rok temu

Re: TUF 10 Heavyweights(SPOJLERY)
Dobra walka i piękna anakonda. Team Rashad zajebiście przygotowany merytorycznie i mentalnie. Rampage traci kontrole coraz bardziej i mega zjebane prowadzenie drużyny. Współczuje tym chłopakom, bo u Rashada wielu z nich wypadło by pewnie lepiej. A okazywanie swojego rozczarowania po walce w taki sposób i brak wsparcia mentalnego tez nie służy drużynie. Widać że, jest Kimbo któremu Rampage liże odbyt, a resztę dopóki nie wygrają, ma głęboko w pompie. Tak jak jest dobrym zawodnikiem, tak jest chujowym trenerem, tylko szkoda tych ludzi, bo to już było wiadome po poprzednim TUFie.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024