Skocz do zawartości


Zdjęcie

sekcja "vortal BUDO" dla..........


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
40 odpowiedzi w tym temacie

budo_sake5
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 277 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:U.K.
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: sekcja "vortal BUDO" dla..........

nie wydaje mi sie zeby podanie nazwiska podwyższało poziom wypowiadanych tresci. Oczywiście ze nie anonimowo ludzie sie beda bardziej bac wypowiadać krytyczne uwagi pod czyms adresem, ale to jest właśnie klimat internetu i jak sie komuś anonimowość nie podoba to moze z niego nie korzystać albo założyć sobie własna nie-anonimowa listę dyskusyjna gdzie indziej.


Nikt sie nie obraza na konstruktywna krytyke.
Ale tez nikt nie lubi bezkarnego, rozpasanego anonimowego chamstwa, niczemu ono nie sluzy.
  • 0

budo_koźlak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 709 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: sekcja "vortal BUDO" dla..........

Marzy mi sie wymiana pogladow i poziom dyskusji za ktory nikt nie musial by sie wstydzic [...]


No dobrze, rozumiem dążenia do tego, aby dyskusje były prowadzone bez inwektyw.
Ale jeżeli Ci powiem, że mam na imię Cyryl (i też mam 12 lat), to mi uwierzysz? Cyryl może mieć nawet profil na Naszej Klasie i nawet ze zdjęciem.
Pytanie tylko, co to wniesie do dyskusji?
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: sekcja "vortal BUDO" dla..........
za inwentywy przeciez sa warny, zeby komus dowalić i tak trzeba się wysilić intelektualnie tak zeby moderator nie miał powodu..a czy w realu dyskusje sa bez inwektyw?
Z tego co widzę to czesto ktos majac słabe argumenty lubi podeprzeć się nazwiskiem uznanym w środowisku co mu pomaga nadrobic braki w oczach obserwatorów.
a typów anonimowo obrażających kogs da sie zniszczyć tylko trzeba umiec, jak sie nie umie to lipa, jak w realu albo sobie radzisz albo nie, legitymowanie ludzi to policja stosuje jakos nie bardzo pomaga :)
  • 0

budo_sake5
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 277 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:U.K.
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: sekcja "vortal BUDO" dla..........

za inwentywy przeciez sa warny, zeby komus dowalić i tak trzeba się wysilić intelektualnie tak zeby moderator nie miał powodu..a czy w realu dyskusje sa bez inwektyw?
Z tego co widzę to czesto ktos majac słabe argumenty lubi podeprzeć się nazwiskiem uznanym w środowisku co mu pomaga nadrobic braki w oczach obserwatorów.
a typów anonimowo obrażających kogs da sie zniszczyć tylko trzeba umiec, jak sie nie umie to lipa, jak w realu albo sobie radzisz albo nie, legitymowanie ludzi to policja stosuje jakos nie bardzo pomaga :)


Co to sa warny, jaki to jezyk?
Mooge sie tylko domyslac ze chodzi ci o angielskie slowo "warning" czyli ostrzezenie lub
"to warn" ostrzec kogos - dac napomnienie.

Zadne jak ty to piszesz "warny" nie dadza zadnej satysfakcji zniewazonemu czy ponizonemu, na forum przez anonimowego bohatera.

Piszesz ze mozna kogos zniszczyc "tylko trzeba umiec" (co masz na mysli mowiac zniszczyc i po co)
Aby to jednak zrobic nalezy obnizyc poziom dyskusji do poziomu atakujacego, czesto to jednak zbyt dluga droga w dol.
  • 0

budo_poul sepek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 977 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dojo Enshin Karate United Kingdom

Napisano Ponad rok temu

Re: sekcja "vortal BUDO" dla..........
Dobre, sake5 hahahahaaaaaa!!! :lol:
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: sekcja "vortal BUDO" dla..........

Co to sa warny, jaki to jezyk?
.

to taki slang :wink: jak będziesz miał trochę więcej niż 15 postów to pogadamy
  • 0

budo_prorock
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2145 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Dania

Napisano Ponad rok temu

Re: sekcja "vortal BUDO" dla..........

..a czy w realu dyskusje sa bez inwektyw?

Tak.
  • 0

budo_poul sepek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 977 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dojo Enshin Karate United Kingdom

Napisano Ponad rok temu

Re: sekcja "vortal BUDO" dla..........
"Jak bedziesz miec wiecej niz 15 postow to pogadamy" sally wiem kim jestes i wiem kim jest sake5 jesli chodzi o poziom wiedzy to mysle ze moglabys tylko sluchac :wink:
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: sekcja "vortal BUDO" dla..........
właśnie w takich sytuacjach sie nie odzywam ze by nie miec warna, twoja anonimowość czy nie nie ma tu żadnego znaczenia, bo ja nie mam pojęcia kim ty jesteś i szczerze mówiąc mało mnie to obchodzi
  • 0

budo_sake5
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 277 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:U.K.
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: sekcja "vortal BUDO" dla..........


Co to sa warny, jaki to jezyk?
.

to taki slang :wink: jak będziesz miał trochę więcej niż 15 postów to pogadamy


Rozumiem iz, wedlug ciebie ten kto ma wiecej postow to automatycznie wie wiecej od innych na kazdy temat, po prostu ma racje bo ma i tyle. A jezeli juz zna jedno przekrecone angielskie slowo zwane przez ciebie slangiem to juz jest na forum kims. Bardzo mi przykro ze nie mozemy sobie jeszcze "pogadac" ale niestety mam za malo postow.

Wlasnie takiej dyskusji (jak wyzej) i wielu podobnym zupelnie niepotrzebnym wymianom zdan chcial bym zapobiec.

Chcialbym sprowokowac na tym forum mertoryczna dyskusje na interesujacy mnie ale byc moze dla niektorych drazliwy temat, rzeczowa dyskusja moze sie toczyc tylko w cywilizowany sposob na pewno nie z anonimowymi forumowiczami.
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: sekcja "vortal BUDO" dla..........
chłopie masz 15 postów a chcesz zmieniać forum. jest dobrze jak jest, dyskusje sa merytoryczne i ciekawe, nie ma potrzeby robienia jakiś durnych selekcji i zmuszania kogokolwiek to podawania swoich prawdziwych czy fikcyjnych nazwisk.
  • 0

budo_łyba
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1075 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kambodża
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: sekcja "vortal BUDO" dla..........
Moim zdaniem wystarczyłoby przykleić temat na forum karate w którym wszyscy chętni mogliby się przedstawić(bo ten w newbie to lipa trochę) w momencie dyskusji na ważne lub kontrowersyjne tematy mogłoby to wiele wnieść ponieważ gdyby pojawiały się zarzuty i oskarżenia pod adresem osób czy też organizacji wypowiadane przez anonimowe osoby od razu wiadome byłoby iż ten kto je wypowiada to typowy kozak pod osłoną internetu a informacje raczej nie są rzetelne.
  • 0

budo_sake5
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 277 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:U.K.
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: sekcja "vortal BUDO" dla..........

Moim zdaniem wystarczyłoby przykleić temat na forum karate w którym wszyscy chętni mogliby się przedstawić(bo ten w newbie to lipa trochę) w momencie dyskusji na ważne lub kontrowersyjne tematy mogłoby to wiele wnieść ponieważ gdyby pojawiały się zarzuty i oskarżenia pod adresem osób czy też organizacji wypowiadane przez anonimowe osoby od razu wiadome byłoby iż ten kto je wypowiada to typowy kozak pod osłoną internetu a informacje raczej nie są rzetelne.


Wlasnie o to mi chodzi.
Ciekaw jestem ilu forumowiczow wezmie udzial w dyskusji jezeli podstawowym warunkiem bedzie wiarygodne przedstawienie swojej osoby.
Tematy w ktoryc mogli by wypowiadac sie tylko forumowicze "ujawnieni" mogly by byc w jakis sposob oznaczone np. dopiskiem -jawny- w tytule.
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: sekcja "vortal BUDO" dla..........

Ciekaw jestem ilu forumowiczow wezmie udzial w dyskusji jezeli podstawowym warunkiem bedzie wiarygodne przedstawienie swojej osoby.
.

potwierdzone kserokopią dokumentu ze zdjęciem weryfikowaną przez moderatora, oraz dodatkowo poświadczona przez przynajmniej trzech zweryfikowanych wcześniej świadków .

Powodzonka :)
  • 0

budo_crejzy
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 197 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: sekcja "vortal BUDO" dla..........
Poświadczoną przez notariusza. :lol:
  • 0

budo_sake5
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 277 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:U.K.
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: sekcja "vortal BUDO" dla..........

Poświadczoną przez notariusza. :lol:


Wystarczy aby uczestnik oznajmil jak sie nazywa, w jakim klubie cwiczy i jakie karate.

A czy informacje podane sa prawdziwe czy nie wszyscy sie w krotkim czasie dowiemy.

Nie spodziewam sie aby wszyscy zglaszajacy sie do dyskusji ujawnili swoje prawdziwe dane osobowe ale, od czegos trzeba zaczac.

Po prostu ta propozycja jest dla tych ktorym podoba sie taka otwarta dyskusja, tych ktorzy chca wiedziec z kim polemizuja i wymieniaja poglady.
  • 0

budo_koźlak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 709 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: sekcja "vortal BUDO" dla..........
Podpisz zgodę na przetwarzanie danych osobowych dobrowolnie. Ale jak nie podpiszesz, to czegoś tam nie dostaniesz (np. członkostwa w OFE), a że ZUS wymaga żebyś należał do OFE, to generalnie podpisać musisz. I jaki tu wybór, jaka wola?

My tu nie tylko mówimy o otwarciu jakiegoś działu dla chętnych, ale również o ograniczeniu dostępu dla tych, którzy nie podadzą czegoś, co mówiąc szeroko, podlega ochronie. Chodzi o to, że jak nie podasz danych, to się nie wypowiesz (a może jeszcze o zgrozo będzie to znaczyć również, że czytać możesz i potem mieszać, sam się nie ujawniając?).

Nie zrozum mnie źle, ale czy Ty będziesz się nazywał Jan Kowalski czy Artur Nowak - ja Ciebie nie znam. I nie podam Ci żadnych namiarów, bo nie mam pewności, czy nie jesteś jakimś psychopatą (zwłaszcza, że to Twój pomysł ;-) ). A poświadczenia od kogokolwiek z vortalu, kogo również nie znam, są raczej mało przekonujące. Niejeden sobie już nachlapał tym, że ujawnił kim jest. I nawet wypowiadać się nigdzie nie musiał.

Przy czym, wcale jakoś specjalnie nie staram się ukrywać, ale cenię sobie możliwość ujawnienia się tylko wobec tych, przed którymi mam ochotę się ujawnić :-) Są tu ludzie, którzy mogą potwierdzić, że jestem, że żyję, że trenuję, co trenuję. Jeżeli to komuś nie wystarcza, tylko potrzebuje mojego imienia i nazwiska, to jest to cokolwiek zastanawiające.

Tak więc, osobiście mówię stanowcze NIE. Ale jak się komuś ten pomysł podoba, to ok :-)
  • 0

budo_łyba
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1075 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kambodża
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: sekcja "vortal BUDO" dla..........
Chodzi o to że taki np. karateka1 (o ile nie ma 15 lat) gdyby napisał kim jest, gdzie trenuje w jakiej sekcji itp podejrzewam że nie pisał by takich głupot jakie nie raz mu się zdarzały. Nie oczerniałby ludzi publicznie gdyby przestał być anonimowy. Pozdro Cyryl ;)
  • 0

budo_koźlak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 709 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: sekcja "vortal BUDO" dla..........
Rozumiem, Łybko ;-)

Po prostu uważam, że ten sposób przyniesie zbyt wiele zła, a nie wiadomo, czy w ogóle spełni swoje zadanie (jeśli ktoś ma 8 kyu, 16 lat i trenuje w Piszczykowie Górnym, to w zasadzie mu to pewnie i tak bez różnicy będzie, czy ktoś się dowie, czy nie).
Może lepiej wprowadzić ograniczenie w postaci liczby napisanych postów, ew. weryfikację na poziomie rejestracji na forum i tylko do wiedzy admina (choć nie wiem, czy ktoś podjąłby się takiego trudu poddania się weryfikacji dla samej możliwości wypowiedzenia się na jakimś forum). Nie jest idealne rozwiązanie, ale jednak to zaproponowane tutaj też nie, a na dodatek stanowi zagrożenie dla użytkowników.
  • 0

budo_poul sepek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 977 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dojo Enshin Karate United Kingdom

Napisano Ponad rok temu

Re: sekcja "vortal BUDO" dla..........
Mysle sake5 ze Twoj pomysl nie przejdzie, acz moim zdaniem byl dobry. Pozdrwiam
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024