Skocz do zawartości


Zdjęcie

Opinia o PW


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
22 odpowiedzi w tym temacie

budo_debeef
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Śląsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Opinia o PW
Wydaje mi się że każdy następny post w tej sprawie, działa tylko na niekorzyść osób wymienionych tu z nazwiska. Tego senseia znam osobiście i wiem, że sztukami walk zajmuje się dłużej niż wielu piszących tu żyje. Sam z jujutsu mam do czynienia 12 lat i po tym co widziałem dwukrotnie na treningach tego senseia mogę powiedzieć, że się zna się na nauczaniu jujutsu i wcześniejsze posty bushi1980 są mocno dla niego i jego umiejętności obraźliwe.
  • 0

budo_szykan
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 62 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Nowy Dwór Mazowiecki

Napisano Ponad rok temu

Re: Opinia o PW

Zgadzam się, że robi się piekiełko


Witam, niezbyt często bywam na Forum, ale temat mnie troszkę ... zbulwersował.

Mam przyjemność znać Pana Piotr Widerę. W czerwcu 2006 roku zadzwonił do mnie i kilka razy rozmawialiśmy przez telefon na temat Jiu-Jitsu tradycyjnego, którego nauczam. Po pewnym czasie Sensei Widera z jednym ze swoich uczniów odwiedził mnie w Honbu Dojo, gdzie zrobiliśmy mały trening z kilkoma moimi uczniami. Potem (marzec 2007) była moja wizyta w Katowicach i na tym się nasza "współpraca" zakończyła. Cóż mogę powiedzieć. Sensei Piotr Widera na ile się wówczas zorientowałem zna się na Jiu-jitsu. Robi a przynajmniej wtedy robił Jiu-Jitsu sportowe.

To, że ktoś ćwiczy inaczej niż my, nie znaczy że robi to źle.

O Każdym można mówić dobrze i źle, ale chyba najlepiej by było poświęcić miesiąc lub dwa na treningi w Klubie u Sensei P. Widery i wyrobić sobie własną opinię.

Hellfire ma rację !!! warto podpisywać się własnym nazwiskiem :)
  • 0

budo_erykm
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Chrzelice - Sakura no Yama So-Honbu Dojo
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Opinia o PW

warto podpisywać się własnym nazwiskiem :)


W tym miejscu chciałbym przyklasnąć... mój przedmówca ma rację, podpisujmy się!

Co do sensei Piotra Widery - znam, prowadziłem kiedyś u niego zajęcia, kiedyś on był u nas na treningu... i jest OKI.
I nie ma żadnego konfliktu... :-)
Każdy szuka, uczy się i próbuje zaistnieć. Normalka...
pozdrawiam wszystkich bez podpisu... :twisted:
i tych podpisanych też :) :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024