Skocz do zawartości


Zdjęcie

mma tracker - zaproszenie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
87 odpowiedzi w tym temacie

budo_roboy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 716 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: mma tracker - zaproszenie

No w tym problem, ze pewnie przelew bedzie kosztowal wiecej, niz przelana kwota ;) Moge byc w bledzie, ale tak na szybkiego sprawdzilem w necie, to kilkadziesiat zl za sam przelew...
Jak ktos wie, jak to zrobic taniej to piszcie, bo szczerze mowiac nigdy do tej pory nie mialem okazji za nic placic w USA, a moze sie kiedys przyda...


paypal


to zalezy od banku. w mbanku "0,25% kwoty przelewu min 20 zł, max 200 zł"
  • 0

budo_crejzy
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 197 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: mma tracker - zaproszenie

paypal

Tyle to wiem. :wink:
  • 0

budo_dran
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 326 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łomża
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: mma tracker - zaproszenie
20zl +5zl, czyli juz 25 ;) I to w opcji Share, jesli Ty pokrywasz wszystkie koszty przelewu (w tym przypadku raczej tak), to do tego dolicz ewentualne oplaty bankow za granica i mysle, ze zrobi sie drugie tyle ;)

Hmm... Moze wreszcie czas nadazyc za postepem i zalozyc sobie konto na PayPal :oops:
  • 0

budo_shabu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3242 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: mma tracker - zaproszenie

Moze wreszcie czas nadazyc za postepem i zalozyc sobie konto na PayPal :oops:

Może czas pozostawiac komputer właczony troche dłużej niż zwykle i oddać trochę tego, co się wzięło, a nie iść na łatwiznę. Ja już od półtora roku zostawiam kompa włączonego przez większość dnia i często w nocy, i kawałeczek po kawałeczku seeduję starsze rzeczy. Jak widać - można wypracować solidne ratio z zapasem, tylko trzeba trochę cierpliwości. Donacja to fajna rzecz, admin/właściciel może ulepszać sprzęt, layout i co tam chce, poza tym można się odbić od dna, ale jeśli się to robi nagminnie, to znaczy, że się nagminnie daje dupy. Jeśli wszyscy użytkownicy będa tylko płacili i ściągali, to pada idea P2P i samego trackera.
  • 0

budo_shabu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3242 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: mma tracker - zaproszenie

Moze wreszcie czas nadazyc za postepem i zalozyc sobie konto na PayPal :oops:

Może czas pozostawiac komputer właczony troche dłużej niż zwykle i oddać trochę tego, co się wzięło, a nie iść na łatwiznę. Ja już od półtora roku zostawiam kompa włączonego przez większość dnia i często w nocy, i kawałeczek po kawałeczku seeduję starsze rzeczy. Jak widać - można wypracować solidne ratio z zapasem, tylko trzeba trochę cierpliwości. Donacja to fajna rzecz, admin/właściciel może ulepszać sprzęt, layout i co tam chce, poza tym można się odbić od dna, ale jeśli się to robi nagminnie, to znaczy, że się nagminnie daje dupy. Jeśli wszyscy użytkownicy będa tylko płacili i ściągali, to pada idea P2P i samego trackera.
  • 0

budo_dran
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 326 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łomża
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: mma tracker - zaproszenie
Shabu, jakbym mial zostawiac komputer wlaczony troche dluzej niz teraz, to musialby chodzic 24/7 ;) U mnie komp jest wlaczony zawsze, jak jestem w domu (lub wychodze na krotko) i jak nie spie. Na noc nie zostawie, bo komp stoi w sypialni i zona by zabila ;)

Co do ratio, to ja nigdy jak mialem konto, nie spadlem ponizej wymaganego minimum, ale to niestety czesto oznaczalo rezygnowanie ze sciagniecia wielu rzeczy, wtedy jeszcze mialem problemy z uploadem...
Teraz widze, ze moze byc nie lepiej, bo ludzie sciagaja tylko swieze rzeczy, staroci nikt nie ciagnie... I pozniej korzystanie z trackera sprowadza sie do tego, ze sciagam na biezaco, to co ciagna inni, a nie to, co bym chcial... co rowniez nieco wypacza idee p2p ;)
Dzis siedzialem cala noc po to, zeby zassac UFC102 od razu jak sie tylko walki pokazaly i wbic jakies ratio na poczatek... Efekt taki, ze juz po godzinie nikt tego praktycznie nie ciagnal... Obecnie mam sciagniete cos kolo 7GB i ratio 1.12 i dalej bede polowal na swieze wstawki, zamiast sciagac to co chce... Wiec czasem ta donacja moglaby sporo pomoc.

PS. Downloady z MMA-trackera to rewelacja... 1210 kB/s to chyba w okolicach rekordu mojego lacza ;)
  • 0

budo_shabu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3242 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: mma tracker - zaproszenie

Teraz widze, ze moze byc nie lepiej, bo ludzie sciagaja tylko swieze rzeczy, staroci nikt nie ciagnie...

Tym bardziej trzeba je trzymać, bo potem trafia ci się nagle ktoś, kto jest zainteresowany jakimś starociem, i masz cały upload dla siebie (np. DVD 3GB). Ja tak sobie dużo nabiłem. ;)

I pozniej korzystanie z trackera sprowadza sie do tego, ze sciagam na biezaco, to co ciagna inni, a nie to, co bym chcial... co rowniez nieco wypacza idee p2p ;)

Zgoda. Ale dzieje się tak, bo inni ciągną bieżące rzeczy dla oglądania, a kiedy tylko ściągną, przestają seedować - bo przecież mogą zawsze zapodać donację. Błędne koło takie.

Dzis siedzialem cala noc po to, zeby zassac UFC102 od razu jak sie tylko walki pokazaly i wbic jakies ratio na poczatek... Efekt taki, ze juz po godzinie nikt tego praktycznie nie ciagnal...

Dlatego twierdziłem, że UFC jako sposób na nabijanie ratio jest słabe - chyba, że ma się skandynawską przepustowość łącza).

Obecnie mam sciagniete cos kolo 7GB i ratio 1.12 i dalej bede polowal na swieze wstawki, zamiast sciagac to co chce... Wiec czasem ta donacja moglaby sporo pomoc.

Nie mówię, żeby tego w ogóle nie robić. Ale jeśli już zrobisz, i ściągniesz, to co chcesz, to potem to seeduj ile wlezie (miesiącami). Inaczej nie zmienisz stanu rzeczy, na który narzekasz.
  • 0

budo_dran
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 326 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łomża
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: mma tracker - zaproszenie

Dlatego twierdziłem, że UFC jako sposób na nabijanie ratio jest słabe - chyba, że ma się skandynawską przepustowość łącza).


Tzn. jesli chodzi o same UFC to wycisnalem z niego ratio powyzej 3.0 ;) I tylko dzieki temu, ze mam 1MB/s w obie strony... Ale zapuszczalem sciaganie w tej samej minucie, co sie walka na trackerze pojawiala, jakbym wstal np. o 7-8 i odpalil, to mialbym 0 uploadu...

Nie mówię, żeby tego w ogóle nie robić. Ale jeśli już zrobisz, i ściągniesz, to co chcesz, to potem to seeduj ile wlezie (miesiącami). Inaczej nie zmienisz stanu rzeczy, na który narzekasz.


Yhh... to musialbym miec chyba ze 2TB dysku :( Ja sciagam, to moge to poseedowac powiedzmy tydzien, bo pozniej zgrywam na plytki i zwalniam miejsce. Ofc moge zrobic wstawke, jak ktos da requesta, mam tego sporo wypalonego, tylko jakos nie widze, zeby bylo zapotrzebowanie... A sam akurat chetnie bym sciagnal starsze wstawki, bo sporo ciekawych rzeczy ominalem, tylko ze z moim laczem, to po 2-3 dniach sciagania bez uploadu mialbym chyba ratio 0.001, chocbym siedzial nocami, zeby tylko poseedowac kazda mozliwa gale itp... Wiec pozostaje sie meczyc i tylko od czasu do czasu sciagnac troche staroci albo zrobic donacje i nadrobic zaleglosci bez strachu o ratio...

Na razie jeszcze trzymam ratio, wiec nie bede narzekal, zobaczymy co bedzie dalej...;)
  • 0

budo_shabu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3242 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: mma tracker - zaproszenie

Yhh... to musialbym miec chyba ze 2TB dysku :( Ja sciagam, to moge to poseedowac powiedzmy tydzien, bo pozniej zgrywam na plytki i zwalniam miejsce.

I to właśnie jest błąd. Też tak kiedyś robiłem, ale dopiero kiedy zacząłem dosłownie miesiącami trzymać, moje ratio zaczęlo rosnąć. Mam 1TB up przy 100kB/s od niedawna, (wcześniej 50kB/s), ratio 2.246 i rośnie. Wolno, ale rośnie. DVD ściągam bez martwienia się o nie, w każdym razie. Wiadomo, że wszystkiego nie będziesz seedował, ale warto sobie zostawić stare, a w miarę popularne rzeczy: Saulo Ribeiro, Demian Maia, "Choke", takie tam. Na nie ciągle się znajdują chętni. Również ci, którzy zaraz po rejestracji rzucają się na starocie. ;) Grunt to cierpliwość.
  • 0

budo_vinland82
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1569 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toronto

Napisano Ponad rok temu

Re: mma tracker - zaproszenie
Jeszcze jedno pytanko .Chcialbym cos wrzucic na trackera zeby odemnie sciagali i zebym poprawil ratio ALE...!! Pisze ze i rowniez upload mam "disabled" nietylko download:(
I co teraz mam zrobic???:(
  • 0

budo_tomasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2420 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pekin

Napisano Ponad rok temu

Re: mma tracker - zaproszenie

Jeszcze jedno pytanko .Chcialbym cos wrzucic na trackera zeby odemnie sciagali i zebym poprawil ratio ALE...!! Pisze ze i rowniez upload mam "disabled" nietylko download:(
I co teraz mam zrobic???:(


w Twoim przypadku to tylko dotacja Tobie zostala... zostaniesz zbanowany w ciagu tygodnia, max dwoch jakby byli czyms zajeci...
  • 0

budo_vinland82
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1569 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toronto

Napisano Ponad rok temu

Re: mma tracker - zaproszenie

Jeszcze jedno pytanko .Chcialbym cos wrzucic na trackera zeby odemnie sciagali i zebym poprawil ratio ALE...!! Pisze ze i rowniez upload mam "disabled" nietylko download:(
I co teraz mam zrobic???:(


w Twoim przypadku to tylko dotacja Tobie zostala... zostaniesz zbanowany w ciagu tygodnia, max dwoch jakby byli czyms zajeci...


Dzieki za podtrzymanie nadzieji :) :)
  • 0

budo_tomasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2420 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pekin

Napisano Ponad rok temu

Re: mma tracker - zaproszenie

Dzieki za podtrzymanie nadzieji :) :)


polecam sie na przyszlosc :wink:
  • 0

budo_shabu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3242 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: mma tracker - zaproszenie
Żeby coś uploadować trzeba mieć ratio minimum 0.6. Zapobiega to uploadowaniu staroci, które już wielokrotnie były i/lub są na trackerze, przez nowych członków, którym zwykle nie chce się nawet najprostszego wyszukiwania zapuścić.
  • 0

budo_qkiel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1732 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: mma tracker - zaproszenie
jest szansa aby ktos rowniez mi dal zaproszenie na mma tracker? :oops:
  • 0

budo_faivish
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: mma tracker - zaproszenie
Mam jedno zaproszenie. Jak ktoś chce to niech poda tu swojego e-maila.
  • 0

budo_joshiro
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 56 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: mma tracker - zaproszenie
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_dzej66dzej
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: mma tracker - zaproszenie
witam panowie chciałbym zapytac o zaproszenie na mma- tracker bym byl wdzieczny [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] bardzo by mi sie przydało. pzdrawiam
  • 0

budo_dran
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 326 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łomża
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: mma tracker - zaproszenie
Panowie jakby ktos przegapil, to jeszcze przez kolejne 42 godziny jest free leech na trackerze, wiec korzystac ;)
  • 0

budo_melchiorek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 114 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: mma tracker - zaproszenie
mam 4 zapki do rozdania,
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024