Skocz do zawartości


Zdjęcie

mma tracker - zaproszenie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
87 odpowiedzi w tym temacie

budo_melchiorek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 114 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: mma tracker - zaproszenie

no co Ty :D

Chodziło mi o to, że mi szkoda rozdawać zaproszenia teraz, kiedy można się rejestrować bez nich. ;)

hmmm rejestracja bez zaproszeń jest zamknięta :wink:
  • 0

budo_vinland82
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1569 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toronto

Napisano Ponad rok temu

Re: mma tracker - zaproszenie
Mnie juz wlasnie zastopowano mozliwosc sciagania z trackera.A zarejstrowalem sie przedwczoraj. Musze cos pozmnieniac ustawienia torrenta bo sciaga mi ultra szybko (nawet do 500 kb/s a wysyla bardzoooo wolno).

Przez to rzucilem sie na trackera by uzupelnic Swoja kolekcje walk i sciagnalem juz 12.60 gb a odemnie sciagneli tylko 748 mb :? I ratio wyszlo 0.058 :cry: :cry:

Dlatego niemoge wiecej sciagac az mi ratio sie nie poprawi.Ale malo co kto odemnie sciaga:(
  • 0

budo_sos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:urban territory
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: mma tracker - zaproszenie

Mnie juz wlasnie zastopowano mozliwosc sciagania z trackera.A zarejstrowalem sie przedwczoraj. Musze cos pozmnieniac ustawienia torrenta bo sciaga mi ultra szybko (nawet do 500 kb/s a wysyla bardzoooo wolno).

Przez to rzucilem sie na trackera by uzupelnic Swoja kolekcje walk i sciagnalem juz 12.60 gb a odemnie sciagneli tylko 748 mb :? I ratio wyszlo 0.058 :cry: :cry:

Dlatego niemoge wiecej sciagac az mi ratio sie nie poprawi.Ale malo co kto odemnie sciaga:(

czyli jest ktoś gorszy ode mnie :) :)
Ja w razie czego zapisuje sobie pliki torrent na dysk nawet jeśli nie mam miejsca to później jak się zapomne i mi zablokują to moge tym spróbować nabić co mam na dysku. Czasami pomagało ale ostatnio się pilnuje.
  • 0

budo_melchiorek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 114 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: mma tracker - zaproszenie
jeśli macie słaby upload na swoim łączu to możecie zamówcie sobie konto shell
koszt od 30 zł w górę ale dostęp do łącza 100 MBit można w ten sposób zrobic dobre ratio i mieć spokój na parę miechów.
  • 0

budo_noite
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1593 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Freistadt

Napisano Ponad rok temu

Re: mma tracker - zaproszenie
ludzie, podstawowe pytanie: jakie macie łącze? Jeżeli macie 10x większy download niż upload, to czego się spodziewacie?
  • 0

budo_sos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:urban territory
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: mma tracker - zaproszenie

ludzie, podstawowe pytanie: jakie macie łącze? Jeżeli macie 10x większy download niż upload, to czego się spodziewacie?

no dobra ale to, że się szybko ściąga to jedynie luksus, ważne ile się ściąga, więc problem tak czy siak leży w łapczywym zasysaniu :)
  • 0

budo_shabu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3242 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: mma tracker - zaproszenie

hmmm rejestracja bez zaproszeń jest zamknięta :wink:

Kiedy pisałem poprzednie posty wciąż była otwarta. ;)

ludzie, podstawowe pytanie: jakie macie łącze? Jeżeli macie 10x większy download niż upload, to czego się spodziewacie?

To chyba norma. Ja mam obecnie download 10Mbit, upload 1Mbit, a jednak jakoś daję radę. Trzeba po prostu trzy razy przeczytać zasady trackera, a potem użyć zdrowego rozsądku i nie rzucać się na wszystko, co się chce mieć, tylko krok po kroku cierpliwie działać i uploadować. Jednak większość osób od razu się rzuca na duże i stare pliki, których nikt poza nimi nie ściąga i to pomimo wszelkich porad, a potem się dziwią, że im blokują download. Tracker polega na dawaniu, nie na braniu. Dlatego już nie zapraszam nieznanych mi osób.
  • 0

budo_crejzy
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 197 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: mma tracker - zaproszenie
Dostanę zaproszenie?
  • 0

budo_noite
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1593 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Freistadt

Napisano Ponad rok temu

Re: mma tracker - zaproszenie

To chyba norma. Ja mam obecnie download 10Mbit, upload 1Mbit,


dlatego ja od soboty będę miał down i up 0,11Mb :D
  • 0

budo_shabu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3242 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: mma tracker - zaproszenie

dlatego ja od soboty będę miał down i up 11Mb :D

Myślę, że mówię za wszystkich w tym temacie: nienawidzę cię. ;)
  • 0

budo_sos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:urban territory
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: mma tracker - zaproszenie
a masz :)
  • 0

budo_vinland82
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1569 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toronto

Napisano Ponad rok temu

Re: mma tracker - zaproszenie

... Jednak większość osób od razu się rzuca na duże i stare pliki, których nikt poza nimi nie ściąga i to pomimo wszelkich porad, a potem się dziwią, że im blokują download. Tracker polega na dawaniu, nie na braniu. Dlatego już nie zapraszam nieznanych mi osób.



No to dokladnie stalo sie ze Mna.Rzucilem sie na starsze gale K1 by uzupelnic Moja kolekcje i nikt odemnie ich nie sciaga:(( Z tym ze nie czytalem wczesniej regulaminu ani nie dostalem zadnych porad.Zazwyczaj sciagam z bestmmatorrents.com i tam wiele ludzi sciaga starsze pliki.
No ale nic czasem trzeba nauczyc sie na bledach :)
  • 0

budo_dran
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 326 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łomża
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: mma tracker - zaproszenie
U mnie lacze wyciaga do 1MB/s w obie strony, wiec powinno byc niezle teoretycznie ;)
Najwiekszy problem, to to ze musze teraz czekac az pojawi sie jakas wstawka na ktora wszyscy sie rzuca, zeby nabic ratio ;) Licze na dzisiejsze UFC ;)

Z rad, to jedna wazna rzecz dla nowych uzytkownikow. Trzeba pamietac, ze nawet jak zaczniecie robic ladne ratio, to nie mozna sciagac ile wlezie, bo starczy 1 duza wstawka i ratio poleci na leb. Tak naprawde, dopiero po dluzszym czasie, gdy wartosci up/down beda wynosily wiele GB, mozna sobie pozwolic na jakies wieksze szalenswa ;)
  • 0

budo_roboy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 716 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: mma tracker - zaproszenie
ja też poprosze jesli Łaska!
  • 0

budo_tomasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2420 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pekin

Napisano Ponad rok temu

Re: mma tracker - zaproszenie
ja nie rozumiem czemu wy sie tak wszyscy czaicie... ile to teraz 5 USd w Polsce??? 16 zlotych? i mozna sciagac do bolu nie przejmujac sie ratio przez przynajmniej rok :idea:
  • 0

budo_crejzy
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 197 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: mma tracker - zaproszenie
big money :(
  • 0

budo_tomasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2420 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pekin

Napisano Ponad rok temu

Re: mma tracker - zaproszenie

big money :(


mam nadzieje ze zartujesz... ile to 3 piwa w knajpie??? chyba nawet nie.... :lol:
  • 0

budo_crejzy
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 197 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: mma tracker - zaproszenie
:)

/////

Można przelewem?
  • 0

budo_dran
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 326 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łomża
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: mma tracker - zaproszenie
No w tym problem, ze pewnie przelew bedzie kosztowal wiecej, niz przelana kwota ;) Moge byc w bledzie, ale tak na szybkiego sprawdzilem w necie, to kilkadziesiat zl za sam przelew...
Jak ktos wie, jak to zrobic taniej to piszcie, bo szczerze mowiac nigdy do tej pory nie mialem okazji za nic placic w USA, a moze sie kiedys przyda...
  • 0

budo_tomasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2420 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pekin

Napisano Ponad rok temu

Re: mma tracker - zaproszenie

No w tym problem, ze pewnie przelew bedzie kosztowal wiecej, niz przelana kwota ;) Moge byc w bledzie, ale tak na szybkiego sprawdzilem w necie, to kilkadziesiat zl za sam przelew...
Jak ktos wie, jak to zrobic taniej to piszcie, bo szczerze mowiac nigdy do tej pory nie mialem okazji za nic placic w USA, a moze sie kiedys przyda...


paypal
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024