Skocz do zawartości


Zdjęcie

MP kadetów i akademickie MP PZKB... o co w tym chodzi?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
15 odpowiedzi w tym temacie

budo_gizmo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Świdnik/Lublin

Napisano Ponad rok temu

MP kadetów i akademickie MP PZKB... o co w tym chodzi?
Właśnie dostałem z biura PZKB maila informującego, że mistrzostwa Polski kadetów i akademickie MP odbędą się w dniach... 26-27 czerwca, czyli w weekend, kiedy kadeci od tygodnia będą już cieszyć się letnimi wakacjami, a większość akademików po zakończonej z różnymi efektami sesji egzaminacyjnej rozjedzie się do miejsc zamieszkania... Dodam, że w kalendarzu imprez próżno było szukać zawczasu obu tych imprez.

Czy ktoś ma to siłę skomentować nie używając brzydkich słów? :wink:
  • 0

budo_gladiatorzyring
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 736 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: MP kadetów i akademickie MP PZKB... o co w tym chodzi?
Powiem tak (...), (...). (...)

- nie dostałem kominikatu
- planowanie imprezy na za 2 tygodnie to delikatnie mówiąc (...)
- domyślam sie, ze impreza jest pod jeden klub

Możesz coś bliżej napisac.
- To że MP AKADEMICKIE muszą być do konca czerwca była mowa. Ale kicha faktycznie to jest. CO Kadetów - wiesz termin uważam nie jest bardzo zły, tylko powinniśmy to wiedzieeć wcześniej
  • 0

budo_dealer
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1692 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jeszcze nie wiem
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: MP kadetów i akademickie MP PZKB... o co w tym chodzi?
Czyżby znów dominacja najlepszego (jedynego) klubu specjalizującego się w SEMI :?: :) Dlaczego akademicy nie maja niskich kopnięć? :lol:

EDIT: w tamtym roku AMP były równocześnie rozgrywane z amatorskimi mistrzostwami w MMA. Poziomu imprez nawet nie będę porównywał. Poziomu emocji też nie.
  • 0

budo_gizmo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Świdnik/Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: MP kadetów i akademickie MP PZKB... o co w tym chodzi?
Dla mnie impreza dla kadetów, czyli dzieciaków, tydzień po rozpoczęciu wakacji to czysty żywy idiotyzm. Nie ukrywam też, że wszyscy znajomi instruktorzy z wyjątkiem jednego, z którymi po otrzymaniu maila dziś rozmawiałem, reagowali przy użyciu słów objętych cenzurą na wielu forach. Ten jedyny, który tak nie zareagował, najpierw dłuższą chwilę nic nie mówił, a potem zapytał, czy go czasem nie wkręcam z tym terminem. Dwóch z sarkazmem zapytało, jak mają stawić się na MP, skoro w tym czasie będą już na obozach letnich...

Szkoda gadać, idzie wniosek od nas o przełożenie MP kadetów. Nie dajmy się zwariować - były już młodzieżowe MP na Helu zrobione z zaskoczenia, były tajne MP w formach muzycznych zrobione bez poinformowania klubów, teraz robimy zawody dla dzieci, które są w tym czasie na wakacjach...
  • 0

budo_gladiatorzyring
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 736 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: MP kadetów i akademickie MP PZKB... o co w tym chodzi?
Nie jest może to rewelacyjny termin,. ale mnie bardziej boli, że na ostatnią chwilę. Szczególnie AMP. Studenci mają egzaminy a tu start może dać stypendium. Inna sprawa, że tydzień wcześniej są MP K1, co stawia seniorów przed trudnym wyborem. Niewyobrażam sobie by ktoś po kilku walkach w K1 tydzień później walczył w light-contact
  • 0

budo_gizmo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Świdnik/Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: MP kadetów i akademickie MP PZKB... o co w tym chodzi?
Wiesz, cały dowcip polega na tym, że np. u nas kadeci za medal MP też dostają stypendium z gminy i nagrodę. Nie wiem jak u innych, ale u mnie druga połowa czerwca to roztrenowanko, gierki sportowe i lekkie kopanie przed wolnym. Jeśli rzeczywiście nie było możliwości zrobienia zawodów w innym terminie, trzeba było - jak napisałeś - ludzi uprzedzić dużo wcześniej. Nie będę tu cytował, jakimi określeniami raczyli PZKB rodzice moich zawodników dowiadując się wczoraj, że za tydzień mamy mieć jeszcze MP. Zacięlibyśmy zęby, poplanowali wakacje inaczej, przeciągnęli sezon o dwa tygodnie. Tymczasem sytuacja śmierdzi wariantem znanym nam już z Helu - za półtora tygodnia może się okazać, że z Polski mało kto dał radę przyjechać, gospodarze sensacyjnie wygrali klasyfikację drużynową, a ileś dzieciaków z Polski pożegna się z medalami i paroma groszami na swoje trenowanie. Sytuacja boli tym bardziej, że dotyczy kadetów - 13-15-latków, którym PZKB właśnie pokazał, gdzie ich miejsce w szyku i jak bardzo Związkowi na nich zależy.

Dodam, że jeden ze znajomych klubów stwierdził, że oni chętnie te zawody zrobią u siebie na jesieni - zresztą w kalendarzu na stronie PZKB one nadal są wpisane w grudniu...
  • 0

budo_tsd-markos
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 162 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Puławy

Napisano Ponad rok temu

Re: MP kadetów i akademickie MP PZKB... o co w tym chodzi?
Ja już napisałem oficjalne pismo do Związku:

Do Zarządu Polskiego Związku Kickboxingu!!!
Szanowni Państwo!

22 czerwca 2009 zaczynają się wakacje! Bardzo dużo osób już 23 będzie wypoczywać nad morzem, w górach i nad jeziorami. Wiele klubów - w tym i nasz - w tym czasie wyjeżdża na obozy, terminy w ośrodkach rezerwuje się na pół roku wcześniej a niekiedy nawet na rok! Jako trener oraz wychowawca kilkukrotnych Mistrzów Polski kadetów, czuję się urażony przez osoby odpowiedzialne za ten absurdalnym, żałosny, poniżający i bezmyślny pomysł! Równie dobrze można było te mistrzostwa zorganizować 31 grudnia a komunikat dać, np. w wigilię! Proszę Państwa, kto na 11 dni informuje o tak ważnych zawodach, przecież nie chodzi tu o jaki turniej z okazji dnia dziecka!


W imieniu KS Centrum Tang Soo Do Puławy oraz jako wiceprezes Lubelskiego Okręgowego Związku Kickboxingu, składam wniosek o przesunięcie terminu Mistrzostw Polski Kadetów listopad lub grudzień 2009.

Marcin Kostyra
Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Puławy


  • 0

budo_gladiatorzyring
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 736 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: MP kadetów i akademickie MP PZKB... o co w tym chodzi?
Na pewno macie rację:Ja poprosiłem by organizator przynbajmniej znalazł tańsze noclegi. ( przecież internaty są juz wolne). Może i zrobiął wagi w sobotę więc nie będzie trzeba wykupic noclegu z piątku na sobotę.
  • 0

budo_gizmo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Świdnik/Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: MP kadetów i akademickie MP PZKB... o co w tym chodzi?
W naszym przypadku (ok. 500 km w jedną stronę) i tak musimy wykupić nocleg. Różnica jest taka, jeśli będę musiał przyjechać, przywiozę ze 3 osoby; jeśli zawody byłyby w normalnym terminie, miałbym pewnie z 15.

Czekam na czwartkowe zebranie Zarządu, może nasze władze wymyślą, jak mądrze wybrnąć z tej sytuacji. Jeśli organizator chce robić imprezę dla kadetów koniecznie w tym terminie, niech sobie zrobi Puchar Jarocina, a nie MP.
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: MP kadetów i akademickie MP PZKB... o co w tym chodzi?
a tam był jeszcze jeden numer, który spowodował m.in ze nasz klub definitywnie wycofal sie z jakichkolwiek light contactow: miesiąc wczesniej mnie poinformowano o drugiej strefie lighta w małopolsce,akurat mnie to ucieszyło bo na poprzedniej młodzieżowiec nie mógł startowac bo miał kontuzje po MT, a z samym juniorem nie chciało mi się jechać , obydwoje sie się przygotowywali do zawodów, a na trzy dni wcześniej dostaje telefon organizatora zawodów ze niestety własnie zadzwonili mu ze związku ze ma odwołać zawody więc odwołuje i ze drugiej strefy nie bedzie. Tu z mojej strony padło pare niecenzuralnych słów i deklaracja ze z tym czymś nie chce mieć niczego wspólnego bo to jest delikatnie mówiąc niepoważny burdel.W ten sposób mój klub definitywnie zakończył przygodę z kickboxingiem.
  • 0

budo_gladiatorzyring
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 736 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: MP kadetów i akademickie MP PZKB... o co w tym chodzi?
Co do MP Kadetów zgodze się z GIZMO, że ten któy się zgodzil troche nie przemyslał. Argument, ze we wrzesniu są MŚ Kadetów i dobrze wybrać najlepszych nie jest Wiem, że Zietek szuka jakiś tanich noclegów.
  • 0

budo_gizmo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Świdnik/Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: MP kadetów i akademickie MP PZKB... o co w tym chodzi?
I tak do tej pory PZKB nie wystawiał reprezentacji na imprezy międzynarodowe kadetów, jeśli ktoś jechał, to na swój koszt... a w dobie kryzysu i cięć budżetowych chyba nic się z tym nie zmieni.

EDIT: przed chwilą komunikat MP kadetów zniknął ze strony PZKB, więc może jednak rozsądek zwyciężył...
  • 0

budo_gladiatorzyring
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 736 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: MP kadetów i akademickie MP PZKB... o co w tym chodzi?
Jutro jest zarząd, ale jeszcze nie wiadomo, czy mistrzostwa zostaną odwołane. Usunięcie ze strony było następną głupotą :) Jeśli zarząd uzna, że robić to znowu bedzie śmiech.
  • 0

budo_gizmo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Świdnik/Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: MP kadetów i akademickie MP PZKB... o co w tym chodzi?
Kolejne info dotyczące imprezy:

"Ważna informacja dotycząca Pucharu Polski Kadetów
2009-06-22
Prosimy o zapoznanie się z informacją dotyczącą Pucharu Polski Kadetów.

Szanowni Państwo

W związku z zawirowaniami dotyczącymi imprezy dla kadetów informujemy co następuje:
- ranga imprezy została zmieniona z Mistrzostw Polski Kadetów na Puchar Polski Kadetów
- Puchar Polski Kadetów wyłoni ewentualnych uczestników Mistrzostw Europy Kadetów, które odbędą się we wrześniu w Chorwacji
- Puchar Polski Kadetów wyłoni kadrę narodową Kadetów Polskiego Związku Kickboxingu na drugą połowę 2009 roku.

Kierownik Wyszkolenia
Piotr Siegoczyński "

Źródło: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_gladiatorzyring
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 736 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: MP kadetów i akademickie MP PZKB... o co w tym chodzi?
Połowiczny sukces, jeśli ktoś chce jechać do chorwacji
  • 0

budo_gizmo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Świdnik/Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: MP kadetów i akademickie MP PZKB... o co w tym chodzi?
Pytanie, czy jakieś pieniądze na ten wyjazd dla kadetów się znajdą...

Zresztą, o ile wiem - wielu dobrych kadetów zgodnie z przewidywaniami nie wystartuje. Nie będzie Puław (3 złotka rok temu), z Aliena Łódź (też 3 złota) wybiera się jeden zawodnik i to zdaje się tylko na light, nie startuje Krynica, nie startujemy my, z PTS Łuków ma być ponoć 3 osoby. Ciekaw jestem obsady tych zawodów...
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024