Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ray Mercer vs. Tim Sylvia- spoiler


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
67 odpowiedzi w tym temacie

budo_mma maniac
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 269 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ray Mercer vs. Tim Sylvia- spoiler
Dla mnie temat może być zakończony, bo cieżko będzie coś nowego napisać, chyba że ktoś coś wymyśli...W każdym bądz razie ja uciekam bo jutro egzaminy...Miłej Nocy
  • 0

budo_administrator
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4477 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ray Mercer vs. Tim Sylvia- spoiler

Dla mnie temat może być zakończony, bo cieżko będzie coś nowego napisać, chyba że ktoś coś wymyśli...W każdym bądz razie ja uciekam bo jutro egzaminy...Miłej Nocy


Co trenujesz, bo dalej nie wiem? Przejdź się na trening MMA albo BJJ - zmienisz zdanie, jak zostaniesz sprowadzony do parteru 20 raz z rzędu.

dla mnie EOT
  • 0

budo_hódy
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 348 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ray Mercer vs. Tim Sylvia- spoiler
przeczytalem kilka pierwszych postow
reszty chyba nie ma sensu
wniosek jeden
nie nalezy karmic trola
dajcie sobie z tym pacanem siana :-)

PS
zasady MMA ewidentnie promuja stojkowiczow
wywal nastepujace zasady :
- stawianie do stojki przez sedziego
- zabronione lapanie za spodenki
- zabronione kolana na glowe w parterze
- zabronione atakowanie potylicy i kregoslupa
- podzial na 5 minutowe rundy
a bedziesz mogl faktycznie ocenic efektywnosc parterowcow
  • 0

budo_mystic
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 939 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Ray Mercer vs. Tim Sylvia- spoiler
niech go ktos zbanuje :roll:
  • 0

budo_olafthenaturat
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 346 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ray Mercer vs. Tim Sylvia- spoiler

To jak taki cienias mógł zostać dosyć niedawno Mistrzem UFC, najsilniejszej na świecie organizacji MMA i walczyć z absolutnym numerem 1 MMA Fedorem??


akurat żeby walczyc z Fedorem nie trzeba byc wybitnym zawodnikiem - patrz zuluzinho, lindland(w tej wadze), choi, dziadek coleman, sylvia wlasnie, czy Hunt(w mma, bo w k-1 to kozak) - od walki z crocopem, fedor nie walczyl chyba z nikim dobrym
  • 0

budo_vinland82
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1569 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toronto

Napisano Ponad rok temu

Re: Ray Mercer vs. Tim Sylvia- spoiler
Ja rowniez uwazam ze bokser z czolowki ,ktory nauczyl by sie obrony przed sprowadzeniami i blokow kopniec(glownie low kickow) , bylby nielada orzechem do zgryzienia.
Ale z walki Sylvia vs Mercer nie nalezy pod zadnym pozorem wyciagac zadnych daleko idacych wnioskow!!
Pisanie typu Tim Sylvia najlepszy ciezki MMA na swiecie jest wrecz smieszne!!!!:) .Tak jak ktos tu wczesniej napisal ,Sylvi glownym atutem bylo to iz mial dobre warunki fizyczne ,czyli byl wielki i mial duzy zasieg .Walczyl glownie w stojce ,innym slowem byl dosc jednowymiarowy jak na MMA.W czasach gdy byl mistrzem UFC ,ciezka dywizja byla wrecz posmiewiskiem.
Tim Sylvia ZAWSZE byl ostro przereklamowany!!!

Jego glowna bronia byla stojka w ktorej mogl cokolwiek zdzialac w MMA dzieki Swoim warunkom fizycznym .Natomiast Boks to juz inna gra,tam zawodnicy tylko pracuja nad Swa technika uderzania wiec nie trzeba byc geniuszem zeby wywnioskowac ze Sylvia w boksie na troszke wyzszym poziome NIC by nie zdzialal.
Wracajac do walki Mercer Sylvia,to moim zdaniem nalezy ja widziec tak.Przede wszystkim Sylvia wazyl o wiele wiecej niz powinien czyli do walki pewnie przygotowywal sie w McDonaldzie,myslac ze Mercer to staruszek i go zdmuchnie.
Do tego uwazam ze Mercerowi wszedl perfekcyjnie cios i Tim poszedl na deski i tyle.
Te dwa powyzsze fakty zadecydowaly o wyniku moim zdaniem.

Wyciaganie tutaj wnioskow Boks >MMA jest wrecz debilne. MMa to przeciez wogule inny sport ,wiadomo ze czolowy zawodnik MMA ktory glownie walczy technikami uderzanymi bedzie gorszy w uderzaniu niz typowy bokser .Walka Tim Sylvia vs Mercer od razu bylo wiadomo ze bedzie to walka stojkowa bo przez Sylvia o parterze ma male pojecie.Innymi slowy mozna powiedziec iz byla to walka bokserska z rekawicami od MMA.

Ja jestem fanem sportow walki i kocham zarowno boks jak i MMA,k1,MT etc i nie rozwazam co jest najlepsze.To tak jakby poruwnywac jablka do pomaranczy.Biore pod uwage rowniez tez ze walcza zawodnicy a nie style,i niektorzy sa lepsi jak i gorsi w Swoim fachu .
To tyle w tym temacie:)
  • 0

budo_mma maniac
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 269 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ray Mercer vs. Tim Sylvia- spoiler
hÓdy trolem to jesteś ty, internetowy kozaku. Mystic heh to żałosne co napisałeś. Banda internetowych napinaczy (może zapinaczy?) To tak na miłe rozpoczęcie dnia. Do wieczora, wykorzystajcie ten czas kiedy mnie nie ma hah. Aha nie wiem ale chyba niektórzy z was nie wyszli z podstawówki, bo strasznie przekręcacie to co napisałem, nie wiem jesteście na etapie poznawania literek? Jak tak to mój błąd
  • 0

budo_mma maniac
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 269 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ray Mercer vs. Tim Sylvia- spoiler
VINLAND82 bardzo dobra odpowiedz, masz sporo racji, ale ja również twierdze że sam boks w mma na dłuższą mete się nie sprawdzi, muszą być umiejętności parterowe i zapaśnicze, przynajmniej opanowane w takim stopniu żeby obronić się przed obaleniem czy zniwelować w jakiś sposób ataki przeciwnika w parterze. I cały czas to pisałem. Cieszę się że zgadzamy się w tym że również uważasz że bokser zawodowy z prawdziwej czołówki światowej po złapaniu podstaw styli chwytanych mógłby niezle namieszać. A co do Tima Sylvi, nie pisałem że jest najlepszy, tylko że jest w czołówce wagi cieżkiej. Na tym można zakonczyć
  • 0

budo_hódy
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 348 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ray Mercer vs. Tim Sylvia- spoiler

hÓdy trolem to jesteś ty, internetowy kozaku. Mystic heh to żałosne co napisałeś. Banda internetowych napinaczy (może zapinaczy?) To tak na miłe rozpoczęcie dnia. Do wieczora, wykorzystajcie ten czas kiedy mnie nie ma hah. Aha nie wiem ale chyba niektórzy z was nie wyszli z podstawówki, bo strasznie przekręcacie to co napisałem, nie wiem jesteście na etapie poznawania literek? Jak tak to mój błąd

pewnie sobie myslisz ze obrazajac ludzi mozesz komus na tym forum zaimponowac :lol:

jestes naiwny jesli sadzisz ze kombinacja najlepszy bokser + obrona przed sprowadzeniami da jakiegos super zawodnika MMA

jesli chcesz sie bronic skutecznie przed sprowadzeniami to musisz zmienic rozstaw nog i technike poruszania sie
a to ma z kolei wplyw na to jak sie boksuje
goscie by stracili sporo ze swojego potencjalu w stojce i wcale by nie dominowali w niej nad zawodnikami MMA dla ktorych polaczenie stojki z parterem jest czyms zupelnie naturalnym i potrafia znalezc zloty srodek
  • 0

budo_mma maniac
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 269 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ray Mercer vs. Tim Sylvia- spoiler
"kolego" to ty mnie pierwszy obraziłeś, więc zakończmy na tym, no chyba że lubisz takie "sprzeczki", no problemo. Masz swoje zdanie i ja je szanuje, ja mam swoje. Być może ty masz racje, być może ja, a może ktoś inny, zostało jak narazie tylko gdybanie. Trzeba poczekać na jakiegoś czołowego boksera z prawdziwej światowej czołówki, który chciałby "wkuwać" podstawowe elementy MMA. Tak naprawde nie było tam boksera z aktualnej czołówki, a Ray to już dawno "nikt" w tym świecie. Tym bardziej porażka Tima wzbudza wśród wielu niekontrolowane wybuchy śmiechu
  • 0

budo_.:pitman:.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 984 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jelenia Góra

Napisano Ponad rok temu

Re: Ray Mercer vs. Tim Sylvia- spoiler
panowie Vinland i Maniac- ja również uważam że dobry/bardzo dobry bokser miałby szanse w MMA ale musiałby opanować obrony przed lowkickami, kolanami i mieć pojęcie o parterze (najlepiej czarny pas bjj)...problem z tym że takich zawodników póki co nie ma i chyba nie będzie nigdy...nie jest fizycznie możliwe aby ktoś w tym samym czasie był aktywnym bokserem z czołówki i jednocześnie trenował pod MMA, albo jedno albo drugie- jak będzie starał się dobrze wypaść pod MMA to odpuści boks i nie będzie już w czołówce/ jak odpuści MMA żeby trzymać się boksu to też nie zdziała wiele...pozatym zawodnik MMA który pójdzie na wymianę z klasowym bokserem musi być chyba idiotą a nie wmówi mi nikt że bokser nwet po dobrym treningu parteru nadrobi kilka/kilkanaście lat straty jeśli idzie o walkę w tej płaszczyźnie do zawodnika MMA i że dobry grapler nie sprowadzi go do parteru...więc w zasadzie znów bokser ma jedynie szansę w lucky punchu :)
  • 0

budo_kristof
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 427 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:copacabana
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Ray Mercer vs. Tim Sylvia- spoiler
Z tej walki to widać tylko, że Sylvia to cienka faja i tyle.

pozdrawiam
  • 0

budo_balofy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1592 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ray Mercer vs. Tim Sylvia- spoiler
[quote name="budo_.]panowie Vinland i Maniac- ja również uważam że dobry/bardzo dobry bokser miałby szanse w MMA ale musiałby opanować obrony przed lowkickami, kolanami i mieć pojęcie o parterze (najlepiej czarny pas bjj)[/quote]

no, to rzeczywiscie, bokser jak nic.... :|
ktos kto umie boksowac, i ma czarny pas bjj to juz jest zawodnik mma wszechstylowy a nie 'bokser'.
  • 0

budo_kyoku
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 312 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Neumarkt

Napisano Ponad rok temu

Re: Ray Mercer vs. Tim Sylvia- spoiler
Poprostu "stójkowicze" chcą za wszelką cenę udowodnić swoją wyższość :wink: Zaraz pewnie się na mnie rzucą :lol:
  • 0

budo_vinland82
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1569 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toronto

Napisano Ponad rok temu

Re: Ray Mercer vs. Tim Sylvia- spoiler
Wyglada na to ze ani Sylvi ani Arlovskiemu ostatnie pojedynki nie wyszly na dobre.
Jak podaje MMAjunkie i pare innych serwisow ani Tim ani Arlovski nie wystapia w najblizszym czasie na gali Affliction.
Sylvia mial walczyc z Buentello ale po ostatnim jego wystepie Aflliction go niechce i z Buentello bedzie walczyl zwyciezca pojedynku Gilbert Yvel vs Ricco Rodriguez. Osobiscie niemam nic przeciw walce Yvel vs Buentello,czemu nie :)
Apropo Arlovskiego to Affliction nieplanuje z Nim odnowic kontraktu poniewaz byl bardzo drogi(w ostatnich walkach zaplacili mu ponad 2 i pol miliona) i widocznie po Jego ostatnim wystepie uwazaja ze nie jest tyle wart.
Czyli Andrei teraz wolny,moze Japonce go lykna i zobaczylibysmy Andrei vs Mirko :) :)
  • 0

budo_takedown
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4741 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: Ray Mercer vs. Tim Sylvia- spoiler
Skoro nikt ich nie chce, to Arlovskiemu i Sylvii pozostaje więc już tylko walczyć na okrągło ze sobą :wink:
  • 0

budo_kyoku
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 312 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Neumarkt

Napisano Ponad rok temu

Re: Ray Mercer vs. Tim Sylvia- spoiler

Czyli Andrei teraz wolny,moze Japonce go lykna i zobaczylibysmy Andrei vs Mirko :) :)

Mirko nie jest związany kontraktem z UFC :?:
  • 0

budo_vinland82
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1569 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toronto

Napisano Ponad rok temu

Re: Ray Mercer vs. Tim Sylvia- spoiler

Czyli Andrei teraz wolny,moze Japonce go lykna i zobaczylibysmy Andrei vs Mirko :) :)

Mirko nie jest związany kontraktem z UFC :?:


Podobno przeszedl do Dream ,ale oficjalnie jeszcze chyba nikt nie wie co jest grane. :?
  • 0

budo_zebo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 269 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ray Mercer vs. Tim Sylvia- spoiler
Na razie to ma sraczkę wywołaną salmonellą.
  • 0

budo_kyoku
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 312 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Neumarkt

Napisano Ponad rok temu

Re: Ray Mercer vs. Tim Sylvia- spoiler
Jakieś źródło tej informacji :?: (chodzi mi o przejście do Dream nie o sraczke :wink: )
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024