Skocz do zawartości


Zdjęcie

Halo tu Ameryka: Odpowiedzi T. Drwala na pytania fanów MMA


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

budo_menadzer
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 243 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Halo tu Ameryka: Odpowiedzi T. Drwala na pytania fanów MMA
Dołączona grafika

Tomasza Drwala, który obecnie przebywa w San Diego (USA), gdzie trenuje i przygotowuje się do arcyważnego pojedynku w UFC 20 czerwca br., kiedy stoczy walkę na gali TUF 9 Finale w Las Vegas, przeciwko kanadyjskiemu zawodnikowi, Mike'owi Ciesnoleviczowi nie zapomina o Polsce i swoich fanach. Tomek za naszym pośrednictwem udzielił odpowiedzi na pytania które zadali mu Polscy kibice:


Chciałbym zapytać z kim Tomek ma możliwość potrenować z amerykańskich zawodników oprócz Dean'a Lister'a i widocznego na zdjęciu (w innym temacie) Shannon'a Gugerty'ego (chyba to on) ? Throwdown to całkiem duży klub, stąd moje pytanie

Tomek Drwal: Nie ma tu jakiś znanych gwiazd MMA ale wiesz mi chłopaki stawiają równy opór i robią dobrą robotę. Oprócz tego byłem na treningu z Brandonem Verą bardzo dobry stójkowicz i też mają świetny klub z dużą ilością zawodników.

Jak wygląda dieta Tomka?
Jakie bierze suplementy, odżywki?
Czy jest chociaż trochę rozpoznawalny na ulicach?

Tomek Drwal: Zacznę od tego ze nie jestem rozpoznawalny ;-) suplementy to standardowo: glutamina , bcaa , białko, witaminy. Jakiejś specjalnej diety nie trzymam, unikam tradycyjnych potraw amerykańskich czyli Burgerów z frytkami.. heheee.

Czy rozdaje dużo autografów?
Czy lubi black metal?

Tomek Drwal: Nie, nie, jak na razie nie rozdaje specjalnie dużo autografów, ale kto wie, może już nie długo...
Czy lubię Black Metal, średnio lubię te klimaty, zależy to od mojego nastroju, czasem słucham tego na treningu.



Jaka jest różnica w suplementacji w Polsce a w USA. Jakiej suplementacji używa?


Tomek Drwal: Nie ma żadnej różnicy w suplementacji, w tej działce wszędzie wygląda to podobnie.. .


Jaka jest różnica w treningach, Tomek niedawno wspominał że jest duża, i ze trenuje zupełnie inaczej niż w Polsce.


Tomek Drwal: Tak, bardzo duża różnica. Pierwsza zasadnicza to pełen profesjonalizm, czego u nas nie ma i pewnie długo nie będzie. Drugą, a pewnie powinienem powiedzieć, że najważniejszą różnicą to sami ludzie i ich podejście do mma do współpracy z innymi, zaangażowanie i co ważne, rywalizacja to rywalizacja jak najbardziej ok., ale każdy jest tu chętny do pomocy innym. Duża różnica, to warsztat trenerski. W samym Throwdown masz 7 czarnych pasów BJJ, starczy…… nie da się tego porównać. .



Jakie stosuje formy treningu kondycyjnego i czy stosuje trening kardio, jeśli tak to w jaki sposób.


Tomek Drwal: Nie ujawnia się czegoś co mogło by Ci zaszkodzić w przyszłości … generalnie ciężki zapieprz. .


Dlaczego są tak duże różnice w kondycji zawodników z Europy i zawodników z USA.


Tomek Drwal: Nie wiem. Może, dlatego że tutaj w USA większą uwagę przywiązują do treningu kondycyjnego nawet jeśli masz braki w technice to głównym punktem jest kondycja.


Ile razy w tygodniu biega ile ćwiczy stójkę, parter, itd.


Tomek Drwal: Wszystko jest zrównoważone, biegam dwa czasem trzy razy w tygodniu.


Jak wygląda taki wyjazd od strony finansowej? Czy ma sponsora? Czy zna Ariany


Tomek Drwal: O finansach się nie mówi, ale jeśli już pytasz to kilka solidnych pensji trzeba wyłożyć. Sponsora na wyjazd nie miałem. Jedyną pomoc dotychczas jaką otrzymałem to od właściciela AoF Tadka Kopcińskiego za co mu bardzo dziękuje. .


Jaki jest osobiście Dana White


Tomek Drwal: Spoko koleś.


Jaki kontrakt ma Drwal(kasa, ilość walk)


Tomek Drwal: Kontrakt Drwala jest wypasiony na nieograniczona ilość walk za niewiarygodne siano. Tyle siana ,że będę musiał sobie konia kupić i będę go karmił tym sianem tyle tego jest, heheheee.


Czy wie czemu najpiękniejsza ringrirl opuściła UFC ? (ali sonomah)


Tomek Drwal: Może sobie dziewczyna znalazła chłopaka a chłopakowi nie odpowiadały występy na UFC i jej zakazał. Nie wiem.


Czy Tomek poznał osobiście jakiegoś fightera z UFC i który z nich wydaje się najsympatyczniejszy ?


Tomek Drwal: Znam kilku i wszyscy są spoko kolesiami. .


Ilość godzin treningu , jakie treningi dziennie (czy bjj , boks mma itp)


Tomek Drwal: Rożnie zależy jak się czuje… zazwyczaj dwa razy dziennie jeden light drugi cięższy. .



Czy pamiętasz swój start Full-Contact jiu-jitsu, z 2003 r w Bytomiu



[b]Tomek Drwal: O tego nie zapomnę do końca życia. Po pierwsze musiałem robić wagę. A po drugie…. nie było łatwo. Najbardziej zapamiętałem takiego policjanta z Rosji. Facet ciągnął mi taktarowa w taki sposób, że czułem tą dźwignię jeszcze ze dwa lata po tym turnieju …po za tym to były super fajne zawody, bo jak pamiętasz wygrałem je, heheheee. Taka impreza to dobry początek dla każdego kto chce zacząć przygodą z profesjonalną karierą MMA. Polecam gorąca Full Contact Jiu - Jitsu. .

  • 0

budo_sos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:urban territory
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Halo tu Ameryka: Odpowiedzi T. Drwala na pytania fanów MMA
Zdeka zdziwiło mnie to o diecie ale generalnie fajne odpowiedzi
  • 0

budo_skylark1987
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1354 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Las w Łódzkim
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Halo tu Ameryka: Odpowiedzi T. Drwala na pytania fanów MMA
Nic, tylko trzeba podziękować Tomkowi za odpowiedzi, dz-i-ę-k-u-j-e-m-y :)
  • 0

budo_willykmwtw
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 152 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Boks

Napisano Ponad rok temu

Re: Halo tu Ameryka: Odpowiedzi T. Drwala na pytania fanów MMA
To ja też podziękuję ;)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024