Skocz do zawartości


Zdjęcie

U CAN DANCE z Capoeirą


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
52 odpowiedzi w tym temacie

budo_aspenboy
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 192 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:CPPA Łódź
  • Zainteresowania:Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Re: U CAN DANCE z Capoeirą
Uira, ale "u can dance" dotyka głównie tańca w aspekcie komercyjnym, a nie tańca jako sztuki. To ma się sprzedać i wypromować ludzi, których sprzeda się potem jeszcze lepiej. Swoją drogą - przypomniało mi się, że jakiś czas temu capoeira była w jakiejś edycji "u can dance"... australijskiej?

A prawdziwy tancerz capoeira tańczy tylko na grobach swoich przeciwników, ot co. :lol:
  • 0

budo_aspenboy
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 192 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:CPPA Łódź
  • Zainteresowania:Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Re: U CAN DANCE z Capoeirą
Uira, ale "u can dance" dotyka głównie tańca w aspekcie komercyjnym, a nie tańca jako sztuki. To ma się sprzedać i wypromować ludzi, których sprzeda się potem jeszcze lepiej. Swoją drogą - przypomniało mi się, że jakiś czas temu capoeira była w jakiejś edycji "u can dance"... australijskiej?

A prawdziwy tancerz capoeira tańczy tylko na grobach swoich przeciwników, ot co. :lol:
  • 0

budo_wagabund
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 111 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Camangula Olsztyn

Napisano Ponad rok temu

Re: U CAN DANCE z Capoeirą
alez macie problem... z jednej strony taniec ma wyrazac emocje, siebie i co kto tam jeszcze chce (przypomina mi sie tu turniej tanca z filmu Grease - co para, to inne ruchy) z drugiej strony sa takie programy jak ju can dens i gwiazdy na lodzie, ktore, i tu juz moj osobisty poglad, odzwierceiedlaja naprawde zenujacy juz poziom swiatowej rozrywki. program w tv leci sobie constans po rowni pochylej, robiac tym samym telewidzom wode z mozgu. no ale takie programy maja za zadanie sie sprzedawac, nic wiecej. zadna inna idea temu nie przyswieca - kasa leci, znaczy jest ok.
nie inaczej jest u nas, tez ten pieniadz jakos tam krazy, jest potrzebny. no i tu Uirapuru ma racje, ktos chlopakow zobaczy, a zwlaszcza te rozpiszczane laski z widowni, to sobie wpadnie na trening i albo zajarzy OCB albo i nie. jednak moga byc z tego jakies profity. nie musza ale szansa jest. nie trzeba chyba przypominac jaka jest rotacja w grupach, nie? a kazda reklama, no poza Boleslawcem, jest przydatna, tak mi sie zdaje. pare osob przyjdzie. ktos zostanie na dluzej.
chlopaki zakombinowali, malo wymagajacej publice sie spodobalo (a wiadomo ze my patrzymy na to innym okiem, sam nie sadze zeby to taka zenada byla) no i reklama zostala zaserwowana szerokiej rzeszy telewidzow.
reasumujac: ten wystep nie powinien nam zaszkodzic
  • 0

budo_tayos
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Re: U CAN DANCE z Capoeirą

No wlasnie tak czytam i o_O. Czyli bedzie pewnie wybieranie miedzy ABADA a Camangula, kto przejdzie do nastepnego etapu :P Musze to zobaczyc:D

Jak to kto? ABADA! :D

A co do tego występu w TVN to popieram przedmówców, teraz ludzie będą tylko capo z tancem kojarzyc co jest nie zbyt dobre, no ale przynajmniej zyskamy wieksza popularność ^^
  • 0

budo_tita_cda
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: U CAN DANCE z Capoeirą
Ludzie i tak kojarzą capo z tańcem, więc pod tym względem wiele więcej się nie zmieni. ;)
  • 0

budo_african snejk
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 84 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: U CAN DANCE z Capoeirą
ja sie posmialem ogladajac ten filmik..dawno nie wyczalem ze smiechu ogladaja filmy w necie..nie o to penwie chodzilo tym co to robili ale coz:d
  • 0

budo_sido
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sosnowiec
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: U CAN DANCE z Capoeirą
ja jestem zdania Cachoeira bo nie dosc ze ludzie pomysla o tym ze jest choreografia to jeszcze ta muzyka, a najbardziej dobijajacy byl poziom tego przedstawienia/tanca/wal.. nie tego nie powiem/show. juz teraz wiekszosc ma niciekawa opinie o tej sztuce.
Co prawda ja uznaje capy jako akrobatyke polaczonej z kopnieciami wprowadzonej w walke z odrobina tanca(rytmicznosc i takie tam), ale nadal uwaza ze jest to sw. Ale nie sadze ze jest to po 1 walka a dopiero po 2 akrobatyka raczej na odwrot.
  • 0

budo_african snejk
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 84 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: U CAN DANCE z Capoeirą
capoeira w mam talent...spoko
i pan wojewodzki powie czym mnie zaskoczycie nastepnym razem:D
moim zdaniem zla forma promocji bo jak ktos wczesniej napisal podkopuje starania wielu grup o to by capo bylo postrzegane na rowni z innymi sztukami walki
  • 0

budo_crocodilo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 252 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław
  • Zainteresowania:Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Re: U CAN DANCE z Capoeirą

i pan wojewodzki powie czym mnie zaskoczycie nastepnym razem:D


No w sumie capoeira nie jest jedynym aspektem capoeira... że tak się wyrażę.
  • 0

budo_african snejk
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 84 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: U CAN DANCE z Capoeirą
no zgadzam sie jak najbardziej:)
tylko ze on raczej ma na to...:)
  • 0

budo_uirapuru
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2966 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Belo Horizonte
  • Zainteresowania:Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Re: U CAN DANCE z Capoeirą
african: ludzi, którzy nie widzą w capoeira elementów walki nie przekonasz żadnymi sposobami. na każdy argument dostaniesz kontrargument. dla takich ludzi istnieje mma, tajski boks i bjj, wszystko inne to syf, a capoeira to wogóle nawet nie na tej pryzmie syfu leży. Więc jest to walka z wiatrakami.

Dlatego jak najbardziej - im głośniej o capoeira tym lepiej. Kto będzie szukał capoeira, ten dzięki temu może ją znaleźć. Nie zależy w końcu nam na nawracaniu nikogo (no chyba, że ktoś nas zaczepia na ulicy), a na robieniu swojego i zarażaniu pasją innych. Czy się mylę?
  • 0

budo_koles
  • Użytkownik
  • Pip
  • 47 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Re: U CAN DANCE z Capoeirą
Ja się w pęłni zgadzam z uirapuru im będzie głośniej o capo tym więcej osób przyjdzie na treningi tak jak już wcześniej pisaliście ludzie się nie znają na tym czy to co jest np. You Can Dance jest fajne ale jak im się taka forma podoba to z ciekawości przyjdą na trening zobaczyć o co tyle hałasu :D :twisted:
  • 0

budo_african snejk
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 84 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: U CAN DANCE z Capoeirą
no dobra:) moze dramatyzuje z przesada:)
macie racje ze tak czy owak to wypasiona reklama bedzie i tyle
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024