Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dobry spalacz


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
17 odpowiedzi w tym temacie

budo_rico
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 109 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Dobry spalacz
Cel - z 90 kg - 80kg
3 x w tygodniu treningi pilki noznej

Znajomy sugerowal HMB i brac podwojna dawka ale nie wydaje mi sie to dobrym pomyslem.
Jakies sugestie?;>

Dieta juz jakas jest, kurczak, ryz, zero smazonych rzeczy, raczej gotowane.
Kefiry warzywa owoce.
  • 0

Fabryka Siły

  • Ekspert
  • Lokalizacja:fabrykasily.pl

Cześć!
Może zainteresują Cie opinie n/t Trizer
Trizer spalacz tłuszczu to nowość na polskim rynku zobacz więcej:Trizer opinie

budo_sheepman
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1419 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/SF

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobry spalacz
hmb gówno da
raczej coś termo
  • 0

budo_cheetah
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 869 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobry spalacz
L-karnityna ... jakaś odżywka, która jako główny składnik właśnie ją ma ... w wiekszości sklepach sportowych ja mają i napewno w każdym sklepie z odżywkami :]

Można też CLA i HCA

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

No ale podstawa to ruch :] ... domyślam się jakie masz treningi piłki nożnej ale i tak pasuje w dodatkowe dni zrobić sobie jakiś trening aerobowy ...
  • 0

budo_jerz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Luta Livre

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobry spalacz
Echh ruch i dieta!
  • 0

budo_novocaine
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5882 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:uk
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobry spalacz
dieta i ruch :wink:
  • 0

budo_gregory667
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobry spalacz
Tak jak Jerz napisał dużo ruchu i dietka i to wystarczy. Wiem z własnego przykładu, przez ostatnie 2 miesiące zrzuciłem 8 kilo. Przez 6 dni w tygodniu ogólnie pojęty ruch, w moim przypadku 4-5 razy trening capoeira, dodatkowo w dni wolne jakiś basenik, bieganko. Dodatkowo dietka niskowęglowodanowa, czyli zera pieczywa, ryżu, makaronów i ziemniaków, a za to dużo warzyw, mięska, nabiału itd. Żeby organizm przy takim obciążeniu szybciej zregenerować zażywałem ZMA, a w późniejszym okresie witaminki OLIMP. Trochę poświęceń, ale warto było, bo teraz mam sylwetkę jaką chciałem :D
  • 0

budo_paeł
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 942 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobry spalacz
na hmb nawet nie patrz

ze spalaczy na poczatek zdecydowanie cos lekkiego
polecam dyma-burn'a, scorch'a

podstawa dieta i trening ale spalacz sporo pomaga, chociazby swietnie w moim wypadku hamowal chec na slodkie czy pobudzal

no i nie wiem jak twoja wrazliwosc ale polecam nie zaczynac od pelnych dawek
  • 0

budo_balofy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1592 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobry spalacz
zadne cla
zadne karnityny
dieta
sporty
pozniej spalacze
najpierw mozna lajtowo z czyms na poziomie tse, pozniej scorch, tight.
  • 0

budo_marchew
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 749 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gród Kraka
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobry spalacz
Dlaczego za każdym razem jak ktoś zadaje jasne pytanie, musicie się wpierdolić z tą litanią - dieta i ruch?

Napisał, że się rusza, napisał, że ma dietę, chce spalacz. Zapytał jaki jest dobry - dostał odpowiedź - stary, dieta i ruch.

Ja bym się wkurwił, podobnie jak w temacie obok o Animal Cuts - ktoś trenuje, rozpisuje sobie diete, ale chce przyspieszyć/wzmocnić efekty, więc pyta czy nie wyrzuci pieniędzy w błoto. Jakby mi ktoś w tym temacie napisał, że ważna jest dieta i ruch, to bym chyba zwariował.
  • 0

budo_ry-you
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 688 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:miasto cudow i zlodzieji

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobry spalacz
ja wsumie w spalacze troche nie wierze bralem 2 w swoim krotkim zyciu i nic mi one nie daly. Przynajmniej tak mysle teraz jestem na diecie bez spalaczy i waga ladnie stopniowo schodzi. Jedyne co odczuwalem po nich fajnego to lekkie pobudzennie (nie to ze bylem jakis nabuzowany ale spac mi sie po prostu nie chcialo) Dlatego nie wiem czy warto wykladac na takie cos kase.
  • 0

budo_balofy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1592 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobry spalacz

Dlaczego za każdym razem jak ktoś zadaje jasne pytanie, musicie się wpierdolić z tą litanią - dieta i ruch?
Napisał, że się rusza, napisał, że ma dietę, chce spalacz. Zapytał jaki jest dobry - dostał odpowiedź - stary, dieta i ruch.

'jakas' diete to ma kazdy :D
'sie rusza' to kazdy :D
takze wspomniana litania ZAWSZE jest na miejscu ;)
a odpowiedzi stricte na pytanie rowniez otrzymal.
i tyle, o.

ryu -
wszystko zalezy od tego co brales.
jakis cos z allegro za 40 zl nie ruszy chyba nikogo. TSE ruszy delikatnie przy wiekszyc hdawkach nzi zalecane. A mocniejszy stuff, jesli nie jestes czuly na niektore skladniki rowniez moze przejsc niemal niezauwazony.
Na mnie np jedyny wplyw jaki scorch wywiera to wzmozona potliwosc. nie czuje pobudzenia, nie zmniejszyl laknienia, poki co rzeklbym ze waga rosnie :/ ale to oczywiscie nie wplyw spalacza ;) tylko podejrzewam ze sie nakladaja efekty kreatyny i zalamania w diecie (a moze nie w samej diecie co w laknieniu, ktore w ciagu ostatniego tygodnia, poltora niebotycznie wzroslo :/ ).
  • 0

budo_novocaine
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5882 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:uk
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobry spalacz

Dlaczego za każdym razem jak ktoś zadaje jasne pytanie, musicie się wpierdolić z tą litanią - dieta i ruch?

Napisał, że się rusza, napisał, że ma dietę, chce spalacz. Zapytał jaki jest dobry - dostał odpowiedź - stary, dieta i ruch.

Ja bym się wkurwił, podobnie jak w temacie obok o Animal Cuts - ktoś trenuje, rozpisuje sobie diete, ale chce przyspieszyć/wzmocnić efekty, więc pyta czy nie wyrzuci pieniędzy w błoto. Jakby mi ktoś w tym temacie napisał, że ważna jest dieta i ruch, to bym chyba zwariował.

bo wiesz, to jak z "hardgainerami", ktorzy jak sie na koncu okazuje sa na deficycie kalorycznym i nie robia przysiadow :wink: :)
  • 0

budo_marchew
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 749 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gród Kraka
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobry spalacz
:) :) :)

You made my day ;)
  • 0

budo_novocaine
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5882 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:uk
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobry spalacz

:) :) :)

You made my day ;)

baby, i can make your night 8)
  • 0

budo_cinoslaw
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 118 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobry spalacz
Ruch, ruchem, piłka nożna to nie jest dobry rodzaj wysiłku żeby zrzucić kg.

Ale pytanie też co chcesz zrzucić, 10 kg tłuszczu czy mieśni.

Zakładam że tłuszczu więc jeżeli tak to dodaj x2 w tygodniu biegi, jogging, czyli tak żeby jak najmniej się zmęczyć, nie że zmachać się że tchu brak, biegnij te dwa razy po 1 godzince ale zachowując takie tempo żebyś mógł swobodnie rozmawiać, jak nie możesz to za szybko.

Dietę zostaw jaką tam masz, ogranicz lub zrezygnuj z soli i złych cukrów jak czekolada, batoniki, słodycze, zastąp owocami.

Po miesiącu zobaczysz efekt.
  • 0

budo_pin54
  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Ostróda
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobry spalacz

Ruch, ruchem, piłka nożna to nie jest dobry rodzaj wysiłku żeby zrzucić kg.


Dlaczego ? Rozumiem, że lepsze efekty uzyskamy jeżeli zastosujemy ćwiczenia w odpowiednim rytmie, najlepiej regulując przy tym tętno, ale piłka IMHO trochę zbliżona jest do interwałów (sprint-trucht-sprint-trucht), no i IMHO tysiąc razy bardziej interesująca (to nie jest bez znaczenia). Wadą na pewno będzie wysoka kontuzyjność.

Zakładam że tłuszczu więc jeżeli tak to dodaj x2 w tygodniu biegi, jogging, czyli tak żeby jak najmniej się zmęczyć


Hmmmm... dużego pojęcia na ten temat nie mam (może dla tego, że nie wnikam w tematy, z którymi osobiście nie mam do czynienia), ale przez ostatnie miesiące/lata jeżeli wpadł mi w ręce jakiś artykuł, pod którym ktoś się podpisał lub co więcej poparł jakąś fachową literaturą bądź wynikami badań wychodziło, że najskuteczniejszym sposobem na spalenie tłuszczu jest bardzo mocny wysiłek fizyczny z czego pierwsze miejsce dla siłowni, miejsce drugie HIIT. Wszystko dlatego, że po wysiłkach tego typu (opiszę jak to zrozumiałem, nie jestem biologiem ;) ) spalanie kalorii następuje nie tylko w czasie wykonywania ćwiczenia, ale jeszcze długo po jego zaprzestaniu.

Ja wcale nie neguję tego co napisałeś chciałbym tylko wiedzieć dlaczego uważasz, że nie powinien się męczyć .... brzmi to tak trochę (bez obrazy :) ) jak telezakupy mango ;)
  • 0

budo_novocaine
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5882 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:uk
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobry spalacz

Ja wcale nie neguję tego co napisałeś chciałbym tylko wiedzieć dlaczego uważasz, że nie powinien się męczyć .... brzmi to tak trochę (bez obrazy :) ) jak telezakupy mango ;)

spoko, ja zaneguje to co on napisal :wink:
  • 0

budo_ry-you
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 688 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:miasto cudow i zlodzieji

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobry spalacz
pilka nozna to bardzo dobry sposob na zrzucenie tluszczychu
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024