Skocz do zawartości


Zdjęcie

PUCHAR POLSKI BJJ Konin 2009-konkurs-wygraj żele energetyczn


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

budo_jacek wróbel
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 274 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:COPACABANA KONIN
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

PUCHAR POLSKI BJJ Konin 2009-konkurs-wygraj żele energetyczn

Witam
Sponsor zawodów firma SFD ufundowała żele energetyczne, które organizator zawodów postanowił rozdać klubom, które jako pierwsze dokonają wpłaty opłat startowych odpowiadających zgłoszeniu. Nagrody otrzymają trzy kluby, które spełnią w.w. warunki, w następujących ilościach:
klub który dokona wpłaty jako pierwszy – 12 sztuk żeli
klub który dokona wpłaty jako drugi – 8 sztuk żeli
klub który dokona wpłaty jako trzeci – 5 sztuk żeli
W konkursie nie mogą brać kluby zwolnione z opłaty startowej!!!


[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Informacja o nagrodzie:
NUTREND Carbosnack 55g (tubka) - żel energetyczny

Smaczny, niezamarzający żel energetyczny dostarczający energii przed, w trakcie oraz po wysiłku.
- stanowi źródło szybkiej i efektywnej energii
- optymalizuje przyswajanie węglowodanów
- zawiera taurynę i glicynę
- nie obciąża układu pokarmowego
- nie zawiera tłuszczu i sodu

>>> Dlaczego zastosowano właśnie żel?
1. Znacznie ogranicza ryzyko zaburzeń żołądkowych, możliwych po spożyciu większej ilości cukrów.
2. Przedłuża przyswajanie zawartych w nim węglowodanów prostych i złożonych, minimalizując ryzyko negatywnego wpływu na wysiłek, występującego po spożyciu większej ilości cukrów. Spowolnione przyswajanie węglowodanów rozpuszczonych w żelu zapobiega spadkowi poziomu cukru we krwi, który wywołałby spadek ciśnienia krwi, niepokój, uczucie głodu i ogólne pogorszenie jakości treningu. Energia zawarta jest w stopniowo uwalniających się węglowodanach: szybko przyswajalnej glukozie w kombinacji z wolniej przyswajalną maltodekstryną (przygotowaną z kukurydzy).

>>> Dlaczego produkt znajduje się w specjalnej tubie?
1. Zakrętka umożliwia wielokrotne zamykanie oraz zapobiega wyciekaniu żelu.
2. Specjalne opakowanie chroni przed zassaniem powietrza wraz z zanieczyszczeniami: bakteriami, grzybami, itd.

>>> Dlaczego dodano aminokwasy?
TAURYNA wpływa pozytywnie na pracę mózgu w sytuacjach wyczerpania energetycznego. Optymalizuje przekaźnictwo nerwowo-mięśniowe. GLICYNA stanowi źródło energii, uczestnicząc w odtwarzaniu KREATYNY. Ogranicza negatywne działanie kwasu mlekowego powstającego podczas wysiłku fizycznego.

>>> Kiedy potrzebna jest energia?
Podczas każdego wysiłku fizycznego, napięcia psychicznego (biznesmeni, studenci), a przede wszystkim w trakcie uprawiania sportu. Carbosnack dostarczy energii przed wysiłkiem, w trakcie, a także po jego zakończeniu, kiedy przyjęcie energii ma na celu skrócenie czasu regeneracji organizmu.

Informacja żywieniowa:
1 tubka (55 g) zawiera
wartość energetyczna 377 kJ / 90 kcal
białko 1,2 g
węglowodany 23,7 g
w tym cukry proste 17,5 g
w tym cukry złożone 6,2 g
tłuszcze 0 g (+/- 5%)
glicyna 495 mg
tauryna 715 mg

Skład: woda, glukoza, maltodekstryna, guma ksantanowa - substancja zagęszczająca, kwas jabłkowy - regulator kwasowości, kwas sorbowy i kwas benzoesowy - substancje konserwujące.
Sposób użycia:
- jednorazowo 1/2 - 1 tuby.
- w czasie wysiłku sportowego nie spożywać więcej niż 2 tuby na godzinę.
Należy pamiętać o uzupełnianiu płynów. Po otwarciu należy spożyć do 24 godzin.

Zapraszam do konkursu i do Konina
Jacek Wróbel
602 52 51 54

 

Chodzi o ten produkt: http://www.fabrykasi...ck-55g-2,p.html


  • 0

budo_benix
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 143 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:NO

Napisano Ponad rok temu

Re: PUCHAR POLSKI BJJ Konin 2009-konkurs-wygraj żele energetyczn
To sie sponsor rzucil , 2,99 za sztuke. Prawie jak produkt biedronki.
  • 0

budo_s.o.s.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2777 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: PUCHAR POLSKI BJJ Konin 2009-konkurs-wygraj żele energetyczn
maja tania reklame, a co :)
  • 0

budo_jacek wróbel
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 274 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:COPACABANA KONIN
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: PUCHAR POLSKI BJJ Konin 2009-konkurs-wygraj żele energetyczn
1.
Te 2,99 mogą okazać się dla kogś warte 45pln!!! Bo jak przekroczy limit wagowy to nie ma co marzyć o przeniesieniu go do wyższej kategorii. Za dużo przez takie osoby jest kłopotów, opóźnień itd. A ludzie przyjadą powalczyć i to z repasażami, więc zawody mają trwać, a nie się ślimaczyć przez takich "nieodpowiedzialnych" ludzi.

Więc zamiast krytykować spojrzyj na to od tej strony.

2.
Te żele, to tylko dodatek od sponsora. Bonus, który postanowiłem przekazać klubom właśnie w takiej formie. Mogłem wykorzystać go jak chciałem, np. dla swoich zawodników, ale postanowiłem inaczej. Oceń to jak chcesz.
SDF postanowił przekazać również koszulki i "cenniejsze" suplementy dla zawodników, którzy staną na podium. Więc wstrzymaj się zanim zaczniejsz oceniać. Oceń zawody po ich rozegraniu a nie przed.

3.
Po ubiegłorocznych zawodach sprzątając halę "RONDO" znalazłem sporo tubek po żelach enegetycznych, więc pomyślałem, że skoro aż tyle tego zawodnicy używają to nie będzie złym pomysłem w ten sposób ich obdarować. Fakt nie mogę tego ofiarować wszystkim, ale kto wie? Może w przyszłym roku, każdy zgłoszony dostanie taki żel? No chyba, że nie będzie chciał. Nie będę zmuszę do brania nikogo!!! Obiecuję.

Z drugiej strony, przy organizacji takich zawodów liczy się dosłownie każda złotówka i nie mówię tego z uśmiechem na ustach.
Zawodnikom BJJ płacącym za wszystko z własnej kieszeni należy się coś od nas organizatorów. Nawet jeśli to są tylko żele za 2,99. Lepsze takie coś za free, uzależnione od dobrej woli kierownika ekipy, trenera i konsekwencji podejścia do zawodów, niż nic.

Przychodzi mi do głowy kolejna myśl. Każdy zawodnik zgłaszający się na Ligę BJJ dostał od Dudu koszulkę zrobioną przez firmę Pit Bull. Jakoś nie widziałem wpisów typu: fajne koszulki, dzięki Dudu, dzięki Pit Bull itd. Skoro nie potraficie okazywać wdzięczności za coś takiego, to organizatorzy dojdą do wniosku, że dorośliście do tego by płacić, płacić i jeszcze raz płacić i nic w zamian nie dostawać. Podoba się? Dudu prosił mnie bym przekazał oficjalnie na forum, że krytykowany przez publicznie (na forum) sędzia otrzymał od swojego krytykanta PRYWATNEGO maila, z przeprosinami i stwierdzeniem, że faktycznie sędzia miał rację. Jeśli ktoś będzie chciał potwierdzenia tego co napisałem pogadam z Dudu by wkleił tego maila na forum.
Takim zachowaniem sprawiacie, że ludzie, dzięki, którym zawody są możliwe do zorganizowania tj. sędziowie zniechęcają się i odmawiają sędziowania na innych zawodach.

Więc proszę nie krytykuj, a jeśli już to proszę konstruktywnie np. mam sponsora, który może dać wam to i to na nagrody w zamian za np. umieszczenie loga na dyplomach, plakatach, stronie internetowej powstającej na potrzeby Pucharu Polski. Z chęcią z takim sponsorem porozmawiam odnośnie warunków współpracy. Maila znasz, czekam na kontakt.

Acha i jeszcze jedno. Po organizacji przez Dudu Ligi BJJ, na której dostaliście koszulki Pit Bull jakoś nie widziałem waszych wpisó pod tytułem, fajne koszulki, Dzięki Pit Bull, dzięki Dudu za fajne pamiątki z zawodów

A teraz z innej beczki. Takie gadanie przypomina mi inne postępowanie. Na forum to każdy jest mega sędzia z Bóg wie jak wielkim doświadczeniem. Ale jak pojawia się informacja o zawodach to organizatorzy nie dostają od nich propozycji sędziowania. Ciekawe dlaczego? Może więcej odwagi w realnych działaniach a nie wpisach na forum.
Jestem ciekaw ile osób przyjedzie na kurs i będzie chciało się sprawdzić w tej jakże "wdzięcznej" i męczącej roli. Proszę zaskoczcie mnie swoją frekwencją, a może zmienię swoją opinię o "forumowych sędziach".

Pozdrawiam
Jacek Wróbel
602 52 51 54
  • 0

budo_jacek wróbel
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 274 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:COPACABANA KONIN
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: PUCHAR POLSKI BJJ Konin 2009-konkurs-wygraj żele energetyczn
proszę moda o usunięcie poprzednich wpisów i zostawienie ostatniego tj. tego dzie mowa jest o Lidze BJJ.

Z góry przepraszam za niecelowe umieszczenie tylu wpisów. Komp pokazywał błąd php stąd próby ponownego umieszczenia odpowiedzi.

Dzięki dla moda.

Pozdrawiam
Jacek Wróbel
602 52 51 54
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024