Skocz do zawartości


Zdjęcie

Otwarcie Filii Łódzkiej United Gym - kwiecień 2009 !!!!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
26 odpowiedzi w tym temacie

budo_bjjmaro
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 87 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Otwarcie Filii Łódzkiej United Gym - kwiecień 2009 !!!!
Witam wszystkich na forum oraz osoby zainteresowane sportami walki. Z racji bardzo dużego zainteresowania naszym klubem cały czas dochodziły pytania kiedy ruszamy z treningami w Łodzi. Specjalnie dla wszystkich osób , które chcą trenować w United Gym a także dla Nas by dalej sie rozwijać otwieramy Filie United Gym w Łodzi. Zajęcia będą odbywały się w samym centrum Łodzi. A więc zapraszamy wszystkich serdecznie !!

Głównym Trenerem i koordynatorem klubu jest Radosław Olczyk ( purpurowy pas i 4 belki , otrzymał Go ponad 3 lata temu od Francis Edurdo Carlosa - Yamasaki Academy) Radek stale podnosi swoje umiejętności i szkoli się od najlepszych osób w Brazylii takich min - Francis Cadu , Murillo Santana , Augusto Ferrari i trenera Barbosy. Startując w Brazylii w 2006 zdobywając złoto na Copa de Mundo.

Będą również odbywały się zajęcia z Tajskiego Boksu , Sf, BJJ , MMA , Judo , Boksu oraz Zapsasów. Wszystkie informacje na temat dyscyplin podam na dniach , ponieważ dogrywamy ostatnie formalności. Już wkrótce kolejna wizyta Brazylijczyka w naszym klubie i przygotowania do Mistrzostw Polski. Wszystkie godziny treningów podam w przyszłym tygodniu- Ten post ma charakter informacyjny wstępnie dla tych wszystkich a jest ich b dużo , którzy chcą trenować w United Gym a twierdzą że Aleksandrów Łódzki jest dla nich za daleko. Z Myślą o Was , o Naszym rozwoju postanowiliśmy otworzyć Sekcję w Centrum !!!

W Planach mamy licznie seminaria BJJ , MMA oraz SF. Już niedługo chcemy zoragnizować seminarium z zawodnikiem z naszego klubu , który super radzi sobie na Wyspach w formule MMA.

Dlatego -- ZAPRASZAM WSZYSTKICH SERDECZNIE !! Info na dniach .
United Gym -- Lot na całe życie !!!!
  • 0

budo_bjjmaro
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 87 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Otwarcie Filii Łódzkiej United Gym - kwiecień 2009 !!!!
Pytania proszę kierować na adres - [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
United Gym- Lot na całe życie !!
  • 0

budo_bjjmaro
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 87 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Otwarcie Filii Łódzkiej United Gym - kwiecień 2009 !!!!
Witam , w przyszłym tygodniu podam już wszystkie informacje na temat treningów , ich chodziny itd. Pozdrawiam.
  • 0

budo_bjjmaro
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 87 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Otwarcie Filii Łódzkiej United Gym - kwiecień 2009 !!!!
Witam. Pierwsze zajęcia już odbędą się już Wtorek po świętach- godzina 18 30 Tajski Boks. Instruktorem będzie bardzo dobry zawodnik i trener ( medalista Pucharu Europy) - Trener Lucjan Owczarek. Zajęcia z BJJ odbędą się w czwartek godzina 18 30- dla Początkujących


Tajski Boks--- Wtorek godzina 18 30 , Sobota godzina 16 !

BJJ dla Początkujących - Czwartek godzina 18 30 ( wtedy poinformujemy o 2 treningu , czy będzie w poniedziałki czy we wtorki o 18 30 , ponieważ czekamy na plandeke , a ma być ona już po Świętach to wtedy ustalimy, ale na 90 % to będzie wtorek 18 30 ). Również prawdopdobnie zajęcia w sobote jeśli grupa będzie chętna do kolejnego treningu ( Wszystko do ustalenia).

Bjj Zawaansowani- ŚRODA godzina 18 , PIĄTEK godzina 19 , SOBOTA godzina 12 . ( Jeśli już będzie plandeka to wtedy ruszamy na 2 sale i prawdopodbnie będzie jeszcze trening w poniedziałek dla zaawansowanych godzina 18 30 )

Narazie harmonogram treningowy jest dopasowany do jednej sali, ale już po Świętach ma przyjśc plandeka i treningi będą na 2 salach jednocześnie. Czyli np na 1 sali będzie BJJ a na 2 będzie Tajski Boks. Wszystko powiemy na PIERWSZYM TRENINGU.

Również tworzona będzie Grupa Judo !! United Gym to Akademia dla ludzi pasjonujących się Sportem. Promujemy Sport i działamy tylko w tym kierunku a więc Zapraszamy Wszystkich Serdecznie !!

ZAJĘCIA będą się odbywać na ulicy REWOLUCJI 25 ( na domofonie napis Fundacja )

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH do United Gym !!
  • 0

budo_bjjmaro
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 87 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Otwarcie Filii Łódzkiej United Gym - kwiecień 2009 !!!!
Pierwsze zajęcia dla POCZĄTKUJĄCYCH :



Wtorek ( 14 kwietnia) godzina 18 30 - Tajski Boks

Czwartek ( 16 kwietnia) godzina 18 30 - BJJ



Pierwsze zajęcia oczywiście są DARMOWE !!!!! ZAPRASZAMY WSZYSTKICH !!!!!!
  • 0

budo_mikolc
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Otwarcie Filii Łódzkiej United Gym - kwiecień 2009 !!!!
Witam serdecznie, nie wiem czy powinienem tutaj to pisać, ale spróbuję. Jestem zainteresowany uczęszczaniem do Waszego klubu na Rewolucji w Łodzi. Tylko chciałbym się zapytać kiedy i czy wogóle planujecie treningi MMA dla początkujących? Bo ten styl mnie narazie chyba najbardziej interesuje. Pozdrawiam.
  • 0

budo_bjjmaro
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 87 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Otwarcie Filii Łódzkiej United Gym - kwiecień 2009 !!!!
Witam , Narazie treningi MMA odbywają sie tylko za grupy zawodniczej ( są to osoby , które regularnie startują na Ligach ALMMA , Shooto, a także pare osób , które stoczyły już walki zawodowe). Myśle że już przed wakacjami utworzy się grupa początkująca. Info będe wrzucał na bieżąco. Pozdrawiam.
  • 0

budo_mikolc
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Otwarcie Filii Łódzkiej United Gym - kwiecień 2009 !!!!
To jeszcze mam pytanie. Ile będzie kosztować karnet np na 8 wejść w miesiącu. Bo w takim razie chodziłbym na tajski boks i bjj. Pozdrawiam.
  • 0

budo_bjjmaro
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 87 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Otwarcie Filii Łódzkiej United Gym - kwiecień 2009 !!!!
Proponuje Cie opcje że płacisz 100 zł i chodzisz na wszystko - Tajski 2 razy ( a prawdopodobnie będzie 3 razy ) i Bjj 2 razy ( a też jeszcze chcemy zrobić 3 trening dla początkujących)- Zapraszamy Cie jutro na godzine 18 30 ( Czwartek). Będą zajęcia BJJ. Oczywiście pierwszy trening jest DARMOWY !!!!
  • 0

budo_bjjmaro
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 87 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Otwarcie Filii Łódzkiej United Gym - kwiecień 2009 !!!!
Oczywiście mowa o Tajskim i Bjj w tygodniu. Napewno Tajski będzie 2 razy w tygodniu i Bjj też. Ale są plany aby 3 razy był Tajski i 3 razy BJJ- karnet kosztuje taki 100 zł.

Jeśli chcesz chodzić na BJJ 2 razy w tygodniu - płacisz 60 zł

Jeśli chcesz chodzić na Tajski 2 razy w tygodniu- płacisz 60 zł , jesli będzie 3 trening Tajskiego to płacisz 70 zł.

Ulica Rewolucji 25 , na domofonie napis FUNDACJA

United Gym zaprasza wszystkich chętnym do treningu i podnoszenia swoich umiejętności a także osoby , które chcą dopiero zacząć przygode ze Sportami Walki. Macie teraz ku temu świetną okazje. Pozdrawiamy.
  • 0

budo_mikolc
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Otwarcie Filii Łódzkiej United Gym - kwiecień 2009 !!!!
No tak, ale ja chodzę 3 razy na siłownię, a sztuki walki będą sposobem na aeroby i do obrony własnej. Więc wole raz na Tajski, i raz na bjj. Można tak? Raczej jutro ze znajomymi się pojawimy.
  • 0

budo_bjjmaro
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 87 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Otwarcie Filii Łódzkiej United Gym - kwiecień 2009 !!!!
Można. To będzie 8 wejsc czyli 60 zł . Zapraszamy jutro. Jutro macie za darmo.
  • 0

budo_bjjmaro
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 87 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Otwarcie Filii Łódzkiej United Gym - kwiecień 2009 !!!!
Witam ! Treningi początkującej sekcji Bjj będą odbywały się w Poniedziałki i Czwartki o godzinie 18 30 !! Serdecznie Zapraszamy !!!!!!!!!
  • 0

budo_bjjmaro
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 87 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Otwarcie Filii Łódzkiej United Gym - kwiecień 2009 !!!!
Dobra znany już jest ostateczny Plan Treningowy. Z racji że jest duże zainteresowanie Bjj - robimy kolejny trening w sobote o godzinie 10 !


BJJ ( Początkujący ) - PONIEDZIAŁEK I CZWARTEK- 18 30 i SOBOTA o 10 .

Tajski Boks ( Dla wszystkich) - WTOREK 18 30 , CZWARTEK 18 30 , SOBOTA o 16.


Koszt Treningów to ( 2 razy Bjj - 60 zł , 3 razy 70 zł ) - tak samo Tajski Boks.

Opcja Full- Płacisz 100 zł i chodzisz na wszystko ile chcesz.


Przed wakacjami będzie nabór do grupy Początkującej MMA ( warto poczekać ) , ponieważ treningi będą naprawde SOLIDNE !! We wrześniu planowane jest SEMINARIUM ze znanym Polskim Zawodnikiem MMA , który odnosi duże sukcesy na Wyspach. ( Już teraz moge powiedzieć , że seminarium będzie tylko dla osób z United Gym ) . Oprócz tego w Wakacje planowany jest obóz Stacjonarny ( w tej chwili dogadywane są szczegóły , a więc to narazie tajemnica kto będzie naszym gościem :) ) Zapraszamy Serdecznie !!!!!!! Z góry przepraszam za opóźnienia w odpisywaniu na Wasze maile !

UNITED GYM --------- COMPETITION TEAM ----- ZAPRASZA !!!!!
  • 0

budo_blazah
  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Otwarcie Filii Łódzkiej United Gym - kwiecień 2009 !!!!
wiadomo cos moze kiedy ruszy sekcja judo?
  • 0

budo_bjjmaro
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 87 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Otwarcie Filii Łódzkiej United Gym - kwiecień 2009 !!!!
Wiadomo- Zapraszam na Priva.
  • 0

budo_bjjmaro
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 87 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Otwarcie Filii Łódzkiej United Gym - kwiecień 2009 !!!!
na maila znaczy się:) [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_tado
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Otwarcie Filii Łódzkiej United Gym - kwiecień 2009 !!!!
witam.jestem po raz pierwszy na forum,aczkolwiek jestem stalym bywalcem i odwiedzam jak często tylko mogę.Chialem napisać w tym temacie ponieważ czasem głupota razi i to mocno.na wstępie chciałem zaznaczyć ze nie jestem żadnym kibicem.trenuje mma i bjj jakieś 3 może 4 miesiące poniewaz chciałem wybrac dobry łodzki klub przeszedłem się nie mal po wszystkich,w kązdym klubie jest inaczej i kazdy trener jest inny tak samo jak i ludzie... jeśli chodzi o was to sorry wielkie ale piszac ze jest to klub nie kibicowski to chyba drogi marku tobie się w głowie poprzewracało.po piewerwsze byłem już u was.sala nie za dobra podobnie jak i warunki ale tak naprawde nie o to chodzi.prężących się w klubie kibiców łksu niestety mnóstwo!!! trochę odstarszają,ale nic.Sam z tego co wiem potrafisz krzyczeć na zawodach ponowie za łks...sam słyszałem....po drugie te wyłuczone pytanie od kogos od was i twoje odpowiedzi sa tak rażące że aż śmieszne niestety to widać i tylko się ośmieszam i plamisz to co stworzył twój naprawdę dobry trener Radek Olczyk.Niestety nie wróżę tej sekcji dugiej przyszłości gdyż ty jako trener nie nadajesz się niestety na nic.A jedynie co widać pod klubem to ŁKS nic po zatym.Nie polecam tego klubu szczerze jak ktoś chce trenować u Radka olczyka proponuje jeżdzić do Aleksandrowa,bo w łodzi u Mareczka to niczego sie nienauczycie...POZDRAWIAM.i mam nadzięję że przestaniesz MARKU chociaż głupio pisać :)
ps.nie wiem kto ci niby pisze i takie masz zainteresowanie bo nie łudźmi się że nie jesteś lubiany przez innych w łodzi prócz oczywiście Łksu...z tego co wiem twoja sekcja nie wykazuje duzego zainteresowania aludzi jest bardzo mało...
  • 0

budo_bjjmaro
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 87 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Otwarcie Filii Łódzkiej United Gym - kwiecień 2009 !!!!
Mmmhm po 1 by nie zaśmiecać Tematu.- To będzie ostatni post do Ciebie Tado i nie będzie on złośliwy tak jak Twój.

Po 1 - otwierając klub w Łodzi - absolutnie nie mieliśmy na celu rywalizać z Gracie Barra ( Trenerem jest Marcin Rogowski - Pozdrawiam ) . Otwierając sekcje w Łodzi , mieliśmy na celu by osoby z Łodzi miały bliżej niź do Aleksandrowa.

Po 2 - Nie było miejsca abym na zawodach wykrzykiwał to co napisałeś oprócz chyba motywowania zawodników z United Gym , podobnie jak koledzy.

Po 3 - Klub jest przeznaczony dla Wszystkich osób ( już kiedyś Trener Radosław Olczyk napisał o tym post)

Po 4 - Dziękuje Ci za rady Twoje odnośnie sali ale wszystkich ćwiczyącym się podoba.

Po 5 - Trenerem głównym jest Radosław Olczyk a jego Asystentem Dorian Strycz ( ja tylko asystuje Dorianowi)

Po 6- Nie wypisuj że klub jest przesiąknięty kibicami itd, owszem trenuje pare osób ale to chyba sprawa indywidualna każdej z tej osoby- pisze obiektywnie , ponieważ nie jestem osobą ,, Udzielającą się - jeśli to chciałeś wiedzieć.

Dlatego prosze Cie abyś na drugi raz Tado nie wypisywał rzeczy nie prawdziwych., bo kompletnie one nie mają prawdy. Jeśli jesteś z innego klubu Bjj w Łodzi - to zapraszamy Was na wspólne sparingi do Nas , tak samo jak inne podobne kluby z Łodzi - bo myśle że można coś takiego zorganizować. I na końcu Tado - nie myl mnie z szefem klubu - bo nim jest , był i będzie Pan Trener Radosław Olczyk -- a Ja staram się mu pomagać w kwestiach reklamy. Ten Post nie był złośliwy - chciałem Ci tylko jedynie przedstawić swoje zdanie , tak jak Ty przedstawiłeś swoje i swoją opinie ( szkoda tylko że jest ona nieprawdziwa) . Mimo wszystko Pozdrawiam Cie i mam nadzieje że Twoja kariera w Bjj będzie owocowała w liczne sukcesy i osiągnięcia. Pozdrawiam

Na koniec dodam jeszcze- Klub jest dla Wszystkich ! Zapraszamy !
  • 0

budo_bjjmaro
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 87 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Otwarcie Filii Łódzkiej United Gym - kwiecień 2009 !!!!
Jeszcze dodam do wszystkich , którzy mają w planach odwiedzić nasz klub - Zapraszamy i wtedy ocenicie sami czy rzeczywiście jest tak źle - mam nadzieje że mile się rozczarujecie. Chyba nie jest tak źle jak w swoim klubie mamy Mistrzów Polski , osoby walczące zawodowo w MMA i te , które miały przeszłość walk zawodowych , stale odwiedzają nas Brazylijczycy na seminaria :D .

Na dniach wkleimy fotki z klubu aby osoby , mające w planach odwiedzić nasz klub widziały miejsce , w którym będą mogły trenować.

Pozdrawiam Tado i innych użytkowników forum.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024