Skocz do zawartości


Zdjęcie

BJJ Kielce - pare pytań


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
44 odpowiedzi w tym temacie

budo_marczello56
  • Użytkownik
  • Pip
  • 28 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

BJJ Kielce - pare pytań
Witam panowie mam pre pytań odnośnie klubów bjj w Kielcach. Z tymże zależy mi na szczerej odpowiedzi osób tam trenujących( a wiem że takie tu sie wypowiadają).
Z tego co wiem w Kielcach sa 3 kluby bjj
1. Copacabana (Samantha)
2. w klubie MMA na ulicy seminaryjskiej
3. Sowilo
I pare pytan do Was - gdzie wg Was jest najlpeszy poziom, który z klubów ma najwieksze sukcesy , plusy i minusy.
Wiem że w Sowilo dużym plusem jest trener Marcin Gorzelak Mistrz Polski BJJ 2005r. V-ce Mistrz Europy BJJ 2006r , Trener Roku 2008. Sukccesy mówią same za siebie.
w zwiazku z tymmam pytanie czy Ginzo kóry trenuje w Samancie równiez może pochwalić sie jakimiś sukcesami swoimi bądź swoich podopiecznych?
A co sadzicie na temat Pawła Rzegockiego z MMA ? z tego co czytałem na foprum nie ma wsumie żadnych informacji dotyczących tamtej sekcji , w Kielcach ogólnie panuje opinia że jak BJJ to tylko Samanta lub Sowilo.
  • 0

budo_marczello56
  • Użytkownik
  • Pip
  • 28 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: BJJ Kielce - pare pytań
Aha sory za literówki , zwłaszcza dla Gonza :D , ale nie ma niestety opcji edytuj.
  • 0

budo_kubuś puchatek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4530 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skadinad

Napisano Ponad rok temu

Re: BJJ Kielce - pare pytań
Idz i potrenuj w kazdym miejscu i zdecydujesz sie.
Warto wspomniec... Chlopaki od Gonza wlacznie z Gonzem zdobyli medale na powaznych zawodach w Krakowie dwa tygodnie temu, na pieciu, ktorzy pojechali czterech wrocilo z medalami.
U Gonza sa w sumie prawie trzy purpury:), kilka niebieskich.
U Marcina nie wiem, jakie maja aktualnie pasy.

Acha... Znam wszystkie osoby, ktore wymieniles, kiedys wszyscy razem trenowalismy. I razem startowalismy. Mysle, ze u kazdego mozesz sie czegos nauczyc.
Teraz niektorym sie juz nie chce trenowac:)

Pozdrawiam
K_P
  • 0

budo_bastek86
  • Użytkownik
  • Pip
  • 22 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Copacabana Kielce

Napisano Ponad rok temu

Re: BJJ Kielce - pare pytań
Przedewszystkim uwazam ze jestes kiepska prowokacja . A co do twojego pytania jezeli chcesz zostac mistrzem swiata w bjj gwiazda mma tudziez odkryciem roku uwazam ze nie masz innego wyboru jak sowilo ( tak jak powiedziales sukcesy mowia same za siebie pozatym maja strone i koszulki).
  • 0

budo_whity
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 100 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rio Grappling Club Kielce
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: BJJ Kielce - pare pytań
ja trenuje w sowilo... bardzo mila atmosfera...mialem mozliwosc trenowania z Gonzem i jego chlopakami i rowniez polecam... zalezy tylk ood ciebie jeli chcesz trenowac to wszedzie sie czegos nauczysz...pzdr
  • 0

budo_jarowita
  • Użytkownik
  • Pip
  • 28 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: BJJ Kielce - pare pytań

Przedewszystkim uwazam ze jestes kiepska prowokacja . A co do twojego pytania jezeli chcesz zostac mistrzem swiata w bjj gwiazda mma tudziez odkryciem roku uwazam ze nie masz innego wyboru jak sowilo ( tak jak powiedziales sukcesy mowia same za siebie pozatym maja strone i koszulki).


Prowokacja to Ty masz na imię!!!!
Czytam tu, że chłopak grzecznie pyta o informację i sądząc z tego, co pisze o Sowilo wnioskuję, że odwiedził ich stronę internetową, gdzie są właśnie takie informacje jakie on cytuje.
Ja polecam ZDECYDOWANIE SOWILO, BJJ / ADCC / MMA. A oto ich plusy:
- Mają własną siedzibę klubu w 100% dla nich i 24 godziny na dobę!
- Klub jest dobrze wyposażony i z tego, co wiem będzie niedługo doposażony w siłownię.
- Ludzie, którzy zarządzają Stowarzyszeniem Sowilo, to prawdziwi profesjonaliści.
Pozazdrościć takiej kadry menedżerskiej i PR-owskiej! To wzorowa firma!
- Sowilo ma ogromne ambicje rozwoju, zawodniczego, sędziowskiego oraz rozbudowy
bazy szkoleniowej. Interesuje ich tylko progresja.
- Super atmosfera, zawsze możesz na każdym polegać.
- Sowilo prócz Marcina posiada wielu zawodników o wielkim potencjale i przy zakładanym
i planowym prowadzeniu tych zawodników, w tym klubie wyrośnie wielu mistrzów.
- Ktoś nowy zawsze traktowany jest indywidualnie, jest pod stałą opieka i kontrolą,
osoba początkujący czy lekko zaawansowana ma nieodparte wrażenie, że
pomagająca mu w treningu osoba jest tylko dla niego. To wielki plus!
- Można w Sowilo uprawiać sport wyczynowo lub jak kto woli rekreacyjnie.
- I niewątpliwym, bez sprzecznym atutem jest trener stowarzyszenia Sowilo - Marcin
Z całym szacunkiem dla "Gonza", który ponoć jest trenerem w Samancie,
ale jakby to powiedzieć ..., no może lepiej żebym nic nie mówił, po prostu
Marcin w szerokiej okolicy jest klasą samą dla siebie!
- stowarzyszenie Sowilo jest oczywiście jednostką prawną i nie dochodową. Ci ludzie robią,
to, co naprawdę kochają.
No to może tyle o Sowilo:-)

Jeżeli chodzi o treningi w siłowni Samanta, to jako siłownię polecam - mili właściciele. natomiast jeżeli chodzi o trening BJJ / ADCC / MMA, no cóż:
- Trenuje tam nijaki "Jgnac", według mnie i nie tylko jeden z najbardziej dobrze zapowiadających się zawodników w Polsce. pozdrawiam go serdecznie.
- Nie maja swojego klubu. Maty na godzinę. Siłownia do wynajęcia.
- No i tak naprawdę nie jest, to żaden klub, ale zbiór ludzi trenujących i startujących pod barwa Warszawskiego klubu Copacabana.

Widać z góry jak różne założenia mieli i nadal mają ludzie z Sowilo i Samanty.
- Sowilo dąży do doskonałości (zgodnie zresztą ze swoją nazwą), chce być bardzo dobrze
rozwijającym się i prosperującym klubem sportowym w pełnym jego zakresie!
- Samanta, to grupa ludzi trenujących wspólnie, niewątpliwie fajnych i miłych i jest tam też
normalna atmosfera, ale naprawdę trudno porównać Sowilo i Samantę.

Ja cenie sobie pełen profesjonalizm - dlatego wybrałbym SOWILO!!!

A tak na marginesie, gdyby Sowilo i Samanta połączyły się i zawodnicy trenowali by razem, no no, jeszcze dodać zarządzenie jakie ma klub Sowilo, potęga murowana!!!!!!
Polecam do przemyślenia. W grupie siła:-)

Jeżeli chodzi o Seminaryjską - nie mam wiedzy, tam raczej chłopaki z Taja a BJJ raczej hobbystycznie
  • 0

budo_mystic
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 939 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: BJJ Kielce - pare pytań
Sowilo znaczy dazenie do doskonalosci ...w jakim to jezyku ?
  • 0

budo_buhmistrz
  • Użytkownik
  • Pip
  • 22 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce

Napisano Ponad rok temu

Re: BJJ Kielce - pare pytań

- I niewątpliwym, bez sprzecznym atutem jest trener stowarzyszenia Sowilo - Marcin
Z całym szacunkiem dla "Gonza", który ponoć jest trenerem w Samancie,
ale jakby to powiedzieć ..., no może lepiej żebym nic nie mówił, po prostu
Marcin w szerokiej okolicy jest klasą samą dla siebie!


Jeżeli chodzi o treningi w siłowni Samanta, to jako siłownię polecam - mili właściciele. natomiast jeżeli chodzi o trening BJJ / ADCC / MMA, no cóż:
- Trenuje tam nijaki "Jgnac", według mnie i nie tylko jeden z najbardziej dobrze zapowiadających się zawodników w Polsce. pozdrawiam go serdecznie.
- Nie maja swojego klubu. Maty na godzinę. Siłownia do wynajęcia.
- No i tak naprawdę nie jest, to żaden klub, ale zbiór ludzi trenujących i startujących pod barwa Warszawskiego klubu Copacabana.

Widać z góry jak różne założenia mieli i nadal mają ludzie z Sowilo i Samanty.
- Sowilo dąży do doskonałości (zgodnie zresztą ze swoją nazwą), chce być bardzo dobrze
rozwijającym się i prosperującym klubem sportowym w pełnym jego zakresie!
- Samanta, to grupa ludzi trenujących wspólnie, niewątpliwie fajnych i miłych i jest tam też
normalna atmosfera, ale naprawdę trudno porównać Sowilo i Samantę.




fuckin' bollocks... 8) Kto wie co jest grane nic nie musi porównywać. Z całym szacunkiem, fajny post, ale ścisnąłbyś z wypowiedziami na temat ludzi i klubu, o których nie masz pojęcia. (wnioskuje z Twojej wypowiedzi).

Wracając do tematu - jak sam nie sprawdzisz to nigdy nie dowiesz się jak jest naprawdę hehe. pzdr. 8)
  • 0

budo_kubuś puchatek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4530 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skadinad

Napisano Ponad rok temu

Re: BJJ Kielce - pare pytań
Nie jestem strona i w zasadzie od czasu do czasu tylko rekreacyjnie trenuje (powiem tylko, ze zaszczepilem bjj w Kielcach jako pierwszy, stad mam wiedze, kto jest kto i jakie ma osiagniecia), i dlatego prosilbym o rozwage w uzywaniu pewnych sformulowan.

Zamiast tego proponuje wspolprace, wspolne sparingi. Moze wewnetrzne zawody w Kielcach? (Deklaruje sie jako bezstronny sedzia).

Wkrotce Szczecin. Mozna pokazac na macie, kto jest co wart.

Pozdrawiam
K_P
  • 0

budo_gonzo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 434 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: BJJ Kielce - pare pytań
Siemka.
Przykro mi, że po raz kolejny wypływa temat który klub w Kielcach lepszy.
Bo to już chyba kolejny raz.
No cóż, odpowiem szczerze jak ten, no Marczello56 prosił bo przecież tylko po to założył sobie konto.
Tak - Sowilo jest lepsze. Tak - są profesjonalni, tak - mają mistrza polski i w-ce mistrza europy.
Tak - mają własny klub.
Powiem więcej: gdy tylko coś wygrają piszą o tym obie kieleckie gazety.
Gratuluję.

Ale my jesteśmy Copacabana, mamy cudzą matę, jesteśmy zbieraniną i z całym szacunkiem do niewątpliwie fajnych ludzi z Sowilo wolimy warszawskich kolegów i dziękujemy waszym trenerom którzy jakoś nie mają nam nic do zaoferowania.

Jarowita, przyjacielu.
Proszę, nie pisz gonzo w cudzysłowiu bo to wrukwia.
Ignacy rozumiem miał być: "niejaki" bo "nijaki"oznacza niespecjalnego 8) 1
Piszę za siebie i Ciebie proszę: nie uprawiaj propagandy. Fajnie, że Ci trener imponuje ale co do klasy to, mówiąc krótko, zaimponuje mi startując znowu na zawodach.

Więc jeśli ktoś zapyta mnie na forum o klub bjj w Kielcach polecę mu Sowilo
a kto będzie chciał ćwiczyć w Copie to nas znajdzie 8)
pzdr gnz

ps. jak ktoś ma do mnie problem zapraszam na priv.
  • 0

budo_gonzo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 434 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: BJJ Kielce - pare pytań
Jeszcze jedna sprawka mała.
Porobiliście sobie chłopcy nicki i wypisujecie co chcecie na forum. Wasze prawo.
Ja przynajmniej firmuję to co piszę swoim imieniem (więcej ludzi w Kielcach i nie tylko zna mnie jako gonza niż pod właściwym imieniem) i znacie moją morde.
A Wy jaką opinię wystawiacie swojemu klubowi uprawiając taką reklamę?
Dla mnie to pajacowanie.

pzdr gnz

ps. Whity. Ty zawsze jesteś w porządku więc Ciebie to nie dotyczy. Elo.
  • 0

budo_whity
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 100 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rio Grappling Club Kielce
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: BJJ Kielce - pare pytań

Siemka.
Przykro mi, że po raz kolejny wypływa temat który klub w Kielcach lepszy.
Bo to już chyba kolejny raz.
No cóż, odpowiem szczerze jak ten, no Marczello56 prosił bo przecież tylko po to założył sobie konto.
Tak - Sowilo jest lepsze. Tak - są profesjonalni, tak - mają mistrza polski i w-ce mistrza europy.
Tak - mają własny klub.
Powiem więcej: gdy tylko coś wygrają piszą o tym obie kieleckie gazety.
Gratuluję.

Ale my jesteśmy Copacabana, mamy cudzą matę, jesteśmy zbieraniną i z całym szacunkiem do niewątpliwie fajnych ludzi z Sowilo wolimy warszawskich kolegów i dziękujemy waszym trenerom którzy jakoś nie mają nam nic do zaoferowania.

Jarowita, przyjacielu.
Proszę, nie pisz gonzo w cudzysłowiu bo to wrukwia.
Ignacy rozumiem miał być: "niejaki" bo "nijaki"oznacza niespecjalnego 8) 1
Piszę za siebie i Ciebie proszę: nie uprawiaj propagandy. Fajnie, że Ci trener imponuje ale co do klasy to, mówiąc krótko, zaimponuje mi startując znowu na zawodach.

Więc jeśli ktoś zapyta mnie na forum o klub bjj w Kielcach polecę mu Sowilo
a kto będzie chciał ćwiczyć w Copie to nas znajdzie 8)
pzdr gnz

ps. jak ktoś ma do mnie problem zapraszam na priv.


Gonzo mo racje poraz kolejny ktos podejmuje probe sklocenia obu klubow w Kielcach wymuszajac na nas jakas sztuczna rywalizacje jakby bylo o co... i w Copie i w Sowilo trenuje garstka ludzi ktorzy poprostu gdzies chce trenowac no a jesli chodzi o sporty walki to w kielcach dominuje karate..niestety( nie obrazajac nikogo ).... wiec jesli chodzi o ten temat uwazam go za zamkniety bo kielce to nie metropolia i wiele razy umawialismy sie na wspolne treningi.. druga sprawa ze brak czasu sprawil ze spotkalismy sie tylko raz... a jesli chodzi o Ignaca to mialem mozliwosc z nim sparowania i mam nadzieje ze jeszcze bede mial bo napewno nie jest ''nijaki'' tylko niesamowicie techniczny zawodnik od ktore mozna sie wiele nauczyc zreszta jak od kazdego... Pozdrawiam w imieniu Sowilo i swoim wlasnym

Whity :wink:
  • 0

budo_marczello56
  • Użytkownik
  • Pip
  • 28 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: BJJ Kielce - pare pytań
Panowie dzięki za wyczerpujące info. Być może moje pytanie zainspirowało niektórych ( świadomie bądź mimowolnie) do napinki ale mimo wszytko bardzo przybliżyło to mi i nie tylko obraz BJJ w Kielcach. Mówicie "idź na darmowy trening w te 3 miejsca to zobaczysz". Doświadczenie z innymi SW już mam i dobrze wiem że po jednym treningu to jakieś wrażenie można oczywiście odnieść - tylko co z tego jak moge trafić do samanty na darmowy trening akurat jak może brakować tych kilku czołowych zawodników a drugim razem moge trafić akurat na Ignaca i reszte. Wiecie chyba o co chodzi. Czyli widze że dobrze myślałem w Kielcach bjj to Sowilo i Samanta ; MMA jest głównie nastawione na taja.

I ostatnie pytanie do was , pisaliście że Gonzo ma purpurowy pas , a jak to wygląda w Sowilo ? Jaki pas ma trener prowadzący tam zajęcia ?
  • 0

budo_kano mori
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 111 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: BJJ Kielce - pare pytań
Z tego co widać z fotek na stronie to same czarne i czerwone.
  • 0

budo_marczello56
  • Użytkownik
  • Pip
  • 28 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: BJJ Kielce - pare pytań
Ok. dzieki.
  • 0

budo_wendigo
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: BJJ Kielce - pare pytań
Marczello, ale przecież Ty jesteś zwykłym pionkiem i nawet jeśli będą Ci najlepsi zawodnicy na miejscu to sie z nimi nie pokulasz.
A z tymi paskami to był żarcik.
pozdro
  • 0

budo_marcin gorzelak
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:KIELCE

Napisano Ponad rok temu

Re: BJJ Kielce - pare pytań
witam!!!
postanowilem wtracic sie do tego forum poniewaz nie moge dluzej tolerowac tego co tu sie dzieje.....
po pierwsze:kubusiu puchatku (krzysztofie s.)to ja zapoczatkowalem brazylijskie jiu jitsu w kielcach ty rowniez byles jednym z pierwszych ktorzy to zaczeli promowac ale nie przeklamuj histori z calym szacunkiem do ciebie nie wydaje mi sie ze jestes bezstronny....
po drugie:to do kolesia ktory rozpoczal ten chory watek,chora dyskusje nie zamierzam brac w niej udzialu a ty koles jak jestes taki madry to spytaj w szczecinie albo warszawie ktory klub jest najlepszy a ja ci powiem ze u nas sa same dobre kluby,sekcje niezaleznie czy to moj klub SOWILO czy copa ,i jesli naprawde szukasz sie w tym sporcie w kielcach(w co watpie) to odwiedz wszystkie i wybierz ten ktory bedzie ci najbardziej pasowal
po trzecie:gonzo i reszta ukrytych pod nick`ami czlonkow copy-sluchajcie ja nie odpowiadam za indywidualne zdanie trenujacych ludzi badz podszywajacych sie (w celu wywolania nienawisci) to jest ich zdanie a was prosze zebyscie nie dali sie wciagac w chore gierki ludzi ktorym sie nudzi....
ja z wami zadnej wojny nie prowadze i nie zamierzam,nie wykluczam nawet wspolpracy....
  • 0

budo_kubuś puchatek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4530 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skadinad

Napisano Ponad rok temu

Re: BJJ Kielce - pare pytań
Ok. Marcin ustalmy, ze rownolegle zaczelismy cwiczyc jako pierwsi w Kielcach bjj:)
Ja datowalem to od pierwszego kontaktu z czarnym pasem bjj, nauki u niego, pierwszej nominacji. Byc moze Ty miales wczesniej takie konakty.

A... Tak naprawde nie ma to zadnego znaczenia.

Marcin zycze Ci jeszcze wielu udanych startow i ludziom cwiczacym z Toba takze.

Pozdrawiam
K_P
PS. Naprawde Marcin jestem bezstronny.
  • 0

budo_marcin gorzelak
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:KIELCE

Napisano Ponad rok temu

Re: BJJ Kielce - pare pytań
ok:)
dziekuje i rowniez pozdrawiam krzysku!
  • 0

budo_marczello56
  • Użytkownik
  • Pip
  • 28 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: BJJ Kielce - pare pytań
Marcin chciałem Ci napisać priva żeby tu nie spamować ale nie mogę więc napisze publicznie. temat założyłem wyłącznie informacyjnie , nie znam Was , nie znam Waszych prywatnych animozji i mnie to nie interesuje. Interesowały mnie wszelkie informacje "z życia" z 3 podanych przeze mnie sekcji i tyle.
jest takie powiedzenie "uderz w stół a nożyce się odezwą" i to chyba najlepiej tłumaczy pewne kwestie. Jak ktoś "ma coś" to wykorzysta byle pretekst żeby dać upust swoim (...)
Jakoś dziwnym trafem jak studiowałem poza Kielcami założyłem na innym forum niemalże identyczny watek dotyczący nie 3 a 5 sekcji i nikt tam problemu nie robił.
Pozdrawiam i dziekuje za "normalne" wypowiedzi.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024