Skocz do zawartości


Zdjęcie

Gala XFS 2 - 7 lutego 2009 - Poznań


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
23 odpowiedzi w tym temacie

budo_sajrus
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 180 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Soho

Napisano Ponad rok temu

Gala XFS 2 - 7 lutego 2009 - Poznań
Data 7 lutego 2009
Miejsce Hala CR AWF Poznań, ul. Droga Dębińska 10 c


Godz. Wydarzenie

19.00 Rozpoczęcie Gali

19.20 Walka pokazowa
K-1, 75 kg Radosław Demczur (Samolewski Team Poznań) vs Damian Kachniarz (Triada Piekary Śląsk)

19.35 Walka pokazowa
MMA, 69 kg Ireneusz Mila (Strefa Walki Konin) vs Sławomir Szamota (Bastion Tychy)

19.50 Walka pokazowa
MUAY THAI, 75 kg Bartłomiej Kubiak (Wełna TEAM Kalisz) vs Robert Ślesicki (Camel Club Olsztyn)

20.15 Walka pokazowa K-1, 67 kg Mateusz Piechna (Samolewski Team Poznań) vs Daniel Adamczyk (Camel Club Olsztyn)

20.30 Walka pokazowa MMA, 77 kg Paweł Ostasz (Bastion Tychy) vs Jędrzej Kubski
(Gameness TEAM Poznań)


21.00 Walka wieczoru K-1, + 91 kg
PIOTR SAWA (Kuba Ustka) vs Michał Olaś (Warszawa)

21.20 Walka wieczoru Walka o puchar XFS MMA, + 103 kg
Przemysław Biskup (Gameness TEAM Poznań) vs Łukasz Zalewski (Gracie Barra Polska Team Draculino Łódź)

21.40 Walka wieczoru Walka o pas Zawodowego Mistrza Polski PZKBK-1, 67 kg Łukasz Szulc (Czerwony Smok Poznań) vs Piotr Kobylański (City Odtong Gdynia)

22.10 Zakończenie Gali
  • 0

budo_gladiatorzyring
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 736 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gala XFS 2 - 7 lutego 2009 - Poznań
Uwazam, że pomimo iż nie walczy Rządek ( chciałbym wreszcie zobaczyć go z czołowką kicka) to Szulc jest godnym zastępcą, byle był przygotowany. To walka będzie rewelacyjna. Młody talent Olaś Ma nieznanego zawodnika SAWA. dotychczas startował w light i raz na PE KALISZU w K1 wygralł - ale 3 zawodników w kategorii i w tym 2 Polaków. Ale to nie musi o niczym przesądzac. Chociaż jak bym miał obstawiać to 10:1 dla Olaśa, który jednak lżejszy ale ma to coś.

Reszta walk mniej znani zawodnicy. Jedynie widziałem walkę Demczura, gdzie ładnie wygrał ale z dość przeciętnym zawodnikiem w Mielnie. Ale walk ma już kilka i większość wygranych. Ma 17 lat i wiele sukcesów przed nim. Co do MMA nie wiem bo całkowicie się nie znam. BYłem na poprzedniej imprezie i żałuje że nie pojadę na tą. Pełen profesjonalizm.
  • 0

budo_blt
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 939 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z młaj taja

Napisano Ponad rok temu

Re: Gala XFS 2 - 7 lutego 2009 - Poznań
Walka w kat 75 kg pomiędzy Kubiakiem, a Ślesickim też zapowiada się ciekawie. Osobom zainteresowanym MT w Polsce raczej te nazwiska nie powinny być obce. :-)
  • 0

budo_gladiatorzyring
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 736 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gala XFS 2 - 7 lutego 2009 - Poznań
pewnie tak jest nieznam wszytskich zawodników. Walki Olasia są na necie więc mogłem ocenić :) Szulca Kobylanskiego znam.
  • 0

budo_kondon
  • Użytkownik
  • Pip
  • 19 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Gala XFS 2 - 7 lutego 2009 - Poznań
Piotr Kobylański (City Odtong Gdynia) sityodtong tak to sie pisze



Data 7 lutego 2009
Miejsce Hala CR AWF Poznań, ul. Droga Dębińska 10 c


Godz. Wydarzenie

19.00 Rozpoczęcie Gali

19.20 Walka pokazowa
K-1, 75 kg Radosław Demczur (Samolewski Team Poznań) vs Damian Kachniarz (Triada Piekary Śląsk)

19.35 Walka pokazowa
MMA, 69 kg Ireneusz Mila (Strefa Walki Konin) vs Sławomir Szamota (Bastion Tychy)

19.50 Walka pokazowa
MUAY THAI, 75 kg Bartłomiej Kubiak (Wełna TEAM Kalisz) vs Robert Ślesicki (Camel Club Olsztyn)

20.15 Walka pokazowa K-1, 67 kg Mateusz Piechna (Samolewski Team Poznań) vs Daniel Adamczyk (Camel Club Olsztyn)

20.30 Walka pokazowa MMA, 77 kg Paweł Ostasz (Bastion Tychy) vs Jędrzej Kubski
(Gameness TEAM Poznań)


21.00 Walka wieczoru K-1, + 91 kg
PIOTR SAWA (Kuba Ustka) vs Michał Olaś (Warszawa)

21.20 Walka wieczoru Walka o puchar XFS MMA, + 103 kg
Przemysław Biskup (Gameness TEAM Poznań) vs Łukasz Zalewski (Gracie Barra Polska Team Draculino Łódź)

21.40 Walka wieczoru Walka o pas Zawodowego Mistrza Polski PZKBK-1, 67 kg Łukasz Szulc (Czerwony Smok Poznań) vs Piotr Kobylański (City Odtong Gdynia)

22.10 Zakończenie Gali


  • 0

budo_gladiatorzyring
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 736 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gala XFS 2 - 7 lutego 2009 - Poznań
A jak tam Rządek dochodzi do siebie.?
  • 0

budo_blt
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 939 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z młaj taja

Napisano Ponad rok temu

Re: Gala XFS 2 - 7 lutego 2009 - Poznań

pewnie tak jest nieznam wszytskich zawodników. Walki Olasia są na necie więc mogłem ocenić :) Szulca Kobylanskiego znam.

Najwyższa pora żeby poznać.
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
walka Adriana Zielińskiego (Olsztyn) z Bartkiem Kubiakiem (Kalisz) z Chełma (październik 08 ).
Rządek to prawdziwy wojownik od razu doszedł do siebie. Dla niego liczy się walka, nie ma że boli:)
BTW. Pisałeś, ze chciałbyś zobaczyć Filipa z czołówką kicka - miałeś taka możliwość na zeszłorocznych MP w low, dwa lata temu na gali BOTB w Warszawie, a od lat 90tych ciągle mierzył się z czołówką kicka :) Kwestia jest taka, ze Filip jest niestety jakoś pomijanym zawodnikiem podczas organizowania poszczególnych gal, a szkoda bo on nigdy walki nie odmawia i zasługuje na to by walczyć jako gwiazda a nie zapchajdziura.
  • 0

budo_gladiatorzyring
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 736 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gala XFS 2 - 7 lutego 2009 - Poznań
No i następny którego poznałem :)
Wyglada to nieźle, chociaż z MT w tej walce to chyba muzyka:)
Ale to akurat mi się podoba bo jestem fanem K1 niż MTY w klinczu.

Najpierw wymienasz imprezy z kicka, a potem mówisz że w kicku go nie zapraszają. Na BOTB jego przeciwnik nie byl wysokich lotów. Walka i ewentualne zwycięstwo z Kobyłą przyniosło by mu dość dużą uwagę w PZKb. Na MP w low był w kategorii, gdzie nie było gwiazd ( najbardziej znanym był on). Mam obecnie podobną sytuację z moim zawodnikiem. Zdecydowaliśmy się na walkę z Bachorzem za tydzień bo ewentualne zwycięstwo spowoduje że zacznie w naszej organizacji PZKb ,być rozpoznawalny. Na MP w jego kategorii nie było nazwisk więc trzeba teraz udowodnić że zasługuje na tytuł. Dlatego pomimo ciekawej propozycji walki z Olasiem w Poznaniu, wybrałem Milicz. Olaś mało walczy w naszej organizacji i nie jest znany, pomimo że uważam że jest dobrym zawodnikiem zwycięstwo z nim nie było by ważnym etapem w karierze zawodniczej a jedynie dobra walka (OLaś ma niezłe ręce). Uważam że Olaś powinien zawalczyć z Myślińskiem z Piaseczna. Walka byłaby niezła, a jego ewentualne zwycięstwo byłoby ważnym etapem w karierze. Mam nadzieję że któraś ze stron doprowadzi do tej walki, bo wtedy z przyjemnością sie ją obejrzy.
  • 0

budo_blt
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 939 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z młaj taja

Napisano Ponad rok temu

Re: Gala XFS 2 - 7 lutego 2009 - Poznań

(...)
Wyglada to nieźle, chociaż z MT w tej walce to chyba muzyka:)
(...)

No to taki MT na regułach ISKA, się trochę różni niż to "true" MT;) Moim zdaniem bartek trochę za mało użytku jeszcze robi z rzemiosła pięściarskiego, ale myslę, ze będzie jeszcze lepiej :)

Najpierw wymienasz imprezy z kicka, a potem mówisz że w kicku go nie zapraszają. Na BOTB jego przeciwnik nie byl wysokich lotów. (...)

Wiesz jedna jaskółka wiosny nie czyni. Zaproszenie na imprezę raz czy dwa zawodnika tej klasy jest po prostu najzwyklejszym niedocenianiem świetnego fihtera, ktory całe swoje życie poświecił temu sporotowi. Poza tym to są imprezy na przestrzeni kilku lat wiec nie ma o czym gadać.
Co do przeciwnika z BOTB to mam zupełnie inne zdanie co do wysokości jego lotów, ale tu tez nie dojdziemy do porozumienia więc nie ma co dyskutować;)
  • 0

budo_gladiatorzyring
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 736 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gala XFS 2 - 7 lutego 2009 - Poznań
Niestety ale Rządek długo omijał imprezy PZKb, więc nie dziw się, że go nikt nie zaprasza. Ja też mam nadzieje że po starcie na MP zaistnieje bardziej. ALe Kalisz jakoś tez nie kwapi sie zapraszac czołówkę PZKb. Dlateog chylę czoła przed Smolewskim, gdyz nie tylko robi bardzo dobrą robotę, ale tez wychodzi poza podziały. Mam nadzieję, że na następnej imprezie, będzie jeszcze więcej zawodników PZKb i wreszcie dojedzie do pojedynku Kobyła Rządek
  • 0

budo_blt
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 939 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z młaj taja

Napisano Ponad rok temu

Re: Gala XFS 2 - 7 lutego 2009 - Poznań
no, ja tez mam taką nadzieję :-)
tzn mam nadzieję, ze zawodnicy zostaną bardziej docenieni niż to wygląda obecnie...
  • 0

budo_trenerfck
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 374 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gala XFS 2 - 7 lutego 2009 - Poznań
Zbytek już nie pisz o PZKB, bo Ty akurat jesteś antyreklamą sportów walki, a imprez jest za mało. Filip Rządek jest znakomitym zawodnikiem i powinien mieć zagwarantowaną w Polsce minimum jedną walkę w miesiącu i 3000 PLN za walkę.
  • 0

budo_gladiatorzyring
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 736 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gala XFS 2 - 7 lutego 2009 - Poznań
Wiesz BLT problem jest taki, że mamy za dużo krzykaczy a za mało organizatorów. Najbardziej odpowiedzialny za zawodników jest trener. Nie można obiecywać czegoś czego nie mogę zapewnić. Akurat Rządek dobrze trafił ale wiele zawodników poprostu się gubi. Najgorzej że trenerzy nieudacznicy skarżą się na wszystkich dookoła i całkowicie nie widzą, że to wina leży w nich. Cały czas mówimy o sporcie zawodowym, którego w sportach walki raczej brak. Niestety jako kraj silnie katolicki zarówno media jak sponsorzy nie chcą promować "przemocy". W Japoni coca-cola sponsoruje K1 a w Polsce mają zakaz sponsorowania sportów walki. Oczywiście to nie wina kościoła a mentalności społeczenstwa. POtężna impreza K1 Warszawie a telewizja żąda kilkadziesiąt tysięcy za transmisję. Organizator Łotewski stwierdził, że nie będzie ulegał i nie było wogóle. I jak wtedy ściągnąć sponsorów. Na zachodzie imprezy raczej opierają się na widowni, ale u Nas ani nie możesz wziąść tyle za bilet, oraz zadko zbierze się taką publikę(rekord na boksie z zeszłeego roku w Anglii ponad 16 000). Przepisy podatkowe raczej utrudniają sponsorowanie. Dlatego musimy opierać się na dobrej woli osób z którymi współpracujemy. Chodzimy, rozmawiamy, namawiamy. Nie są to wielkie pieniądze, ale zawsze. I taki los trenera.
  • 0

budo_blt
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 939 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z młaj taja

Napisano Ponad rok temu

Re: Gala XFS 2 - 7 lutego 2009 - Poznań
mhm ja sobie zdaję z tego sprawę i to rozumiem całą tę chorą sytuację w naszym kraju.
Chodzi mi tylko o co innego, że np organizując galę w mieście X, organzator zdając sobe sprawę, ze jest taki a taki zwodnik, ktory walczy zawodowo, nie zaoferuje mu walki tylko ściągnie kogoś innego, kto po prostu jeszcze sobie na to nie zasłużył, bo tamten jest w takiej czy srakiej organizacji.
Oczywiście nie jest to żelazną regułą, niemniej jednak takie sytuacje są nagminne. I mówię tu ogólnie o zawodnikach, często jest tak jak mówisz albo walki zalatwi trener albo sami zawodnicy.
  • 0

budo_gladiatorzyring
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 736 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gala XFS 2 - 7 lutego 2009 - Poznań
To jeszcze uważam za w miarę normalne, gdyż ma przynajmniej odnośnik, Pamiętaj że organizację robią rankingi. Jednak wkurza mnie gdy ktoś robi walkę o tytuł i całkowicie pomija najlepszych. Co to za ZMP który ma tytuł bo jego trener ściągnął mu zawodnika 8 z rankingu.
  • 0

budo_blt
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 939 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z młaj taja

Napisano Ponad rok temu

Re: Gala XFS 2 - 7 lutego 2009 - Poznań
To tez prawda, ale poniekąd jest to konsekwencją tego o czym wcześniej mówiłem.
Poza tym rozumiałbym gdyby były zawodowe organizacje X i Y i każda miała swój ranking, nie uznający zawodników organizacji przeciwnej. Ale gdy szarpią się między sobą organizacje amatorskie, hamując skutecznie przy tym zawodowców, bo ten nie da temu walczyc, bo jego klub jest w drugiej grupie to po prostu ręce i nie tylko ręce opadają.
A tymczasem gala już jutro :)
  • 0

budo_gladiatorzyring
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 736 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gala XFS 2 - 7 lutego 2009 - Poznań
W PZKb i IFMA Poland są rankingi, co prawda daleko im do doskonalości, ale jeśli są to nie powinno dziwić, określanie pretendenta na podstawie nich. Wiadomo, że w sporcie zawodowym wszystko jest względne. Jest kilku mistrzów w różnych kategoriach.
  • 0

budo_horacy
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gala XFS 2 - 7 lutego 2009 - Poznań
znalazłem galerię zdjęć z XFS2 [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_pajacykpl
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 72 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gala XFS 2 - 7 lutego 2009 - Poznań
wyniki za fightsport.pl:

K-1: Mikołaj Pilakowski (Samolewski Team Poznań) pokonał Michała Kobylińskiego (Samolewski Team Poznań) przez decyzję 3:0

MMA: Sławomir Szamota (Bastion Tychy) pokonał Ireneusza Milę (Strefa Walki Poznań) przez decyzję 3:0

K-1: Damian Kachniarz (Samolewski Team Poznań) pokonał Remigiusza Demczura (Triada Piekary Śląskie) niejednogłośną decyzją sędziów 2:1

K-1: Daniel Adamczyk (Camel Club Poznań) pokonał Mateusza Piechnę (Samolewski Team Poznań) przez RSC w 1 rundzie

MMA: Jędrzej Kubski (Gamenness Team Poznań) pokonał Ernestasa Dapkusa (Titanas Gym Litwa) przez poddanie w 1 rundzie

K-1: Michał Olaś (Rosomak Warszawa) pokonał Damiana Trzcińskiego (FC Krakowiak Bydgoszcz) przez decyzję 3:0

MMA: Przemysław Biskup (Gamenness Team Poznań) pokonał Łukasza Zalewskiego (Gracie Barra Polska Team Draculino Łódź) przez poddanie w 1 rundzie

Walka wieczoru o tytuł Zawodowego MP PZKB w kat. 67 kg
K-1: Piotr Kobylański (Sityodtong Gdynia) pokonał Łukasza Szulca (Czerwony Smok Poznań)

czemu Kubski miał innego przeciwnika niż planowano?
  • 0

budo_trenerfck
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 374 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gala XFS 2 - 7 lutego 2009 - Poznań
Witam, impreza bardzo profesjonalnie przygotowana w całej rozciągłości . Walk nie widziałem, bo cały czas byłem z moim teamem. Opiszę walkę Damiana Trzcińskiego i lecę na miasto, bo muszę salę przebudować na potrzeby TURBO. Pierwsza runda, na początku badanie 2 minutki, póżniej atomowy sierp Trzcińskiego ląduje na głowie Olasia i ścina z nóg. Sędzia z PZKB liczy do ośmiu Olasia w trzydzieści sekund ( najpierw woła Trzcińskiego na środek ringu, a potem każe mu do narożnika iść jakby z pretensjami do Damiana typu nieelegancko się zachowałeś), ale to jeszcze chuj w przerwie między rundami sędzia mówi mi, a byłem sam w narożniku żebym wytarł ring, bo ślisko jest. Powiedziałem mu sam wytrzyj ja nie mam czasu, on nie wytarł, ale wziął wyliczył w drugiej rundzie Damiana, bo chłopak się poślizgnął. Dziękuję widowni, bo okrzyk kogoś "co go liczysz baranie ?!!! ' dał obiektywny komentarz. W trzeciej rundzie Olaś pokazał ładne kombinacje ręka-noga i wygrał na punkty. Damian Trzciński się dobrze czuje za dwa tygodnie możemy rewanż robić i w dupie mam skład sędziowski, bo nas interesuje WALKA
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024