Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pompowanie, pokrzykiwanie i... chyba sie starzeje


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
28 odpowiedzi w tym temacie

budo_tylkoontamstoi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 242 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:lunatic asylum
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Pompowanie, pokrzykiwanie i... chyba sie starzeje
Tynks, nie słyszałeś nigdy takiego określenia? :?
  • 0

budo_tynks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 943 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Pompowanie, pokrzykiwanie i... chyba sie starzeje
Ale którego :) ? Do pety sie mówiło jak sie huśtałeś na huśtawkach i jak ktoś Cie "rozhuśtywał" (nie wiem jak to sie pisze) tak żeby te metalowe pręty sie obijały :)
  • 0

budo_robertgt3
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 180 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: Pompowanie, pokrzykiwanie i... chyba sie starzeje

Ale którego :) ? Do pety sie mówiło jak sie huśtałeś na huśtawkach i jak ktoś Cie "rozhuśtywał" (nie wiem jak to sie pisze) tak żeby te metalowe pręty sie obijały :)

u mnie sie mowilo "do podbitek" :) :)

a co do zachowania trenera... conajmniej smieszne. "wez teraz ty mnie kijem i bedziem kwita" xD
  • 0

budo_mewaracek
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Racibórz
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Pompowanie, pokrzykiwanie i... chyba sie starzeje
U mnie nie ma czegoś takiego że trener wrzeszczy po nas. Da się z nim pogadać na treningu też można prowadzić swobodnie cichą rozmowę. Atmosfera jest super. Nikt w ciebie niczym nie żuci anie niczym nie przywali :) Jedynie na boksie musi być spokój na ćwiczeniach technik ale też trener spoko gość.
  • 0

budo_pepe
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 677 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław/Aberdeen
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Pompowanie, pokrzykiwanie i... chyba sie starzeje

kiedys slyszalem taka relacje z obozu kyokushin. Sensei wszedl na sale z kijem i kazal wykonywac kata. Przechodzil miedzy szeregami i uderzal w tego i owego "sprawdzajac napiecie miesni..."


Hehe we Wroclawiu WKKK to taka norma była. Pamietam, pozycja twardosci (phi :wink: ), komenda poszla, wykonalem, ale obrocilem glowę bo cos sie tam stalo na sali i sekunda pozniej bambusowy kij do kendo juz czulem na udzie, uderzenie bylo powiedzmy ok ale srednio mi sie podobala cala akcja. Dyscyplina w WKKK niezaleznie od grupy byla zawsze i to wymuszana siłowo, tak samo jak darmowe roznoszenie ulotek i podpisywanie jakis politycznych list. Zrezygnowalem nie przez dyscypline a przez wyzysk, ale o tym juz pisalem kiedys.

Imo w kazdej innej sekcji gdzie mialem mozliwosc cwiczyc atmosfera byla duzo lepsza i inny sposob dyscypliny.
  • 0

budo_novocaine
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5882 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:uk
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Pompowanie, pokrzykiwanie i... chyba sie starzeje

Imo w kazdej innej sekcji gdzie mialem mozliwosc cwiczyc atmosfera byla duzo lepsza i inny sposob dyscypliny.

ale jiogoku jest zajebiste, c'nie? :D
  • 0

budo_ambull
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 782 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pompowanie, pokrzykiwanie i... chyba sie starzeje
kiedys bylem na kilku treningach zapasow to trener kazal do parteru i tym takim bytem walil w dupe :lol:

kedys tak chcial zrobic takiemu osiedloemu kozakowi on ze nie - cos tam sie poszarpali trener mial wiecej sily/umiejetnosci, kozak spierdolil - poczekal po trening z trzema tyami i dojebali ow trenerowi

jak to malolaty ;)
  • 0

budo_mewaracek
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Racibórz
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Pompowanie, pokrzykiwanie i... chyba sie starzeje
Takich małolatów niestety jest teraz dużo. Naoglądają się filmów do tego jeszcze niektórzy podpatrzą na osiedlu starszych kolegów co na mecze jeżdżą i potem się dzieje takie coś. Dla mnie osobiście to wstydem było by nawet podniesienie głosu na trenera.
  • 0

budo_mistyk
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 284 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Pompowanie, pokrzykiwanie i... chyba sie starzeje
W tym przypadku to nie wina małolata, jak trener bije swoich uczniów, to dostał naukę,
żeby tak nie robił, po prostu trafił swój na swego. Uważam bicie swoich uczniów za
kardynalny błąd szkoleniowy, jak ktoś nie zna innych metod niż bicie i poniżanie to nie
powinien się zajmować trenerką, jest wiele innych sposobów utrzymania dyscypliny,
rozwiązania siłowe powinny być ostatecznością.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024