Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ile MISTRZA w "miszczu" - tradycja a skuteczność


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
258 odpowiedzi w tym temacie

budo_tajowiec
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 59 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ile MISTRZA w "miszczu" - tradycja a skuteczność
Wiadomo kre**nie że walka bronią jest skuteczniejsza niż thaiboxing Nawet ty z mieczem samurajskim mógłbyś pokonać Fedora :lol: ( wiesz kto to jest?) Wiesz kim dla mnie jesteś?? Słabiakiem jakiego ze świecą szukać Nie masz odwagi przyznać że karate jest gorsze od bardziej kontaktowych SW co jest LOGICZNE oprócz mnie wyjaśniły to ze 2 osoby w tym temacie Wypisujesz bzdury kłamliwy głupcze Właśnie do takich osób nie mam żadnego szacunku Przynosisz wstyd nie tylko karate (ale najwiecej karate nie martw sie takich jak ty w karate są setki tysięcy :-) ) ale całemu środowiskowi SW To tak samo jakby Aikidoka twierdził że pokona każdego zawodnika mma ale niczego nie musi udowadniać bo jest zbyt zaje**sty Tylko "drogi koleżko" MMA pokazało prawde K1 też żaden zawodnik nie trenuje do stójki KT ani KS zresztą KK też nie :evil: Czytając twoje wypowiedzi kojarzysz mi się z takim "powiedzeniem" : Jedni wolą dziewczyny, drudzy gumowe lale" Ty pasujesz mi do tych drugich :lol: I nie obchodzi mnie że zaraz Itosu czy inny Mod mnie zablokują Wiecie że to prawda ale jesteście karatekami...Co wszystko wyjaśnia Zresztą ban tylko utwierdzi mnie ( i mam nadzieje że nie tylko) w przekonaniu że tacy jesteście :roll:
  • 0

budo_tajowiec
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 59 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ile MISTRZA w "miszczu" - tradycja a skuteczność
P.S to do Kselosa
  • 0

budo_existen
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 191 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rzeszów
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Ile MISTRZA w "miszczu" - tradycja a skuteczność
Masz koleżko poważny problem z Sobą... Tu nawet Mistrz Myagi nie byłby w stanie pomóc...
  • 0

budo_łyba
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1075 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kambodża
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Ile MISTRZA w "miszczu" - tradycja a skuteczność
Tajowiec karate jest słabsze od boksu, kika i tajskiego idź stąd akysz :o
  • 0

budo_tajowiec
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 59 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ile MISTRZA w "miszczu" - tradycja a skuteczność
Ehh raczej to głownie do Kselosa Właśnie to jest najbardziej wnerwiające że nie umiecie przyznać że bardziej kontaktowe SW są skuteczniejsze To że wy lubicie karate bardziej od boksu czy bjj mało mnie obchodzi Temat dotyczy skutecznośći
  • 0

budo_tajowiec
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 59 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ile MISTRZA w "miszczu" - tradycja a skuteczność
Problem "koleżko" to masz raczej ty i "koledzy" Niestety czasy karate jako skutecznego stylu bezpowrotnie mineły Ale tego przyznać nie potraficie Tajbokserzy Kickboxerzy dawno was przegonili Coraz mniej dzieciaków wieży w bajki o mistrzach karate Wy wierzycie :lol:
  • 0

budo_existen
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 191 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rzeszów
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Ile MISTRZA w "miszczu" - tradycja a skuteczność
W jednym skuteczności Ci nie można odmówić... A w innych aspektach? Pojęcia nie mam... I równie mało mnie TO obchodzi... Inne style kontaktowe są zapewne bardziej skuteczne od Karate. Usłyszałeś - idź w pokoju...
  • 0

budo_łyba
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1075 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kambodża
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Ile MISTRZA w "miszczu" - tradycja a skuteczność
Tajowiec skoro karatecy wciąż robią na bramkach to jak można mówić że czasy skuteczności karate minęły?
  • 0

budo_existen
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 191 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rzeszów
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Ile MISTRZA w "miszczu" - tradycja a skuteczność
Odpisze Ci, że na hokejowych - bo piłkarskie są za duże dla Nas ;o)
  • 0

budo_existen
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 191 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rzeszów
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Ile MISTRZA w "miszczu" - tradycja a skuteczność
Ale o hokeju, to z Sensei Szeligowskim ;o)
  • 0

budo_tajowiec
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 59 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ile MISTRZA w "miszczu" - tradycja a skuteczność
Słuchaj na bramkach teź zapewne robią i Aikidocy i nic nie ćwiczący ludzie więc nie rozumiem :roll: Najwiekszym minusem karate u nas filozofia itp...Nie róbcie się bardziej "Japonscy" od Japonczyków :lol: Nigdy was nie zrozumiem ( jak wielu ludzi z innych sw) Czy nie łatwiej było odpowiedzieć na początku rozmowy : Tak wiemy że muay thai czy kickboxing zwykle okazują sie skuteczniejsze...Ale dla nas to nie jest najważniejsze...CO ja pisze przecież wy tak nie myślice...Mission impossible
  • 0

budo_existen
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 191 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rzeszów
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Ile MISTRZA w "miszczu" - tradycja a skuteczność
Rozumiem, że Tobie, oczy zrobiły się bardziej skośne? Pytam - od jedzenia "tajskich" zupek z Radomia, czy od prób wpatrywania się nalepkę, którą sobie przykleiłeś na czółko? Przyznaliśmy Ci rację - po co męczysz? Jesteś Niepokonany! Nieśmiertelny! Życzę Ci tego z całego serca... Z takim podejściem, przyjdzie kiedyś czas, że zweryfikujesz Swoje poglądy i chwycisz za bejzbola albo kosę - to wszak skuteczniejsze od Kicka... Męczysz Człowieku - umiesz to zrozumieć i dać sobie spokój?
  • 0

budo_existen
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 191 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rzeszów
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Ile MISTRZA w "miszczu" - tradycja a skuteczność
Ale broń Cię Pani Filozofio - nie skośne po Japońsku - po Tajsku... Obawiam się, że swojego psa też zjadłeś... To mogło zaszkodzić... Daleki bywam od podobnych komentarzy - ale Tobie się udało - skuteczność 200% ;o)
  • 0

budo_kselos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1657 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Ile MISTRZA w "miszczu" - tradycja a skuteczność
Tajowiec ty żałosny i prymitywny miłośniku gumowych lalek! Wychodzą na jaw twoje preferencje
wreszcie przyznałeś że to twoje thajowanie nie jest najskuteczniejsze na świecie, co ty i podobne zakute prymitywy usiłujecie tutaj ordynarnie wmawiać ludziom
ostatnie pytanie, mam nadzieję że nie za trudne dla twojego pustego łba:
Co jest skuteczniejsze do walki?
Tonfa czy rękawica bokserska?
i co lalkolubie?
Jesteś w stanie pojąć że do prawdziwej walki lepsza jest broń?
Rękawice natomiast słuzą do sportowej rywalizacji, ktora ma być bezpieczna, niekoniecznie realna...
zresztą pewnie po treningu uzywacie tych rękawic zamiast gumowych lalek (bo te to macie po domach) dlatego w waszych szatniach tak śmierdzi...

:) :) :)
  • 0

budo_tajowiec
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 59 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ile MISTRZA w "miszczu" - tradycja a skuteczność
Heh ALeż kolega się oburzył Ale wam jest trudno przyznać sie do prawdy nie zauważyłeś tego I po co było pisać tyle postów Nikt tu nie chciał sie kłócic a dzieki waszemu zakłamaniu wynikła ta mała "wojenka" W tej sytuacji dam wam "spokój" :roll:
  • 0

budo_kselos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1657 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Ile MISTRZA w "miszczu" - tradycja a skuteczność
ta idz sie bawić lalkami

ps. nie jestem twoim kolegą

ps2. idz do swojego trenera, powiedz ze demoniczny karateka straszy cie tonfami i zapytaj, jaka taktykę zawodnik thajboksingu powinien zastosować walcząc przeciwko tonfom,
pewnie zaleci owinąć dłonie sznurami z tłuczonym szkłem

:) :) :)
  • 0

budo_tajowiec
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 59 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ile MISTRZA w "miszczu" - tradycja a skuteczność
Kselos ty naprawde masz 31 lat?? Nie piszemy tu o żadnej broni tylko o walce 1 na 1(podobny poziom) bez sprzętu i dobrze o tym wiesz Mam do ciebie pyt jaki masz stopien w karate??
  • 0

budo_tajowiec
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 59 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ile MISTRZA w "miszczu" - tradycja a skuteczność
Prawdziwy wojownik nie używa "sprzętu" na kogoś bez broni Kselos ty nie jesteś wojownikiem ty wolisz gumowe lale i lubisz też tonfy... :lol:Mam nadzieje że zrozumiałeś :) Chciałem zakończyć tą "nie wartą splunięcia" dyskusje ale po prostu kilka osób nie daje mi takiej możliwości
  • 0

budo_existen
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 191 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rzeszów
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Ile MISTRZA w "miszczu" - tradycja a skuteczność
Ależ dajemy - od kilku (nastu) postów ;o) Ba, nawet Cię prosimy - ale kultury, uczy się Człek całe życie - jak i szacunku dla trudu...
  • 0

budo_tajowiec
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 59 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ile MISTRZA w "miszczu" - tradycja a skuteczność
Ponawiam pytanie Kselos jaki masz stopien w karate?? Może masz jakieś osiągnięcia? czy wiedze czerpiesz z "kosmosu"? P.S Itosu albo ktoś inny wiecie o co chodziło z tą przegraną z amerykanśkimi kickboxerami?? ( Jakiego stylu przedstawiciele z nimi walczyli kk czy ks )
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 6

0 użytkowników, 6 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024