Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ile MISTRZA w "miszczu" - tradycja a skuteczność


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
258 odpowiedzi w tym temacie

budo_korda
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 225 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ile MISTRZA w "miszczu" - tradycja a skuteczność

Wiesz Tajowiec jak czytalem posty MMA Maniaca to pomyslalem sobie o Tobie. Miales sie sprawdzic z chlpakami z karate trzymales odemnie informacje o dwch turniejach knock-down karate jesli masz klopoty z rejestracja umozliwie Ci start (zglosze jako swojego zawodnika) Jedz udowodnij ze jestes dobry taka sama propozycje mam dla MMA Maniaca. Panowie my nie platamy sie po Waszym forum i nie pieprzymy ze jestescie do dupy. To tak jak przyjsc w gosci i nasrac w kuchni. Tajowiec chcesz sie sprawdzic walcz w Hollandii zajmujac od jesli wrucisz jako finalista turnieju w Hadze (miejsce walki ring) lub Rotterdamu (miejsce walki tatami) obiecuje ze Cie przeprosze i nie bede wiecej pojawial sie na budo.net.pl


nie licz na to bo nie sprobuja . Oni sa mocni tylko w pisaniu . zwykla propaganda .
  • 0

budo_poul sepek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 977 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dojo Enshin Karate United Kingdom

Napisano Ponad rok temu

Re: Ile MISTRZA w "miszczu" - tradycja a skuteczność
Itosu z zasady pod koniec lutego otrzymuje zaproszenia na turnieje w Holandii i Belgii kiedy prowadzilem dojo w Polsce ja lub moi uczniowie dwa trzy razy w roku startowali na turniejach zagranicznych.

15 marca "Otwarte Mistrzostwa Europy IBK" Haga ( organizator szkola Kamakura i bracia Gordeau) walka w ringu.

"Holland Oyama Cup" Rotterdam (organizator szkola "Hontai") z zasady turniej odbywa sie w listo padzie i w tej chwili niemam jeszcze dokladnej daty bede wiedzial pod koniec lutego.

Pozdrawiam Itosu
  • 0

budo_hiroki
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 119 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Combat

Napisano Ponad rok temu

Re: Ile MISTRZA w "miszczu" - tradycja a skuteczność

Wymieniłem je wyżej a mma maniac zrobił to już dawno temu więc nie widze za każdym razem powtarzać dlaczego tak jest wy i tak macie ogromny problem żeby to pojąć

A czasem MMA maniac i tajowiec to nie ta sama osoba?Ten sam styl wypowiedzi,brak znakow interpunkcyjnych i upierdliwosc .

Ja tez nie widze sensu zebys po raz nastepny pisal nam to samo.Jak widze to tez masz ogromny problem... zeby pojac ze twoje wypociny nas nie interesuja.Jesli wolimy cwiczyc karate ,to jest to tylko i wylacznie nasza sprawa i guzik ci do tego.
Cwicz sobie to co tam cwiczysz (o ile cwiczysz) i daj nam czlowieku spokoj.
  • 0

budo_itosu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Leszno
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Ile MISTRZA w "miszczu" - tradycja a skuteczność

A czasem MMA maniac i tajowiec to nie ta sama osoba?Ten sam styl wypowiedzi,brak znakow interpunkcyjnych i upierdliwosc .


tez o tym pomyslalem wczoraj. jest duża szansa że tak, lub ze przynajmniej sie znaja, ale nie moge stwierdzic na pewno. pula adresow IP niby ta sama ale koncowka przydzielana dynamicznie wiec de facto dowodu nie ma.

teraz mam maly apel do Tajowca i MMA Maniaca
Panowie wczoraj na szybko was trpche sprawdzilem. jako że dynamicznie przydzielane IP jest trudniej ze soba powiązać niż te przydzielane statycznie poki co nie mam dowodu, że reprezentujecie tę samą osobę. To, że jesteście znajomymi jest prawie pewne.

Czekam dzisiaj do konca dnia na wiadomość na privie. Jesli się przyznacie banuje jeden nick a drugi zostawiam. Jeśli nie sam sobie sprawdzę i jeśli się to potwierdzi banuję obydwa nicki na stałe.

Wiem, wiem jestem tolerancyjny.

wracajac do tematu:

Poul Sepek dzięki za info 8) ja w tym tyg. ide do sekcji kk (trzeba sie rozwijac ;) ). moze jeszcze wystartuje w formule knock downu kiedys kto wie :) a po Panach Maniacu i Tajowcu myslę, że zawodnicy n tym turnieju ktory im proponujesz przetoczyliby sie jak czolgi bo kupie siana także gratuluję Ci odwagi jeśli zamierzasz wystawić ich pod swoim szyldem. chyle czoła inicjatywie 8)

Pozdrawiam
  • 0

budo_szames
  • Użytkownik
  • Pip
  • 44 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Stąd
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Ile MISTRZA w "miszczu" - tradycja a skuteczność
Ajajajaj, młodzieży, młodzieży :D .
Spieracie się, który styl to, a który tamto. Pamiętacie "Poszukiwaczy zaginionej arki" i machanie szabelką przed nosem Indiany Johnsa? Co wygrało? Jaki styl? PISTOLET ! ! ! :) .
Widzę, że tracicie radośc z ćwiczenia zamieniając je na martwe dysputy i kłócicie się, jak dzieci w piaskownicy, kto ma lepszy samochodzik :-) .
Odejdźcie od kompa i weźcie się za treningi, bo Was tu starośc zastanie :) .
  • 0

budo_itosu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Leszno
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Ile MISTRZA w "miszczu" - tradycja a skuteczność

Odejdźcie od kompa i weźcie się za treningi, bo Was tu starośc zastanie :) .


co Ty myslisz ze bym nie chcial. ale nie mam wyboru do 16-ej w robocie siedziec musze :)
  • 0

budo_poul sepek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 977 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dojo Enshin Karate United Kingdom

Napisano Ponad rok temu

Re: Ile MISTRZA w "miszczu" - tradycja a skuteczność
Itosu w tej chwili nie mam dojo moze we wrzesniu ruszy (w czerwcu podchodze do egzaminu na 1 dana w Enshin Karate) zaproszenia przychodza po kiedys "zamieszalem" na tych turniejach ze swoimi uczniami i mnie pamietaja, a jak przychodza to czemu nie skorzystac i ten jeden raz wystawic chlopakow z "jajami" przeciez i Tajowiec i MMA Maniac mowia ze zawodnicy knock-down karate to pikus dal takich gosci jak oni.
  • 0

budo_itosu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Leszno
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Ile MISTRZA w "miszczu" - tradycja a skuteczność
Ja pamiętam swojego pierwszego low kicka od goscia z kk :) fajne wrażenia. na kilka minut przed tym byłem przekonany że robienie przysiadów z trójboistami do bólu wystarczająco wzmocniło moje nogi. z usmiechem przyjąłem nauczkę. biorąc pod uwagę że Pan MMA Maniac pół roku temu kombinował z Aikido (można poczytać sobie jego posty), potem z bjj a potem jeszcze z Tajem to daje nam zainteresowanie 3-ma sztukami walki na przestrzeni od wrzesnia 2008. Oczywiście zakładając, że Tajowiec i MMA Maniac to dwie różne osoby. Dzisiaj wieczorem jak znajdę chwilę to sobie sprawdzę ;)

wlasnie jestem na etapie analizy metodyki sensei Szeligowskiego z jego ksiazki. calkiem niezly wycisk ;)
  • 0

budo_tajowiec
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 59 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ile MISTRZA w "miszczu" - tradycja a skuteczność
Oczywiście że znam mma maniaca powinieneś to zauważyć że w wielu jego postach zabierałem głos ale to nie istotne Kselos pier***lisz jak potłuczony jak długo ćwiczysz?? Jestem pewien że bardzo długo Jesteś żywym przykładem jacy karatecy potrafią być kłamliwi bezczelnie odpowiadać wymijająco i nawet kiedy przedstawi im sie fakty oni zawsze znajdą wyjśćie i będą kłamać robić wszystko żęby mieć racją mam do was naprawde coraz mniej szacunku :evil: Paul wiadomo że nie mam szans na zasadach knockdown ( na pewno walczą tam bardzo dobrzy zawodnicy knocka) co z tego że zdobyłem kilka razy (4 ery) miejsce medalowe na MP ale nie było to karate a ja lubie przylać w twarz :) Również nie uważam sie za mistrza świata wiem o tym że długa droga do tego ale jest możliwa :D Ty Paul widze same dany ćwiczysz z 15 albo 20 lat?? Widać po niektórych wypowiedziach ( niekoniecznie na tym forum) że jesteś mistrzem...Więc wystartuj na na MP Kickboxing low kick z pewnością sobie poradzisz przecież Enshin to bardzo wszechstronny styl więc nie widze problemu Albo może jakieś walki zawodowe? 8)
  • 0

budo_tajowiec
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 59 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ile MISTRZA w "miszczu" - tradycja a skuteczność
P.S pamiętacie słynne zawody Full Contakt Karate w Konienie?? To był chyba 2000 rok Kiedy to karatecy ( w tym przedstawiciele kyokushin) zostali zmasakrowani przez bokserów Kopnięcia nie dochodziły :) Za to ciosy bokserskie aż miło ( jeden chłopak z karate wylądował w szpitalu w bardzo ciężkim stanie) Cała Polska miała niezły z tego że karatecy byli "robieni jak dzieci" przez bokserów Tak mi się jakoś przypomniało :o
  • 0

budo_tajowiec
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 59 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ile MISTRZA w "miszczu" - tradycja a skuteczność
Mały błąd w Koninie****
  • 0

budo_itosu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Leszno
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Ile MISTRZA w "miszczu" - tradycja a skuteczność

Oczywiście że znam mma maniaca powinieneś to zauważyć że w wielu jego postach zabierałem głos


znasz go osobiscie, razem trenujecie ??

Dobra Misiek Ale w formule Kickboxing albo K1 ok? No wiesz sprawdzmy sie w pełniejszej formule Możesz podać adres ale przecież nie będe śmigał do Krakowa Jestem z Wawy Jak już to co najwyżej moge spotkać sie w jakimś klubie czy gdzieś..W Łodzi Mam tam znajomego który mógłby wypożyczyć że sie tak wyraże sale na nasz sparring To jak Mistrzu z danem??


w takim razie informuję Ciebie MMA Maniac, że miasto w którym mieszkasz to Poznan nie W-wa. w zwiazku z tym ze masz bardzo blisko do mnie zapraszam Ciebie goscinnie na trening. ja zoorganizuje wszystko. zalatwie nam kawalek porzadnej ubitej ziemii. zasady spotkania do dogadania. masz zablokowana mozliwosc pisania na forum ale prywatne wiadomosci mozesz mi wyslac. jesli mnie pokonasz przyznam na forum ze masz jaja i jestem od Ciebie slabszy. jesli sie nie odezwiesz dostajesz bana jako troll.

pozdrawiam
Itosu

PS. Panowie proponuje zakonczyc ten temat. te bezsensowne utarczki trzeba uciac.
  • 0

budo_death-wish
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2867 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:UK
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Ile MISTRZA w "miszczu" - tradycja a skuteczność
Ja pamiętam sytuację kiedy reprezentacja Polski pojechała na obóz do USA i mieli sparringi z kickbokserami. Więcej takich doświadczeń nie próbowano. Większość naszych mistrzów dostała baty.
  • 0

budo_tajowiec
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 59 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ile MISTRZA w "miszczu" - tradycja a skuteczność
No pewnie kiedy wiecie że dostajecie po tyłku trzeba zakończyć temat Współczuje naprawde nie umieć przyznać racji kiedy wszystko jest już od dawna wiadome Tak znam go osobiście ale już dawno razem nie ćwiczymy Zadzwoniłęm do niego przed chwilką żeby powiedzieć o sparingu Pyta sie skąd dokładnie jesteś i mówi że z przyjemnością tylko nie ma teraz dostępu do kompa bo jest w robocie Dodam od siebie że niezły z niego zawodnik :) Dawno nie walczył ale uznaje się go za zawodnika który może być w czołowce (oficialnie) w przyszłosci wagi ciężkiej ( lub półcieżkiej) w kickboxingu w kraju Tak więc Itosu może być hardkorowo :o Bym zapomniał mówił że może być knockdown ale wolałby zasady K1 ew boks
  • 0

budo_tajowiec
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 59 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ile MISTRZA w "miszczu" - tradycja a skuteczność
Death Wish ale jaka reprezentacja ( jakiego stylu) pojechała na sparringi z kickboxerami??
  • 0

budo_itosu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Leszno
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Ile MISTRZA w "miszczu" - tradycja a skuteczność
Giro mowisz o reprezentacji kk czy shotokanu ??
  • 0

budo_kselos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1657 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Ile MISTRZA w "miszczu" - tradycja a skuteczność

Kselos pier***lisz jak potłuczony jak długo ćwiczysz?? Jestem pewien że bardzo długo Jesteś żywym przykładem jacy karatecy potrafią być kłamliwi bezczelnie odpowiadać wymijająco i nawet kiedy przedstawi im sie fakty oni zawsze znajdą wyjśćie i będą kłamać robić wszystko żęby mieć racją mam do was naprawde coraz mniej szacunku


Piszesz jak Maniac -
posty "Tajowca" coś za bardzo przypominają przerwaną wymianę zdań z Maniacem, a "Tajowiec" zabrał głos w dyskusji jak wyleciał z niej Maniac za obrażanie użytkowników.
Coż, nie masz odwagi przyznać że walka bronią jest skuteczniejsza niż thajboksing?
Widocznie oberwałeś za dużo po głowie i teraz bredzisz jak potłuczony, ściślej mówiąc twoim jezykiem "pier***lisz jak potłuczony" oraz uchylasz się od odpowiedzi na proste pytania czyli jesteś kłamliwy bezczelny no i nudny, zresztą nudne są oba wcielenia Maniaca, ciągle powtarzają to samo...
Jak będziesz mnie dalej prymitywnie obrażał - dostanniesz bana!
  • 0

budo_existen
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 191 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rzeszów
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Ile MISTRZA w "miszczu" - tradycja a skuteczność
Tajowiec, Maniac... Jesteśmy do bani! Zwyczajnie! Odpowiadam Ci jako człowiek uprawiający Karate od wielu lat... Czy to Cię zadowoli? Ja nie szukam dymu dla zasady - już wspominałem, nie muszę nikomu i niczego udowadniać - uwierz na słowo! Znam swoją wartość, i jestem o niej przekonany zapewne tak mocno jak Ty o swojej... Bo widzisz, można coś robić z pasją i głową, można też być kiepskim jak cienki barszcz - i nic wtedy nie pomoże... Trzeba mieć jednak jaja, troszkę dystansu do Siebie i szacunku dla innych - czasem starszych, z większym stażem i wiedzą... Moje Obi chroni tylko 3 - 4cm mojego tyłka - o resztę muszę zadbać sam...
Na koniec powiem Ci, że moje Karate zyskało nieco na skuteczności - kac minął, a ja nadal będę uprawiał to co lubię - dane mi będzie zdrowie, to uczczę piękną rocznicę... Ja swoją "drogę" znalazłem - to moje życie... Ty zrób ze swoim co uważasz za słuszne... Żyj i pozwól żyć innym...

Osu!
  • 0

budo_existen
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 191 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rzeszów
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Ile MISTRZA w "miszczu" - tradycja a skuteczność
A pokora podpowiada mi, że zawsze znajdzie się lepszy - bo jedni mają talent, drudzy potrafią naprawdę ciężko "orać", jeszcze inni posiadają obie te cechy - ja miałem i mam naprawdę dobrych Nauczycieli - Świderski, Kozak, Kardyś, a i Poula widywałem na turniejach - pozdrwaiam ;o)

Osu!
  • 0

budo_kumpelos
  • Użytkownik
  • Pip
  • 23 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ile MISTRZA w "miszczu" - tradycja a skuteczność
Ale tajowcu, ty nas po prostu nie rozumiesz.

Większość karateków nie interesuje skuteczność na ringu, i to ci Kselos próbuje powiedzieć mówiąc ,żartobliwie o tonfach.
Większość karatekó ćwiczy dla przyjemności i samoobrony a do tego Karate, nawet "bezkontaktowe" się świetnie nadaje, pod warunkiem, e jest odpowiednio ćwiczone.

Nas po prostu nei interesuje, żę na ringu bokserskim zje nas bokser, a na tajbokserskim thajowiec.

Na tak zwanej ulicy karate jest całkowicie wystarczające. Zanim przybyły do nas mma i MT karatecy sobie radzili. Posłuchaj u odpowiednich osób co czynił z "dresami" śp Drewniak, i inni żyjący. Słyszałem o masie przypadków skutecznego bronienia się przez karateków. Sam kilka razy dałem sobie rade, raz nawet z trzema dresami.

Daj nam spokój proszę, pozwól ćwiczyć to co lubimy i nie mieszaj nas w dyskusje co jest lepsze.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024