Skocz do zawartości


Zdjęcie

Affliction - spoiler


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
192 odpowiedzi w tym temacie

budo_shannar
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 685 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:P.I.Ł.A / Toruń
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Affliction - spoiler
Ray stał w jego narożniku 8)
  • 0

budo_popo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1035 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Copacabana
  • Zainteresowania:Iaido

Napisano Ponad rok temu

Re: Affliction - spoiler
Razem z Drysdalem.
Hardcorowe ko zapewnil Vitor swojemu przeciwnikowi, swoja droga ciekawe zjawisko, ogladac nieprzytomnego zawodnika, ktory wciaz walczy.

Bardzo pozytywnie zaskoczyl mnie Babalu, byl naprawde w swietnej formie.
A czarny nich wiecej czasu poswieci na parter, bo sam sie wkrecil w to duszenie.
  • 0

budo_corfe
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 260 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Affliction - spoiler
Fedor 8O Niesamowita walka. Tak jak wszyscy myślałem, że będzie źle z Fedorem, a tutaj nagle Arlovski leży nieprzytomny



Link do konferencji po walce.
  • 0

budo_fox
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1205 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdansk
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Affliction - spoiler
Jutro opisze co sądzę o tej niezłej gali. Ale zarobki mnie przeraziły . UFC za gale Lesnar vs Couture gdzie jeden i drugi są znacznie bardziej znani niż ktokolwiek z AF zapłaciło zawodnikom 3 razy mniej. Szybko upadną .
  • 0

budo_dxa
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 386 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Affliction - spoiler
Jedna rzecz ktora mnie rozwalila to ci wspierajacy komentatorzy Chuck Zito AKA "Jestem gosciem z obsady The Sopranos" i Scott Ferrall AKA "Mam problem z alkoholem, papierosami i osobowoscia". Te dwa pajace to wieksza porazka niz goldberg w ufc :)
  • 0

budo_doomdoom
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 310 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Edmonton, AB, Kanada

Napisano Ponad rok temu

Re: Affliction - spoiler
Lesnar bardziej znany w swiecie MMA niz Fedor? :D No i zaloze sie ze po wydaniu tych 3 mln USD Trump, De la Hoyah i ruscy milionerzy z M1 juz sie zastanawiaja kiedy oglosic bankructwo... :D Czy ty naprawde myslisz ze bussinesman pokroju Trumpa inwestowalby w ogranizacje ktora ma perspektywy szybkiego upadku? Wierz mi ze UFC byloby w stanie placic zawodnikom 10 razy tyle ile teraz dostaja. Ale po co jak mozna ta kase zgarnac go kieszeni wlascicieli. Fighterzy sie w tym polapia i albo dostana lepsze kontrakty od UFC albo zaczna przechodzic do konkurencyjnej organizacji.
  • 0

budo_fox
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1205 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdansk
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Affliction - spoiler

Jedna rzecz ktora mnie rozwalila to ci wspierajacy komentatorzy Chuck Zito AKA "Jestem gosciem z obsady The Sopranos" i Scott Ferrall AKA "Mam problem z alkoholem, papierosami i osobowoscia". Te dwa pajace to wieksza porazka niz goldberg w ufc :)

Dokładnie :D
  • 0

budo_balofy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1592 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Affliction - spoiler
po pierwsze.
nie ma czegos takiego jak swiat mma.
jest swait biznesu, w ktorym licza sie ludzie wykupujacy ppv i chodzacy na gale.
I w tej kwestii lesnar z randym bija slabo znanego w usa fedora i dobrze znanego arlovskiego na glowe. proste.

Inna sprawa, ze nie upadna szybko.
zgodze sie calkowicie ze obrali zla droge z systemem plac, ale z zapleczem finansowym jakie posiada trump, z mozliwosciami promocji i calej reszty ktora posiada golden boy promotions szykuje sie nam sroga organizacja, o ile straty trumpa nie przestrasza przez pierwszych kilka(nascie?) eventow. ale na to bym nie liczyl, gdyby przewidywal mozliwosc szybkiego wycofanai sie, to nie firmowal by przedsiewziecia swoja twarza.

inna sprawa ze najbardziej oplacalny rynek mma czyli usa (japonia tez tu sie liczy ale tam wg mnie to wszystko wyglada sporo inaczej...) przyzwyczajony zostal do tego co widac w ufc na dobre i na zle, i przebicie sie przez ten mur formy opracowanej przez ufc zajmie jeszcze sporo czasu...
  • 0

budo_fox
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1205 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdansk
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Affliction - spoiler

Lesnar bardziej znany w swiecie MMA niz Fedor? :D No i zaloze sie ze po wydaniu tych 3 mln USD Trump, De la Hoyah i ruscy milionerzy z M1 juz sie zastanawiaja kiedy oglosic bankructwo... :D Czy ty naprawde myslisz ze bussinesman pokroju Trumpa inwestowalby w ogranizacje ktora ma perspektywy szybkiego upadku? Wierz mi ze UFC byloby w stanie placic zawodnikom 10 razy tyle ile teraz dostaja. Ale po co jak mozna ta kase zgarnac go kieszeni wlascicieli. Fighterzy sie w tym polapia i albo dostana lepsze kontrakty od UFC albo zaczna przechodzic do konkurencyjnej organizacji.


Oczywiście że Lesnar jest bardziej znany niż Fedor ( nie w świecie mma ale ogólnie) . Jeżeli płacisz 1.5 mln dolców kolesiowi ktory prawie nigdy nie był w pierwszej 10 mma ( Arlovski ) to płacisz również za dużo sprzątaczce , sekretarce i ogólnie, jak socjalistyczne państwo. W dobie kryzysu nawet Trump nie ma zbyt dużej gotówki.
  • 0

budo_sos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:urban territory
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Affliction - spoiler
No dobrze ale przecież oni podpisują kontrakty i w kontrakcie wynagrodzenie jest ustalone więc nie idą na ślepo a skąd tą kasę wytrzasną to już nie mój problem, ja jestem widzem a nie biznesmenem.
  • 0

budo_co
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 90 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Affliction - spoiler
Odnośnie pensji Fedora to trzeba pamiętać, że musi jeszcze coś odpalić genetykom, którzy Go stworzyli. Podejrzewam, że mało nie biorą. :wink:
  • 0

budo_sos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:urban territory
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Affliction - spoiler
Dołączona grafika
fajne zdjątko :D
  • 0

budo_patrol
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 524 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Affliction - spoiler

Odnośnie pensji Fedora to trzeba pamiętać, że musi jeszcze coś odpalić genetykom, którzy Go stworzyli.


Znaczy się mamie i tacie? :)
  • 0

budo_vinland82
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1569 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toronto

Napisano Ponad rok temu

Re: Affliction - spoiler

Ktoś w jednym z wcześniejszych tematów napisał, że AA byłby w 10 najlepszych bokserów swojej wagi (obecnie). Po tym co pokazał wątpię, czy byłby w 50siątce.


Tak zgadza sie,ja to napisalem bo takie byly slowa jego trenera Freddiego Roacha.
Ktory rowniez trenuje czolowke bokserow dzisiaj.Ja rowniez traktuje to co powiedzial z przymrozeniem oka.
Osobioscie uwazam ze Andrei ma bardzo adna technike ale niestety brakuje mu ciosu i do tego dochodzi szklana szczeka. :?
  • 0

budo_nechrist
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2092 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wro

Napisano Ponad rok temu

Re: Affliction - spoiler
calkiem fajna gala. Wiciu Belciu powraca po raz kolejny ;)
walka Fedora jak wszyscy wspomnieli dramatyczna. chyba z 10 razy musialem przewijac zeby zobaczyc co sie tam w ogole stao ;)
oby wiecej Affliction.

pzdr
  • 0

budo_marcin_kr
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 253 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Affliction - spoiler
krótkie podsumowanie gali:
Król jest jeden !!!
  • 0

budo_vinland82
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1569 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toronto

Napisano Ponad rok temu

Re: Affliction - spoiler
No to jeszcze jeden gif:)Zeby juz niebylo pytan co tam sie stalo :wink:
Dołączona grafika
  • 0

budo_dar75
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3410 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:kiedyś z O, teraz z P.
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Affliction - spoiler
jak to skomentował koleś na sherdogu:

"KO by surface-to-air missile"
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Affliction - spoiler
Arlovski ma prawdziwe szczescie ze zknockoutowal go ten pierwszy strzal, bo gdyby tak sie nie stalo i Fiodor zdazylby uderzyc go tym lewym, to mielibysmy kolejny zgon w MMA.
  • 0

budo_charly
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2742 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Affliction - spoiler

No to jeszcze jeden gif:)Zeby juz niebylo pytan co tam sie stalo :wink:
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Swietny gif, normalnie hipnotyzuje :)
Bardzo fajne walki, Fedor i Belfort szybko skonczyli. Lindland zaliczyl bardzo ciezkie KO, taka mine mialem 8O jak patrzylem jak probuje wstac i wchodzi w nogi sedziemu :? Arlovski tez sie pieknie zlozyl, szybki byl skubaniec, a Fedor wydawal sie jakis ospaly i nie wykazywal checi do walki (moze faktycznie powiedzieli mu zeby nie konczyl przez pierwsze 3 minuty hehe) pozniej jednak wystarczyla jedna akcja i po walce.
Barnett mimo dominacji jednak nie zachwycil, powienien byl szybciej to zakonczyc, nie widze jego szans z Fedorem.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024