Skocz do zawartości


Zdjęcie

UFC 92 SPOILER !!!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
59 odpowiedzi w tym temacie

budo_eftestad
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 472 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:KS Kodokan Gliwice / Katedra Odlewnictwa POLSL
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

UFC 92 SPOILER !!!
UWAGA TUTAJ SPOILUJEMY!!!





























------------------------------------------------------------------
  • 0

budo_eftestad
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 472 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:KS Kodokan Gliwice / Katedra Odlewnictwa POLSL
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 92 SPOILER !!!
RAMPAGE by KO
w pierwszej rundzie po paru krótkich technicznych próbach uderzeń paru kopnięciach Wanda na wewnętrzną część uda Rampage'a, ten drugi postanowił zasłonić się małpią gardą by zaraz po tym trafić Wanda sierpem a następnie jeszcze będąc trzymanym przez sędziego dołożył 3 strzały leżącemu nieprzytomnemu Wandowi...

szybko i bez ceregieli...
  • 0

budo_popo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1035 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Copacabana
  • Zainteresowania:Iaido

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 92 SPOILER !!!
Nowy Page! Z krata na brzuchu :twisted:
  • 0

budo_eftestad
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 472 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:KS Kodokan Gliwice / Katedra Odlewnictwa POLSL
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 92 SPOILER !!!
CB Dollaway by TKO
Massenzio przystąpił do walki z kontuzją... ogólnie w walce dwóch w miarę równych przeciwników jednak CB nauczył się już nie pakować w balaszki no i po ucieczce z gilotyny udało mu się obalić Massenzio po czym nie pozwolił mu na obronę, przeszedł do dosiadu, Massenzio elegancko oddał plecy po czym CB go ładnie rozciągnął i zaczął obijanie co doprowadziło do przerwania walki przez sędziego... potem oczywiście gwizdy i buczenie bo Massenzio leżał i czekał a potem zaczął się rzucać do sędziego, że nic mu nie jest.


Mir by TKO
Mir pełne skupienie idealna stójka bokserska, Nog jakby ospały, mało ruchu niska garda... po 3 knockdown'ach Mir dobija Noga w 2 rundzie...
  • 0

budo_mystic
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 939 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 92 SPOILER !!!
ja pierdole to wszystko ...dobrze ,ze chociaz Silva dostal to na co zasluzyl... :roll:
  • 0

budo_eftestad
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 472 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:KS Kodokan Gliwice / Katedra Odlewnictwa POLSL
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 92 SPOILER !!!
nom istnieje nadzieja że Brock już będzie mądrzejszy przed walka z Mirem... choć Mir ładnie go zaprosił do walki... heh przypomniał mu o tym co było w ostatniej walce i stwierdził, że tym razem to jak mu coś złamie zrobi Brocka słynnym w telewizji... heh no cóż zobaczymy jak sobie Griffin poradzi...
  • 0

budo_bigjon123
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 137 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 92 SPOILER !!!
niech evans namierzy celownikiem i wypusci w grifina torpede i go zatopi i w ten sposob wszystkie 3 pojedynki zakoncza sie inaczej niz przewidywalem :D
  • 0

budo_eftestad
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 472 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:KS Kodokan Gliwice / Katedra Odlewnictwa POLSL
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 92 SPOILER !!!
heh jednak wolał bym żeby Griffin wygrał... kurde znów stracę ratio na mma-trackerze postawiłem na Rampage'a, Noga i Griffina...

no i żeby tradycji stało się zadość to oczywiście na walkę finałową musiała mi transmisja siąść :/
  • 0

budo_eftestad
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 472 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:KS Kodokan Gliwice / Katedra Odlewnictwa POLSL
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 92 SPOILER !!!
kurde... po ładnych 2 rundach, griffin zostaje złapany na kopnięciu dostaje bombę i potem już w parterze próbuje doprowadzić do jakiegoś kończenia lecz Evans odpowiednio stara się punktować i doprowadza do przerwania walki przez sędziego TKO by G'n'P EVANS nowy niepokonany mistrz LHW

idę trochę jeszcze pospać :( kurde tylko Rampage zrobił to co myślałem, że zrobi :(
  • 0

budo_balofy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1592 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 92 SPOILER !!!
trafilem autentycznie tylko jedna walke z wszystkich .... tylko hamill wygral... no i jeszcze congo....
ja pierdu co za gala.
nog ma widoczne klopoty z okiem, nie widzi chyba polowy ciosow.
adhd_mana nie lubie dalej, chociaz jego wygrana z forestem swiadczy ze to jednak mocny zawodnik.
Silva... chyba ten sam etap kariery co saku.
wiekszosc slabiakow zje z rozpedu, ale przy ich klasie slabiakow juz nie dostaja i stad iagly wpierdol...
przy calej sympatii powinien chyba powoli o emeryturze myslec :/
  • 0

budo_doomdoom
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 310 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Edmonton, AB, Kanada

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 92 SPOILER !!!
Wow! Swietna gala! Wszystkie pojedynki ktore byly transmitowane zakonczyly sie KO/TKO 8O Kilka niespodziewanych wynikow, ale zero kontrowersjii. Zarowno Rampege jak i Mir w pelni zasluzyli na wygrane. Byli o klase lepsi od swoich przeciwnikow. Rashad porusza sie niesamowicie. Super szybkosc w polaczeniu z technika i ogromnym powerem. Moim zdaniem bedzie mistrzem LHW przez dlugi czas pomimo silnej konkurencjii. No i nie pokazali walki Fintcha, moze teorie spiskowe w tym wypadku maja jakis sens. Ogolnie zajebista noc dla milosnikow MMA.
  • 0

budo_hiroki
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 119 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Combat

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 92 SPOILER !!!
A co chodzi z ta reakcja Chucka po walce Waldemara z Quintonem?Nie wygladal na ucieszonego.Ma walczyc ze zwyciezca czy jak?Sorry nie jestem na czasie z informacjami o UFC.
  • 0

budo_yaro
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 183 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sosnowiec

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 92 SPOILER !!!
Obejrzałem...
Nie wiem, ale chyba chciałbym żeby fighterzy się nie starzeli. Mino przegrał, Wand przegrał, Crocop przegrywał, wygrał raz z jakimś paździochem... Niedobrze ;)
No ale do tematu: Mino okropnie nieswój, bez mocy, taki ospały i ociężały. Po pierwszych minutach podejrzewałem jak to się skończy.

Wand miałem wrażenie, że dominował trochę, i miałem nadzieję na to że wraca do dawnej świetności. Ba, nawet jak go Rampage poskładał to wydawało mi się, że to był Lucky Punch. No ale obejrzałem powtórkę, i muszę stwierdzić - słuszna wygrana, ładna akcja.

Tylko Rashad mnie nie zawiódł, chociaż też podejrzewałem że może przegrać. Szczególnie jak wpakował się w gardę Griffina i zostawiał lewą rękę. Tylko czekałem na jakiegoś trójkąta. No ale się udało ;)

Pozostaje tylko czekać na Sylwestrowego Dreama i zobaczyć co tam stara gwardia pokaże ;)
  • 0

budo_vinland82
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1569 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toronto

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 92 SPOILER !!!

A co chodzi z ta reakcja Chucka po walce Waldemara z Quintonem?Nie wygladal na ucieszonego.Ma walczyc ze zwyciezca czy jak?Sorry nie jestem na czasie z informacjami o UFC.


To taka moja mala teoria:) Jesli Wand rozwalil by Quintona ,Chuck moze by troche zyskal dla Swojej osoby bo jak wiemy Chuck pokonal Wanda w trzy rundowej ostrej walce.Mozna tez przypuszczac ,ze Quinton tym brutalnym ko zyskal wiecej w oczach fanow ,a co za tym idzie w dol poszly akcje WandA oraz Chucka bo obaj zostali przez Niego znokautowani co ciekawe sierpem( niepamietam czy Chuck rowniez lewym)
Ale to tylko Moje gdybanie :)
  • 0

budo_hódy
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 348 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 92 SPOILER !!!
Silva :
ciagle walczy po staremu
nic a nic nie zmienil swojego stylu walki
niestety ale mu nie wroze sukcesu w UFC
no chyba ze ma na celu uczestnictwo w jak najwiekszej ilosc KO HL :-)
myslalem ze psychika siadzie Jacksonowi w tej walce i obstawialem Wanda, ale nie mialem watpliwosci, ze technicznie duzo lepszym zawodnikiem jest Rampage

Nogueira:
no kurwa co to mialo byc ;/
jako wielki fan Noga jestem po prostu zalamany
wygladal fatalnie
zaraz ogladne walke jeszcze raz by policzyc ile tych jego prostych doszlo do twarzy Mira
bo cos mi sie zdaje ze zero ...
normalnie bede mial zjebany humor do konca dnia
a Mir za to w najlepszej formie jaka kiedykolwiek mial, normalnie WOW

Rashad:
walka potoczyla sie tak jak myslalem
Evans jest szybki i ma petarde w lapkach + dobre uniki
jednak musze przyznac ze Forest radzil sobie w stojce znacznie lepiej niz sie tego spodziewalem
ciekawe kto nastepny w kolejce po tytul
  • 0

budo_vinland82
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1569 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toronto

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 92 SPOILER !!!

Silva :
ciagle walczy po staremu
nic a nic nie zmienil swojego stylu walki
niestety ale mu nie wroze sukcesu w UFC
no chyba ze ma na celu uczestnictwo w jak najwiekszej ilosc KO HL :-)
myslalem ze psychika siadzie Jacksonowi w tej walce i obstawialem Wanda, ale nie mialem watpliwosci, ze technicznie duzo lepszym zawodnikiem jest Rampage

Nogueira:
no kurwa co to mialo byc ;/
jako wielki fan Noga jestem po prostu zalamany
wygladal fatalnie
zaraz ogladne walke jeszcze raz by policzyc ile tych jego prostych doszlo do twarzy Mira
bo cos mi sie zdaje ze zero ...
normalnie bede mial zjebany humor do konca dnia
a Mir za to w najlepszej formie jaka kiedykolwiek mial, normalnie WOW

....


Zgadzam sie w 100 procentach,Wanderlei juz chyba nigdy nie poprawi techniki w stojce.Ogladalem kilka dni temu jego pojedynki z Jacksonem w Pride i wtedy byli to zupelnie INNI zawodnicy.W Pride Wandy byl znany z wymachiwania rekami na lewo i prawo i jako agresor ,zawsze prul do przodu z wiatrakiem.Zapewne jak wiekszosc zauwazyla MMA strasznie sie rozwija i co za tym idzie poprawiaja sie warunki treningowe oraz jakosc treningow/trenerow i wiekszosc robi postepy.

Widac to zwlaszcza po stojce wielu gwiazd MMA.Rampage to dzis zupelnie inny zawodnik stojkowo w poruwnaniu z Pride,Wandy natomiast niestety niewiele sie zmienil,chociaz boksuje bardziej wydawaloby sie pojetnie,zamiast wymachiwac lapami w lewo i prawo to nadal zabardzo sie odkrywa.
Chodzi mi o moment gdy zadaje cios z lewej reki gdy juz przy skrecie tulowia opuszczona jest prawa reka (szczeka otwarta) by z kolei nia zaraz zadac cios i vice versa,zle nawyki z robienia wiatraka. :? Wandy mowil,ze wygrana z Jardinem byla dla niego ostatnia szansa po przegranej z Liddellem by wyjsc na Swoje,ciekaw jestem jak teraz potoczy sie Jego kariera :?



Walka Noga to z kolei mnie zatkalo,naprawde NIGDY bym sie takiego pojedynku niespodziewal.Musze jeszcze raz obejrzec dokladnie.Walczyl tak jakby wogule niechcial wygrac.Przeciez stojka jest b.mocnym atutem Noga a dzis wygladalo jakby przyszedl na jakis lekki sparing przed obiadem.

Zero pomyslu na walke.Proba jakis kilku prostych ktore w wiekszosci niedoszly.Mir ciagle go trafial tym samym ciosem(jakims dziwnym podbrukowym) co powinno dac Nogowi do myslenia by z lekka zmienic taktyke(wiecej ruchow glowa etc),z kornera powinni mu dac jakas rade.Zbieral baty w pierwszej i drugiej rundzie bardzo podobnie.

Nierozumiem tez dlaczego nie probowal obalic Mira i walczyc w parterze .Wiem ze wielu fanow na taki pojedynek czekalo,bo obaj sa uznawani za najlepszych parterowcow.
Wiem,ze wielu ludzi mnie moze za to pojedzie,ale staram sie byc realista i biore wszystkie opcje pod uwage.Nawet ta ze Nog mogl poprostu sie podlozyc.Wiekszosc zakladow ktore widzialem byla 5:1 na Noga ,co znaczylo ze za kazde 100$ postawione na Mira dostawalo sie 500$.Nietrudno policzyc ile wygral ktos kto postawil 100 tysiecy na Mira naprzyklad.Pamietajmy ze wiekszosc brazylijczykow co przeslo z Pride do Ufc rowniez przeprowadzilo sie do USA a co za tym idzie ich koszty utrzymania wzrosly potrujnie.Zwlaszcza jak ktos mieszka w Vegas,miejscu gdzie na kazdym rogu czai sie pokusa!!!Mam szczera nadzieje,ze sie myle,ale tak jak mowie trza przyjac wszystkie warianty .
Mir z kolei bardzo pozytywnie mnie zaskoczyl ,widacze ostro pracowal na stojka
.Rewanz z Lesnarem bedzie b.ciekawy.Gratulacje dla Niego!

Rashad vs Forrest ,dobry ekscytujacy pojedynek.Moim zdaniem mogl wygrac jeden lub drugi.Dzis wygral Evans ,zobaczymy co Bedzie w przyszlosci:)

Ogulem Gala przyniosla wiele niespodzianek ,co za tym idzie ogladalem z "otwarta" geba,chcialbym zeby wiekszosc UFC przysparzala mi az tyle emocji:))
Teraz czas na Dream i k1!!!!
  • 0

budo_taz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 191 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 92 SPOILER !!!
Jestem załamany.
Jak jeszcze Fedor przegra z Arlovskym
to bede musiał pójść do psychiatry.

Może Pride ich tak wyssał, przecież Wand
to jest jeszcze młody gościu.
A Minotauro, wyglądał na schorowanego.
  • 0

budo_wookash
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 686 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 92 SPOILER !!!
Wand vs Rampage
Jak dla mnie lekka dominacja Wanda. Kibicowałem Silvie z powodu sympatii do niego samego i antypatii w stosunku do Jacksona, jednak wynik był inny.

IMO K.O. było wynikiem w pewnym sensie lucky punch'a.

Owszem - cios Rampage'a nie był przypadkowy, ładna akcja, kontra po przyjęciu na gardę kilku ciosów itp, ale w sporej mierze był to fart, że trafił on tak czysto Wanda biorąc pod uwagę, że Brazylijczyk był sporo aktywniejszy i agresywniejszy przez całą rundę.


Nog vs Mir
Kibicowałem Nogowi z całego serca.
Niestety jego postawa mocno mnie rozczarowała. Jak już wyżej zauważono - Nog przespał walkę. Pełna dominacja Mira - który z kolei zaprezentował się świetnie.

Dobrze przynajmniej, że Frank w ostatnich wywiadach wydawał się nieco spokornieć - może go jeszcze polubię :wink:



Reszty jeszcze nie oglądałem.


PZDR
  • 0

budo_perun srogi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1077 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 92 SPOILER !!!

Jak jeszcze Fedor przegra z Arlovskym


wypluj to... :twisted:

a te trzy walki obejrzalem, i zaden moj typ nie wszedl, po rozmiarze pliku walki nog-mir wiedzialem ze beda dwie rundy, moze nawet pelne, ale nie myslalem ze mir bedzie triumfowal, ale zasluzenie ( z calym szacuneczkiem, ale moze nog sie nauczy byc troche bardziej aktywny, anie czekac az powstanie z martwych), silva - nigger, mialem nadzieje ze silva wpieprzy mu (ale to bardziej czynniki osobiste, nei lubie zbytnio rampage za taka gangsterska postawe, a tak apropos wie ktos moze o tym wypadku spowodowanym kiedys przez niego, jak to sie dalej potoczylo?) griffin -evans stawialem na griffina, po pierwszej rundize dalbym nawet remis

pzdr
  • 0

budo_jet
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2606 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 92 SPOILER !!!

IMO K.O. było wynikiem w pewnym sensie lucky punch'a.

Lucky punch to się zdarza jak obaj zawodnicy wdają się w bójkę i młócą w siebie bez ładu i taktyki. Tutaj to nie był żaden lucky punch tylko sierp trenowany setki razy, który w walce ma wyjść już instynktownie jak tylko przeciwnik odsłoni szczękę i tak tutaj się stało.

Ja kibicowałem Jacksonowi bo uważam go za lepszego technicznie zawodnika niż Silva. Rampage daje IMO lepszy pokaz podczas swoich walk niż Silva, który zazwyczaj pokazuje walkę w barze.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024