Skocz do zawartości


Zdjęcie

UFC 92 SPOILER !!!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
59 odpowiedzi w tym temacie

budo_wookash
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 686 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 92 SPOILER !!!

Lucky punch to się zdarza jak obaj zawodnicy wdają się w bójkę i młócą w siebie bez ładu i taktyki. Tutaj to nie był żaden lucky punch tylko sierp trenowany setki razy, który w walce ma wyjść już instynktownie jak tylko przeciwnik odsłoni szczękę i tak tutaj się stało.

Ja kibicowałem Jacksonowi bo uważam go za lepszego technicznie zawodnika niż Silva. Rampage daje IMO lepszy pokaz podczas swoich walk niż Silva, który zazwyczaj pokazuje walkę w barze.


Jeśli chodzi o szczegóły - rasowy lucky punch wcale nie wymaga młócenia bez ładu. Chociażby sytuacja gdy jeden zawodnik ma wyraźną przewagę i "nadzieje się" na przypadkową, wysuniętą pięść przeciwnika :wink:

Nie mniej zgadzam się po części z Tobą - dlatego użyłem asekuracyjnego sformułowania "w pewym sensie" :wink:

... ponieważ dalej uważam, że strzał Quintona mimo, że pewnie przemyślany, wypracowany swój dewastujący skutek miał w pewnym stopniu przypadkowy.

A fart tego przypadku w moim odczuciu opisałem wyżej.


PZDR
  • 0

budo_genesius
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 435 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z Najwyższej Półki
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 92 SPOILER !!!
Pieknie :lol:
Ja bylem za Mirem.
Nog sie chyba nie spodziewal takiej stojki od Francislawa. Pewnie liczyl, ze Mir sie bedzie bawil w kostke rubika w parterze, a on mu wyciagnie balache...

Szkoda mi Wanda, ale kariery w UFC to on nie zrobi. Nie wiem gdzie sie podzial The Axe Murderer, ale w Wandzie go juz nie ma...

Forrest - Rashad bylo mu akurat obojetne. Jesli mialbym przed walka obstawiac, postawilbym na Evansa.

Generalnie piekna gala, ale mimo wszystko tesknie za Pridem.
  • 0

budo_vinland82
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1569 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toronto

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 92 SPOILER !!!

A co chodzi z ta reakcja Chucka po walce Waldemara z Quintonem?Nie wygladal na ucieszonego.Ma walczyc ze zwyciezca czy jak?Sorry nie jestem na czasie z informacjami o UFC.


To taka moja mala teoria:) Jesli Wand rozwalil by Quintona ,Chuck moze by troche zyskal dla Swojej osoby bo jak wiemy Chuck pokonal Wanda w trzy rundowej ostrej walce.Mozna tez przypuszczac ,ze Quinton tym brutalnym ko zyskal wiecej w oczach fanow ,a co za tym idzie w dol poszly akcje WandA oraz Chucka bo obaj zostali przez Niego znokautowani co ciekawe sierpem( niepamietam czy Chuck rowniez lewym)
Ale to tylko Moje gdybanie :)


Jeszcze raz obejrzalem walke i rzeczywiscie Chuck krecac glowa zrobil mine jakby cos strasznego sie stalo.Nasunela mi sie bardziej logiczna mysl tego gestu.Byc moze Chuck poprostu liczyl na to ze jesli Quinton przegra z Wandem(byla by to juz jego druga przegrana z kolei po walce z Forrestem) to Liddel byc moze bedzie mogl liczyc na rewanz z Quintonem.Tak to teraz Chuck poprostu niebardzo zasluguje na walke z Rampagem.
Moim zdaniem wygladalo to tak ,jakby wynik walki popsul mu ostro plany.
  • 0

budo_mystic
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 939 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 92 SPOILER !!!
Na Liddelu byl prawy sierp
  • 0

budo_seb2k6
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Luta Livre

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 92 SPOILER !!!
Kibicowałem Mir'owi i cieszę się, że wygrał ale mam pewien niedosyt. Poszło mu zbyt łatwo i wogóle sędzia chyba za wcześnie go odciągnął od Noga bo ta jego młócka groźnie wyglądała ale była prawie w całości niecelna i możliwe, że zaraz by się skończyła a Nog by to przetrwał co zresztą robił już nie raz w swoich poprzednich walkach. Frank był bardzo pewny siebie, teraz jest jeszcze bardziej ale z Lesnarem to już będzie inna bajka i boje się, że tym razem Frankowi nie uda się złapać żadnego kończącego chwytu i zginie od gradu młotków w dosiadzie albo coś takiego... No ale bądźmy dobrej myśli :)
  • 0

budo_fox
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1205 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdansk
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 92 SPOILER !!!
wynik walki wnada z rampagem i evansa z forestem przewidziałem w poprzednim temacie. Co do Mino to myślałem że wygra ale tylko dlatego że Mir wyjdzie zesrany a tym czasem walczył BARDZO mądrze. A poza tym kiedy Wy się obudziliście??? Mino od 3 lat walczy jakby był w 3 fazie chemioterapii. Swoją drogą legendy Pride walczące w izolowanym środowisku przez tyle lat w końcu trafiły na ścianę. W szczególności HW i MW ( Pridowe ).
  • 0

budo_bigjon123
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 137 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 92 SPOILER !!!
teraz kolejnym kandydatem do walki o pas w LHW z Evansem będzie zwycięzca walki Thiago Silva vs Lyoto Machida ;) Wcale sie nie zdziwie jak pas w LHW będzie zmieniał własciciele co walke ! Ta kategoria jest najmocniejszą kategorią obsadzoną na świecie od lat !!
  • 0

budo_sos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:urban territory
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 92 SPOILER !!!
Kurde, zacna gala wynik rampage vs wand w sumie przewidziałem już wcześniej tylko później miałem wątpliwości ale rampage bardzo dobrze się zaprezentował.

wynik walki wnada z rampagem i evansa z forestem przewidziałem w poprzednim temacie. Co do Mino to myślałem że wygra ale tylko dlatego że Mir wyjdzie zesrany a tym czasem walczył BARDZO mądrze. A poza tym kiedy Wy się obudziliście??? Mino od 3 lat walczy jakby był w 3 fazie chemioterapii. Swoją drogą legendy Pride walczące w izolowanym środowisku przez tyle lat w końcu trafiły na ścianę. W szczególności HW i MW ( Pridowe ).

chyba kiedy ty się obudziłeś? :wink:
Mino się nie przygotował najwyraźniej albo się podłożył, kto go tam wie.

Forest i Rashad dali kozacką walkę, piękna wojna.
Widać już czarno na białym jaka przepaść się zrobiła między starszymi legendami z czasów pride a nowym, młodszym pokoleniem. Ciesze się, że Shogun jest jeszcze młody :)
  • 0

budo_hódy
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 348 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 92 SPOILER !!!
tylko ze to nie jest kwestia wieku
Wand i Mino maja chyba 31-32 lata
  • 0

budo_bigjon123
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 137 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 92 SPOILER !!!
Niema co ukrywać że pojedynek hamburgery vs prajdowscy bez dwóch zdań wygrywają do tej pory Ci pierwsi :D danuta jest pewnie wniebowzięty :)
  • 0

budo_fox
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1205 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdansk
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 92 SPOILER !!!

wynik walki wnada z rampagem i evansa z forestem przewidziałem w poprzednim temacie. Co do Mino to myślałem że wygra ale tylko dlatego że Mir wyjdzie zesrany a tym czasem walczył BARDZO mądrze. A poza tym kiedy Wy się obudziliście??? Mino od 3 lat walczy jakby był w 3 fazie chemioterapii. Swoją drogą legendy Pride walczące w izolowanym środowisku przez tyle lat w końcu trafiły na ścianę. W szczególności HW i MW ( Pridowe ).

chyba kiedy ty się obudziłeś? :wink:
Mino się nie przygotował najwyraźniej albo się podłożył, kto go tam wie.

Tuż przed napisaniem posta :D więc trochę mało gramatycznie. :)
A co do Mino to walce z Timem też dostawał po dupie. Ma faktycznie jakiś problem z obroną przed uderzeniami i to nie od dzisiejszej walki. Mocna szczęka to nie wszytko.
  • 0

budo_bigjon123
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 137 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 92 SPOILER !!!
we wczorajszej walce chyba "mocną szczękę" zostawił w szatni :)
  • 0

budo_corfe
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 260 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 92 SPOILER !!!

Może Pride ich tak wyssał, przecież Wand
to jest jeszcze młody gościu.
A Minotauro, wyglądał na schorowanego.

tylko ze to nie jest kwestia wieku
Wand i Mino maja chyba 31-32 lata


Ja bym to nazwał "Zmęczenie materiału". Czas weteranów niestety odchodzi. Bardzo chciałem, aby Wand wygrał. Z kolei w walce Noga z Mirem kibicowałem temu drugiemu. Zagadzam się z Wami, gala przepiękna.
  • 0

budo_bigjon123
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 137 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 92 SPOILER !!!
Ostatnia nadzieja "białych" !! Mauriciooooooo Shooooguuuunnn Ruuuuuuuuuaaa !! Jeśli oni polegnie z Colemanem to koncze z MMA :cry:
  • 0

budo_vinland82
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1569 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toronto

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 92 SPOILER !!!

Ostatnia nadzieja "białych" !! Mauriciooooooo Shooooguuuunnn Ruuuuuuuuuaaa !! Jeśli oni polegnie z Colemanem to koncze z MMA :cry:


hmm Rua to raczej jakis latynos bardziej :)
  • 0

budo_bigjon123
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 137 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 92 SPOILER !!!
no wiem ale zauważ , że białych wziąłem w cudzysłów :) tak czy siak na poważnie, wydaje mi się że po prostu świat idzie naprzód a nog czy wand po prostu zatrzymali sie w miejscu i dalej walczą tak jak x lat temu , schematycznie i można ich łatwo rozszyfrować
  • 0

budo_nechrist
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2092 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wro

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 92 SPOILER !!!
co za chujowa gala.

Wand wyszedl do walki jako gwiazdor a nie fighter.

Forrest przecenil swoj "underrated" parter i nadzial sie na gonga. sam zreszta powiedzial ze chujowa byla jego garda.

Mir x Nog - bez komentarza.

lipa panie dzieju...
  • 0

budo_takedown
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4741 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 92 SPOILER !!!
Świat MMA raz jeszcze wywrócił się do góry nogami - szkoda że z góry znałem wynik. Zrobiłem wyjątek od reguły i sprawdziłem GG podczas urlopu a tam od razu opis: "UFC 92 Kurwaaaaa" oraz wiadomość od nieznajomego: "Hej, tu David z ******. ale niespodzianka ten ufc 92, Mir to jak powstanie fenixa, cos niesamowitego". Nawet cienia szansy obrony przez spoilerem. Chyba dzisiaj kogoś zaduszę deską na stoku.
P.S. Dobry był komentarz Rogana podczas wejścia Nogueiry: "He fought Bob Sapp and Bob Sapp was 375 pounds of suplements" :lol:
  • 0

budo_shabu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3242 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 92 SPOILER !!!
Lepsze było, jak Kongo władował przeciwnikowi kolano centralnie w jądra, z pełną premedytacją (zemsta za to samo), a Rogan zaczął go usprawiedliwiać, po czym dodał: "There's no doubt that one hit right on the... button?" :)

Większość typów mi nie weszła, ale nauczyłem się przynajmniej nie wątpić w Rampage'a. Widzieliście replay jego knockoutu? To Crazy Monkey całe jest naprawdę niezłe. Automat: prawa zasłona, lewa, prawa... a potem taki piękny sierp.
  • 0

budo_dxa
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 386 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 92 SPOILER !!!
Ehh moj caly dzieciency system wierzen sie zawalil. Silva, Nogueira, Griffin. To tak jakby ktos mi powiedzial ze Swiety Mikolaj i zajac wielkanocny nie istnieja. Minotauro walczyl jakby mu ktos kazal a on nie chcial. Jedynie Arianny jak zwykle sliczna.

A tak przy okazji te mocne/slabe punkty ktore pokazuja po nazwiskiem zawodnika jak wcodzi na ring. Jakby Fedor zawalczyl to w jego podpisie by wystarczylo : "Just Fedor" :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024