Skocz do zawartości


Zdjęcie

UFC 92 SPOILER !!!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
59 odpowiedzi w tym temacie

budo_charly
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2742 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 92 SPOILER !!!
Kurde zalamka, co Mino zrobil? Byl zupelnie nieobecny, jakby nie spal od 3 dni, chyba za duzo juz dostal po glowie, to juz nie ten zawodnik co kiedys :( Szkoda jak legenda tak brzydko przegrywa :roll: Ciekawy jestem teraz walki Mira z Lesnarem, bedzie ladna walka.
Wand tez juz sie skonczyl.
  • 0

budo_eftestad
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 472 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:KS Kodokan Gliwice / Katedra Odlewnictwa POLSL
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 92 SPOILER !!!
myślę jednak, że tym razem Brock nie da się tak łatwo skończyć... mimo wszystko mocno zaczyna się wczuwać w ten sport i zaczyna myśleć nad swoimi taktykami...
  • 0

budo_popo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1035 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Copacabana
  • Zainteresowania:Iaido

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 92 SPOILER !!!
Mysle, ze tym razem Brock nie ulegnie Mirowi.
Mino chyba bierze to samo co Paulinho.
  • 0

budo_eftestad
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 472 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:KS Kodokan Gliwice / Katedra Odlewnictwa POLSL
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 92 SPOILER !!!
Brock bardzo spokojnie podchodzi do walki z Mirem a Mir już po wygranej z Mino zaczął siać zamęt i mówić co to on Brockowi nie zrobi i jak go nie połamie... :/ ani za jednym ani za drugim nie przepadam jednak mam nadzieje ze Brock rozkwasi Mirowi twarz tymi swoimi HellBoyowymi łapskami...
  • 0

budo_bigjon123
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 137 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 92 SPOILER !!!
Własnie, Mir zabardzo jest pewny siebie , choć nie lubie obu to będe kibicowal Brockowi , żeby skopał mu te amerykanskie zapyziałe dupsko ! :twisted:
  • 0

budo_krvavy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Trójmiasto

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 92 SPOILER !!!
Gala bajer! Bardzo się cieszę z wygranej Rampage'a. Widać, że DVD Rodneya Kinga nie pokrywają się u niego kurzem. Pięknie wyjechał z crazy monkey w tego sierpa. Kenjiro pewnie też zachwycony :-) Nog - po prostu smutny widok, z drugiej strony Mir, który niedawno jeszcze przypominał rozstrzęsioną galaretę zaczyna przybierać jakieś ludzkie kształty i w ogóle widać, że bardzo się przygotował do walki. Świadczy o tym częste używanie tego podbródkowego z doskoku, który pięknie wchodził. Liczyłem po cichu, że go Mino po staremu poskłada, ale cóż... Co do finału, to kibicowałem Forrestowi. Rashad wygrał drugą, nudną i słabiej obsadzoną edycję TUF-a i przez to chyba go nie doceniałem. Man, jaki on jest szybki! I pierdolnięcie ma jak muł. Znakomita, dynamiczna walka. Mam nadzieję, że będzie rewanż. A co do Wanda jeszcze, to czytałem na Sherdogu wspomnienia takiego chłopaczka, który był przez rok w Chute Boxe w Brazylii, w czasie gdy najwięksi odeszli. Została tam wysnuta teoria, że bez zaplecza treningowego i wsparcia psychicznego z CB, wszyscy uciekinierzy są skazani na niepowodzenie. Trochę jedzie PR'em ale jak dotąd się sprawdza ;-)
  • 0

budo_remy
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 150 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 92 SPOILER !!!
Rampage vs Silva

Główna akcja fajna, fajne bloki i sierp.
A Vand jest cep i nigdy nie trzyma PZU (prawa z uchem).
Zresztą trafiając dwa sierpy na blok mógł chociaż podbródkowy uderzyć a nie kolejnego sierpa. Walił bezmyślnie jak w worek- tyle że worek nie oddaje.

Mir vs Nog

Nog sztywny jak by szpadel połknął. Nie miał pomysłu w walce z mańkutem.
Zresztą jego ostatnie walki pokazywały że w stójce już nic nie ma do zaoferowania.
Ratował go parter, czemu tym razem się tam nie pchał?...


Zmierzch gwiazd PRIDE, ale one się nie rozwijały...
  • 0

budo_hódy
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 348 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 92 SPOILER !!!

Nog sztywny jak by szpadel połknął. Nie miał pomysłu w walce z mańkutem.
Zresztą jego ostatnie walki pokazywały że w stójce już nic nie ma do zaoferowania. Ratował go parter, czemu tym razem się tam nie pchał?...

no wez mnie nawet nie wkurzaj
ogladnij sobie jego ostatnie wygrane 3 walki
- wygrana stojka z Barnettem
- totalna dominacja w stojce z Herringiem
- dobra stojka z Sylvia ( pod koniec 2 i w 3 rundzie )

sam Nog powiedzial ze ma powazna kontuzje nogi i nie byl przygotowany do tej walki
ja tam licze na to, ze wroci i jeszcze nie jednego zawodnika z czolowki pojedzie
  • 0

budo_perun srogi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1077 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 92 SPOILER !!!
ja nie jestem super ekspertem, ale ci kolesie z ktorymi bog wygral to nie sa mistrzowie stojki rowniez, poza tym mysle ze poprostu nog powoli sie konczy, taktyka przyjmowania ciosow i ratowania sie przed nokautami przez 2,5 rundy, a potem wchodzenia za plecy i duszenia pzeciwnika nie sluzy nawet takiemu zawodnikowi

dodatkowo, na miłośc boską, kiedy sie nauczycie, nie ma słowa oglądnij ani pochodnych (przeglądnij, zaglądnij, wyglądnij) poprawna forma to zajrzyj, nie jestem zadnym purustą jezykowym, jestem w stanie zrozumiec gwary, nalecialosci i pozostalosci po nich, ale tego nieznosze, szczegolnie w jezyku pisanym

pzdr
  • 0

budo_fox
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1205 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdansk
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 92 SPOILER !!!

ogladnij sobie jego ostatnie wygrane 3 walki
- wygrana stojka z Barnettem
- totalna dominacja w stojce z Herringiem
- dobra stojka z Sylvia ( pod koniec 2 i w 3 rundzie )

Barnnett przegrywał w stójce z Nastulą
Herring początkowo posyłał na deski Mino, a wbitnym uderzaczem oczywiście nie jest
Sylvia lał Mino aż było szkoda. A poziom stójki Tima ukazał w ostatniej walce Fedor.
  • 0

budo_balofy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1592 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 92 SPOILER !!!

no wez mnie nawet nie wkurzaj
ogladnij sobie jego ostatnie wygrane 3 walki
- wygrana stojka z Barnettem
- totalna dominacja w stojce z Herringiem
- dobra stojka z Sylvia ( pod koniec 2 i w 3 rundzie )


aaaahaaa...
knockdown w walce z barnettem
prawie ko w walce z herringiem
totalny wperdol od sylvi na nogach

no wymarzenie sobie radzil..
ja bym zwalil na problemy z okiem jednak i moze te kontuzje bo to nie byl nog jakiego znamy i kochamy :(
  • 0

budo_hódy
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 348 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 92 SPOILER !!!
tym tokiem rozumowania to Fedor to tez ma zalosna stojke
w koncu zaliczyl prawie KO od zapasiora

a Herring wyprowadzil w calej walce 1 znaczacy cios
no to naprawde wiele zdzialal z Nogiem :0
  • 0

budo_insiderx
  • Użytkownik
  • Pip
  • 45 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 92 SPOILER !!!
krotkie wnioski:

1. generalnie widac iz Nog i Wando odchodzac od swoich macierzystych szkol wiele stracili.. nie wiem czy to wina nowych trenerow... ale obie gwiazdy Pride nie chce mi sie wierzyc, ze wlasnie w UFC zaczeli przegrywac. w naroznikach widac nowe osoby a nie specjalistow z Chute Boxe czy tez BBT...
2. szczegolowo - walka Wando - wg mnie to jednak lucky punch. obserwujac jego kariere jak zmienil trenerow, mimo nowatorskich metod itd zaczal przegrywac. widac jakas prawidlowosc. nie chce mi sie wierzyc, ze sam z siebie zmienil taktyke. wiele osob pisze, ze to juz nie ten sam zawodnik. ja natomiast widze ewidentnie ze odejscie z CB spowodowalo iz narzucono mu inny rytm walki..
3. Nog - podobnie... przecieciez 2 lata trenowal z kadra olimpijska bokserow. wiec skad tak slaba dynamika i beznadziejna taktyka walki z Mirem?

reasumujac... mimo wszystko przegrane tlumacze odejscie obu gwiazd od swoich team'ow. nowi trenerzy i otoczenie robia swoje.

co do Rashada... mysle ze mimo szybkosci i dobrego boksu jak nie poprawi koordynacji - boks plus kopniecia - ktos b szybko to wykorzysta. potencjal ma - rosnie nowa gwiazda. zalezy jak go poprowadza trenerzy

gala b dobra... ale daje do myslenia w kwestii konfrontacji ex zawodnikow Pride i UFC. poza zmiana zasad, zmienili sie trenerzy.. i w tym widze glowny powod porazek.

ps. znajac walki Nog'a dalby rade dalej walczyc. w UFC bardzo zwracaja na bezpieczenstwo i sedziowe czesto szybko przerywaja walki. przy takim sedziowaniu pare walk Noga w galach Pride byloby zakonczonych na niekorzysc Minotoro....
  • 0

budo_shabu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3242 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 92 SPOILER !!!

reasumujac... mimo wszystko przegrane tlumacze odejscie obu gwiazd od swoich team'ow. nowi trenerzy i otoczenie robia swoje.

Rampage też trenuje w nowym teamie, ba! - w nowym kraju, a jednak wychodzi mu to na zdrowie.
  • 0

budo_vinland82
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1569 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toronto

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 92 SPOILER !!!
Mysle ze mozemy Sobie tak gdybac bez konca co jest powodem takich wystepow bylych zawodnikow Pride.Byc moze wszystko po trochu sie poprostu na to sklada,zmiana teamu,przepisow wiek etc etc.Ja osobiscie uwazam ze dobry sportowiec caly czas powinien sie rozwijac do przodu.Widac to po Rampagu ,Evansie,Soku i wielu innych.

Wand w sumie trenuje w jednym z lepszych teamow w USA-Extreme Couture.Trenuje z Randym,Forrestem ,Ray Sefo i wielu innymi ,powinno mu to tylko pomuc.Mino z kolei jest na etapie gdzie moze sam trenowac a w Usa zawsze znajdzie dobrych sparingpartnerow etc .Zlosliwi czesto twierdza,ze poprostu w Pride mozna bylo koksowac a w UFC jest z tym o wiele trudniej :? .Tak jak mowie mozemy Sobie gdybac bez konca.Fakt faktem ze walcza jak walcza.
  • 0

budo_novocaine
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5882 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:uk
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 92 SPOILER !!!
damn, rashad ma twarde nogi 8O tyle lowkickow forresta, a ten nic...
w ogole swietna walka.
  • 0

budo_remy
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 150 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 92 SPOILER !!!
Rampage przygotował się dobrze na cepy Wanda. Ta akcja była ćwiczona pewnie aż do znudzenia. Rampage zrobił aż 3 bloki i widział co robi Wand więc w tempo trafił.
Wand powinien używać podbródkowych.

Wracają do Noga w walce z Mirem. Z tego co mi wiadomo w walce z mańkutem próbuje się go trafić prawą ręką, bo lewą to nie ma za bardzo jak.
Nog zadawał jeden lub dwa lewe i koniec.

Nog walce z Silvą też był bezradny w stójce ale przecież przeszedł do parteru.
Zagadką jest dla mnie czemu poza jedną próbą nie schodził mu do nóg.
Coś było z nim nie tak.
  • 0

budo_popo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1035 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Copacabana
  • Zainteresowania:Iaido

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 92 SPOILER !!!
Nog mial ponoc kontuzje kolana, a Dana powiedzial, ze przed walka leczyl sie na zakarzeniem gronkowcem.
Z kolei Mir mial kontuzje dysku.
  • 0

budo_mesjasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1074 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:Ninjitsu

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 92 SPOILER !!!

Zmierzch gwiazd PRIDE, ale one się nie rozwijały...


ja jestem przekonany ze to Gayna im coś do picia dodał żeby pokazać ze jego stajnia byla jednak mocnijsza
  • 0

budo_balofy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1592 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 92 SPOILER !!!
niezly zmierzch, jedna z pridowych gwiazd do niedawna byla mistrzem lhw i pokonala na tej gali inna pridowa gwiazde ;)
wszystko kwestia formy i miliona innych czynnikow. zastanowil bym sie trzy razy przed wyglaszaniem takich ogolnych i jednoznacznych twierdzen ;)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024