Skocz do zawartości


Zdjęcie

SYSTEMA KRAKÓW


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
145 odpowiedzi w tym temacie

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: SYSTEMA KRAKÓW
matkal ja Ci tak z dobrego serca radze, zajmij się Ty lepiej tym kursem dla Zomoli :)
  • 0

budo_marchew
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 749 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gród Kraka
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: SYSTEMA KRAKÓW

matkal ja Ci tak z dobrego serca radze, zajmij się Ty lepiej tym kursem dla Zomoli :)


Merytorycznie jak zwykle zabijasz.
  • 0

budo_matkal269
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 137 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sosnowiec PL / Poole UK
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: SYSTEMA KRAKÓW
Sally - Systema po sześcio miesiecznym kursie i inteligencja bijąca z twoich argumentów :

matkal ja Ci tak z dobrego serca radze, zajmij się Ty lepiej tym kursem dla Zomoli Smile

No przecież o nim piszę i właśnie się nim zajmuję. :)
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: SYSTEMA KRAKÓW
bo mi szkoda czasu merytorycznie, nie znoszę bezproduktywnego mielenia jęzorem, a ze smutkiem musze matkal przyznac ze ta dyskusja ma własnie tak wygląda.
Chodziło mi ze na kursie dla zomoli bys sie lepiej czuł.
Oczywiście ze 6 msc trenowania czegos to mało, ale lepsze to niż nic, i oczywiście ze wole kogos z takim stażem od kogos moge się dowiedzieć coś niż jakies jednorazowe seminarium z jakims mistrzem za kij wie ile kasy- to mnie nie interesuje.Jak Ryabko tu przyjdzie i będzie uczył za 50 zł miesięcznie to się napewno zapisze ale szczerze w to watpie ze przyjedzie.
Jak ktoś watpi w kompetencje trenera to niech nie przychodzi to jest chyba jasne i oczywiste.
  • 0

budo_matkal269
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 137 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sosnowiec PL / Poole UK
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: SYSTEMA KRAKÓW

Chodziło mi ze na kursie dla zomoli bys sie lepiej czuł.

Gdy brakuje argumentów pozostają inwektywy ?
Cóż bardzo trafione sally biorąc pod uwagę że specnaz i zomo to jedno gówno. Ale skoro zakres szkolenia i wymagań jest podobny to ty tam się będziesz czuł świetnie

Jak ktoś watpi w kompetencje trenera to niech nie przychodzi to jest chyba jasne i oczywiste.

I tu dobrze gadasz . Mam nadzieje że dzięki naszej wymianie zdań ludzie trochę pomyślą i zastanowią się nad wyborem. Ja idę się pokulać . :lol: A wy róbta se Hogwart
MAGIA 8O
  • 0

budo_fakirsan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 157 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: SYSTEMA KRAKÓW



Nu mołodiec zgadnij kto to napisał. Podoba mi się twój tok rozumowania.

:)


Autorem cytatu którego przytoczyłeś jest instruktor Systemy z Wawy , cytat pochodzi z innego forum .Osoba ta akurat wypowiada się bardzo konkretnie, czy uważasz że przez systematyczny udział w takich szkoleniach nie można się nic nauczyć ,mając jak w tym przypadku bagaż doświadczeń z karate oyama czy szermierki.

Wybaczcie ale ta dyskusja sprzyja bardziej niemiłym emocją niż konkretom, ponieważ ani ja ani nikt inny wypowiadający się w tym temacie nie wie o Systemie na tyle dużo by móc się wypowiadać w oparciu o własne doświadczenia nie warto dalej w to brnąć. Opierając się tylko na przypuszczeniach możemy za daleko odejść od prawdy. Ja zdecydowałem spróbować :)
  • 0

budo_matkal269
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 137 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sosnowiec PL / Poole UK
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: SYSTEMA KRAKÓW
FAKIRSAN

Autorem cytatu którego przytoczyłeś jest instruktor Systemy z Wawy , cytat pochodzi z innego forum .Osoba ta akurat wypowiada się bardzo konkretnie,

Wiem o tym , zwróć uwagę na wypowiedż tego pana , pozwól że zacytuję"

Witam wszystkich , jakoś nie śledziłem tutaj tego wątku , wiec spieszę z informacjami.
Właśnie wróciłem z seminarium w Moskwie- był to mój trzeci wyjazd wszystkie związane z Systemą. Udało mi sie wrócić z certyfikatem instruktora, choć trzeba przyznać że daleko mi do poziomu instruktorów z Rosji :-)

W warszawie od poinad 2 lat ćiwczymy z grupą znajomych i powoli pracujemy wszystkich zainteresowanych zapraszam do kontaktu i po dalsze info.

Proszę zwróc uwage na ten fragment :

Właśnie wróciłem z seminarium w Moskwie- był to mój trzeci wyjazd wszystkie związane z Systemą. Udało mi sie wrócić z certyfikatem instruktora, choć trzeba przyznać że daleko mi do poziomu instruktorów z Rosji :-)

Po trzech latach gościu pisze że daleko mu do poziomu instruktorów, więc ja bardzo cieszę się ze oceniasz go jako osobę kompetentną bo w takim przypadku dałeś sam sobie odpowiedż na pytanie czy bagaż doświadczeń z KK i szermierki wystarcza. Ja myślę że nie.Ale oczywiście to twoja decyzja z podjęciem szkolenia . Z twoich wypowiedzi sądzę że jesteś zapaleńcem i spełnią się twoje marzenie trenowania Sysemy mnie nie pozostaje nic innego jak życzyć ci powodzenia i dobrej zabawy.
  • 0

budo_fakirsan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 157 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: SYSTEMA KRAKÓW
To że Marek napisał że daleko mu do instruktorów z Moskwy nie oznacza że nie jest na tyle kompetentny by nie móc nauczyć podstaw.

na zakończenie ciekawy filmik z Rybako [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Dziękuje za życzenia , Tobie też życzę wiele dobrego
  • 0

budo_akahige
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2407 postów
  • Pomógł: 1
5
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: SYSTEMA KRAKÓW

sześć miesięcy na opanowanie stylu,systemu w celu przekazywania nabytej wiedzy innym to niemożebna niemożliwość .

Mamy tu jak widać ludzi małej wiary :)
W styczniu 1976 roku judoka ze Szczecina Marian O. nie mając jakiejkolwiek wiedzy o aikido założył pierwszą w Polsce ( wcześniejszych, nieudanych prób nie liczę) sekcję aikido dzięki czemu ludziska ćwiczą tę sztukę już 32 lata. Wtedy nie było książek po polsku, internetu z youtubem oraz (szok!) video. A dziesięć lat temu aikidoka z Poznania ( a nie np. judoka lub zawodnik sportowego jiu jitsu ze zbliżoną bazą techniczną) Karol M. zaszczepił brazylijskie jiu jitsu, też startując w zasadzie od zera.
Tak więc chłopaki z Krakowa nie łamcie się byle pierdołami i róbcie swoje!
Pozdrawiam :D :D :D
  • 0

budo_kubuś puchatek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4530 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skadinad

Napisano Ponad rok temu

Re: SYSTEMA KRAKÓW
Z calym szacunkiem - ten filmik nie jest ciekawy. Grubas z rekoma jak konary - obija aystenta i wszyscy sie ciesza, ze te techniki wchodza. Klasycznie bokserskie tez by wchodzily. Ta metodyka jakos mi sie nie podoba. Przypomina mi kyokushinkowska sprzed lat - mistrz stawial astytenta i poakzywal na nim - a to jakis strzal na korpus, ato lowkick - a wszyscy sie ceiszyli z mistrzem wlacznie, ze techniki takie skuteczne.
Oczywiscie pare razy juz ogladalem w akcji tego pana i Sisteme. Nawet gdzies mam materialy filmowe, kurza sie u mnie na polce od lat.
Pozdrawiam
K_P
  • 0

budo_zwierzu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 472 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: SYSTEMA KRAKÓW

sześć miesięcy na opanowanie stylu,systemu w celu przekazywania nabytej wiedzy innym to niemożebna niemożliwość .

Mamy tu jak widać ludzi małej wiary :)
W styczniu 1976 roku judoka ze Szczecina Marian O. nie mając jakiejkolwiek wiedzy o aikido założył pierwszą w Polsce ( wcześniejszych, nieudanych prób nie liczę) sekcję aikido dzięki czemu ludziska ćwiczą tę sztukę już 32 lata. Wtedy nie było książek po polsku, internetu z youtubem oraz (szok!) video. A dziesięć lat temu aikidoka z Poznania ( a nie np. judoka lub zawodnik sportowego jiu jitsu ze zbliżoną bazą techniczną) Karol M. zaszczepił brazylijskie jiu jitsu, też startując w zasadzie od zera.
Tak więc chłopaki z Krakowa nie łamcie się byle pierdołami i róbcie swoje!
Pozdrawiam :D :D :D


wszystko się zgadza.
  • 0

budo_thufir hawat
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 736 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: SYSTEMA KRAKÓW
Zupełnie nie rozumiem tej fascynacji ruskimi stylami walki. Właśnie oglądam szkoleniówkę systemu Kadochnikowa, w której proste dźgniecie nożem jest parowane dłonią uderzającą w OSTRZE noża (nie muszę dodawać , że "atak" jest przeprowadzany z szybkością ślimaka).
Nie trzeba chyba wyjasniać, jaki byłby rezultat tej techniki wykonywanej w rzeczywistości...

Pozdrawiam, Thufir
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: SYSTEMA KRAKÓW
ale te systemy walki nie ograniczają się do cięcia się nożem po rekach, jest tam tez pare innych rzeczy znacznie ciekawszych.
  • 0

budo_thufir hawat
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 736 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: SYSTEMA KRAKÓW
Wierze, że są tam rzeczy ciekawe, aikido tez jest ciekawe. Po prostu system który uczy techniki jawnie samobójczej, zupełnie nie jest dla mnie wiarygodny...

Pozdrawiam, Thufir
  • 0

budo_thufir hawat
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 736 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: SYSTEMA KRAKÓW
Żeby nie być gołosłownym: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Pozdrawiam, Thufir
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: SYSTEMA KRAKÓW
uczepiłeś sie jednej rzeczy akurat to nie jest systema, tam też co prawda zdarzaja sie techniki obrony przed nożem ale nie sadze zeby były aż do tego stopnia debilne. Zreszta tam głównie chodzi o coś innego a nie o wyuczenie się konkretnych technik. Zreszta jak napisał Fakirsan teoretyzowanie zanim sie zacznie wogole ćwiczyć trochę mija się z celem.
  • 0

budo_thufir hawat
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 736 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: SYSTEMA KRAKÓW
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Ściągnij sobie filmik reklamowy z tej strony, znajdziesz tam "obrony" systemy... BTW mam tą taśmę i mogę ci zaręczyć ze większość technik jest podobnie debilna.

Mogę się doczepiać 95% technik z systemy lub kadochnikowa. Wybrałem akurat tą, bo właśnie oglądałem...

Pozdrawiam, Thufir
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: SYSTEMA KRAKÓW
ojej, ale cały czas piszesz o technikach obrony przed nożem, a mnie zupełnie nie interesuje obrona przed nożem
  • 0

budo_thufir hawat
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 736 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: SYSTEMA KRAKÓW
A przed czym chciałbyś się bronić? Zaraz poszukam odpowiednio śmiesznego filmiku :)
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: SYSTEMA KRAKÓW
ja nie chce się bronić ja tego zamierzam używać do walki :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024