Skocz do zawartości


Zdjęcie

Plastry.... AIKIDO


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

budo_sapo
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 53 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wars i Sawa

Napisano Ponad rok temu

Plastry.... AIKIDO
Dziś rano, w jednym z biur mojej firmy, asystując w przywracaniu do życia drukarki..
Gdzieś w tyle gra sobie telewizor, a w nim reklamy.
No i tak patrze sobie na monitor i tą drukarkę, a do moich uszu sączy się sympatyczna reklamowa papka typu "co i dlaczego muszę mieć by być piękny i urodziwy"
Wśród tych wszystkich promocyjnych akcji, mój słuch wyostrzył się na znajomo brzmiącym słowie.. "plastry ...kido, pomogą ci..." Moja głowa szybko dokonała obrotu o 180 stopni a oczy namierzyły źródło obrazo-dźwięku.. patrze i patrze.. w telewizorni panie i panowie przyklejają sobie jakieś plastry do stóp a one ich do zdrowia przywracają.. nieee.. chyba się przesłyszałem, więc wracam do mojego zajęcia ale już bardziej czujny na znajome słowa.
...niestety nadszedł ten moment, że slogan reklamowy się powtórzył.
Zdążyłem wyłapać urywek z wielkim napisem AIKIDO oraz informacje o wyjątkowej promocji.

Próbowałem później wejść na stronę producenta ale się nie uruchamia.
Aby nie robić nikomu reklamy proponuję wyguglać sobie rzeczone tytułowe plasterki od firmy vita-cośtam.pl

Czy ktoś ma informacje na co to pomaga? ;)

Pozdrawiam
  • 0

budo_nickbrak
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Plastry.... AIKIDO
"Plastry działają w czasie kiedy śpimy, wystarczy je przykleić na śródstopie a one wykonają całe zadanie za Ciebie. Jeśli Pan/i cierpi na bezsenność, depresje, bóle kręgosłupa, głowy czy odczuwa ogólne osłabienie znaczy to, że organizm nie radzi sobie z usuwaniem nadmiaru toksyn i należy mu w tym pomóc. Nasze plastry będą doskonałym ratunkiem. Plastry działają w czasie kiedy śpimy, wystarczy je przykleić na śródstopie a one wykonają całe zadanie za Ciebie."
  • 0

budo_moro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4585 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Noresund/ Trójmiasto

Napisano Ponad rok temu

Re: Plastry.... AIKIDO

Czy ktoś ma informacje na co to pomaga? ;)

i znowu temat o skutecznosci? :) :) :)
  • 0

budo_sapo
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 53 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wars i Sawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Plastry.... AIKIDO

"Plastry działają w czasie kiedy śpimy, wystarczy je przykleić na śródstopie a one wykonają całe zadanie za Ciebie. Jeśli Pan/i cierpi na bezsenność, depresje, bóle kręgosłupa, głowy czy odczuwa ogólne osłabienie znaczy to, że organizm nie radzi sobie z usuwaniem nadmiaru toksyn i należy mu w tym pomóc. Nasze plastry będą doskonałym ratunkiem. Plastry działają w czasie kiedy śpimy, wystarczy je przykleić na śródstopie a one wykonają całe zadanie za Ciebie."


tzn. że jak ktoś mnie napadnie, to sobie taki plasterek na stópki przyklejam, a na następny dzień po delikwencie nie ma śladu? :D :D :D :) :) :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024