Skocz do zawartości


Zdjęcie

LEPSZE JUDO ??


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

budo_soohy
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 119 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Breslau

Napisano Ponad rok temu

LEPSZE JUDO ??
Nie wiem czy to już było , ale nie przypominam sobie i nie znalazłem tego wcześniej ....

Daleki jestem od uprawianie polityki ale ... znalazłem to dzisiaj buszując po sieci. Ponieważ kondycja polskiego JUDO nie jest mi obojętna a komentarze na witrynie są stosunkowo świeże zdecydowałem się zamieścić linka. Miał być Legień, teraz widzę kolejne nazwisko. Warto przeczytać gdyż temat działaczy w polskich warunkach ( szczególnie po ostatnich IO w Pekinie) wydaje się być ostatnio zapalnym. Ponadto po prostu ciekaw jestem Waszej opinii

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_wild_animal
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 377 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sodoma a czasem i Gomora
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: LEPSZE JUDO ??
Może to i słuszne i piękne - ale póki co tak ogólne że aż trochę szkoda...

- znaleźć sponsorów, zwiększyć liczbę trenujących - jakby to było takie proste pewnie już by to ktoś zrobił... zwłaszcza że niektóre rzeczy nie zależą specjalnie od związku... np to że teraz dużo bardziej niż judo popularne jest MMA, MT czy BJJ...
Ale powodzenia życzę bo program teoretycznie słuszny.
  • 0

budo_mags
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2359 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Mayaxatl

Napisano Ponad rok temu

Re: LEPSZE JUDO ??
kandydat, jak Legień. kandydować może więcje niż 1. daleki jestem od wartościowania który lepszy, ale Borzęcki pokazał, że umie z niczego zrobić coś.
nie przyciągnie ludzi do judo bez umedialnienia tej dyscypliny, ot i wszystko.
leśne dziadki kłocą się o to czy ma być koke czy nie być, zamiast zainteresować media dyscypliną taką, jaka jest :twisted:

bjj, mt i mma bardziej popularne niz judo? 8) proszę cię, porównaj liczbę klubów.
bardziej medialne, a to duża różnica.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024