Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nasze filmy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
142 odpowiedzi w tym temacie

budo_hwang
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 101 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tychy
  • Zainteresowania:Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Re: Nasze filmy

To ja jestem gdzieś pomiędzy Wami


to tak jak w wieku z tego co widze ;P
  • 0

budo_bitelz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 105 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Nowa Sól /Z.G.
  • Zainteresowania:Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Re: Nasze filmy
Uira oj robi różnicę w parterze :P
jak sparowałem z niższym kumplem to miał ze mną problemy - mimo mojej mizernej techniki - właśnie dla tego że jestem wyższy
  • 0

budo_furao
  • Użytkownik
  • Pip
  • 32 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław
  • Zainteresowania:Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Re: Nasze filmy

już czuję się trochę za duży do akrobatyki...


co powiesz na to :)
  • 0

budo_uirapuru
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2966 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Belo Horizonte
  • Zainteresowania:Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Re: Nasze filmy
znam znam. ale "czuję się" to nie znaczy, że nie zrobię salta. kosztuje ono mnie poprostu więcej (i moje stawy ;) ) niż kiedyś. no a ten koleś jakby poskakał tyle czasu co ja skakałem przy jego masie to myślę, że długo by nóg nie poużywał ;)
  • 0

budo_sheepman
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1419 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/SF

Napisano Ponad rok temu

Re: Nasze filmy
Uira nie przesadzaj ;p ja pamiętam co Ty skaczesz i jak..btw jak twoje judo?dalej się bawisz?
  • 0

budo_uirapuru
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2966 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Belo Horizonte
  • Zainteresowania:Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Re: Nasze filmy
judo po 0,5 roku odpuscilem, ostatnio praca nie pozwala, ale staram sie nie oddawać pleców na bjj ;)
  • 0

budo_dartagnan
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin
  • Zainteresowania:Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Re: Nasze filmy
No to odemnie CPPA Szczecin promo video :) pozdrawiam!
  • 0

budo_maciex81
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 155 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nasze filmy

Uira oj robi różnicę w parterze :P
jak sparowałem z niższym kumplem to miał ze mną problemy - mimo mojej mizernej techniki - właśnie dla tego że jestem wyższy


a jak się wzrost przydaje w parterze??
  • 0

budo_bitelz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 105 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Nowa Sól /Z.G.
  • Zainteresowania:Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Re: Nasze filmy

a jak się wzrost przydaje w parterze??

hmm chyba łatwiej utrzymać pozycję, zapiąć gardę etc... moim zdaniem przy takim samym poziomie techniki wyższy będzie miał łatwiej, nie wiem może ktoś kto się lepiej zna na bjj temu zaprzeczy.
Mi się wydaje, że w tym wypadku jest podobnie jak w kategoriach wagowych ale to tylko zdanie amatora ;)


Dartagnan spoko filmik :)
  • 0

budo_african snejk
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 84 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nasze filmy
no zgodze sie - filmik jest wypasiony!
tak z ciekawosci w jakim programie go obrabialiscie?
  • 0

budo_sheepman
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1419 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/SF

Napisano Ponad rok temu

Re: Nasze filmy

a jak się wzrost przydaje w parterze??

hmm chyba łatwiej utrzymać pozycję, zapiąć gardę etc... moim zdaniem przy takim samym poziomie techniki wyższy będzie miał łatwiej, nie wiem może ktoś kto się lepiej zna na bjj temu zaprzeczy.
Mi się wydaje, że w tym wypadku jest podobnie jak w kategoriach wagowych ale to tylko zdanie amatora ;)


Dartagnan spoko filmik :)


no nie do końca.widziałeś jak walczy Bagi?mały,krępy,krótkie ręce ..i spróbuj takiemu balache wyciągnąć.chyba udało się tylko jednej osobie na zawodach
  • 0

budo_dartagnan
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin
  • Zainteresowania:Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Re: Nasze filmy
W Abode Affter Effect yyy iles tam :) nie pamietam chyba CS3 i Sony Vegas Studio chyba 7.0 :) Pozdrawiam!
  • 0

budo_african snejk
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 84 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nasze filmy
dzieki:) dobrze wiedziec bo bedziemy robic filmik za niedlugo..
btw co sadzicie o tym:

pozdro
  • 0

budo_parazinho
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 54 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Nasze filmy
Czy w 0:41 ta dziewczyna wyłapała gancho? Ja wiem że na roda jest równouprawnienie i wogóle ale bez przesady...
  • 0

budo_maciex81
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 155 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nasze filmy
dlatego zrezygnowałem z capoeiry. w roda często "wygrywa" ten bardziej bezwzględny, z mniejszą ilością zahamowań i agresywniejszy niekoniecznie lepszy technicznie. spora część akcji w tym filmiku jest dla mnie na zasadzie ze ktoś wyhamował kopnięcie, celowo nie trafił i wyłapuje za karę band czy inne obalenie. wolę BJJ jasne proste reguły, jedziecie obaj na 100%, jak nie umiesz wyjść z techniki to klepiesz a potem można przybić pionę i iść na browar (no chyba ze się na jakiegoś chamka trafi ale to nie za częso bywa bo zazwyczaj takim szybko się coś przytrafia)
  • 0

budo_koles
  • Użytkownik
  • Pip
  • 47 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Re: Nasze filmy

Czy w 0:41 ta dziewczyna wyłapała gancho? Ja wiem że na roda jest równouprawnienie i wogóle ale bez przesady...

Ja uważam że poprostu to tylko tak wyglądało że ona dostała, tak jest bardzo często że wygląda groźne, a tak naprawdę nic się nie stało, gancho przeleciało jej blisko głowy chyba sami wiecie że tak często bywa, a poza tym prawie zawsze chroni cię garda, a co do tego co:


dlatego zrezygnowałem z capoeiry. w roda często "wygrywa" ten bardziej bezwzględny, z mniejszą ilością zahamowań i agresywniejszy niekoniecznie lepszy technicznie. spora część akcji w tym filmiku jest dla mnie na zasadzie ze ktoś wyhamował kopnięcie, celowo nie trafił i wyłapuje za karę band czy inne obalenie. wolę BJJ jasne proste reguły, jedziecie obaj na 100%, jak nie umiesz wyjść z techniki to klepiesz a potem można przybić pionę i iść na browar (no chyba ze się na jakiegoś chamka trafi ale to nie za częso bywa bo zazwyczaj takim szybko się coś przytrafia)


Prawie zawsze jest tak że ten który jest bardziej zaawansowany gra dopiero ostrzej wtedy gdy widzi że jego przeciwnik jest już "gotowy" na ostrzejszą grę (chociarz jak w każdym sporcie zdażają się "wariaci") :) A to kiedy kopnięcie z twojej woli nie dochodzi, a ktoś cię wycina to jest rzeczywiście chamstwo. Wiem że kiedyś jakiś mestre (przepraszam ale nie pamiętam jaki wybaczcie mi, może ktoś z was będzie wiedział :D ) zatrzymał właśnie kopnięcie bo koleś miał by KO, a tamtem wyjechał mu takim kompasu że mestre wylądował w szpitalu na 2 tygodnie i teraz już tak ma, że nie patrzy się czy ktoś dostanie czy nie tylko jedzie do końca z kopnięciem (może trochę wyjechałem poza temat, ale poniekąd pokrywa się z nim pokrywa :twisted: )
  • 0

budo_maciex81
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 155 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nasze filmy
ale "gotowy na ostrzejszą grę" jest pojęciem względnym ;) to nie jest coś obiektywnego. kiedy ktoś jest gotowy?? w większości sztuk walki walki jak wychodzisz na ring to wiesz czego się spodziewać. są walki są zadaniówki i gites. jak sie boksujesz to wiesz że oberwiesz w twarz i tyle. w capo tego nie ma. dla mnie (choć to oczywiście subiektywne) w pewnym momencie zaczeło być męczące to całe rozkminianie co w roda wypada a co nie kiedy kopnąc a kiedy zatrzymać i kiedy cos jest obraźliwe a kiedy nie.
  • 0

budo_cabelo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 586 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Opole/Wrocław
  • Zainteresowania:BJJ/SF

Napisano Ponad rok temu

Re: Nasze filmy
Przez sam fakt wejścia do roda akceptujesz fakt że możesz dostać po łbie, i nie widzę tu żadnego "wypada/nie wypada". Zatrzymanie kopnięcia to tylko dobra wola kopiącego, i w dokończeniu go nie widzę nic złego, może za wyjątkiem sytuacji gdy jest to roda stricte treningowa lub przeciwnik jest totalnie zielony i nie ma pojęcia co się dzieje. Jeżeli ktoś zatrzymuje kopnięcie i zostaje wycięty, chociaż faktycznie, jest to chamskie, to pretensje może mieć tylko do siebie, że źle ocenił przeciwnika.
  • 0

budo_african snejk
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 84 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nasze filmy
nie dostala...nawet jesli by zarobila to i tak lekko bo lasek jakos nie idzie kopac zbyt mocno..technika jak technika..gdyby jej zasadzil co innego to tez by to tak wygladalo..pech...a cio to lasek ogoleni nie wiem jak u was ale u nas sa gorsze od nas...tylko by sie lac chcialy:)
  • 0

budo_uirapuru
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2966 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Belo Horizonte
  • Zainteresowania:Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Re: Nasze filmy
aj tam, pierdoły gadacie panowie. gra na roda grą, ale to trening. nie dorabiajcie ideologii, kobiete bardzo łatwo naklepać, niezależnie od stopnia, co to za sztuka? Z każdym powinno się uważać, bo łatwo z siebie zrobić frajera, chyba że przeciwnik stara się coś udowodnić.... wtedy go można brać na warsztat, ale umiejętnie, bo jak powtarzam - sami możecie się sfrajerzyć na oczach ludzi...
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024