Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wasze wypowiedzi


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

budo_uirapuru
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2966 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Belo Horizonte
  • Zainteresowania:Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Wasze wypowiedzi
Hej!

No więc, realizuję powoli pewien plan, a chciałbym to zrobić na legalu i bez kwasów, więc obowiązkowo pytam Was :)

Ale wpierw - o co chodzi? Ano, prowadzę stronę klubową, która docelowo służy również jako "platforma edukacyjna" dla alunos, których uczę. Namawiałem wielokrotnie do rejestrowania się na budo, ale domyślacie się, że ciężko ludziom coś takiego nakazać :) Ostatnimi czasy pojawiło się w naszym dziale bardzo dużo fajnych wypowiedzi na różne, czasem ważne tematy, a wypowiadają się w nich ludzie conajmniej na poziomie, więc wymyśliłem, że uczynię na swojej stronie w dziale prywatnym (tylko dla zarejestrowanych) przebiórkę co ciekawszych tematów i wypowiedzi, ot tak, niejako alternatywne źródło nauki, ale też zaprezentowanie kilku (czasem przeciwstawnych) poglądów. Zgodę adminów mam, natomiast chciałbym się dowiedzieć, czy ktokolwiek z piszacych tutaj ma ku temu jakieś "ale" i nie życzy sobie, by używać jego wypowiedzi lub ich fragmentów. Nie będzie to też kopia "jak leci", a to co sam uznam za stosowne umieszczę u siebie. Wykorzystane zostaną jedynie:

- Wasze ksywki (coby wypowiedzi nie były anonimowe)
- wypowiedzi lub ich fragmenty w możliwie niezmienionej treści (oznaczone edycje z mojej strony przy braku kontekstu itp)
- linki do poszczególnych tematów

Jesli ktoś sobie nie życzy, to proszę tu to napisać. Jeśli ktoś zgadza się np. na publikację wypowiedzi, ale anonimowo, to też dajcie znać. Brak sprzeciwu uznaję jako zgodę, ale jeśli komuś z czasem się odwidzi, to po wpisaniu się tutaj usunę kopię jego wypowiedzi. Pozdrawiam!
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024