Skocz do zawartości


Zdjęcie

Gaz u Kobiet...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

budo_akutosoto
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 63 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z zaskoczenia

Napisano Ponad rok temu

Gaz u Kobiet...
Tak się zastanawiam...
Czy kupno gazu np. swojej dziewczynie jest waszym zdaniem dobrym pomysłem?
Gaz pieprzowy, żelowy, chemiczny, na psy... to jakieś znaczące różnice?
Czy kupując, trzeba sprawdzić sprzedawcę?
I czy sprzedawcy pomagają w doborze czy polecają najdroższy i najmocniejszy?
  • 0

budo_dealer
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1692 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jeszcze nie wiem
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz u Kobiet...
Może wyślesz te pytania do 10 wybranych producentów gazów? Tu na forum każdy chętnie przeczyta wyniki ankiety.
  • 0

budo_hellfire
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2404 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Minas Morgul
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz u Kobiet...
Na temat gazu jako takiego dużo zostało napisane w tym temacie i tam proszę zadawać wszelkie pytania "techniczne"

Ale wracamy do tematu działu, czyli gaz w rękach kobiety.

Niewątpliwie gaz ma dużo zalet, ale samo posiadanie może mieć w sobie negatywne aspekty:
1)złudne poczucie bezpieczeństwa(mam go, więc nie muszę obserwować otoczenia, nic mi się nie stanie itp)
2)samo posiadanie nie oznacza gotowości do użycia(łączy się to z pkt 1). Wiele kobiet kupuje sobie gaz(lub dla świętego spokoju przyjmuje go od faceta) a potem wrzuca na dno torebki. W takiej sytuacji nie można wyciągnąć gazu szybko i uzyskać efektu zaskoczenia(a nawet najgłupszy zbir zorientuje się, że kobieta czegoś szuka i szybko może wyrwać torebkę lub zająć się jej rękami).

Dlatego kupno gazu - TAK, ale z przeszkoleniem w zakresie noszenia(np. w kieszeni płaszcza) i używania. Do tego warto raz na jakiś czas poćwiczyć normalne zachowania asertywne oraz rozpoznawanie sytuacji niebezpiecznych tak, aby z jednej strony nie traktować gazem pierwszego lepszego pijaczka, który się zbliżył a z drugiej strony w odpowiedniej chwili unieszkodliwić napastnika. Oczywiście po psiknięciu gazem w oczy - spadać i nie oglądać się za siebie(niektóre kobiety też muszą to przećwiczyć, bo może im się włączyć odruch "o Boże co ja zrobiłam, może Panu pomóc?" - zwłaszcza jeżeli atak nie był bardzo wyraźny).
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024