Skocz do zawartości


Zdjęcie

[SPOILER] WYNIK I PRZEBIEG WALKI P. NASTULI


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
71 odpowiedzi w tym temacie

budo_wookash
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 686 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: [SPOILER] WYNIK I PRZEBIEG WALKI P. NASTULI
Nie zgadzam się Pablito.
Fakt - Nastek nie pokazał się w jakiś zadziwiający sposób, ale widać, że postępy robi - boksersko nadal kiepsko, ale w porównaniu do pierwszych walk widać różnicę. Masz rację co do kondycji - też zauważyłem, że szybko się wypompował...

Ale jego przeciwnik nie zrobił nic by zasłużyć na zwycięstwo. W stójce było trochę młócki obu panów, w parterze lepiej wg mnie wypadł Nastula. Pomijąc również fakt, że z faule Yang powinien dostać trochę punktów karnych - widać było doskonale, że to kolano w klinczu weszło konkretnie na krocze i to z dużą siłą. Wystarczyło spojrzeć na reakcję Nastka. Coś podobnego jak w niedawnej walce Crocopa.

Nastula ociągał się z podnoszeniem z ringu, sygnalizował ból - sędzia nie powinien ogłaszać werdyktu. TKO byłoby dobrze widziane, gdyby cios był zadany "legalnie". A wszyscy wiemy, że gdyby nie duch walki Nastuli to Paweł mógł spokojnie skończyć walkę w pierwszej rundzie ogłaszając niezdolność do walki po faulu.

Nie ma co ubarwiać - faktycznie Nastula chyba wymiataczem już nie zostanie... Rozpoczęcie treningów pod kątem MMA w tym wieku o ciężka sprawa. Jednak taka forma nie jest wg mnie w żadnym calu gorsza od formy Yanga, któremu zwycięstwo się nie należało.

PZDR
  • 0

budo_bigjon123
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 137 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: [SPOILER] WYNIK I PRZEBIEG WALKI P. NASTULI
skąd oni kurwa wzieli tego pojebanego sedziego ?! Moze walka nie byla jakas widowiskowa , i moze Nastula nie zachwycal ale kurwa co to za kpina z tym sędzią ! Najpierw 2 razy w krocze , a potem przy probie balachy Nastula uciskal sobie krocze i pokazywal sedziemu ze go kurwa jajka bola a ten przerywa walke ?! co to za kurwa jebany żółtek :|
  • 0

budo_sos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:urban territory
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: [SPOILER] WYNIK I PRZEBIEG WALKI P. NASTULI
Co do balaszki to sam sobie uciskał i tyle, choć przeciwnik też pewnie w tym pomagał. Jednak jak przypominają mi się sytuację gdy pół przytomnego Yoshide ciągnęli spod lin żeby walczył dalej to poprostu śmiać mi się chce.
Czekam na jakieś oficjalne info bo choć walka był słaba to nie zmienia faktu, że to był bzdurna decyzja sędziego.
  • 0

budo_garreciq
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 65 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: [SPOILER] WYNIK I PRZEBIEG WALKI P. NASTULI
Patrząc na techniczne wyszkolenie koreańczyka to Nastula mógłby go znokautować w pierwszej rundzie. Nie rozumiem czemu chciał walczyć z kontry :/
  • 0

budo_wookash
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 686 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: [SPOILER] WYNIK I PRZEBIEG WALKI P. NASTULI
Z tym knockoutem bym nie przesadzał. Pawłowi niestety nadal brakuje techniki bokserskiej.

PZDR
  • 0

budo_olaff
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 515 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Edinburgh / Breslau

Napisano Ponad rok temu

Re: [SPOILER] WYNIK I PRZEBIEG WALKI P. NASTULI
techniki tak, ale zauwaz, ze jak juz trafi to ciosy sa bardzo mocne
  • 0

budo_franky
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 193 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: [SPOILER] WYNIK I PRZEBIEG WALKI P. NASTULI
ja powiem tak, nastula rodak i wiadomo ze chcialem zeby wygral ale patrzac obiektywnie to nie pokazal nic specjalnego bardzo kiepsko wypadl jego stojka mizerna bardzo jak wyprowadza ciosy i robi kombinacje to patrzy w podloge namias do przodu jakies takie nie celne te jego uderzenia, straszne cepy na oslep wali, parter troche lepiej ale nawet gdyby nie zostal by przez skosa faulowany to walka byla by na bardzo srednim poziomie, wiek nastka juz daje znaki i watpie zeby pokazal cos lepszego, jego najlepszy czas i walka to barnett ale to juz bylo i koniec, nastek mial czas zablysnac nie udalo sie i tyle, napewno bedzie toczyl nastepne walki, byc moze wygra ale watpie ze beda to jakies konkretne walki. tyle odemnie
  • 0

budo_garreciq
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 65 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: [SPOILER] WYNIK I PRZEBIEG WALKI P. NASTULI

Z tym knockoutem bym nie przesadzał. Pawłowi niestety nadal brakuje techniki bokserskiej.

PZDR


Dużo jest osób w MMA bez techniki bokserskiej a potrafiącej nokautować. Jak chociażby Matt Serra czy Aziz Karaoglu. Cepy cepami ale jak wejdą to ino roz. Poza tym Nastula nie miał problemów z praniem Barnetta który jest "chyba" bardziej wyszkolony niż Yang Dong Yi.
  • 0

budo_bigjon123
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 137 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: [SPOILER] WYNIK I PRZEBIEG WALKI P. NASTULI
Spodziewałem się w stójce wiecej po Nastuli, tymbardziej że trenowal w Team Quest. A Stójke bokserską uważam że ma na takim poziomie jak w walce z Barnetem. Moc jest ale co do techniki to pozostawiam bez komentarza. Jednym słowem CEPOLANDIA i już ktoś wyżej wspominał dlaczego Nastula walczył z kontry ? Za bardzo sztywny i zachowawczy był w tej walce, aczkolwiek bardzo miłe zaskoczenie, gdy zobaczyłem jak Nastula idzie do balachy na kolano a potem na reke :wink: trzymam kciuki za jego udany powrót !
  • 0

budo_wookash
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 686 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: [SPOILER] WYNIK I PRZEBIEG WALKI P. NASTULI
Masa duża, mięsa sporo to nie dziwne, że w łapie ma moc :wink:
Ale nie trafiał czysto, młócił powietrze, a przeciwnik też wychudzony nie był i cepy go nie składały. Chociaż Yang stójkę kiepską miał i przed ciosami bronić się bardzo też nie potrafił. Ja na miejscu Pawła doskonalił bym parter, nad stójką pracował głównie po to by się bronić, kontrować, niekoniecznie atakować.

Czytając jednak wywiad z Nastkiem to mówił on o strategii rozegrania walki w stójce. Chyba nieco obawiał się zapaśniczych umiejętności Japończyka.

PZDR
  • 0

budo_xox22
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 605 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:zinond
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: [SPOILER] WYNIK I PRZEBIEG WALKI P. NASTULI
Ja bym jeszcze zwrócił uwagę na kondycję Pawła, trochę mu jej jednak brakuje trzeba przyznać. Co do walki tak jak poprzednicy do poprawienia stójka, choć w parterze też mógłby mieć większą dominację. Co do tych kopnięć do pierwsze mogło być dopuszczalne po po prostu nie trafił kopnięciem, ale to drugie to już jest totalne frajerstwo.

Decyzją sędziego - zbyt pochopna i na pewno krzywdząca Pawła. Bądź co bądź to będzie w rankingu i nikt nie będzie dociekał czy to przez kopnięcie w jajko czy w głowę.

Pozostaje trzymać kciuki za następną walkę i zdecydowane zwycięstwo naszego fightera ;)
  • 0

budo_gubrin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1323 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: [SPOILER] WYNIK I PRZEBIEG WALKI P. NASTULI
Przykro to mówić, ale Paweł nic nie pokazał w tej walce ... Była nawet gorsza niż jego poprzednie.

Zasłużona przegrana, niestety.

Gubrin
  • 0

budo_adun
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 75 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: [SPOILER] WYNIK I PRZEBIEG WALKI P. NASTULI
Pech pechem, ale Nastek byl gorszym zawodnikiem od swojego przeciwnika. Gdyby przerwac walke w momencie jakim sie skonczyla, to napewno sedziowie wskazali by jakonczyka.
  • 0

budo_garreciq
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 65 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: [SPOILER] WYNIK I PRZEBIEG WALKI P. NASTULI

Pech pechem, ale Nastek byl gorszym zawodnikiem od swojego przeciwnika. Gdyby przerwac walke w momencie jakim sie skonczyla, to napewno sedziowie wskazali by jakonczyka.


Pierwszą rundę wygrał Nastek. Trafił tam raz kolanem i raz lekko cepem. W dodatku przeciwnik dostał żółtą kartkę. Druga runda.. Nie wiemy jakby się dalej potoczyła. Bo bądź co bądź Nasty miał próbę kończenia.
  • 0

budo_jet
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2606 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: [SPOILER] WYNIK I PRZEBIEG WALKI P. NASTULI
Nie podnosił się z ziemi po tym, jak sam sobie ugniótł krocze, nie wiem skąd to zdziwienie decyzją. Sprawa jest prosta - nie mógł dalej walczyć, co nie było spowodowane faulem - TKO. Knockout techniczny, tyle że sam siebie znokautował swoją techniką :) .

btw. Czy ktoś wie co powiedział Nastula pod sam koniec?
  • 0

budo_szczena
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1203 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Boks

Napisano Ponad rok temu

Re: [SPOILER] WYNIK I PRZEBIEG WALKI P. NASTULI
I put in my time ? :)
  • 0

budo_xox22
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 605 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:zinond
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: [SPOILER] WYNIK I PRZEBIEG WALKI P. NASTULI

btw. Czy ktoś wie co powiedział Nastula pod sam koniec?


moje jajka :D
  • 0

budo_wookash
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 686 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: [SPOILER] WYNIK I PRZEBIEG WALKI P. NASTULI

Nie podnosił się z ziemi po tym, jak sam sobie ugniótł krocze, nie wiem skąd to zdziwienie decyzją. Sprawa jest prosta - nie mógł dalej walczyć, co nie było spowodowane faulem - TKO.


To było spowodowane faulem. Po kolanie w krocze ból nie trwa 10s tylko znając życie Paweł i do tej pory cierpi :wink: Gdyby nie wcześniejszy faul to próba założenia dźwigni nie wywołała by u Nastka bólu uniemożliwiającego szybki powrót do walki.

Nie mówiąc już o tym jak takie uderzenie wpływa na wytrzymałość, mentalność itp :wink:

Po uderzeniu w krocze Japończykowi powinno ubyć na koncie sporo punktów wg mnie - a wtedy przewaga punktowa Pawła była by wyraźna.

PZDR
  • 0

budo_bigjon123
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 137 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: [SPOILER] WYNIK I PRZEBIEG WALKI P. NASTULI
Oglądalem tą walke powtórnie i gdy Nastula sie podnosił , ktoś z jego narożnika krzyczał " Powoli Powoli !!" Chyba Nastuli zabrakło paliwa w tej walce :( kurde spodziewałem sie po nim dużo wiecej, treningi w Team Quest , miał tam bardzo dobrych sparingpartnerów, gdy w wywiadach bardzo pochlebnie Nastula mówił jak to on stójki nie poprawił i ma ją mocną bylem pewny że tak jest, ale byc moze nie wytrzymal psychicznie i nie pokazal w 100 % tego co umie !
  • 0

budo_wookash
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 686 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: [SPOILER] WYNIK I PRZEBIEG WALKI P. NASTULI

btw. Czy ktoś wie co powiedział Nastula pod sam koniec?


"I'll keep doing my best," a clearly upset Nastula told the crowd postfight. "I'll keep doing my best. Please support me."



PZDR
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024