Skocz do zawartości


Zdjęcie

ktory rash guard lepszy??


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
63 odpowiedzi w tym temacie

budo_whity
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 100 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rio Grappling Club Kielce
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

ktory rash guard lepszy??
Mam pytanie jak spisują sie rash guardy nike czy opłaca się je kupic....a może ktoś się orientuje czy na polskich stronach można znaleźć rash guardy firmy under armour??
  • 0

budo_xox22
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 605 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:zinond
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: ktory rash guard lepszy??
nike są bardzo fajne i wytrzymałe dużo osób w nich ćwiczy więc spokojnie możesz w nich brykać po macie :D
  • 0

budo_shabu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3242 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: ktory rash guard lepszy??
Spieszy ci się gdzieś, że potrzebujesz ochrony przez pośpiechem? :roll: Rash, nie rush.

Nike nie są stworzone konkretnie do kulania się. Widziałem kilka przypadków ich użycia na macie, lecz sam wolę rashe stworzone do tego celu. Polecam Manto, bo dobre i w miarę tanie. Underarmour w Polsce nie uświadczyłem.
  • 0

budo_aptekarz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 315 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ktory rash guard lepszy??
Polecam nike pro compression :-) Bardzo fajne rushe i swietnie sie sprawdzaja do kulania:)
Cieniutki material, normalnie nieczuje sie go na sobie, po treningu nierobi sie z niego szmata do podlogi.
Ogolnie cena tez nie jest wygorowana :-)
Ale jak chcesz sie lansowac na treningu to bierz Manto 8)
  • 0

budo_grimper
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 417 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: ktory rash guard lepszy??
U mnie maja sporadycznie Nike, UnderArmour i Canterbury of New Zealand czyli najpopularniejsze w zwyklych sklepach (glownie te ostatnie). Na moje oko - spoko :)

UA ma bardzo szeroka game produktow, jak na wynalazce rash guardow przystalo. Ale w zwiazku z tym sa wersje letnie i zimowe, oraz pod konkretne sporty. Wiec warto sprawdzic za wczasu modele, bo mozna sie naciac.
  • 0

budo_shabu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3242 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: ktory rash guard lepszy??

Ale jak chcesz sie lansowac na treningu to bierz Manto 8)

Co kto lubi. Dla mnie rashguard Nike to większy lans, kiedy wszyscy w klubie używają tych stworzonych do sportów walki.
  • 0

budo_mck
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ktory rash guard lepszy??
Manto vs Nike, zdecydowanie to drugie.
  • 0

budo_fox
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1205 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdansk
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: ktory rash guard lepszy??

Ale jak chcesz sie lansowac na treningu to bierz Manto 8)

Co kto lubi. Dla mnie rashguard Nike to większy lans, kiedy wszyscy w klubie używają tych stworzonych do sportów walki.

A jaka jest różnica miedzy tymi "specjalnie stworzonymi do walki " a tymi drugimi.
  • 0

budo_dar75
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3410 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:kiedyś z O, teraz z P.
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: ktory rash guard lepszy??
mam i Manto i Nike. Podobne z lekka przewaga Nike - nieco przyjemniejszy w dotyku i po dwóch treningach nieprany ciut mniej smierdzi :)
  • 0

budo_tomasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2420 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pekin

Napisano Ponad rok temu

Re: ktory rash guard lepszy??
ale jakie Nike wy uzywacie bo w necie przeczytalem ze rush guard Nike jest przeznaczony do:.... plywania i ochrony przed sloncem w tym czasie :!:

moze ktos by mialby linka do jakies strony pokazujacej ktory to Wy uzywacie? dzieki serdeczne
  • 0

budo_dar75
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3410 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:kiedyś z O, teraz z P.
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: ktory rash guard lepszy??

ale jakie Nike wy uzywacie bo w necie przeczytalem ze rush guard Nike jest przeznaczony do:.... plywania i ochrony przed sloncem w tym czasie :!:


dokładnie takiego

a gaci Manto używam jako kąpielowek
  • 0

budo_tomasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2420 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pekin

Napisano Ponad rok temu

Re: ktory rash guard lepszy??

dokładnie takiego

a gaci Manto używam jako kąpielowek


dar ja serio pytam :!: nie ma oficjalnego Nike do MMA - moge tylko tu Nike dostac i nie wiem ktorego mam kupic dlatego prosze o linka najlepiej. sam znalazlem jedynie to ale to niby do pilki noznej: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_xox22
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 605 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:zinond
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: ktory rash guard lepszy??

dokładnie takiego

a gaci Manto używam jako kąpielowek


dar ja serio pytam :!: nie ma oficjalnego Nike do MMA - moge tylko tu Nike dostac i nie wiem ktorego mam kupic dlatego prosze o linka najlepiej. sam znalazlem jedynie to ale to niby do pilki noznej: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


te do piłki nożnej są często dużo lepsze bo są robione z materiału, który przepuszcza powietrze więc są bardziej komfortowe ;) dlatego ja bym polecił "najacza" choć Manto też są dobre ;)
  • 0

budo_tomasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2420 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pekin

Napisano Ponad rok temu

Re: ktory rash guard lepszy??
[quote]e do piłki nożnej są często dużo lepsze bo są robione z materiału, który przepuszcza powietrze więc są bardziej komfortowe ;) dlatego ja bym polecił "najacza" choć Manto też są dobre ;) [/quote][/quote]

czyli to co wrzucilem jako link Nike jest ok?

ps. manto nie dostane tutaj w Chinach
  • 0

budo_aptekarz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 315 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ktory rash guard lepszy??
Ja uzywam Nike Pro Compression :-) No Shabu napisz czym sie rozni Nike od rashow przesznaczonych do "sportow walki" Tym ze nie ma napisu "Manto" albo ma w pyte niepotrzebnych wzorkow ktore po 3 treningach sie scieraja i drapia przeciwnika po mordzie :-) ?? Ale shabu pewno mysli ze rash "firmowy" daje mu 2+ do techniki i 3+ do siły +5 respekt, dlatego uzywa tylko ciuchow "stworzonych do walki" :)
I czym sie tu lansować, małym znaczkiem nike 8O
  • 0

budo_mystic
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 939 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: ktory rash guard lepszy??
Przesadzasz ,w Chinach dostaniesz wszystko i to prosto z fabryki za grosze 8)
  • 0

budo_shabu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3242 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: ktory rash guard lepszy??
Aptekarz, jeśli masz jakieś frustracje, którym koniecznie musisz dać ujście, i do tego koniecznie musisz akruat mnie dupę zawracać, to prywatną wiadomość napisz. Polecam uwadze regulamin.

Rashe Manto poleciłem, bo uzywam i sobie chwalę (swoją drogą wzory z nich nie schodzą ani trochę, w przeciwieństwie do Atamy na przykład). Nie mówiąc o tym, że są generalnie tańsze, szczególnie porównując z Nike Pro. Niedługo wypróbuję rasha Clinch Gear, wtedy też coś napiszę dla porównania.

Nie wiem, czy faktycznie rashe robione pod konkretny sport są lepsze od Nike'a czy innej firmy, nie wiem, czy i czym się różnią. Uważam jednak, że porządny odtwarzacz MP3 zawsze będzie lepszy, niż taki wbudowany w telefon, podobnie kalkulator, stoper czy co tam jeszcze sobie chcesz. Uważasz inaczej? Ok, tylko czemu myślisz, że mnie to obchodzi?
  • 0

budo_michal_m
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1034 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:nyc

Napisano Ponad rok temu

Re: ktory rash guard lepszy??
aptekarz jestes lunatykiem albo dziwna osoba, rashe manto maja sublimowane nadruki i nie ma technicznej opcji zeby sie scieraly.
  • 0

budo_soohy
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 119 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Breslau

Napisano Ponad rok temu

Re: ktory rash guard lepszy??
Ja mam MANTO z Panamsów i sobie chwalę zmechacił sie jak diabli na plecach ale w końcu spędzam na plecach 3/4 treningu :D , napisy elegancko sie trzymają , kolejny zakup to przypuszczalnie też będzie MANTO, myślę ,że stosunek ceny do jakości jak najbardziej korzystny. NiKE nie probowalem.
  • 0

budo_copacabana
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 334 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: ktory rash guard lepszy??

Ja uzywam Nike Pro Compression :-) No Shabu napisz czym sie rozni Nike od rashow przesznaczonych do "sportow walki" Tym ze nie ma napisu "Manto" albo ma w pyte niepotrzebnych wzorkow ktore po 3 treningach sie scieraja i drapia przeciwnika po mordzie :-) ?? Ale shabu pewno mysli ze rash "firmowy" daje mu 2+ do techniki i 3+ do siły +5 respekt, dlatego uzywa tylko ciuchow "stworzonych do walki" :)
I czym sie tu lansować, małym znaczkiem nike 8O


Pozwól, że Ci odpowiem.
Mogę wypowiadać się jedynie w temacie raszy Manto bo przy ich tworzeniu pracuje. Nie wiem jak sprawują się inne "przeznaczone do sportów walki". Zaznaczam również, że nie testowałem rasza Nike.

1.nadruki
w raszach Manto nadruki wykonane są techniką, która gwarantuje, iż nadruk nigdy nie zostanie starty, nie odpadnie a tym samym nie będzie "drapał przeciwnika po mordzie"

2. krój
- krój raszy Manto oraz kilku innych firm "przeznaczonych do sportów walki" jest specjalnie stworzony tak aby zwiekszyć wytrzymałość produktu w pewnych newralgicznych punktach. Nie wiem czy taki krój ma Nike.

- dzięki uwagom czołowych zawodników sceny światowej krój naszych raszy ewoluuje z każdą kolekcją aby dopasować się do najwyższysz standardów sprzętu do treningu sztuk walki. Dlatego też obecnie oferujemy dwa różne kroje.

Może właśnie dlatego to Manto a nie Nike robi rasze dla takich szkół jak

Gracie Barra
Dołączona grafika

Alliance
Dołączona grafika

Renzo Gracie Academy
Dołączona grafika

czy też wszytkie rasze na Panams 2007
Dołączona grafika


Mam nadzieję, że przybliżyłem Ci nieco różnice. Co oczywiście nie zmiania faktu, że każdy trenuje w czym mu wygodnie.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024