Skocz do zawartości


Zdjęcie

ktory rash guard lepszy??


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
63 odpowiedzi w tym temacie

budo_paolobjj
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 226 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gracie Barra Toruń
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: ktory rash guard lepszy??
No noooo, Kuba :D Szacuneczek, nie wiedziałem, że Manto rozwija się aż tak dynamicznie. Gratuluję :-)
  • 0

budo_dar75
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3410 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:kiedyś z O, teraz z P.
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: ktory rash guard lepszy??

...
dar ja serio pytam ...


Moja odp. była serio - Nike mam surferskiego i na macie sprawuje sie bdb, a gacie Manto ( krótkie) sa idealne jako kapielówki.
  • 0

budo_jerz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Luta Livre

Napisano Ponad rok temu

Re: ktory rash guard lepszy??
Hmm.
Mój prywatny ranking rashguard-ów:
1. Koral (trochę farbuje ale poza tym jest najlepszym rushem z jakiego miałem okazję korzystać)
2. Nike (do póki się nie porwał po około 1,5 roku był jak druga skóra w ogóle się go nie czuło i naprawdę działał świetnie)
3. Mad Dog (słabo znana polska produkcja poza tym że ma tendencję do przyklejania się do maty zapaśniczej sprawuje się nadspodziewanie dobrze).
4. C2F (mają swoje mankamenty ale na razie spełniają swoje zadanie i są względnie nie drogie z tego co wiem)

P.S.1. Niestety nie miałem okazji spróbować manto a w sumie jestem ciekawy jak one się sprawiają.
  • 0

budo_whity
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 100 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rio Grappling Club Kielce
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: ktory rash guard lepszy??
dzieki za odpowiedz...jednak zdecyduje sie na Nike...polecam strone run4fun.pl....rozne rodzaje rashow nike
  • 0

budo_weronika
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ktory rash guard lepszy??
Wszystko super ale dlaczego rashguardy Manto nie są tak dopasowane jak Nike? Dlaczego się rozciągają i dlaczego są szare a nie czarne?
nie traktujcie tego jako ataku... mam nadzieje ze poprawicie jakosc bo to że GB i Alliance używa waszych produktow nic nie znaczy - wystarczy spojrzeć kto robi dla nich teraz kimona...
  • 0

budo_michal_m
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1034 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:nyc

Napisano Ponad rok temu

Re: ktory rash guard lepszy??
weronika: o jakich szarych rashach piszesz? czy widzialas nowa kolekcje (napewno tak- przeciez nie wypowiadalabys sie bez przymierzenia nowych produktow) , nie widze zadnego szarego, ale ja mam coraz slabszy wzrok wiec jesli sie myle to poprosze o link. dzieki!

co do dopasowania, z twoich poprzednich postow wynika ze jestes dosc "postawna" kobieta (piszesz: "mam 175 i 68 kg" ) i kimono keiko tez niezbyt na tobie lezalo, byc moze wlasnie twoja budowa jest przyczyna tego niedopasowania? trudno chyba wymagac od firm dosyc w sumie niszowych (wszystkie w dziale bjj/mma, oprocz tapout) aby tworzyly specjalne rozmiarowki dla kobiet ktore waza niemal 70kg przy 175cm wzrostu. takich dziewczyn jest chyba malo.
  • 0

budo_shannar
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 685 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:P.I.Ł.A / Toruń
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: ktory rash guard lepszy??
:lol:
  • 0

budo_weronika
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ktory rash guard lepszy??
Jakbyś czytał moje posty to byś wiedział że to kimono bylo dla mnie za duże a nie za małe... i to wynika raczej z tego ze Keiko robi kimona o dziwnym kroju z za długą góra i szerokimi rekawami ale teraz to już nie wazne. Co do rashguarda to jest on średniej jakości i najmniejszy rozmiar nie opina się tak jak powinien - mało się "ciągnie".Mam Atame M'ke z damskiej kolekcji i leży bardzo dobrze więc problemów nie mam z rozmiarówką :D

Rash nie może nigdzie odstawać, wisieć itp tak jak tutaj:
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Rozumiem ze produkujecie dla facetow ale jak widac nawet na nich nie leży idealnie. To nazywacie dopasowanym krojem?
Dołączona grafika


A na temat materiału sie nie bede wypowiadać bo wygląda jak w leginsach ze stadionu 10-lecia.

To ty zacząłeś
:wink:
  • 0

budo_grimper
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 417 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: ktory rash guard lepszy??
Rash Guard musi byc dopasowany, bo taka jest zasada dzialania. Inaczej jest tylko nylonowym t shirtem.

No starsze modele Manto sa rzeczywiscie szare, w dosc brzydkim kolorze spranej czerni.
  • 0

budo_barlug
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 551 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: ktory rash guard lepszy??
Witam,
cwiczylem w Koralu, Matno i Nike Pro Compression. Stwierdzam, ze:

Koral- solidy, choc ciut za gruby i mialem wrazenie, ze robi sie ciezki po godzienie cwiczen. Wstapil sie lekko. Dodatkowo zafarbowaly mi elementy biale rusha ale to moze felerny egzemplarz.
Matno - coz, nie wiem jak teraz ale kilka lat temu rushe te pozostawialy wiele do zyczenia. Rozciagaly sie, kiepska wymiarowka, mechacenie. Uzywalem go prawie rok i nie bylem zadowoloy. Na brzuchu zbieral sie jak koszulka a rekawy wyciagaly sie konkretnie. Byc moze producent zmienil cos w technologi i teraz sa wypas ale kiedys byly kiepskawe.
Nike- nalezy zwrocic uwage na to , ze Compression i Vent znacznie roznia sie od siebie. Compression jest grubsze od Venta i nei zawiera zadnych siateczek tj wywietrznikow. Doskonale przylega do ciala, praktycznie go nie czuc. Podczas treningu czlowiek slizga sie jeszcze bardziej - co oczywiscie dla niektorych moze nie byc zaleta ;) . Jedyne co mi sie spralo to malutki znaczek Nike :P .

MichalM dziewczyna ma dokladnie takie same odczucie co do Manto jak ja. Jezlei nie potrafisz strawic , ze ktos ma inna zdanie na dany temat to wroc do przedszkola.
  • 0

budo_weronika
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ktory rash guard lepszy??
i jeszcze jedna sprawa

dobra marka sama sie obroni, nie trzeba odstawiać "prywaty" na forum i wciskać ludziom kit!

do michal_m
to że wyszukujesz moje stare posty żeby mi dogryzać jest żałosne...
  • 0

budo_michal_m
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1034 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:nyc

Napisano Ponad rok temu

Re: ktory rash guard lepszy??
weronika:nie napisalem nic obrazliwego. co do zalosnego wyszukiwania: twoj post byl dosyc niezrozumialy (chaotyczny) wiec sprawdzilem czy jest sens w ogole nawiazywac do pytania, jesli odpisalem to widocznie jest. wiec powinnas byc zadowolona.
papa

8)
  • 0

budo_leonzawodowiec
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 64 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olsztyn

Napisano Ponad rok temu

Re: ktory rash guard lepszy??
No MichałM nieładnie ... :D a tak ogólnie to też nie popieram wciskania na siłe komuś czegoś tylko dlatego że dobry kolega prowadzi firmę. Co do rashy Manto to miałem kiedyś i niestety tragedia. Wszystko tak jak wyżej. Obecnie mam Korala i uważam ten rash za najlepszy z tych co widziałem do tej pory. To że farbuje lekko to chyba jedyna wada tego produktu. Ale dopasowanie pozostaje idealne cały czas. Jest to także opinia osób z mojego klubu które mają rashe Venum, C2F i chyba Atamy z tego co pamiętam. Jeśli chodzi o rashe Nike to nie mam zdania ale Nike to raczej popeliny nie produkuje.
  • 0

budo_shannar
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 685 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:P.I.Ł.A / Toruń
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: ktory rash guard lepszy??
Ja swojego rasha manto mam już dwa lata i jestem bardzo zadowolony z zakupu. Innych nie testowałem.
  • 0

budo_whity
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 100 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rio Grappling Club Kielce
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: ktory rash guard lepszy??
ostatnio uzywam rasha PitBulla i jestem z niego zadowolony.....wytrzymaly i dobrze dopasowany ale i tak zainwestuje w nike bo mialem okazje w nim cwiczyc i dla mnie jest idealny :)
  • 0

budo_copacabana
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 334 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: ktory rash guard lepszy??
bardzo dziekuje za opinie na temat raszy Manto, te konstruktywne wezmiemy pod uwage przy dalszej produkcji

oczywiscie,ze wczesniejsze rasze Manto nie byly idealne. macie racje, dla niektorych byly za szerokie, innych cisnal kolnierzyk, a te najwczesniejsze pekaly na szwach (4 lata temu). za to dla innych te same rasze byly w sam raz.
jak juz wczesniej wspomnialem proces produkcji ewoluuje i mimo tego, ze bardzo dobrze trenowalo mi sie w raszach z poprzednich kolekcji to teraz jeszcze lepiej trenuje mi sie w tych nowych
to tak jakby powiedziec "nie kupie plazmy sony bo 20 lat temu mojemu tacie wlasnie w sony zepsul sie kineskop"

barlug, bardzo dziekuje za Twoja opinie ... zauwazylem, ze mimo tak wielkiego niezadowolenia z naszego produktu trenowales w nim prawie rok ... przeciez nie dlatego, ze zalowales zle wydanych pieniedzy... niemal 3 lata temu dostales prototyp
(jedyny rozmiar M jaki byl wyprodukowany) aby go przetestowac. przez niemal rok ogromnego niezadowolenia jakos nie
dales znac o mankamentach ... za to po tak dlugim czasie obudziles sie by wyrazic swoja opinie na forum publicznym.
ja jak jestem z czegos niezadowolony to w tym nie trenuje
jeszcze raz dziekuje za rzetelna opinie

weronika, jesli spojrzysz dookola siebie zobaczysz, ze na swiecie zyja ludzie o bardzo zroznicowanej budowie. zadowolenie ich wszytkich jezeli chodzi o kroj ubran (ogolnie) przez jedna firme jest bardzo trudne.
zapewne masz swoje ulubione marki, w ktorych lubisz chodzic na codzien. w innych nie chodzisz bo chociaz maja fajne wzory to jakos na Tobie nie leza, czy tak nie jest ?
to samo dotyczy rash guardow - na jednej osobie bedzie super przylegajacy, na innej bedzie sie marszczyl na klatce, na jeszcze innej na brzuchu, dla kogos bedzie mial za dlugie rekawy. nie da sie zadowolic wszytkich w 100%j edynie dwoma krojami w kolekcji (jakie mamy obecnie)
co do Twojego super rasza rozmiar M z kolekcji damskiej Atama. zastanawia mnie jedna rzecz ... albo Atama ma "dziwna" jak to nazwalas rozmiarowke albo wcisnelas sie w za maly rozmiar (moze dlatego tak fajnie opina). bo skoro rozmiar M pasuje na kobiete o wadze niemal 70 kg to jaki bedzie pasowal na 50 kilowa zawodniczke ?
jezeli uzywasz naszego rasza to jak najbardziej jestesmy otwarci na konstruktywne uwagi a nie szukanie dziury w calym bo "To ty zaczales"

co do wciaskania czegokolwiek przez michal_m, gdzie on cos wciska ? ja nie zauwazylem. jestesmy zadowoleni ze sprzedazy naszych produktow nie musimy jej pobudzac postami na forum. tutaj pojawily sie pewne watpliwosci, ktore razem z Michalem staramy sie wyjasniac

Pozdrawiam wszytkich i zycze postepow na macie niewazne czy w rashguardach Manto, Nike, Koral czy jeszcze innych.
  • 0

budo_whity
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 100 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rio Grappling Club Kielce
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: ktory rash guard lepszy??
jeszcze sie taki nie urodzil co by kazdemy dogodzil... :)
  • 0

budo_weronika
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ktory rash guard lepszy??
Co do Atamy to mają jedną właściwość którą rash guard powinien mieć - bardzo dobrze się ciągnie i dlatego ktoś kto ma np. krótszy tłów zmieści się z powodzeniem w mniejszy rozmiar. Tym sposobem rash nie jest za krótki i dobrze przylega do ciała. To samo sie tyczy produktów Nike'a które po wyciągnięciu z kartonika wydają się bardzo małe, po włożeniu dopasowują się tak że nic nie wisi.
  • 0

budo_radazz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 173 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: ktory rash guard lepszy??
To ja jako użytkownik Manto z zeszłego roku i tegorocznego powiem, że akurat na mnie tegoroczny pasuje lepiej, materiał też jest wyższej jakości i fajnie, że nie ma kołnieżyka (za to metka przy kołnieżyku poszła pod nożyczki, wystawała na zewnątrz albo drapała w plecy). Tylko teraz nie wiem dlaczego jest taki długi? Lepiej pasuje w klatce, pod pachami i na brzuchu, ale za to o parę cm jest za długi...why?
  • 0

budo_paluch
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ktory rash guard lepszy??
Uzywam manto z dlugim rekawem tegoroczny. Jestem bardzo zadowolony z zakupu. Fajnie ze jest dlugi bo naciagam go na dupe i wkladam pod spodenki / spodnie od GI i sie nie podwija przez to w porownaniu do krotkich. jedyne co to rekawy przydlugie i za luzne na przedramionach
:wink:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024