Skocz do zawartości


Zdjęcie

Epithin-E odblok, stosowanie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
34 odpowiedzi w tym temacie

terrorsiejem
  • Użytkownik
  • Pip
  • 41 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:silownia,muzyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Epithin-E odblok, stosowanie

co ty gadasz za glupoty ?? pozniej sie dziwic ze ludzie narzekaja na ph ze sa spadki jak odblokowuja sie tribulisem , oprocz epi do kazdego ph dalbym listek clomidu . Zrob cykl na m drolu to zrozumiesz o co chodzi .

robiłem cykl na m drolu tak się własnie składa i nie dośc że mnie nie zablokował to nie miałem spadków masy. to że są spadki po cyklu nie oznacza że od razu trzeba się faszerowac clomidem. jak umie się ułorzyc odpowiednio diete do cyklu to można zapomniec o spadkach. jak nie umie się ułorzyc diety można zapomniec o cyklu.. swojej niewiedzy nie można zastępywac lekiem. (tak w ogóle jeśli uważasz że clomidem zatrzymasz mase to lepiej nie wypowiadaj się na ten temat)
internetowa (głupia) moda na clomid i nolvadex widze że na tym forum też hula..

kilka faktów nt. clomidu: jeśli bierze się go gdy nie jest się zablokowanym występuje bezsennośc, obniżenie (długotrwałe) potencji, duże problemy dermatologiczne (mnie np. obsypują po clomie ropne bąble i z tego co wiem nie tylko mnie), nieodwracalne problemy ze wzrokiem i występuje wiele wiele innych dolegliwości. Mysle że nie warto brac cloma po ph.
  • 0

Dead
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 558 postów
  • Pomógł: 2
5
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:175
  • Biceps [cm] :44
  • Wyciskanie [kg]:180
  • Martwy ciąg [kg]:220
  • Waga [kg]:85

Napisano Ponad rok temu

Re: Epithin-E odblok, stosowanie
z tego co widze mylisz "nolvadex" z "Novedex XT" pierwszy lek drugi suplement.
a co do blokowania ph to trenadrol zablokowal mnie strasznie porownujac z meta po ktorej blok byl nie za duzy.
  • 0

terrorsiejem
  • Użytkownik
  • Pip
  • 41 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:silownia,muzyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Epithin-E odblok, stosowanie

z tego co widze mylisz "nolvadex" z "Novedex XT" pierwszy lek drugi suplement.
a co do blokowania ph to trenadrol zablokowal mnie strasznie porownujac z meta po ktorej blok byl nie za duzy.

nie myle nolvadexu z novadexem. poprostu wyprzedziłem fakty.
Takie ryzyko. Według mnie jka bierzesz się za ph czy saa powinieneś zawsze miec w zanadżu nolvadex lub clomid w razie wu. ale to nie znaczy że trzeba od razu go stosowac.
  • 0

Dead
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 558 postów
  • Pomógł: 2
5
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:175
  • Biceps [cm] :44
  • Wyciskanie [kg]:180
  • Martwy ciąg [kg]:220
  • Waga [kg]:85

Napisano Ponad rok temu

Re: Epithin-E odblok, stosowanie
to logiczne w koncu to nie zozole;]
  • 0

mata2323
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 88 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Epithin-E odblok, stosowanie

robiłem cykl na m drolu tak się własnie składa i nie dośc że mnie nie zablokował to nie miałem spadków masy. to że są spadki po cyklu nie oznacza że od razu trzeba się faszerowac clomidem. jak umie się ułorzyc odpowiednio diete do cyklu to można zapomniec o spadkach. jak nie umie się ułorzyc diety można zapomniec o cyklu.. swojej niewiedzy nie można zastępywac lekiem. (tak w ogóle jeśli uważasz że clomidem zatrzymasz mase to lepiej nie wypowiadaj się na ten temat)
internetowa (głupia) moda na clomid i nolvadex widze że na tym forum też hula..

kilka faktów nt. clomidu: jeśli bierze się go gdy nie jest się zablokowanym występuje bezsennośc, obniżenie (długotrwałe) potencji, duże problemy dermatologiczne (mnie np. obsypują po clomie ropne bąble i z tego co wiem nie tylko mnie), nieodwracalne problemy ze wzrokiem i występuje wiele wiele innych dolegliwości. Mysle że nie warto brac cloma po ph.




dzieki clomidowi organizm zacznie produkowac wlasny testosteron co za tym idzie zachowasz zdobyta mase , o diecie nie musisz mi pisac ale chyba nie masz o niej pojecia skoro piszesz ze dzieki diecie nie masz spadkow po cyklu a ty przeciez je miales ... Odblok clomidem 1dzien 150mg 2 nastepne 100mg i pozniej do konca 50mg to podstawa przy mocniejszych ph !!!
  • 0

shaddy
  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rybnik
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:GG 7464595
  • Staż [miesiące]:30
  • Wzrost [cm]:182
  • Biceps [cm] :42
  • Klatka piersiowa [cm]:116
  • Pas [cm]:88
  • Udo [cm]:62
  • Przysiad [kg]:100
  • Wyciskanie [kg]:100
  • Martwy ciąg [kg]:130
  • Waga [kg]:86

Napisano Ponad rok temu

Re: Epithin-E odblok, stosowanie
PH bez aptecznego odbloku ? Powodzenia...
nie wiem gdzie się naczytałeś takich bzdur, ale po PH nieważne czy EPI czy coś mocniejszego,
odblok apteczny jest OBOWIĄZKOWY. Wynalazki typu Clomed czy inne boostery testosteronu możesz ew. dodać do clomidu.

Przy epi, wystarczy 50mg dziennie przez około tydzień.
Przy mocniejszych PH jak pisał mata, pierwszego dnia 100-150mg a potem 50mg do końca listka.
  • 0

terrorsiejem
  • Użytkownik
  • Pip
  • 41 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:silownia,muzyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Epithin-E odblok, stosowanie

dzieki clomidowi organizm zacznie produkowac wlasny testosteron co za tym idzie zachowasz zdobyta mase , o diecie nie musisz mi pisac ale chyba nie masz o niej pojecia skoro piszesz ze dzieki diecie nie masz spadkow po cyklu a ty przeciez je miales ... Odblok clomidem 1dzien 150mg 2 nastepne 100mg i pozniej do konca 50mg to podstawa przy mocniejszych ph !!!



widzisz dyskusja się rozwija :)
jaki wpływ na zatrzymanie masy ma clomid przy środkach nie opartych na testosteronie ?
bo mi się wydawało zawsze że żadnego wpływu nie ma ;) żebyś odpowiedziałsobie na to pytanie wklep sobie w wikipedii czy innym źrudle całej twojej wiedzy jak działa clomid ;)
podejrzewam że i tak ci nic to nie powie bo nie wiesz nawet co to LH,ICSH,FSH a nawet estrogen.
ale powiem ci że gadasz głupoty ;)

"o diecie nie musisz mi pisac ale chyba nie masz o niej pojecia skoro piszesz ze dzieki diecie nie masz spadkow po cyklu a ty przeciez je miales "
napisz jeszcze ile kilogramów i date.
skoro uważasz że nie da się ułorzyc diety tak aby nie pompowac się wodą i tłuszczem i uważasz na dodatek że jest to nie osiągalne to czapki z głów ;) daj sobie spokój z tym sportem a na pewno z doradzaniem.

"PH bez aptecznego odbloku ? Powodzenia... "

robiłeś kiedykolwiek internetowy mędrcu badania teścia przed i po cyklu ?
  • 0

mata2323
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 88 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Epithin-E odblok, stosowanie
napisz mi dlaczego nie mozna brac clomidu po cyklach na ph ?? czy to ze jest zblokowana przysadka mozgowa nie jest wystarczajacym argumentem ??
  • 0

terrorsiejem
  • Użytkownik
  • Pip
  • 41 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:silownia,muzyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Epithin-E odblok, stosowanie

napisz mi dlaczego nie mozna brac clomidu po cyklach na ph ?? czy to ze jest zblokowana przysadka mozgowa nie jest wystarczajacym argumentem ??


można :) każdy robi co chce ale jak się pomyśli to dochodzi się do wniosku że jest to zwykłym bezsensem. Większośc ludzi stosujących ph nie wie nawet w jaki sposób one działają. Czystym bezsensem jest branie clomidu ponieważ działa on tylko i wyłącznie przy stosowaniu syntetycznych odmian testosteronu. podobnie jak po dece nie odblokujesz się clomidem , nie zrobisz tego po ph. Nie mówie już o tym że bez sensu jest mówienie że ph blokują HPTA ponieważich ich działanie polega na wywoływaniu w organiźmie skoków testosteronu których tak naprawdę receptory prawie nie wyłapują. co innego jest gdy po iniekcji testosteronu jego stężenie w organiźmie jest długotrwale podwyższone. clomid przywraca zdolnośc organizmu do wydzielania endogennego testosteronu, którego to wydzialania prohormony nie zaburzają ze względu na inny sposób działąnia. prohormony zamieniają się we krwi w pochodne testosteronu nie angażując w to gruczołów. Jedyna przydatna funkcja clomidu przy cyklu na ph to funkcja antyestrogenu (estrogenów mogą obawiac się jedynie endomorficy), chociaż w tej roli lepszy jest nolvadex (podobnie jak w roli odblokowywania HPTA)i wiadomo to od lat.



dodam jeszcze że jest mnóstwo sposobów na odblokowanie przysadki nie szprycując się chemią.
  • 0

janu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1702 postów
  • Pomógł: 0
27
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Epithin-E odblok, stosowanie

można ;) każdy robi co chce ale jak się pomyśli to dochodzi się do wniosku że jest to zwykłym bezsensem. Większośc ludzi stosujących ph nie wie nawet w jaki sposób one działają. Czystym bezsensem jest branie clomidu ponieważ działa on tylko i wyłącznie przy stosowaniu syntetycznych odmian testosteronu. podobnie jak po dece nie odblokujesz się clomidem , nie zrobisz tego po ph. Nie mówie już o tym że bez sensu jest mówienie że ph blokują HPTA ponieważich ich działanie polega na wywoływaniu w organiźmie skoków testosteronu których tak naprawdę receptory prawie nie wyłapują. co innego jest gdy po iniekcji testosteronu jego stężenie w organiźmie jest długotrwale podwyższone. clomid przywraca zdolnośc organizmu do wydzielania endogennego testosteronu, którego to wydzialania prohormony nie zaburzają ze względu na inny sposób działąnia. prohormony zamieniają się we krwi w pochodne testosteronu nie angażując w to gruczołów. Jedyna przydatna funkcja clomidu przy cyklu na ph to funkcja antyestrogenu (estrogenów mogą obawiac się jedynie endomorficy), chociaż w tej roli lepszy jest nolvadex (podobnie jak w roli odblokowywania HPTA)i wiadomo to od lat.



dodam jeszcze że jest mnóstwo sposobów na odblokowanie przysadki nie szprycując się chemią.



Ale nam sie rozpisal terrorsiejem niestety tak jak to bywalo juz nie raz mamy tu sama wiedze internetowa i zero praktyki pomijajac jeden nie udany cykl PH. kazesz nam szukac odpowiedzi w wikipedidii :) ;) Kopiujmy wypowiedzi z neta, szukajmy w gogle, wikipedii itd. daleko zajdzemy! Glownie liczy sie praktyka i doswiadczenie. Ja po trenadrolu odblokowywalem sie bez clomu i odblok trwal grubo ponad miesiac, wiecej tego bledu nie popelnilem ;) Niechce nikogo straszyc ale osoby ktore szkodza na forum czeka tylko jeden los. Oczywiscie karzdy moze podzielic sie sfoja opinia ale niechcial bym zeby ktos posluchal tych glupot i wzial np. trenadrol i po nim odblokowywal sie ZMA.



ZMA na odblok ;) ;) ;) to nie dzial humor ;)
  • 0

terrorsiejem
  • Użytkownik
  • Pip
  • 41 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:silownia,muzyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Epithin-E odblok, stosowanie

Ale nam sie rozpisal terrorsiejem niestety tak jak to bywalo juz nie raz mamy tu sama wiedze internetowa i zero praktyki pomijajac jeden nie udany cykl PH. kazesz nam szukac odpowiedzi w wikipedidii :) ;) Kopiujmy wypowiedzi z neta, szukajmy w gogle, wikipedii itd. daleko zajdzemy! Glownie liczy sie praktyka i doswiadczenie. Ja po trenadrolu odblokowywalem sie bez clomu i odblok trwal grubo ponad miesiac, wiecej tego bledu nie popelnilem ;) Niechce nikogo straszyc ale osoby ktore szkodza na forum czeka tylko jeden los. Oczywiscie karzdy moze podzielic sie sfoja opinia ale niechcial bym zeby ktos posluchal tych glupot i wzial np. trenadrol i po nim odblokowywal sie ZMA.



ZMA na odblok ;) ;) ;) to nie dzial humor ;)


to z wikipedią było powiedziane ironicznie ty idioto.
widze że na tym forum siedzą sami idioci z tobą na czele (ogólnie jak możesz byc administratorem w dziale doping z tak minimalną stereotypową wiedzą ? ). Mam to w dupie banuj mnie i usuń tego posta nie obchodzi mnie to ponieważ jest to ostatni wpis na tym ograniczonym forum. Życzę z takim podejściem przyjemnej starości troglodyci!
  • 0

janu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1702 postów
  • Pomógł: 0
27
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Epithin-E odblok, stosowanie

to z wikipedią było powiedziane ironicznie ty idioto.
widze że na tym forum siedzą sami idioci z tobą na czele (ogólnie jak możesz byc administratorem w dziale doping z tak minimalną stereotypową wiedzą ? ). Mam to w dupie banuj mnie i usuń tego posta nie obchodzi mnie to ponieważ jest to ostatni wpis na tym ograniczonym forum. Życzę z takim podejściem przyjemnej starości troglodyci!


Nikt tu za toba plakac nie bedzie :) .No i nie potrzebnie osmieszasz sie poraz kolejny ;) Twoj brak wiedzy i doswiadczenia zauwazyli wszyscy uztkownicy ktorzy z toba dyskutowali i nie musze Tego udowadniac bo wystarczy przeczytac powyzsze posty.Ty ze swoim podejsciem wylecisz z karzdego forum. No i poraz kolejny wykazales sie intelektem poniewaz nie jestem ADMINISTRATOREM tylko MODERATOREM ;) ;) ;)
  • 0

janu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1702 postów
  • Pomógł: 0
27
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Epithin-E odblok, stosowanie
Chcial bym tu przeprosic uzytkownika manika za niepotrzebny spam ktory sie wytworzyl w tym temacie. Ale mysle ze bylo to nie uniknione bo nie mozna dopuscic zeby ktos zrobil sobie krzywde nie stosujac odbloku :) Uzytkownicy forum staneli na wysokosci zadania i skutecznie obalili tą smieszna teorie. Zycze udanego cyklu.
  • 0

terrorsiejem
  • Użytkownik
  • Pip
  • 41 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:silownia,muzyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Epithin-E odblok, stosowanie
tak się akurat skłąda że jestem szanowanym forumowiczem na wielu forach, napisałem dziesiątki a nawet setki artykułów w prywatnym zyciu poprowadziłęm wielu zdolnych młodych ludzi do sukcesów. przeczytałem setki prac dyplomowych nt. dietetyki i ogólnego pojęcia kulturystyki. Żaden z was nie miał nawet do czynienia z dietetykiem sportowym. Trochę wam na do widzenia rozjaśnie jka wygląda decyzja dietetyka nt. tego czy jest się zdolnym do brania zwykłej kreatyny aby nie spowodowało to w późniejszym wieku uszczerbku na zdrowiu. dietetyk daje ci test na 20 ston A4 a wy debile szastacie clomidami i innym badziewiem nie mając pojęcia jak on działą, widziałem na tym forum nawet podstawowego pytania przy układaniu cyklu oraz diety o grupe krwi (nie wiecie nawet w jakim celu trzeba zadawac to pytanie).. przez takich jak wy doping ma tak złą opinie wśród społeczeństwa a "kulturyści" (cudzysłów bo tak naprawde nie jesteście kulturystami tylko zakompleksionymi nieudacznikami) uważani są za debili. mówisz że byłeś zablokowany po trenadrolu.. a czy robiłęś chociaż badanie krwi ? z góry sobie odpowiem - nie bo jesteś debilem, przeczytałeś w internecie że prohormony blokują i pierdolisz smuty aż głowa boli a przez studenta farmacji, biologii, czy innego kierunku opartego na biologii był byś pospolicie wyśmiany i poniżony. Wasze poglądy i wiedza stanęły w latach 60tych.

zrezstą zapytajcie którego kolwiek z lekaży czy wasze "mądrości" nie są nonsensem.
  • 0

maniek___
  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Epithin-E odblok, stosowanie
Nie ma problemu "janu"
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024