Skocz do zawartości


Zdjęcie

Sędzia karate (video)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
45 odpowiedzi w tym temacie

budo_khunag
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2091 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska!
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Sędzia karate (video)
Kolega kwiat w dość mało umiejętny sposób korzysta z zasady: jak chcesz uderzyć psa, to kij się znajdzie :wink:
  • 0

budo_klimek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Sędzia karate (video)

Kolega kwiat w dość mało umiejętny sposób korzysta z zasady: jak chcesz uderzyć psa, to kij się znajdzie :wink:


Zgadzam się z tobą 8) 8)
  • 0

budo_raphael
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 315 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Małopolska

Napisano Ponad rok temu

Re: Sędzia karate (video)

Ale zastanów się jak będą patrzeć na człowieka który zacznie coś prawić o ideałach czy wartościach ludzie którzy jak większość na początku są napaleni głównie na szybką naukę fajtu. Owszem w późniejszym okresie tak ale na początek ja bym to pozostawił w spokoju :wink:


No cóż. Ja od początku prawię o ideałach, filozofii, o tym że karate ćwiczymy nie tylko po to żeby umieć się bić, bo w mordę dać każdy potrafi. Powiem Ci, że jakoś nikt na mnie nie patrzy jak na wariata a wielu ludziom się to podejście podoba. Fajt owszem ale to tylko jeden z celów treningu. Ja tak to widzę i tak przekazuję swoim uczniom. :D
  • 0

budo_khunag
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2091 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska!
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Sędzia karate (video)
Ja od niedawna dopiero śmigam na karate i jak na razie ani słowa o filozofii żadnej nie było i też jest zajebiście :wink:

Szkoda mi pieniędzy i czasu treningowego na pierdoły, o filozofii mogę sobie poczytać.
  • 0

budo_kwiat
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 979 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sędzia karate (video)
„Kolega kwiat w dość mało umiejętny sposób korzysta z zasady: jak chcesz uderzyć psa, to kij się znajdzie”
Khunaq też Cię lubię. No i oczywiście jestem pod wrażeniem jak czytam Twoje wypowiedzi :)
  • 0

budo_kuro
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 112 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Sędzia karate (video)
Khunag, historia, tradycja czy filozofia to są dla Ciebie pierdoły, a w avatarze masz bardzo historyczną broń białą, w podpisie nacjonalistyczny, bo nacjonalistyczny, ale jednak mający związek z historią dopisek....Więc jak to jest? :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024