Skocz do zawartości


Zdjęcie

Cwiczenia dla kobiet?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
14 odpowiedzi w tym temacie

budo_hetman
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:LDZ

Napisano Ponad rok temu

Cwiczenia dla kobiet?
Witam wszystkich.
Moja ukochana kobieta poprosila mnie zebym pomogl jej schudnac a czego sie nie robi dla plci pieknej.I tu zwracam sie o pomoc do was.Zalezy jej zeby zrzucic mase z brzucha,posladkow i nog.ma 19 lat,171 cm i wazu 60 kg.Czy ktos moze mi cos poradzic?chodzi bardziej o cwiczenia domowe bo nie ma czasu zeby uda sie do jakiegos klubu fitnes czy chociaz by na silownie.Dzieki i pozdro :)
  • 0

budo_novocaine
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5882 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:uk
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Cwiczenia dla kobiet?
przeczytaj temat "chudniemy!". cwiczenia dla kobiet sa identyczne jak dla mezczyzn.
  • 0

budo_hetman
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:LDZ

Napisano Ponad rok temu

Re: Cwiczenia dla kobiet?
chodzi mi bardziej o ulorzenie jakiegos treningu pod jej mase wzrost i wiek niz same cwiczenia
  • 0

budo_novocaine
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5882 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:uk
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Cwiczenia dla kobiet?
a co ma masa i wzrost, jesli nie wiemy jaki % tluszczu etc?

chce stracic tluszcz, to niech wezmie sie porzadnie za diete i zacznie robic interwaly i jakis trening silowy.
  • 0

budo_iskierka1
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 112 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Cwiczenia dla kobiet?
wzrost 171 cm :) niemalże moje marzenie a niestety to juz pewnie więcej nie urosnę :)
masa 60 kg magiczna bariera nie do zbicia w dól w moim przypadku
a tak wogóle to wydaje mi sie ze nie trzeba
wiele bo nie mamy do czynienia z nadwagą a raczej wagą prawidłową albo wręcz niedowagą
prawda przydała by sie informacja o % masie tkanki łuszczowej ale ... skoro jej nie ma
to spróbujmy... a zaznaczam ze specjalistą nie jestem ale
mam nadzieję ze większośc sie ze mną zgodzi że na brzuch to ABS II a ogólnie na zrzucenie tłuszczyku to interwały czyli chyba modniej i z "angielska" HIIT polecam albo na basenie albo przy treningach biegowych jeśli efektem ma być spalenie tłuszczyku
idzie wiosna więc warunki zaczynają zaczęcać do wychodzenia na świeże powietrze
życzę powodzenia
a i jeszcze jedno jest dużo fajniej jak się ćwiczy ramię w ramię jest większa motywacja
  • 0

budo_agatkien
  • Użytkownik
  • Pip
  • 19 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Cwiczenia dla kobiet?
moim zdaniem najlepiej jesc ostatni posiłek około godziny 4-5 po poludniu wtedy nie ma bata ze sie nie schudnie..jeszcze po wakacjach bylam troszke przy kosci, przy wzroscie 168 cm wazyłam 64kg :) !!!hahaahahah grubas bylam jak nie wiem!!, ale w sumie nie stosowalam rzadnej specjalnej diety po prostu staralam sie jesc mniej slodyczy i jak juz wymienilam pozyzej ostatni posilek jadlam o godz 4 ..okolo listopada wazylam juz 56 kg..
  • 0

budo_novocaine
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5882 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:uk
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Cwiczenia dla kobiet?

moim zdaniem najlepiej jesc ostatni posiłek około godziny 4-5 po poludniu wtedy nie ma bata ze sie nie schudnie..jeszcze po wakacjach bylam troszke przy kosci, przy wzroscie 168 cm wazyłam 64kg :) !!!hahaahahah grubas bylam jak nie wiem!!, ale w sumie nie stosowalam rzadnej specjalnej diety po prostu staralam sie jesc mniej slodyczy i jak juz wymienilam pozyzej ostatni posilek jadlam o godz 4 ..okolo listopada wazylam juz 56 kg..

hmm 14h glodowka? (zakladajac sniadanie o 8 ) niezbyt dobry pomysl jesli chce sie tracic tluszczyk, bo organizm przy glodowce przelacza sie na tryb "survivalowy" i oslabia metabolizm, co spowalania spalanie tluszczu.

ja bym polecal jak najwiecej jak najczesciej male posilki, zeby utrzymac wysoki metabolizm. ten sam cel ma HIIT i trening silowy.
  • 0

budo_agatkien
  • Użytkownik
  • Pip
  • 19 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Cwiczenia dla kobiet?
wiem o co ci chodzi..nie mniej jednak ten proces ktory opisujesz zachodzi wtedy kiedy wogole nic sie nie je a ja o zadnej glodowce nie wspominam..
  • 0

budo_novocaine
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5882 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:uk
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Cwiczenia dla kobiet?

wiem o co ci chodzi..nie mniej jednak ten proces ktory opisujesz zachodzi wtedy kiedy wogole nic sie nie je a ja o zadnej glodowce nie wspominam..

ja ledwo 8h wytrzmuje, wiec 14h bez jedzenia to dla mnie juz glodowka :wink:
  • 0

budo_ry-you
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 688 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:miasto cudow i zlodzieji

Napisano Ponad rok temu

Re: Cwiczenia dla kobiet?
moja dziewczyny chciala by jakos ladnie nie wiem ja kto nazwac hmmm wymodelowac sobie pupe znacie jakies cwiczenia ktore mogla by wykonywac w zaciszu domowym?
  • 0

budo_novocaine
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5882 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:uk
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Cwiczenia dla kobiet?
skoro w domu to odpadaja ciezkie przysiady i martwe ciagi :wink:

glute-ham raise (nie wiem jak to sie nazywa po polsku). bedzie potrzebowac twojej pomocy do trzymania nog, ale poza tym nie potrzeba niczego. w google znajdziesz dobre opisy.
  • 0

budo_prorock
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2145 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Dania

Napisano Ponad rok temu

Re: Cwiczenia dla kobiet?

moja dziewczyny chciala by jakos ladnie nie wiem ja kto nazwac hmmm wymodelowac sobie pupe znacie jakies cwiczenia ktore mogla by wykonywac w zaciszu domowym?

Oczywiście najskuteczniejsze w modelowaniu pupy są zabiegi masażu manualnego i nie tylko manualnego.

PS. Czy liczba mnoga podmiotu jest zamierzona? Życzę miłego modelowania wymienionych dziewczyn.
  • 0

budo_silver
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 747 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:88.1 FM
  • Zainteresowania:Combat

Napisano Ponad rok temu

Re: Cwiczenia dla kobiet?
Uda i pośladki:
- przysiady i półprzysiady (jak bedzie szło za lekko, to zawsze może się obciążyć dwiema butelkami z wodą 15,-2l trzymanymi na barkach)
- wykroki (dociążenie jak powyżej)
- wznosy nogi do góry z podporu przodem i na przedramionach (nie za wysoko - tak, żeby uniesiona noga tworzyła prostą linię z pochylonym korpusem)
- unoszenie nogi w górę leżąc na boku (nie za wysoko - tak, żeby między obiemia nogami był kąt 45 stopni)
- wznosy bioder z leżenia tyłem (cały czas pamiętać o spinaniu pośladków)

Niech sobie panna wybierze ze 3 ćwiczenia i robi 3 serie po 15-25 powtórzeń 3 razy w tygodniu (no chyba, że mięśnie nie będą na tyle mocne, żeby wykonać taką ilośc powtórzeń, to zacząć trzeba od mniejszej ilości).

A na koniec roziąganie pupy - leżąc przyciągnąć jedną nogę mocno do klatki i przytrzymać do 20 sekund (mimo uczucia dyskomfortu), potem to samo z drugą nogą.

O diecie pamiętać, ew. wspomóc się termogenikiem.
  • 0

budo_ian17
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 302 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Cwiczenia dla kobiet?
przecież każdy wie, że najlepsze na odchudzanie jest jedzenie dużej ilości warzyw i częste uprawianie seksu...
  • 0

budo_klapcio
  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Cwiczenia dla kobiet?
hrhhhrhr;p

wg mnie szostka weidera jest najbardziej odpowiednia dla dziewczyn:lekka w miare i systematyczna. nie zajmuje za duzo czasu a fajnie itensywnie wplywa na tkanke miesniowa i jej aktywnosc w okolicach na ktorych dziewczynom najbardziej zalezy - brzuch. sama ja cwicze i naprawde kondycja sie poprawia a mam bardzo podobne wymiary :170 57kg(wazylam 60).
no i ograniczyc slodycze i chleb glownie. oprocz woli bulka z maslem albo lepiej bez.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024