Skocz do zawartości


Zdjęcie

szukam wing chun (WC, VT, WT) Bydgoszcz Toruń [ankieta incl]


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
45 odpowiedzi w tym temacie

budo_lee_73
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 254 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz

Napisano Ponad rok temu

Re: szukam wing chun (WC, VT, WT) Bydgoszcz Toruń [ankieta incl]

Czesc lee_73 czy to ty Robercik? A kojazysz Roberta z Piotrkowa razem bylismy pare lat temu u Didiera Bedara w Paryzu.


Pewnie że kojarzę - zaginąłes na jakiś czas ponoć siedziałeś w anglii - pisz co u ciebie - Pawełw Zawierciu kręci sekcję :) byłi u nas w zeszłym roku na hakko - 2 dni :)
Ja nadal u Darka .... :)

Pozdro
  • 0

budo_yarek
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 52 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Paryz

Napisano Ponad rok temu

Re: szukam wing chun (WC, VT, WT) Bydgoszcz Toruń [ankieta incl]
Juz chcialem Ci napisac jakie to suuuuper treningi sa prowadzone w Bydgoszczy z dzialu Wing Chun William Cheung, niestety odkryles sie, wiec nie bede sie pocil...

dzieki za malutki uklonik...

Skoro mowa o wing chun, szkoda ze to taki sklocone towarzystwo, moze wlasnie dlatego ze nikt nie chce rozmawiac, tylko od razu pokazywac?

A zauważyłeś, w jakimkolwiek dziale budo, żeby ktoś podawał takie informacje publicznie? Nie? To pomyśl - dlaczego?

mysle i nie moge wymyslic, a juz chcialem pomoc Lee?? a moze to znow jakies podejscie wiekszosci demokratycznych?? czyli, wiekszosc tak robi to babcia tez??? to moze jedzmy gowna, poniewaz miliony milardow much nie mzoe sie mylic?? z calym szacunkiem...

Co do szkol, wing chun w okolicach bydgoszczy znasz moja opinie i mam nadzieje ze... (dalsza czesc zdania tez znasz).

Dobra inicjatywa Lee, teraz trzeba ciagnac dalej
  • 0

budo_lee_73
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 254 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz

Napisano Ponad rok temu

Re: szukam wing chun (WC, VT, WT) Bydgoszcz Toruń [ankieta incl]

Dobra inicjatywa Lee, teraz trzeba ciagnac dalej


Nooo wiesz można ciągnąć ale we dwóch to se nie pogadamy - nie wszysytkie tematy poruszać można publicznie a i tak łatwiej gadać nam na skype :) Wiesz nawet ludzie z Bydgoskiej sekcji tu tylko czytają (pozdrówka dla Sebastiana - Majka też śledzi forum czy tylko ty ??) bo po oc sie wychylać :(



Może ktoś z innych odłamów Wing chun bezie chciał nawiązac sensowną rozmowę - w końcu w Toruniu mamy szkołę J. Szymankiewicza, poza tym jestem (jak wiesz Yarku) otwarty na wszystko wiec zapraszamy do dyskusji nie tylko yong chunowców

Wydaje mi się że tamatów do polemik jest wiele: metody trneinegowe, systemy egzaminowania i nadawania stopni, techniki (ruch siły kierunki), sposoby poruszania się, kierunek rozwoju szkoły walki (podnosznie poziomu czy składek :) , tradycja czy nowoczesność ? ehh to tylko wycinek cieawych tematów które można rozwijać w poszukiwaniu coraz lepszych metod i rozwiązań

Oczywisice aby mozna dyskutowac musi byc towarzystwo akceptujace zdnaie innych a nie postawe MOJE JEST DE BEST zanim sie cos skrytykuje warto przemyslec sprobowac (no chyba ze ktos to przerabial wcześniej - wóczas liczymy na sensowną i konstruktywną krytykę).

Na zakończenie - naprawde zapraszam do wymiany pogladów różne szkoły i style - jak mam sie kisic we własnym sosie (pisac na forum z ludzmi z któymi doskonale się znam - szacunek Yareck ;) ) to uwierzcie wcale nie musze teog robić TU liczać że w końcu któryś z Was włączy się do rozmowy.

zaś co do tekstów

A zauważyłeś, w jakimkolwiek dziale budo, żeby ktoś podawał takie informacje publicznie? Nie? To pomyśl - dlaczego?



To kolego skoro ci nie po drodze (marzy ci się dochodowy bizness na sztukach walki) to nie zdradzaj nam swoich sekretów. Pewnie twoje techniki są zabójcze i super skuteczne - wystarczy przeczytac ich opis w necie i jest już sie assasin do tego pewnie lethal. Zjedz chłopczyku kaszke - mamusia już ostudziła żeby sie dziecko nie poparzyło.
Po jedzeniu proponuje zimny prysznic - sam z opisu nieiwele sie nauczysz - chyba ze masz juz doswiadczniea z przeszłości (inna sekcja itp) Pozqa tym bez fachowego oka ciężko coś załapac więc jakoś dziwnie nie boje się wykorzystywania opisów - a jeśli miałbym być tak prześladowany przez czarne myśli jak ty pewnie założyłbym forum z autoryzowanym dostępem ale to juz by nie było propagowaniem sztuk walki.
To naprawde nie żaden Hokus Pokus - tajemna wiedza etc - to żmudne godziny ćwiczeń, wyrabiania nawyków, litry potu czasem bólu i drobnych kontuzji INACZEJ sie nie nauczysz COMPRENDE ???? a jak chcesz recepte na wygrywnaie i bycie THE ONE idź do lekaża (specjalizacji przez życzliwośc nie podam :P )

pozdrawiam serdecznie

bez ciekawych tematów nie ma forum - a na forum nie ma glupich pytan są tylko głupie odpowiedzi (może upraszczam bardzo lecz inaczej się nie da)
  • 0

budo_belor
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: szukam wing chun (WC, VT, WT) Bydgoszcz Toruń [ankieta incl]

To kolego skoro ci nie po drodze (marzy ci się dochodowy bizness na sztukach walki) to nie zdradzaj nam swoich sekretów. Pewnie twoje techniki są zabójcze i super skuteczne - wystarczy przeczytac ich opis w necie i jest już sie assasin do tego pewnie lethal. Zjedz chłopczyku kaszke - mamusia już ostudziła żeby sie dziecko nie poparzyło.
Po jedzeniu proponuje zimny prysznic - sam z opisu nieiwele sie nauczysz - chyba ze masz juz doswiadczniea z przeszłości (inna sekcja itp) Pozqa tym bez fachowego oka ciężko coś załapac więc jakoś dziwnie nie boje się wykorzystywania opisów - a jeśli miałbym być tak prześladowany przez czarne myśli jak ty pewnie założyłbym forum z autoryzowanym dostępem ale to juz by nie było propagowaniem sztuk walki.
To naprawde nie żaden Hokus Pokus - tajemna wiedza etc - to żmudne godziny ćwiczeń, wyrabiania nawyków, litry potu czasem bólu i drobnych kontuzji INACZEJ sie nie nauczysz COMPRENDE ???? a jak chcesz recepte na wygrywnaie i bycie THE ONE idź do lekaża (specjalizacji przez życzliwośc nie podam :P )


W zasadzie miałem już nie odpisywać na twoje "posty", niemniej ponieważ pozwoliłeś sobie na ten jakże pouczający wykład jeszcze tylko jedno słowo na "pa".
Pomijając fakt, że masz kłopoty ze zrozumieniem tego co się do ciebie pisze, co powoduje wytwarzanie w głowie całkiem prostych i nieskomplikowancyh fantazji jak ta powyżej (to o czym piszesz nie ma związku z niczym o czym rozmawialiśmy), tak się jakoś złożyło, że byłem jedyną osobą na forum, która próbowała ci jakoś odpowiedzieć i w miarę sensownie pomóc (czyli zmobilizować, a nie podać gotowe rozwiązanie). Czym więcej jednak pisałeś tym mniej sensowne to było. W końcu nie bardzo już wiadomo co ci tak na prawdę chodziło. Znalazłeś kolegę do swych bojów - fajnie, razem raźniej. Ponieważ jednak pojechałeś po mnie osobiście i to co ciekawe, po jak mi się wydawało, raczej miłym poście, w którym nawet zaproponowałem spotkanie na żywo itp. to mówiąc krótko odpieprz się koleżko. EOT.
  • 0

budo_yarek
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 52 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Paryz

Napisano Ponad rok temu

Re: szukam wing chun (WC, VT, WT) Bydgoszcz Toruń [ankieta incl]
Kolego Belor, szkoda ze brak Ci szacunku, zwlaszcza dla ludzi z tej samej Organizacji, jak to ujales... Pouczasz innych, a jak inni moze mniej dyplomatycznie Ci odpowiadaja, to Ci bardzo przeszkadza, aczkolwiek sam sytuujesz sie "z gory"...

ja ogolnie obu panom przyznaje zolta kartke, Lee wybacz, a Belor, nie pros o spotkanie i prosze o szacunek zwlaszcza wobec sihinga (uzywasz regularnie sifu, wiec to pewnie tez zrozumiesz)
z szcuneczkiem
  • 0

budo_belor
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: szukam wing chun (WC, VT, WT) Bydgoszcz Toruń [ankieta incl]
Dobrze mieć znajomych.
Szanuję każdego, kto odpowiada tym samym, niezależnie czy jest w takiej czy innej organizacji, ale nie pozwalam się traktować w sposób nieprzyjemny, tylko dlatego, że ktoś ma ochotę trochę powojować. Szczególnie, jeśli wobec takiej osoby wykazałem cierpliwość i chociaż minimalne zrozumienie i podjąłem próbę wyjaśnienia (ok - można ją odebrać jak się chce). Wobec nikogo nie sytuuję się jak to ująłeś "z góry", wprost przeciwnie, staram się raczej nie narzucać swojego zdania, a raczej spokojnie wyłuszczać swoje racje. Odniesienie do Sihing jest trochę chyba nie na miejscu. Nie jesteśmy w naszym Kwoon, a na publicznym forum i już to sugeruje w pewien sposób kto odnosi się "z góry" do kogo.
Poza tym offtopujemy zupełnie, a ponieważ prywatne zatargi nie są dozwolone na forum, więc może rzeczywiście lepiej zakończyć już ten temat.
pozdrawiam,
Piotrek
  • 0

budo_yarek
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 52 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Paryz

Napisano Ponad rok temu

Re: szukam wing chun (WC, VT, WT) Bydgoszcz Toruń [ankieta incl]
zadziwiajace sa slowa "cierpliwosc", "staralem sie wytlumaczyc", a co do zatargow nie prywatnych... hm przeciez za kazdym razem jak sie czlek wypowiada pociaga swoja indywidalna odpowiedzialnosc, wiec jak tylko dochodzi do niezgodnosci, to rodzi sie pewien zatarg, a to ludziom przynosi wiedze, poniewaz wymiana prowadzi do wzbogacenia.
to forum to "my", czyli ci co go tworza!!!
kolega Lee sobie zadrwil zarzucajac temat, a co do tlumaczenia... hmmm moze by nadtym pomedytowac... ale tego lepiej nie poruszac bo mozna by zatrzasnac drzewkiem i gora by mogla sie zachwiac...
  • 0

budo_lee_73
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 254 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz

Napisano Ponad rok temu

Re: szukam wing chun (WC, VT, WT) Bydgoszcz Toruń [ankieta incl]
No i mamy ciekawa dyskusję :)
Kolego Belor (nie wiem czy moge się tak do ciebie zwracać - może sobie teog nie życzysz)
Pytanie czy instruktora z Bydgoszczy też potraktujesz jak kolegę z treniegów ? bez należnego mu szacunku ? (nie lubie nadużywania tytułów sifu sihing - ale sa ludzie którzy dłużej ćwiczą, mają wiedzę i za to należy ich szanować) Broń boże nie myślę tu o sobie jednak staram się tak samo traktować innych jak sam jestem traktowany - swoimi wypowiedziami nie wzbudziłes mego szacunki więc nie płacz. A jeśłi już zapomniałes to garść cytatów dla przypomnienia:
[quote]
jeśli nie ma odzewu, tzn. że nie jest przesadnie zainteresowany i problem z głowy. Jeśli ktoś na starcie nie ma wystarczająco wiele motywacji, żeby szukać i drążyć to będzie miał żeby trenować?
[/quote]

[quote]
Idź pobiegaj, spotkaj się z przyjaciółmi, może znajdź jakieś inne bardziej spełniające twoje oczekiwania forum. Może bardziej zgodne z teorią wielkich liczb? Tylko z nożem uważaj, nawet w powietrzu potrafi łobuz jeden być bardzo złośliwy
[/quote]
Za twoje słowa przytoczone w moim poprzenim poście nie przeroszę - nie chcesz dyskutowac ujawniać twoja sprawa. Ale nie rób z tego zaraz halo ze komuś takiemu jak mnie nie podoba się takie manifestowane podejścia do sprawy - w koncu mam prawo do krytyki - na tym polega dyskusja. Amoże uzasadnij dlaczego tak jest jak piszesz i z czego to wynika ? Nie ? a co za dużo pisania ? nie chce się - niechcę napisać że nie potrafisz bo przecież chcieć to potrafić, więc pewnie zwyczajnie ci się nie chce.
A co do poziomu forum .....
http://www.forum-kul...showtopic=90181
widze ze tematy "pdstaw" kung fu sa szeroko komentowane - szkoda że nie wnosi to niczego procz jak to ujełeś w swoim którymś poście :
[quote]
Skoro kolega nie może odebrać, poproswiłem o maila, żeby mu to przekazać w jakiś inny sposób a nie zaśmiecać forum
[/quote]
ciekawe że osoba nie chcąca zaśmiecać forum merytorycznym postem o szkole w Bydgoszczy który byc może pomógłby nowym lub nieśmiałym adeptom jest tak twórczy w temacie postawy ptaka. No tak przecież to REKLAMA a na forum nie wolno podawać adresów telefonów miejsc treningów (ciekawe że napisałem na priv do tasilifo o namiarach na sekcje w bydgoszczy i jakoś echo - ale podziwiam jego talen literacki w postach o tematyce jak przed chwila przytoczony)
Coż widac walcze z wiatrakami - Yareck sam zobacz że nawet przy Twojej pomocy zamierzamy się motyką na słońce. prócz Ciebei jakos nikt nie podjął rękawicy - a polemika z Belorem .... cóż może była by bardziej owocna w bydgoskim lub krakowskim kwoon (chociaż nie potrafię wymieniać się myślami :) ) ups Belor nie obraź sie od razu.

Boże jak tadycja bije przez te nazwy - szkoda ze nie poparta czynami - szcunek trzeba mieć do każdego taki jakiego się od innych oczekuje.

A że pojechałem po Koledze ... cóż przytoczyłem słowa które padły - masz coś do wyjaśnienia chętnie popolemizuje - dużo zniosę by dyskusja była ciekawa nie obrażam się tak łatwo - rozumiem jednak że nie wszyscy mają jeszcze wypracowany ciężkim treningiem charakter :)

A tak całkiem na marginesie czy nie zastanawiające jest to że 2-3 panów jest cześciej wyświetlana niż szeroko komentowany post o ptaku ?

jeszcze raz zachecam do sensownych dyskusji na forum - a co do spotkania Kolego Belor pewnie wcześniej czy później się spotkamy - jeszcze nadal regularnie trenuje w Bydgoszczy. Być może w nast roku odwiedzę Yarka - spotkanie wiec moze odbędzie sie na neutralnym gruncie naszego sifu :) w Paryżu. A i na sem do Krakowa może sie wyborę o ile zacznie być organizowane na wiosnę - jakoś milej skoczyć po zajęciach na miasto niż w październiku czy listopadzie, a moze kiedyś wrócimy do stargo schematu kiedy to seminaria były organizowane na przemian Kraków - Bydgoszcz - Luboń.

Pozdrawiam serdecznie

Ps nie obrażaj sie tak łatwo - co zrobisz w walce gdy emocje wezmą górę nad rozsądkiem ?[/quote]
  • 0

budo_yarek
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 52 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Paryz

Napisano Ponad rok temu

Re: szukam wing chun (WC, VT, WT) Bydgoszcz Toruń [ankieta incl]
pozycja ptaka jest bardziej pasjonujacym tematem, zwlaszcza gdy pan moderator ukazuje swoje opinie, a pozniej rozdaje blamy innym za...

Lee, temat wing chun nie umarl, tylko zwyczajnie wywialo ludzi podrzytmujacych poziom, niski uklon do VinDragona :)

mam nadzieje ze spotkamy sie na neutralnym terenie... ale do tego czasu i tak trzeba bedzie sie spotkac!!
  • 0

budo_sebol
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: szukam wing chun (WC, VT, WT) Bydgoszcz Toruń [ankieta incl]
Oj chlopcy.. Robicie piekna burze w szklance wody:) Co zrobicie jak sie spotkacie na jakims seminarium w Krakowie albo Bydgoszczy?
Zajmijmy sie wymienianiem pogladow na temat technik, metod treningowych i ciekawych doswiadczen. Moze nasz styl i my sami bedziemy silniejsi?
..poki co powyzsza dyskusja nie ma zadnego sensu.


PS1 Ciekawe ile osob mnie zaatakuje.. :P

PS2 ..ciekawe czy podobnie kazdy tak mocny jest wobec zagrozenia na ulicy. Szczerze tego zycze.. :D
  • 0

budo_sebol
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: szukam wing chun (WC, VT, WT) Bydgoszcz Toruń [ankieta incl]
..a co do tematu z ptakiem, calkiem normalne, ale tez nadal dla mnie niezrozumiale jest tlamszenie w zarodku inicjatywy wybijajacych sie ludzi.

Inna sprawa jest niejasno postawione pytanie i tu powinien zadziaalac moderator.
No ale ludzie najwyrazniej wchodza na forum zeby sie posmiac zamiast cwiczyc.. normalka :roll:
  • 0

budo_sebol
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: szukam wing chun (WC, VT, WT) Bydgoszcz Toruń [ankieta incl]
Zeby nie byc goloslownym, zauwazcie ze ten temat ma prawie 900 wyswietlen w tak krotkim czasie - moze to zasluga ankiety - a byly tylko ze dwa konkretne posty z informacjami nt. szkol yong chun. Mnie nadal watek ciekawi, wiec czakam na Was starsi bracia kung fu.
  • 0

budo_lee_73
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 254 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz

Napisano Ponad rok temu

Re: szukam wing chun (WC, VT, WT) Bydgoszcz Toruń [ankieta incl]

Oj chlopcy.. Robicie piekna burze w szklance wody:)


Uno
nie w szklance na na forum

Co zrobicie jak sie spotkacie na jakims seminarium w Krakowie albo Bydgoszczy?


Duo
nie wiem czy koledze starczy "cierpliwości" w postach jakoś nie widac że ma jej dużo - Bez urazy Belor (żart:) ) Amoże mnie żona nie puś :roll: ci

Zajmijmy sie wymienianiem pogladow na temat technik, metod treningowych i ciekawych doswiadczen.


Tres
A czytałeś ten wątek albo ten o ving tsun: http://budo.net.pl/v...45196&start=225 Zastanów się co piszesz ew do kogo

Moze nasz styl i my sami bedziemy silniejsi?


Quattro
Od kogo lub czego ? - lenistwa, nieśmiałości do zabierania głosu w dyskusji, a może niechęci dziealeni się tajemna wiedzą za free ?

..poki co powyzsza dyskusja nie ma zadnego sensu.


Cinque
hmmm ale jaka dyskusja ? o czym ? że trzeba przezwyciężyc marazm na forum ? że bardziej aktywni ludzie są w tematach o pozycji ptaka (w tym moderator - jak pisze Yarek)
jak dyskusja ??? doprecyzuj - podaj argumenty. Zacznijmy tu wreszcie dyskutowac na argumenty a nie na dziecinne NIE BO NIE


PS1 Ciekawe ile osob mnie zaatakuje.. :P


sei
dlaczego nawiązywanie polemiki od razu nazywasz atakiem - okej ja moge nieprzekonywać Ciebei że mam rację - w tkaim razie po co Ty chcesz ja mieć ? Dla zasady ? może jakies konkrety ?


PS2 ..ciekawe czy podobnie kazdy tak mocny jest wobec zagrozenia na ulicy. Szczerze tego zycze.. :D


sette
rozwiń ten temat proszę .... bo nie kumam co poeta miał na mysli


i na koniec
Czy my sie przypadkiem nie znamy przypadkiem? Jeśli tak to aż dziw mine bierze że zabrałeś głos w dyskusji (do niedawna ponoć tylko czytałeś forum w poszukiwaniu wiadomości - niestety nic samo nie przychodzi i tyle z niego wyciągniesz co sam włożysz).

Jeśli nie to przepraszam (zbierzność nicków i poglądów przypadkowa)


pozdrawiam czytelników i autorów (tych inteligenych postów)
  • 0

budo_sebol
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: szukam wing chun (WC, VT, WT) Bydgoszcz Toruń [ankieta incl]
Zbieznosc nickow i pogladow nieprzypadkowa:D
..a zauwaz ze pogladow nadal sie trzymam..
Zabralem glos bo chcialbym sie dowiedziec jakie sa szkoly yong chun w okolicach kujawsko-pomorskiego.
Dowiedziec o ich stylach, mistrzach/instruktorach, czestotliwosci treningow, czlonkach (ludzi, ktorzy trenuja, zeby nie bylo), metodach treningowych, itd, itp.
Ja nie mam takiej wiedzy a bardzo mnie to interere.

Co do dyskusji to wiesz dobrze, ze ja nie lube na forum, a moze tez brakuje mi wiedzy w wielu przypadkach, dlatego z checia dowiem sie czegos od bardziej doswiadczonych kolegow:)


PS1 czy kolega z Krakowa wie cos o corocznych zawodach/pokazie wu shu, z tego co wiem jedynym w Polsce? Z tego co pamietam odbywaly sie w wakacje.. Jaka byla forma zawodow itd, itd..

PS2 Jestem za rozruszaniem towarzystwa, moze zaowocuje to w przyszlosci..
  • 0

budo_belor
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: szukam wing chun (WC, VT, WT) Bydgoszcz Toruń [ankieta incl]

PS1 czy kolega z Krakowa wie cos o corocznych zawodach/pokazie wu shu, z tego co wiem jedynym w Polsce? Z tego co pamietam odbywaly sie w wakacje.. Jaka byla forma zawodow itd, itd..


Niestety nie wiem, o jakie zawody/pokazy chodzi?
Wiem o dwóch imprezach, pierwsza to Warsztaty Polskiej Federacji Kung Fu, które odbyły się w Krakowie w naszej szkole w listopadzie, druga to lutowe obchody chińskiego nowego roku, w Auli Auditorium Maximum, gdzie odbywały się pokazy KF, w których również braliśmy udział. Ale chyba nie o to chodziło?
  • 0

budo_sebol
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: szukam wing chun (WC, VT, WT) Bydgoszcz Toruń [ankieta incl]
Mam rowniez pytanie techniczne do Yarka (zeby porozmawiac wreszcie o konkretach):

1. Czy czesto, a jesli tak to, jak czesto sifu Didier Beddar zmienia techniki, ich kolejnosc i stroche techniczna? Chodzi mi glownie o formy..
Rozumiem, ze jest liderem wing chun w Europie. Rozumiem tez, ze na jego poziomie nie potrzeba zaprzatac sobie glowy formami i zastosowaniami, a w chi sao to po prostu sie czuje.
Ale jak on tlumaczy to swoim uczniom..?

2. Czy wiadomo Ci jak bardzo sifu Beddar poszedl w strone treningu bjj. Jak bardzo mu zaufal i jak bardzo uwaza ten styl za skuteczny i potrzebna jako uzupelnienie wing chun.

3. Jaka role w treningu w Akademii w Paryzu pelni trening silowy i kondycyjny.
Szczegolnei z Twoich obserwacji, porownan do metodyki sifu Sitkowskiego i Twojej opinii na ten temat.

Dzieki..
  • 0

budo_sebol
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: szukam wing chun (WC, VT, WT) Bydgoszcz Toruń [ankieta incl]

Niestety nie wiem, o jakie zawody/pokazy chodzi?
Wiem o dwóch imprezach, pierwsza to Warsztaty Polskiej Federacji Kung Fu, które odbyły się w Krakowie w naszej szkole w listopadzie, druga to lutowe obchody chińskiego nowego roku, w Auli Auditorium Maximum, gdzie odbywały się pokazy KF, w których również braliśmy udział. Ale chyba nie o to chodziło?



Niestety nie.. Bede mial wiecej czasu to poszukam i umieszcze na forum.
  • 0

budo_tsailifo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: szukam wing chun (WC, VT, WT) Bydgoszcz Toruń [ankieta incl]

Inna sprawa jest niejasno postawione pytanie i tu powinien zadziaalac moderator.


Jasne... nie mam co robić tylko wnikać w to co autor miał na myśli :)
  • 0

budo_tsailifo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: szukam wing chun (WC, VT, WT) Bydgoszcz Toruń [ankieta incl]

pozycja ptaka jest bardziej pasjonujacym tematem, zwlaszcza gdy pan moderator ukazuje swoje opinie, a pozniej rozdaje blamy innym za...


Jeżeli ktoś nie rozumie podstawowych spraw to później nie dziwi że wszyscy po nim jadą... prześledź wcześniejsze posty autora "ptaka" a później pogadamy :)
  • 0

budo_lee_73
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 254 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz

Napisano Ponad rok temu

Re: szukam wing chun (WC, VT, WT) Bydgoszcz Toruń [ankieta incl]

pozycja ptaka jest bardziej pasjonujacym tematem, zwlaszcza gdy pan moderator ukazuje swoje opinie, a pozniej rozdaje blamy innym za...


Jeżeli ktoś nie rozumie podstawowych spraw to później nie dziwi że wszyscy po nim jadą... prześledź wcześniejsze posty autora "ptaka" a później pogadamy :)


Pięknie - nie ma co. Właśnie odpisując na teog typu posty karmicie TROLA. Poza tym jedna sensowna odpowiedź chyba była by wystarczjąca w tym wątku potem mod zamyka temat. To nie jest normalne by na forum tematycznym zachowywac się jak w dziale knajpa - kopią kogs to i ja mu dokopie, przeiceż nie będę inny - poziom godny miszczów (pomysleć że są tu szlachetni adepci i instruktorzy sztuk walki)

Czemu jakoś nikt nie podejmuje sensownieszych tematów panie moderatorze ?

Pytanie z innej beczki (spoza sztuk walki) - jakie są zadania moderatora na tym forum?
Kto powienien swym zachowaniem prezentowac pewien poziom - i wymagać pewnego poziomu od innych

pozdrawiam
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024