Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wielka Gala Kickboxing Siedlce 27 stycznia 2008


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
23 odpowiedzi w tym temacie

budo_fighter5
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Wielka Gala Kickboxing Siedlce 27 stycznia 2008
Oglądaliście relację w TVP INFO? Jakie macie wrażenia? Super, że była relacja na żywo. Dla mnie super, że kickboxing na żywo w TVP. Kto oglągał?
  • 0

budo_tynks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 943 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Wielka Gala Kickboxing Siedlce 27 stycznia 2008
ja oglądałem ale jak słuchałem komentatora to takie wkurwi... mnie ogarniało że musiałem wyłączyć dźwiek.
  • 0

budo_fighter5
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wielka Gala Kickboxing Siedlce 27 stycznia 2008
Na komentatów nie ma wpływu. Sorry. Super, że biorą na żywo.
  • 0

budo_roughboy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 632 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Płock

Napisano Ponad rok temu

Re: Wielka Gala Kickboxing Siedlce 27 stycznia 2008
Gala ładna. Podobała mi się, szkoda tylko, że przeciwników Polakom dobrano tendencyjnie ( żeby nie powiedzieć kelnerów ). Michał zasłużył na to, żeby zmierzyć się z kimś lepszym, a nie z zawodnikam o klasę gorszym !
Komentator żenada. Po co zabiera się za komentowanie, skoro poprawnie nie potrafi wymówić 2 ważnych nazwisk tego sportu : ( "Rene Bonjasky ( zamiast Remy Bonjasky ) i Ernesto >Hust< ( zamiast Ernesto >Host< ). To tylko 2 błędy ale bardzo poważne. Pozatym impreza spoko.
  • 0

budo_kickfan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 881 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wielka Gala Kickboxing Siedlce 27 stycznia 2008
NIestety myślę, że nadal to kwestia pieniędzy. Spprowadzenie dobrych przeciwników kosztuje. Kiedy Michalczewski walczył w Polsce też miu kelnera podstawili. Michalczewski gdyby nie był POlakiem też by tu nie walczył. Duży sponsor to dzisiaj wielki problem. Duzy plus to telewizja. Następna udana impreza niedługo nastepna w marcu :) :) Miejmy nadzieje że to dobry początek roku.
  • 0

budo_roughboy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 632 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Płock

Napisano Ponad rok temu

Re: Wielka Gala Kickboxing Siedlce 27 stycznia 2008
kickfan : myślę, że nie trzeba olbrzymich pieniędzy żeby ściągnąć klasowych zawodników do Polski ( Tony Gregory, Murthell Groenhart, Tomas Hron, Aleksej Kudin, Yodsenkai, Rick Roufus, Sergei Gur - to bardzo dobrzy zawodnicy, którzy już walczyli w Polsce i nie sądze, żeby kosztowali krocie ;) )
Chciałbym zobaczyć Michała w walce z dobrym zawodnikiem :)
  • 0

budo_kikeros
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 83 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wielka Gala Kickboxing Siedlce 27 stycznia 2008
Zgodze sie z toba roughboy dobty A-klasowy zawodnik nie kosztuje duzo a chcac sie promowac w europie i na swiecie trzeba walczyc z dobrymi zawodnikami bo ja jak zobaczylem tego portugalczyka to wiedzialem ze bedzie KO walczac z kelnerami ciezko mu jest przebic sie do elity K1 max a jest potencjał...
  • 0

budo_ernilbn
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 212 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:LBN

Napisano Ponad rok temu

Re: Wielka Gala Kickboxing Siedlce 27 stycznia 2008
moze jakieś wyniki?
  • 0

budo_kickfan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 881 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wielka Gala Kickboxing Siedlce 27 stycznia 2008
wyniki na stronie [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] Odrazu proszę o opinie i ewentualnie propozycje. Strona jest jeszcze wtrakcie zmian.
  • 0

budo_dealer
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1692 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jeszcze nie wiem
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Wielka Gala Kickboxing Siedlce 27 stycznia 2008
Dobrze,ze taka gala sie odbyla, dobrze, ze pokazala ja "prawdziwa" telewizja ALE sa tez pewne minusy.

To, ze organizatorzy nie potrafili powiedziec za wiele o przeciwniku Michala Glogowskiego nie swiadczy o nich dobrze. Wskazuje to rowniez na klase kandydata i deprecjonuje osiagniecie Michala. Teraz mozna sobie pomyslec: niewazna jak duzo umiesz, wazne jak slaby jest twoj przeciwnik.

Wyglada na to, ze przyjechal on w "pakiecie" z kontrkandydatka Katarzyny Furmaniak.

Inni przeciwnicy Polakow tez zadziwiali klasa. Niestety negatywnie.

I jeszcze jedna rzecz. Jezeli gala jest zawodowa (czytaj PROFESJONALNA) to wypada, zeby jej organizacja naprawde taka byla. Nie swiadczy o tym szukanie zawodnikow do meczu Polska-Estonia na 2 tyg. przed gala.

Ale moze nie potrzebnie sie czepiam...
  • 0

budo_ernst
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 284 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wielka Gala Kickboxing Siedlce 27 stycznia 2008
Niestety nie widziałem walki Michała ale napewno nie należy on do zawodników który czesto walczy z kelnerami..Nawet jeżeli tak sie teraz zdażyło to watpie aby był to jego pomysł.Stoczył mimo młodego wieku wiele ciezkich pojedynków..jeden kelner tego nie zmieni...
  • 0

budo_kajtek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 328 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Wielka Gala Kickboxing Siedlce 27 stycznia 2008
zdaje się ,że to były walki o jakieś tytuły...
czy może być tak,że wystawia się do takich walk przeciwników co najmniej o klasę niższych ,a potem wychwala się wysoki poziom polskich zawodników? To chyba nie jest za bardzo uczciwe w stosunku do polskich kibiców,zwłaszcza tych niezorientowanych co do poziomu przeciwników zawodników polskich.A następna kwestia to taka,że po wystawianiu Polakom różnych"kelnerów"do obicia -polscy zawodnicy mają "podbijane" rankingi swoich walk.
  • 0

budo_fighter5
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wielka Gala Kickboxing Siedlce 27 stycznia 2008
Tyson też nokautował w walkach o tytuły w 1 lub 2 rundzie- czy to znaczy, że przeciwnicy to byli "kelnerzy"?
  • 0

budo_roughboy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 632 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Płock

Napisano Ponad rok temu

Re: Wielka Gala Kickboxing Siedlce 27 stycznia 2008
Fighter5 : akurat w przypadku Siedlec byli...
  • 0

budo_fighter5
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wielka Gala Kickboxing Siedlce 27 stycznia 2008
Podobnie jak w innych walkach polskich zawodniów. Często trener i zawodnik nie zgadza się na danego przeciwnika i występują inni, niż proponowani prze organizację zawodową. Tak jest najczęściej. Interes managera i promotora jest ważniejszy niż poziom sportowy. Nie zgodzisz się RoughBoy? I TAK BYŁO AKURAT W PRZYPADKU SIEDLEC.... I większości gal w Polsce i na świecie.
  • 0

budo_kajtek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 328 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Wielka Gala Kickboxing Siedlce 27 stycznia 2008
Jeśli interes menagera i promotora jest ważniejszy niż poziom sportowy -jeśli chodzi o organizowanie walki tylko o kasę to ok! - niech poziom będzie mierny albo żaden...
ALE jeśli organizuje się walki o:
1.o tytuł zawodowego Mistrza Europy WAKO,
2.o tytuł zawodowej Mistrzyni Europy WAKO PRO,
3.o tytuł Interkontynentalnego Mistrza Świata Federacji WAKO PRO,
4.o zawodowe Mistrzostwo Polski Full Contact
...to smutne jest to ,że do takich walk wystawia się jako przeciwników polskich zawodników - "kelnerów" o nikłym poziomie technicznym.
Chyba nie ma się czym chwalić,że wygrało pas "zawodowego mistrza Europy" pokonując O WIELE słabszego przeciwnika ...bo walki o takie tytuły do czegoś powinny jednak zobowiązywać....
  • 0

budo_roughboy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 632 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Płock

Napisano Ponad rok temu

Re: Wielka Gala Kickboxing Siedlce 27 stycznia 2008

Podobnie jak w innych walkach polskich zawodniów. Często trener i zawodnik nie zgadza się na danego przeciwnika i występują inni, niż proponowani prze organizację zawodową. Tak jest najczęściej. Interes managera i promotora jest ważniejszy niż poziom sportowy. Nie zgodzisz się RoughBoy? I TAK BYŁO AKURAT W PRZYPADKU SIEDLEC.... I większości gal w Polsce i na świecie.


Nie zgodzę się do końca, popatrz choćby na walki na Kokoro-Cup, Best of the Best II, K-1 Wrocław 2006, Angels of Fire...
  • 0

budo_kikeros
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 83 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wielka Gala Kickboxing Siedlce 27 stycznia 2008
teraz to i tak niewazne czy to był kelner czy barmanka :D :D:D walka sie odbyla i koniec nie wiadomo jakie byly problemy organizacyjne czesto jest tak ze zawodnik wypada z powodu kontuzji na 2 tyg przed gala i na wariata sie szuka przeciwnika...i tak szacun dla Michala za to co juz osiagnal a tak na marginesie to organzator robi zawsze gale pod siebie wiec nie ma sie co dziwic
  • 0

budo_ernst
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 284 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wielka Gala Kickboxing Siedlce 27 stycznia 2008

Gala ładna. Podobała mi się, szkoda tylko, że przeciwników Polakom dobrano tendencyjnie ( żeby nie powiedzieć kelnerów ). Michał zasłużył na to, żeby zmierzyć się z kimś lepszym, a nie z zawodnikam o klasę gorszym !
Komentator żenada. Po co zabiera się za komentowanie, skoro poprawnie nie potrafi wymówić 2 ważnych nazwisk tego sportu : ( "Rene Bonjasky ( zamiast Remy Bonjasky ) i Ernesto >Hust< ( zamiast Ernesto >Host< ). To tylko 2 błędy ale bardzo poważne. Pozatym impreza spoko.


Nie czepiaj sie tak :) bo wy na perfekt tv też czasami dajecie czadu.W wywiadzie z Saleta pan Kopcinski nie mówi-{napisze wymowe}- (kikbksingu tylko kingsboksingu) no i zamiast(Andzelo Dandi to mówił Andzelo Dudiego)
  • 0

budo_menadzer
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 243 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wielka Gala Kickboxing Siedlce 27 stycznia 2008
........hahhaha...sorki, pracuję nad poprawna wymową ......
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024