Skocz do zawartości


Zdjęcie

Klub w Dublinie?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

budo_anduina
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 584 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:tam jak się idzie

Napisano Ponad rok temu

Klub w Dublinie?
Witam,
Nie wiem czy na prawdę nie ma takiego tematu czy tylko z wyszukiwarką coś jest nie tak, ale nie mogę nic znaleść.
Stąd pytanie, zna ktoś jakiś fajny klub MT w Dublinie? Albo MMA? Albo chociaż kickboxing?
Z powodów dojazdowych interesuje mnie głównie Centrum i Dublin Północny.
Będę wdzieczna za pomoc. :)
  • 0

budo_style
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dublin

Napisano Ponad rok temu

Re: Klub w Dublinie?
zajrzyj na [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] mysle, ze lokacja bedzie pasowac, to tylko 15 min Dartem z Connolly Station w kierunku Howth

jest MMA w poniedzialki i czwartki
Muay Thai w srody piatki i soboty z naprawde dobrym trenerem z Moldawi, trenuja tu rowniez dziewczyny

poza tym jest klasa Ladies Combat.

pozdrawiam i do zobaczenia w klubie
  • 0

budo_anduina
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 584 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:tam jak się idzie

Napisano Ponad rok temu

Re: Klub w Dublinie?
Dzieki, na pewno sprawde. Tylko, ze lokacja nie do konca mi pasuje. Dotarcie na Conolly to dla mnie conajmniej pol godziny. I to pod warunkiem, ze a) nie ma korkow, B) sa autobusy. Bo do najblizszego Darta tez mam ladny kawalek niestey
  • 0

budo_bushii3
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 50 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Klub w Dublinie?
Witaj. Mam jakies nieodparte wrazenie, ze Twoja twarz juz gdzies widzialem.

No nic. Wpadlem tu przypadkiem i znaj moj gest :) - zarejestrowalem sie wylacznie aby moc Ci odpisac.

Jesli interesuje Cie MT blisko centrum, to polecam z calego serca klub Bridgestone
([link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]) polozony w rejonach Smithfield (tuz obok Manor Street). Odplatnosc wynosi 65euro miesiecznie lub 7e jednorazowo. Z wlasnego doswiadczenia nie polecam czwartkow (jakims cudem zazwyczaj wtedy wszyscy maja duzo czasu i jest najtloczniej).

Pelny adres klubu:
The New Bridgestone Gym, is located at the side of 11 Abour Place, off Stoneybatter, Dublin 7, Ireland

dojechac z centrum mozna autobusami 37,39,70 (jadacymi w strone Blanchardstown). Przystanek na ktorym wysiadasz znajduje sie przy wejsciu do sklepu Centra. I to jest tuz za rogiem. Trudno przegapic. Spod iglicy szybkim tempem ide 10 minut.

W razie jakichkolwiek pytan jestem dostepny pod: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników].

Pozdrawiam i zycze goracych sukcesow
Piotrek L.
  • 0

budo_anduina
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 584 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:tam jak się idzie

Napisano Ponad rok temu

Re: Klub w Dublinie?
Dzięki
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024