Skocz do zawartości


Zdjęcie

pouczenie policyjne?!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
19 odpowiedzi w tym temacie

budo_xciurekx
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 86 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

pouczenie policyjne?!
pewien osobnik na moim osiedlu nieustanie uprzykrza życie sąsiadów policja interweniowała kilka razy i dali tylko pouczenie i tu moje pytanko czy z nieustanych pouczeń mogą wyciągnąć coś więcej czy typ jeśli tak naprawdę prawa nie łamie jest bezkarny?
  • 0

budo_ziemniak47
  • Użytkownik
  • Pip
  • 33 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:znienacka

Napisano Ponad rok temu

Re: pouczenie policyjne?!
Bez końca to go raczej pouczać nie będą... Dostanie w końcu mandat za zakłucanie porządku, potem drugi, trzeci... Czy coś więcej mogą zrobić nie wiem. Ale fakt faktem, że za byle co go nie aresztują chyba...
  • 0

budo_przemcio
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1076 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: pouczenie policyjne?!
pouczenie to jest nic i cos niearesztja go ale juz znaja goscia i jesli dopusci sie czegos ciezszego beda podstawy do srozszego z nim postępowania.
  • 0

budo_remy
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 150 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: pouczenie policyjne?!
Za samo zakłócanie ciszy nocnej na wniosek sąsiadów, może trafić przed Sąd Grodzki.
  • 0

budo_ninja_usuniety
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1394 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: pouczenie policyjne?!
oo to ja mam podobny problem.
Czy to połnoc czy w dzien. Sąsiedzi obok ciągle sie na siebie wydzierają. Kłocą sie,przeklinają a ich mieszkanie to melina. Halasy są najczesniej po 22. W czasie ciszy nocnej.
Nie odpuszcze gnojom i chce coś z tym zrobic.
Jak zacząć i do kogo sie udac. Czy ktos cos moze poradzic fachowo?
  • 0

budo_radzyniak
  • Użytkownik
  • Pip
  • 37 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: pouczenie policyjne?!
Fachowo to może ja. Najpierw nalezy wezwać na interwencję policję po 22 gdy są hałasy ale musisz podać swoje dane i powiedzieć policjantom że chcesz aby sporządzili wniosek do sądu grodzkiego a nie jakiś śmieszny mandat ale będziesz musiał być przesłuchany i ponownie stawić się w sądzie grodzkim na rozprawie. Chodzenie do dzielnicowego raczej nic nie da bo albo dzielnicowy oleje sprawę albo meliniara oleje dzielnicowego.
  • 0

budo_przemcio
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1076 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: pouczenie policyjne?!
podłóż ogień pod śmierdzieli,to ich wykuży.innego wyjścia niema.
  • 0

budo_ninja_usuniety
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1394 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: pouczenie policyjne?!

Fachowo to może ja. Najpierw nalezy wezwać na interwencję policję po 22 gdy są hałasy ale musisz podać swoje dane i powiedzieć policjantom że chcesz aby sporządzili wniosek do sądu grodzkiego a nie jakiś śmieszny mandat ale będziesz musiał być przesłuchany i ponownie stawić się w sądzie grodzkim na rozprawie. Chodzenie do dzielnicowego raczej nic nie da bo albo dzielnicowy oleje sprawę albo meliniara oleje dzielnicowego.

wiesz najsmieszniejsze jest to ze dzwonilem na policje i raz przyjechali - ale tam wlasnie ucichlo no i nie mieli sie czego czepic. Wiec pewnie zapukali do drzwi i upomnieli,lub meliniarze im wcale drzwi nie otworzyli.
Drugim razem wogole nie przyjechali pomimo zgloszenia bo jak stwierdzil pan przyjmujący zgloszenie - są tam domofony i policja moze pocałować klamke i meliniarze ich nie wpuszczą...No i co? Wielki czop...Bo co z tego ze ich wzywam jak oni nie przyjadą.
Pozostaje mi chyba z dzielnicowym pogadać i jego cisnąć zeby taki wniosek sporządził na podstawie opini sąsiadów. Bo dodam ze sąsiedzi staną za moją opinią. Czy to przejdzie?
  • 0

budo_dzey
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2486 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z grzbietu wielblada
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: pouczenie policyjne?!
zalezy od dyzurnego i patrolu ktory pojedzie.. sa tacy co oleja zgloszenie ("bo domofon jest..") a sa tacy co to "poucza pozawerbalnie" i sie wlasciciel mieszkania nastepnym razem zastanowi piec razy czy chce miec znowu z nimi do czynienia..
  • 0

budo_radzyniak
  • Użytkownik
  • Pip
  • 37 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: pouczenie policyjne?!
Jak zgłosisz to dzielnicowemu żądając przyjęcia ustnego zawiadomienia o popełnieniu wykroczenia i podasz na protokół dane sąsiadów którzy chcą zeznawać to dzielnicowy to będzie musiał prowadzić i nie daj się zbyć gadką o tym że dzielnicowy sobie z nimi porozmawia ma być wniosek o ukaranie i żaden mandat.
  • 0

budo_kuro
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 112 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: pouczenie policyjne?!
Zgłosiłeś na policję, i już więcej tego nie rób. Panowie policjanci mogą poczuć się nadmiernie nękani, bo przecież bidulki tak mało zarabiają :lol: , i mogą poinformować zakłócających porządek przy następnym wezwaniu kto ich wzywał. raczej sugerowałbym załatwienie sprawy we własnym zakresie, nie żeby tam zaraz siekiera do ręki, ale pójść i pogadać po prostu. Bywa, że pomaga.

Dzey, "pozawerbalna" metoda, to jak rozumiem w....l od policjantów, tak? Fajnie myślisz, nie ma co. Przypomina mi się komiks o takim skinheadzie, z którym robiono wywiad do telewizji. Ryczy tam - śmierć bandytom, narkomanom, złodziejom, spekulantom i handlarzom narkotyków!!! Do paki te śmieci, zakały naszej rasy. Po czym sam za jakąś gupote ląduje pod celą. A tam szkiełko, i idzie ów wywiad. Współwięźniowe patrzą intensywnie i złowrogo na naszego bohatera... :wink:
  • 0

budo_ninja_usuniety
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1394 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: pouczenie policyjne?!

Zgłosiłeś na policję, i już więcej tego nie rób. Panowie policjanci mogą poczuć się nadmiernie nękani, bo przecież bidulki tak mało zarabiają :lol: , i mogą poinformować zakłócających porządek przy następnym wezwaniu kto ich wzywał. raczej sugerowałbym załatwienie sprawy we własnym zakresie, nie żeby tam zaraz siekiera do ręki, ale pójść i pogadać po prostu. Bywa, że pomaga.

znaczy sie uwazasz ze z taką patologia da sie wogole gadac tak? heh...no niestety jestes w błedzie.
Na własną reke prosiłem ich juz 3 razy o spokoj za 4-tym złapałem ziooma za pysk i co z tego skoro za 2 tygodnie zapomnial o tym jak dostał i sytuacja sie powtarza.
Zatem pozostaje mi to zalatwic legalnie. Przeciez nie bede typa tłukł co chwile. To nie wchodzi w gre.
  • 0

budo_dzey
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2486 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z grzbietu wielblada
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: pouczenie policyjne?!

Zgłosiłeś na policję, i już więcej tego nie rób.

a potem sie zalicie ze policja nie jest skuteczna a bandytyzm sie panoszy po ulicach.. a jak maja byc skuteczni jak sie nie zglasza im takich rzeczy? maja sobie wywrozyc ze szklanej kuli..?

Dzey, "pozawerbalna" metoda, to jak rozumiem w....l od policjantów, tak? Fajnie myślisz, nie ma co.

zycie to nie bajka - liczy sie praktyka.. pracowales kiedys w policji? nie? to niestety nie masz pojecia o tym jak wyglada rzeczywistosc..
podam najbanalniejszy przyklad - masz sklepowego zlodzieja w supermarkecie ktory zostal zlapany.. oczywiscie zlodziej wie do jakiej kwoty to jeszcze wykroczenie za ktore praktycznie nic mu nie grozi, a od ilu jest to przestepstwo.. i miesci sie w limicie.. zatrzymujesz go - a on oczywiscie przezornie nie wzial ze soba dokumentow.. wiec masz teraz goscia zatrzymanego za wykroczenie, bez dokumentow.. jesli bedziesz chcial postepowac sciezka formalna to ci zejdzie ponad pol dnia (!!) na zalatwienie tej jednej sprawy.. doprowadzenie na komende, ustalenie tozsamosci, wypisanie mandatu.. ktorego oczywiscie gosc nie zaplaci, a ze nic nie posiada to nie ma z czego sciagnac.. taki gosc jest CALKOWICIE BEZKARNY.. i w takich przypadkach pouczenie pozawerbalne daje duzo lepsze efekty.. ale oczywiscie ty jako wielki znawca-bajkopisarz wiesz przeciez lepiej - no nie? :lol:
  • 0

budo_radzyniak
  • Użytkownik
  • Pip
  • 37 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: pouczenie policyjne?!
Kuro sobie pogada dobre sobie i tym zbawi maliniarę i od tej wielkopomnej chwili przestaną pić. O matko!
  • 0

budo_ninja_usuniety
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1394 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: pouczenie policyjne?!
no a tak bardziej w temacie?
  • 0

budo_dzey
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2486 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z grzbietu wielblada
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: pouczenie policyjne?!
a tak bardziej w temacie to napisal radzyniak:

Jak zgłosisz to dzielnicowemu żądając przyjęcia ustnego zawiadomienia o popełnieniu wykroczenia i podasz na protokół dane sąsiadów którzy chcą zeznawać to dzielnicowy to będzie musiał prowadzić i nie daj się zbyć gadką o tym że dzielnicowy sobie z nimi porozmawia ma być wniosek o ukaranie i żaden mandat.


  • 0

budo_kuro
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 112 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: pouczenie policyjne?!
Dzey, , szczerze mówiąc, jak czytam te twoje prawojebliwe wynurzenia, to mi się wymiotować chce. Nie chcę się kłócić na FORUM, ale jak opisujesz rzeczywistość od strony policyjnej pały i "normalnego, statystycznego obywatela", to mnie aż nosi. Jesteś niestety całkowicie skrzywiony zawodowo do końca życia. Odrobinę obiektywizmu!!! Z mojej strony wygląda to tak, że niejednokrotnie łatwiej dogadać się z menelem, aniżeli z policjantem, urzędnikiem państwowym czy pracownikiem prokuratury. A co samych policjantów, to stopień zalkocholizowania tej grupy zawodowej bije na głowę wszystkie inne grupy społeczne. więc nie wiem, z której strony tu jest większa patologia

:)



Ps. Jeszcze piszesz, że byłeś punkowcem w innym temacie. Szczerze powiedziawszy, trudno wyobrazić sobie, że tak człowieka można przerobić.
  • 0

budo_dzey
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2486 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z grzbietu wielblada
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: pouczenie policyjne?!
to wyobraz sobie ze aktualnie jestem managerem w miedzynarodowej korporacji zagranica i zajmuje marketingiem.. i jakos nie jestem ex-alkoholikiem, mozna sie ze mna dogadac i potrafie obiektywnie spojrzec na swiat a nie tylko przez pryzmat stereotypow :lol:
  • 0

budo_ian17
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 302 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: pouczenie policyjne?!

A co samych policjantów, to stopień zalkocholizowania tej grupy zawodowej bije na głowę wszystkie inne grupy społeczne. więc nie wiem, z której strony tu jest większa patologia


nieprawda, to leśnicy i inni pracownicy leśni są największymi alkoholikami :D dlatego się kształcę w tym kierunku ;)

Policja jest właśnie od tego żeby im powierzać takie sprawy, których polubownie i po sąsiedzku się załatwić nie da. Jeśli rozmowy lub nawet danie raz po pysku nic nie dało, to trzeba wykopać topór wojenny i wejść na ścieżkę postępowania prawego.
pozdrawiam
  • 0

budo_jedker
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 263 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zgorzelec/Bolesławiec/Żagań

Napisano Ponad rok temu

Re: pouczenie policyjne?!
Czytajac twoje posty KURO, widze, ze kazdy na temat policji jest przesiakniety jadem. Ty jawisz jakas zawisc do calej instytucji. Co spowodawalo taki a nie inny stan rzeczy? Bo jesli przytrafila Ci sie jakas szkoda z ich strony, to mozesz miec pretensje do jednego, dwoch, dziesieciu policjantow. No, ale zeby do wszystkich??
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024