Skocz do zawartości


Zdjęcie

IBK KYOKUSHIN POZNAN


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
35 odpowiedzi w tym temacie

budo_mtklub
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: IBK KYOKUSHIN POZNAN
Ty wyluzuj bo chyba masz problem z interpretacją . MI chodziło oto ,że jakby nie było rozpadów w IBK w tym i za sprawą pan V to nie było by oszustów w Polsce kumasz :oops:
A pan V to judoka ,a nie żaden karateka.
  • 0

budo_jan111
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1216 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:SEI BUDOKAI POLSKA
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: IBK KYOKUSHIN POZNAN
MTklub
Ja wcale sie nie spinam :D A ty znowu opowiadasz polprawdy :roll:
Bez kitu i gloryfikacji, Voinescu odszedl od ibk jako jeden z ostatnich "duzych", i to w ladnym stylu czego dowodem jest zaproszenie go i Davida Cooka (Power Karate) na MS w zeszlym roku w charakterze gosci honorowych.
Voinescu cwiczyl od 4go roku zycia Judo i od 12go karate, w tym przez pol roku z Nishi Yoshinori (kiedy ten jeszcze jedna noga byl w Kyokushin), 4 dan Judo, 7 dan Budokai Karate. Gdybys zaliczyl od niego mawache to juz bys wiedzial czy judoka czy karateka :lol:
A poza tym nic do ciebie nie mam chociaz przyznaje ze twoja tendencja do szufladkowania/oceniania innych :wink: lekko mnie dziwi biorac pod uwage ze jak by nie bylo jestes dorosly facet Pozdro!
  • 0

budo_mtklub
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: IBK KYOKUSHIN POZNAN
byłem na ostatnim seminarium 13.01. i wiem co piszę pozdrawiam
  • 0

budo_kid
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: IBK KYOKUSHIN POZNAN
Tu bym polemizował. :D :D
  • 0

budo_jan111
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1216 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:SEI BUDOKAI POLSKA
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: IBK KYOKUSHIN POZNAN
MTklub
:D :?: :D :?: :D Ty sie chyba troche zgrywasz. Czytalem troche twoich postow i odnosze wrazenie ze nie rzeczywistosc wirtualna pochlonela cie troche za mocno :lol:
A na seminarium raczej nie byles. Badz uczciwy w dyskusji albo nie pisz nic! :evil:
  • 0

budo_jan111
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1216 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:SEI BUDOKAI POLSKA
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: IBK KYOKUSHIN POZNAN
MTklub
a moze przez 5 min zagladales przez okno?
  • 0

budo_kid
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: IBK KYOKUSHIN POZNAN
A może mniej :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
  • 0

budo_mtklub
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: IBK KYOKUSHIN POZNAN
może obyś sie nie zdziwił bo ja jestem taki poszukiwacz i lubie bywac tam i tam poprostu dla siebie :roll:
  • 0

budo_jan111
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1216 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:SEI BUDOKAI POLSKA
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: IBK KYOKUSHIN POZNAN
MTklub
Podejzewam ze Kid ma racje bo po pierwsze:
Gdybys byl na seminarium podgladajac chocby przez dziurke od klucza (drzwi byly otwarte i kazdy mogl wejsc :lol: ) to widzialbys techniki uderzen i kopniec w wykonaniu rowniez Shihan, nawet laik pozna ze nie robil tego judoka zapasnik czy kosmonauta tylko ktos kto uderzenia (karate) cwiczy cale zycie. CZYLI TWOJA UWAGA: JUDOKA NIE KARATEKA W OGOLE BY NIE ZAISTNIALA chyba ze nalezysz do ludzi ktorzy lubia mowic nieprawde a o to nie chce cie podejzewac.
Po drugie:
Pomysl logicznie, jak judoka (tylko) moglby byc liderem fajterskiej organizacji i stylu w ktorym ok. 60% to uderzenia i kopniecia. Twoje teorie sugerowaly by ze:
-ludzie cwiczacy u nas sa tepakami dajacymi sie wodzic za nos jakiemus oszolomowi :D
-twoje "argumety" sa w kontekscie tego co napisalem na poczatku zamachem na inteligencje szanownych uczestnikow tego forum! :evil:
Po trzecie:
Sa ludzie ktorzy widza tylko to co chca zobaczyc i takim z reguly pomoc juz nie mozna!
Podsumowujac:
Skoncz juz Gosciu bo ta pisanina jest ponizej mojego poziomu, a poza tym piszac bzdury sam tylko sie osmieszasz. :cry:
A to ze szukasz jak piszesz sam dla siebie jest wielce chwalebne :!: pod warunkiem ze nie jest to szukanie dziury w calym

Pozdrawiam i zakonczmy ta bezsensowna dyskusje.
  • 0

budo_jądro
  • Użytkownik
  • Pip
  • 45 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: IBK KYOKUSHIN POZNAN
Pozwol ze dam ci rade: zeby pozostac wiarygodnym zabieraj glos TYLKO jesli cos wiesz na pewno, inaczej nie bedziesz brany serio :wink: [/quote]

Psss...I kto to mówi?!Sensei bezgranicznie wierzący WE WSZYSTKO,co mówi jego Shihan-intrygant.Nieładnie...
  • 0

budo_mtklub
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: IBK KYOKUSHIN POZNAN
Janie tak nie wypada ale masz rację tylko chcę zauważyć,że IBK shihan Olejnika jest juz Potęgą ,a Wy nadal raczkujecie !!! może sklepik z daniami jak Oni ? :wink:
  • 0

budo_mrozek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 380 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: IBK KYOKUSHIN POZNAN
jan111, fuj, Ty masonie, cyklisto i intrygancie :) - nie to co inni... ;)
  • 0

budo_jan111
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1216 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:SEI BUDOKAI POLSKA
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: IBK KYOKUSHIN POZNAN
MTclub, Mrozek

No to chyba otworze restauracje pod nazwa: "Tanie dania bez treningow za duza kase :lol: "
A tak na powaznie, lepiej raczkowac niz tak sie rozmnazac przez paczkowanie. A ci ktorzy zobacza gdzie wdepneli z czasem i tak odejda... Lepiej malo ale ze smakiem :wink:
  • 0

budo_natalinka
  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: IBK KYOKUSHIN POZNAN
Może otworzysz sobie swój własny topic "Sei Budokai" ?? My przynajmniej nie najeżdżamy na inne organizacje!! IBK Ci sie nie podoba? To Twoje zdanie... Każdy ma prawo do własnego. A prawda jest taka że IBK w Polsce jest większe niż cała wasza organizacja!!
  • 0

budo_mtklub
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: IBK KYOKUSHIN POZNAN

MTclub, Mrozek

No to chyba otworze restauracje pod nazwa: "Tanie dania bez treningow za duza kase :lol: "
A tak na powaznie, lepiej raczkowac niz tak sie rozmnazac przez paczkowanie. A ci ktorzy zobacza gdzie wdepneli z czasem i tak odejda... Lepiej malo ale ze smakiem :wink:

masz rację ale gdzie godność tych ludzi ?
  • 0

budo_jan111
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1216 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:SEI BUDOKAI POLSKA
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: IBK KYOKUSHIN POZNAN
Jak to sie mowi? robta co chceta! :wink: Nie musimy sie tym przejmowac. Pozdrawiam.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024