Skocz do zawartości


Zdjęcie

grappling w Tarnowskich Górach


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

budo_pabblo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 261 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:TG

Napisano Ponad rok temu

grappling w Tarnowskich Górach
Witam zna ktos jakis dobry klub graplingowy w Tarnowskich górach lub okolicach pozdrawiam :D
  • 0

budo_ghostdog
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: grappling w Tarnowskich Górach
Elo witam wszystkich :) co do grapplingu w TG to czegoś takiego po prostu nie ma :roll: z tego co się orientuje to judo dla dzieci :/ i to wszystko, najbliższe sekcje to ju jitsu w Bytomiu [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] wiem że jakieś ju jitsu miało być w Radzionkowie ale co z tego wyszło nie orientuje się, co do Bytomia no to oczywiście jeszcze judo na Czarnych Bytom [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]na pewno warte polecenia ;) następnie jest silesian cage club w Chorzowie [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] no i w Katowicach już jest kilka sekcji które w mniejszym lub większym stopniu zajmują się grapplingiem np. jeżeli chodzi o BJJ to Bastion [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] jedna z najlepszych sekcji BJJ w okolicy
Tak swoją drogą to jak by zebrać jakąś ekipę załatwić gdzieś salkę z matami to można by się 'po kulać' trochę i zacząć coś robić w TG :lol: ja byłbym tym zainteresowany przez to napisałem tego posta :lol:
  • 0

budo_pabblo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 261 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:TG

Napisano Ponad rok temu

Re: grappling w Tarnowskich Górach
Witam dziekuje za odpowiedz no szkoda że w TG nic takiego nie ma wydaje mi sie że salke z matami dałoby się załątwic ale przydałby sie jeszcze ktos kto ma o tym pojecie pozdrawiam :)
  • 0

budo_ghostdog
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: grappling w Tarnowskich Górach
'Znam kolesia, który zna kolesia, który ma brata, a ten brat zna kolesia, który zna..' spoko znam kogoś, co coś już tam z tego kuma bo trochę ćwiczył BJJ :lol: także to jest do przeskoczenia :) najważniejsze to salka z matami i chęci ;)
  • 0

budo_pabblo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 261 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:TG

Napisano Ponad rok temu

Re: grappling w Tarnowskich Górach
witam GhostDog jesli mozesz podaj mi na priv swoje gg albo napisz do mnie, gg jest w moim profilu próbuje do ciebie wysłac wiadomośc ale chyba nie dochodzą pozdrawiam :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024