Skocz do zawartości


Zdjęcie

rozpiska


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

budo_pasta92
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:stalowa wola

Napisano Ponad rok temu

rozpiska
Witam czy moglby mi ktos zrobic rozpiske co, jak, ile, kiedy brac ... z góry Thx

mam:
- 4kg GainBolic 6000 firmy olimp
-taurine Olimpa 100caps
-aminomax6800 firmy trec 160caps
-creatine monohydrate z olimpu
  • 0

budo_mrozio
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 98 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: rozpiska
może pomogę,

- ja mono kreatyny łykam tak :
Dni Treningowe : 5g rano na czczo, 5g bezpośrednio po treningu. ( zamiast rano na czczo, możesz też łykać 30 min przed treningiem (5g))
Dni Nietreningowe : 5g rano na czczo, ( możesz jeszcze dorzucić 5g, 8 godzin później )

- Gainera aktulnie mam giant mega mass 4000, i pije go tylko w dni treningowe, jakieś 45 minut po treningu

- Tauryny nie łykam, do krety pije carbo biogenixa, powiem ci tylko że lipe zrobiłeś kupując normalną taurynę olimpu, a nie mega capsy ( duuużo taniej wychodzi ). Opinie są takie by łykać rano do 5g mono, 2g tauryny ( 4 caps. ), po treningu do 5g mono, 1g tauryny ( 2 caps. )

- zamiast Aminomax'a łykam BCAA mega caps Olimpu, ja łykam tak :
Dni treningowe : 5g przed treningiem, 5g bezpośrednio po treningu
Dni nietreningowe : 5g rano na czczo, 5g przed snem
ale to już sie chyba łyka zależnie od swojej wagi.

to by było na tyle, dziękuje za uwagę, oddaje głos do studia w Warszawie :wink: .

PS. A dietę, to ty wogóle masz ? :P
  • 0

budo_s.o.s.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2777 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: rozpiska
kupiles juz to??
  • 0

budo_marchew
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 749 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gród Kraka
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: rozpiska
15 lat i taka bomba odźywek?

W głowie świta mi pytanie "po co?", ale co mi tam. Pewnie po to źeby być WIĘKSZYM. Plecy same się nie zrobią...
  • 0

budo_skorpiob
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 876 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:polska :D

Napisano Ponad rok temu

Re: rozpiska

15 lat i taka bomba odźywek?

W głowie świta mi pytanie "po co?", ale co mi tam. Pewnie po to źeby być WIĘKSZYM. Plecy same się nie zrobią...


ja czasmi mam wrazenie ze ludzie wlasnie mysla ze z odzywkami wszystko samo sie zrobi :lol: a co do tematu to na poczatek kolego pamietaj zeby wyrobic sobie maksimum mozliwosci bez odzywek przynajmniej kreatyny itp by sprawdzic co potrzebujesz, a w sytuacji zastoju dorzucic kretke by wycinąc z siebie wiecej :wink:
p.s. uloz diete bo pewnie ni masz a bez tego kasa idzie w bloto (a prznajmniej znaczenie przeplacasz).
  • 0

budo_ptaszysko
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 140 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: rozpiska
Gainer jest samym uzupełnieniem diety. I stosuj do uzupełnienia diety.

A suple w tym wieku (domyślam się, że z nikłym stażem) to po prostu strata siana. Jedz dobrze, ćwicz dobrze a wyniki przejdą Twoje oczekiwania. Kretka z aminami sama w sobie Ci nic nie da
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024