Skocz do zawartości


Zdjęcie

Co tu się dzieje? Czemu zniknął mój post? Nie rozumiem??


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

budo_oce
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 248 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Co tu się dzieje? Czemu zniknął mój post? Nie rozumiem??
8) Nie było mnie chwilę, wróciłem, patrze, szukam swojego wątku... 8O i nie widzę!! Dlatego pytanie jak w temacie. Jakaś rewolucja i jedne frakcje wycinają inne? Zostałem zaliczony do jakiejś frakcji? A za jakie grzechy? Jeżeli mam też zostać wykluczony to powiedzcie po prostu sam sobie pójdę i tyle. Ja nie mam zamiaru rozdrapywać niczego, lecz brak postów na forum gdzie zazwyczaj było ich codziennie sporo, świadczy że raczej trudno stwierdzić że wszystko spoko. Tak też spoko zapytam czy watek został usunięty na podstawie jakiegoś punktu regulaminu, który złamałem? Jaki to punkt? Serio chciałbym wiedzieć - tak na przyszłość. W końcu to głupio coś napisać i brzdęk - ani śladu. Nie pisze który wątek, na wszelki wypadek - a nóż widelec nie wolno. Albo może nie wolno zamieszczać ankiet? Czy mógłbym, zwłaszcza moderatorów i administratorów, prosić o odpowiedź? :?
PS Tak na wypadek gdybym już nie miał takiej możliwości chciałem serdecznie pozdrowić wszystkich których miałem przyjemność tutaj poznać i poklikać sobie. Wszystkich: i userów, i moderatorów, i nieobecnych. Sam siebie tez bym pozdrowił na wszelki wypadek, ale pewnie to byłoby przegięcie :)
  • 0

budo_tsailifo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Co tu się dzieje? Czemu zniknął mój post? Nie rozumiem??
musisz zapytać czesława :)
  • 0

budo_oce
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 248 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co tu się dzieje? Czemu zniknął mój post? Nie rozumiem??

musisz zapytać czesława :)

Wydaje mi się, że właśnie to zrobiłem. Zadałem pytanie do wszystkich bo tak naprawdę nie wiem do kogo. Jak na razie nie doczekałem się żadnej odpowiedzi. Wybacz Tsalifo, z pełnym szacunkiem, dla wszystkich - również dla Pana Czesława - ale to nie wydaje się być wporzo. Ja tak nie chcę być traktowany. Niestety sztuki walki nauczyły mnie, że nie należy ustępować jeżeli jest to słuszne. Po chińsku to będzie "shen" o ile się nie mylę :? Moje pytania nadal pozostają aktualne? I jak na razie bez odpowiedzi. Rozumiem, że nabiera ona wartości i mocy, słowem dojrzewa. :? :?:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024