Skocz do zawartości


Zdjęcie

ME Lizbona 2008


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
240 odpowiedzi w tym temacie

budo_mystic
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 939 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: ME Lizbona 2008
Macaco : "A w Jiu Jitsu jest zasada, czarny pas w Judo to purpurowy pas w Jiu Jitsu"
  • 0

budo_delta
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 379 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: ME Lizbona 2008
No to bomba. Coraz lepiej poczynają sobie chłopaki z tego "Znanego team'u ".
Niedługo przejmą wszystkie imprezy i bedą wystawiać tylko swoich zawodników...
  • 0

budo_vroobel12
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 134 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Stargard

Napisano Ponad rok temu

Re: ME Lizbona 2008
Będą mieli rozbudowany system zawodów wewnętrznych.....
  • 0

budo_delta
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 379 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: ME Lizbona 2008

Będą mieli rozbudowany system zawodów wewnętrznych.....

Taa...Zasięg ogólnopolski :D Wracaj do zdrowia Vróóóbelku, mata wzywa :D
  • 0

budo_vroobel12
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 134 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Stargard

Napisano Ponad rok temu

Re: ME Lizbona 2008
dzieki dzieki, odliczam dni do powrotu :D
ps. zostawilem Ci wiadomosc na privie

sory za OT
  • 0

budo_pienia
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 302 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: ME Lizbona 2008
ok panowie. miejmy jaja.
nie wiem o jaki klub chodzi ale z "pomowien" wnioskuje ze chodzi o LGT.
ktos potwierdzi? ktos zaprzeczy?
jesli to nie ten klub to bardzo przepraszam, po prostu takie wnioski mozna wysnuc po lekturze forum. jesli cos zle zrozumialem, to jescze raz przepraszam.
zachowujmy sie jak dorosli ludzie i oczyscmy atmosfere bo "dogadywanie" nikomu nie nic pomoze.
  • 0

budo_mags
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2359 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Mayaxatl

Napisano Ponad rok temu

Re: ME Lizbona 2008

Macaco : "A w Jiu Jitsu jest zasada, czarny pas w Judo to purpurowy pas w Jiu Jitsu"

a ja myślałem, że może bić się w białych...
  • 0

budo_delta
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 379 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: ME Lizbona 2008

Macaco : "A w Jiu Jitsu jest zasada, czarny pas w Judo to purpurowy pas w Jiu Jitsu"

a ja myślałem, że może bić się w białych...


Tu jest Polska panowie :!: Czarne pasy mogą bic się w białych... :D
  • 0

budo_1$
  • Użytkownik
  • Pip
  • 30 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sopot

Napisano Ponad rok temu

Re: ME Lizbona 2008

miejmy jaja.


mi jakos dobrze bez... ;)

nie wiem o jaki klub chodzi ale z "pomowien" ...


pomowienie z definicji jest nieprawdziwe, pomijajac mojego pierwszego posta ktory byl jedynie "gra slow" jaka nalezy traktowac z przymruzeniem oka (stad " ;) "pod koniec)
cala reszta to najprawdziwsza prawda, kto byl w slonecznej Lizbonie ten wie jak to wygladalo ;)
  • 0

budo_pienia
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 302 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: ME Lizbona 2008
chodzilo mi glownie o to, zeby albo otwarcie napisac o co chodzi, albo nie pisac o tym wogole. jesli jest to kwestia publiczna, to jestem bardzo ciekaw jak bylo. jesli sa to natomiast sprawy wewnetrzne to nie ma sensu poruszac tego tematu na forum. no ale ok, juz sie nie wypowiadam bo to nie moja sprawa a poprzedniego posta pisalem po pijaku ;)

napisalem "panowie, miejmy jaja". panie przepraszam ;)
  • 0

budo_1$
  • Użytkownik
  • Pip
  • 30 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sopot

Napisano Ponad rok temu

Re: ME Lizbona 2008

chodzilo mi glownie o to, zeby albo otwarcie napisac o co chodzi,
albo nie pisac o tym wogole.


otwarcie napisac o co chodzi powinni przedstawiciele tego klubu ktory ze tak powiem najladniej jak umiem probowal "wykolegowac" wszystkie pozostale z druzynowki...
takie cos nazywamy "odwaga cywilna" :) , ale niektorych to nie dotyczy

jesli jest to kwestia publiczna, to jestem bardzo ciekaw jak bylo.


jest to jak najbardziej kwestia publiczna bo dzialo sie to na mistrzostwach europy i dzieki takiemu a nie innemu rozwojowi wydarzen nasi obcojezyczni koledzy mogli obserwowac tak zwane "polskie piekielko" w calkiem niezlym wydaniu - pokaz slynnego na calym juz swiecie polskiego cwaniactwa... wstyd...

napisalem "panowie, miejmy jaja". panie przepraszam ;)


zazartowalam sobie ;) nie ma za co przepraszac, przeprosic powinni ci ktorzy sa powodem tego watku ale mysle ze o tym mozna zapomniec...
  • 0

budo_mags
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2359 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Mayaxatl

Napisano Ponad rok temu

Re: ME Lizbona 2008
czyli to wyglądało tak, że zgłoszono 2 listy w -76 niebieskich? a potem jedną wycofano, a drugą zmieniono? i wszystko na oczach organizatorów?
  • 0

budo_1$
  • Użytkownik
  • Pip
  • 30 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sopot

Napisano Ponad rok temu

Re: ME Lizbona 2008

czyli to wyglądało tak, że zgłoszono 2 listy w -76 niebieskich? a potem jedną wycofano, a drugą zmieniono? i wszystko na oczach organizatorów?


nie tak, ze druga zmieniono, tylko jeden klub zmienil u organizatorow zgloszona uprzednio liste bez wiedzy pozostalych klubow i ludzi z tej listy.
  • 0

budo_vroobel12
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 134 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Stargard

Napisano Ponad rok temu

Re: ME Lizbona 2008
no to sie popisali.... :?
  • 0

budo_deprawator
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 514 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Sodomy i Gomory

Napisano Ponad rok temu

Re: ME Lizbona 2008
Jakaś odpowiedź ze strony LGT? Swego czasu obaj panowie dość aktywnie wypowiadali się na tym forum.
  • 0

budo_maca
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 74 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ME Lizbona 2008
myślisz, że ktoś ci odpowie? zapomnij. już pokazali, gdzie mają resztę ekip i resztki godności.
  • 0

budo_karkinio
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 107 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: ME Lizbona 2008

czyli to wyglądało tak, że zgłoszono 2 listy w -76 niebieskich? a potem jedną wycofano, a drugą zmieniono? i wszystko na oczach organizatorów?


nie tak, ze druga zmieniono, tylko jeden klub zmienil u organizatorow zgloszona uprzednio liste bez wiedzy pozostalych klubow i ludzi z tej listy.



dokładnie tak.. ja byłem jednym z tych "szczęśliwców" co się praktycznie na macie dowiedzieli, że nie walczą, a są jedynie rezerwowymi..

ale było minęło - trudno.. ja osobiście do nikogo nie mam pretensji.. bo nie wiadomo czy sam bym się lepiej pokazał na macie..

Pozdrawiam :wink:
  • 0

budo_columbus
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 83 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dragon's Den Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: ME Lizbona 2008
Pozostawie temat druzynowki bez komentarza, mnie natomiast bardzo podobalo sie zachowanie niektorych czlonkow w/w ekipy. nie jest to moze jakas mrozaca krew w zylach historia, ale mnie osobiscie rozbawila. otoz zjawilismy sie z kolezka w poblizu hali, w ktorej organizowane byly zawody. najpierw poszlismy cos zjesc do pobliskiej knajpki. bylo w niej juz paru kolesi z kolafiorami, ktorych widzielismy na oczy pierwszy raz i ktorzy pochodzili z hiszpanii. usmiechneli sie do nas, powiedzieli czesc, milo.
po wyjsciu z baru spotkalismy grupke mlodszego pokolenia w/w ekipy. kiwnalem glowa w ich strone (widujemy sie przeciez na zawodach w kraju), za co zostalem skarcony zimnym, lekko pogardliwym spojrzeniem macho...
o co chodzi?
  • 0

budo_smieszek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 199 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: ME Lizbona 2008
Szczeze to nawet nie wiem oco tu chodzi ? ;] dla mnie smieszne jest wyppisyawnie jakich kolwiek pretensji macie jakie kolwiek zale napiszcie do "brawo"lub uzgadniacjie to wczesniej a z tego co wiem to w minus 76 kg w niebieskich pasach nie bylo zadnego czarnego pasa ! pozatym cala ekipa nie skadla sie tlyko z LGT bo z tego co widzialem to rowniez walczyl bodajze jako 3 czy 4 kolega z Lodzi z Berserkers Team w plus 76 kg niebiescy tez byli wymieszani Pan Grabowski walczyl i ktos tam, naprawde nie pamietam calej ekipy , pamietam tylko ta w ktorej startowalem + 76 purpury bylismy wymieszani zorbili to nasi trenerzy Mariusz i Maciek Linke i jeden z Trenerów z Berserkers Team Piotr Bagiński oraz Strefy Walki Poznan I Gniezna . . . z LGT bylo 2 z pozniania 2 z gniezna bodajze 2 i z koszalina 1 pozniej zamianilem sie na final z maxem wisniewskim ktory zawalczyl mega walke z pewnym szwedem i tak oto bylismy 2 . . . nie chcem tu ni kogo urazciz a ni sie tlumaczyc tlyko pisze tak jak ja to widzialem moze sie myle , bo przeciez nikt nie jest omylny i zamiast skupiac sie na pisaniu na forum , , , przelewajcie swe flustracjie podczas walk na macie . . . ;] pozdrawiam ;]
  • 0

budo_smieszek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 199 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: ME Lizbona 2008
a jak Zle zrozumialem to sorryy ::D:D:D:D ;]
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024