Skocz do zawartości


Zdjęcie

napój w czasie treningu siłowego


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
38 odpowiedzi w tym temacie

budo_s.o.s.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2777 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: napój w czasie treningu siłowego
jak bys jadl batoniki na treningu na silowni to bys rzygal pewnie jak kot ;)
ogolnie sa malo smaczne i w wiekszosci zamulaja strasznie, raz zjadlem po treningu i wiecej tego bledu nie poplnie, sa nie smaczne(olimp), meczylem sie jedzac, lepiej wypic bialko i zagryzc bananem-ale po treningu w trakcie mozna zrobic sobie klopot :D
  • 0

budo_novocaine
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5882 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:uk
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: napój w czasie treningu siłowego

Narazie robię taką "pamięciówkę", głównie górna partia ciała, bo nogi mam w porządku.

jak nie robisz nog na silowni, to nic nie ma sensu :roll:
taka moja skromna opinia.
(na podstawie t-nation, rossa, gym jones, starting strength)
i od razu odpowiem na pytanie "dlaczego?"
bo cialo zachowuje rownowage. zeby nabrac 2cm w bicu trzeba nabrac 4cm w udzie. do tego cwiczac dolne, czyli najwieksze, partie ciala zwiesza sie wydzielanie testosteronu i innych hormonow, ktore powoduja przyrost masy miesniowej - calego ciala. nie mowiac juz, ze jesli cwiczy sie na sile/moc to najlepsze sa cwiczenia zlozone.
  • 0

budo_feniks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1152 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sudety

Napisano Ponad rok temu

Re: napój w czasie treningu siłowego

Narazie robię taką "pamięciówkę", głównie górna partia ciała, bo nogi mam w porządku.

jak nie robisz nog na silowni, to nic nie ma sensu :roll:
taka moja skromna opinia.
(na podstawie t-nation, rossa, gym jones, starting strength)
i od razu odpowiem na pytanie "dlaczego?"
bo cialo zachowuje rownowage. zeby nabrac 2cm w bicu trzeba nabrac 4cm w udzie. do tego cwiczac dolne, czyli najwieksze, partie ciala zwiesza sie wydzielanie testosteronu i innych hormonow, ktore powoduja przyrost masy miesniowej - calego ciala. nie mowiac juz, ze jesli cwiczy sie na sile/moc to najlepsze sa cwiczenia zlozone.



Widzisz sęk w tym, że wyglądam trochę jak Johny Bravo tylko w odwróconej wersji :-)
Nogi mam naprawdę dobrze rozbudowane, a góre dość marnie, więc większą część czasu poświęcam górnym partiom, nie mówiąc, że wcale nie trenuję nóg, tylko o wiele wiele słabiej.
  • 0

budo_gubrin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1323 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: napój w czasie treningu siłowego

Widzisz sęk w tym, że wyglądam trochę jak Johny Bravo tylko w odwróconej wersji :-)
Nogi mam naprawdę dobrze rozbudowane, a góre dość marnie, więc większą część czasu poświęcam górnym partiom, nie mówiąc, że wcale nie trenuję nóg, tylko o wiele wiele słabiej.


Fota ?
  • 0

budo_ry-you
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 688 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:miasto cudow i zlodzieji

Napisano Ponad rok temu

Re: napój w czasie treningu siłowego
ja mialem podobny problem po tym jak jezdzilem na rowerze ludzie mi mowili ze jestem nie proporcjonalny:)
  • 0

budo_gubrin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1323 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: napój w czasie treningu siłowego

ja mialem podobny problem po tym jak jezdzilem na rowerze ludzie mi mowili ze jestem nie proporcjonalny:)


Nigdy nie widziałem kogoś z wielkimi udami/łydkami nie ćwiczącego na siłowni od naprawdę długiego czasu. W necie za to każdy amator piłkarz/rowerzysta/rolkarz czy co tam jeszcze ma nienormalnie rozwinięte nogi, wielkie dysproporcje i dlatego nie może robić przysiadów czy tam ciągów ...

Nie zrozumcie mnie źle mam to gdzieś czy będziecie robić ciągi i przysiady czy nie, ale w takim wypadku szkoda nawet doradzać. Ja powiem swoje, doradzę jak mogę a potem będzie że słabe efekty ... Ciekawe dlaczego ? :roll:

Gubrin
  • 0

budo_novocaine
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5882 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:uk
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: napój w czasie treningu siłowego
ok, kolarze. mialem kumpla w liceum, co jezdzil w druzynie etc i on mial dysbalans. ale jesli nie jestes zawodowym kolarzem... to przeczytaj jeszcze raz co napisal Gubrin :wink:
  • 0

budo_ry-you
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 688 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:miasto cudow i zlodzieji

Napisano Ponad rok temu

Re: napój w czasie treningu siłowego
nie jestem kolazem ale jezdze 60 - 80 km raz na 2 dni w wakacje z szybkim tempem na oponach grubosci 2.40 jest to duzy opor na asfalcie i trzeba sie troche napedalowac. teraz juz tej dysproporcji nie widac ale jak chcecie to moge przeslac fotki swojego uda nie jest ona jakies wielkie ale mam dopiero no prawie 17 lat ;]
  • 0

budo_ry-you
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 688 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:miasto cudow i zlodzieji

Napisano Ponad rok temu

Re: napój w czasie treningu siłowego
pozatym ja cwicze bo lubie lubie wysilek fizyczny i nigdy nie cwiczylem na rzezbe dla wygladu zawsze tylko dla tego zeby miec wiecej sily
  • 0

budo_novocaine
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5882 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:uk
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: napój w czasie treningu siłowego

nie jestem kolazem ale jezdze 60 - 80 km raz na 2 dni w wakacje

ten moj kolega w wakacje (czyli w sezonie) po 100+km dziennie, a w roku szkolnym raz na dwa dni :wink:
  • 0

budo_feniks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1152 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sudety

Napisano Ponad rok temu

Re: napój w czasie treningu siłowego

Widzisz sęk w tym, że wyglądam trochę jak Johny Bravo tylko w odwróconej wersji :-)
Nogi mam naprawdę dobrze rozbudowane, a góre dość marnie, więc większą część czasu poświęcam górnym partiom, nie mówiąc, że wcale nie trenuję nóg, tylko o wiele wiele słabiej.


Fota ?


Może kiedyś fota będzie, narazie jakoś nie mam zacięcia, żeby swoje foty ciała pokazywać i udostępniać na necie :oops:
Na rowerze w sezonie jeżdże praktycznie codziennie, a jak nie to co drugi dzień: lato, wiosna i do późnej jesieni. Zimą próbuję zniwelować tą dysproporcję na siłowni, ale z uwagi na ciągłe zmiany miejsca zamieszkania (delegacje), pozostaje mi jedynie bieganie i robienie pompek :?
  • 0

budo_gwyn
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 825 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto

Napisano Ponad rok temu

Re: napój w czasie treningu siłowego
Rzuć okiem na takie coś, podsyłam na PM, bo nielegalne ;) Jak nie masz możliwości ćwiczyć ze sprzętem, to na pewno znajdziesz tam wiele pomocnych rad i fajnych ćwiczeń.
Pozdrawiam
Gwyn
  • 0

budo_ry-you
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 688 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:miasto cudow i zlodzieji

Napisano Ponad rok temu

Re: napój w czasie treningu siłowego
skoro byl czy jest zawodowym kolazem no to nie dziwie sie tez mam wielu kolegow ktorzy jezdza i w klubie w druzynie maja zajecia codziennie nawet w zime maja treningi
  • 0

budo_novocaine
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5882 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:uk
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: napój w czasie treningu siłowego
chodzilo mi o to, ze 90% osob ktore mysli, ze nie musza cwiczyc nog, myli sie. mozecie byc w tych 10%, nie wiem.
  • 0

budo_skiper
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1052 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: napój w czasie treningu siłowego
przysiady i martwy ciąg trzeba robić :!:

a do picia zawsze biorę tylko wodę :)
  • 0

budo_ry-you
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 688 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:miasto cudow i zlodzieji

Napisano Ponad rok temu

Re: napój w czasie treningu siłowego
ja nie powiedzialem ze nie musze ciwczyc nog tylko ze mi ludzie mowili ze mam dysproporcje:)
nogi zawsze warto cwiczyc:) jest to czesc ciala jak kazda inna a jesli pracujemy nad miesniami to wypadalo by juz nad wszystkimi:)
  • 0

budo_martinooo16912
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 65 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Żory/ Dublin

Napisano Ponad rok temu

Re: napój w czasie treningu siłowego
woda ewentual z jakimiś witaminami, minerałami :-) :-)
  • 0

budo_willykmwtw
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 152 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Boks

Napisano Ponad rok temu

Re: napój w czasie treningu siłowego
woda niegazowana najczęściej, a co myślicie o mleku ?
  • 0

budo_ry-you
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 688 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:miasto cudow i zlodzieji

Napisano Ponad rok temu

Re: napój w czasie treningu siłowego
oo mleko podczas treningu odradzam tak mnie zaczelo mdlic ze myslalem ze zaraz wyzygam 6 metrow jelita
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024