Skocz do zawartości


Zdjęcie

gaz rozweselający


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
34 odpowiedzi w tym temacie

budo_noite
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1593 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Freistadt

Napisano Ponad rok temu

Re: gaz rozweselający

jak ktos wyproboje to piszcie bo jezeli dziala to chyba sobie kupie xD :lol:
narazie czekam :D


sprzedales juz tombak? :wink:
  • 0

budo_maveric
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 651 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z środka

Napisano Ponad rok temu

Re: gaz rozweselający
jeden łancuszek xD na ulicy nawalonemu kolesiowi za 60 funtów
reszty juz mi sie nie chcialo kombinować i zostawiam sobie na pamiatke jak napisal Tets :wink:
  • 0

budo_mesjasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1074 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:Ninjitsu

Napisano Ponad rok temu

Re: gaz rozweselający
Nie podniecajcie sie tak
Walilem kiedys duzo, ani to szkodliwe, ani trujace, ani takie fajne tez nie...
napad niekontrolowanego smiechu przez pare minut, tyle...

z legalnych zabawek,lepszy duzo jest juz poppers + alko... jak ktos ze mna troche czasu spedzil na zlocie budo 2005 to wie ;)

z śmietaną to prawda, kwasnieje od dwutletnku węgla więc spręzają ją N2O, poszukajcie sobie na opakowaniu E-942, to wlasnie spozywcza nazwa tego gazu, mozna kupowac najtansze smietany w hipermarketach i wsadzac do zamrazarki zeby smietana zamarzła, ale to i tak zabawa na dwa wdechy (btw jak chcecie sie tak bawic to pamietajcie zeby wydychac powietrze do balonika, a potem z niego znowu sciagac bo inaczej to juz w ogole przestaje byc oplacalna zabawa) IMO szkoda zachodu

pamietam jak przez lata na wszystkich woodstockach stal taki brodaty hippis z butlą przy glownej alejce, potem Owsiak zaczal dbac o image imprezy i sie skonczylo ;)
  • 0

budo_spid
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 713 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: gaz rozweselający
smietana jest do kitu, próbowałem

juz prędzej naboje do syfonu, chyba na allegro mój brat stryjeczny kupił, odurzali się z ojcem :lol:
  • 0

budo_lauferr
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 285 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: gaz rozweselający

Walilem kiedys duzo, ani to szkodliwe, ani trujace, ani takie fajne tez nie...


Stary, ale my nie o tym... :wink:
  • 0

budo_khunag
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2091 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska!
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: gaz rozweselający

z legalnych zabawek,lepszy duzo jest juz poppers + alko


Poppers jest dla ciot, zwieracze się luzują od tego :)

A jak już mówimy o legalach: Spice Gold. Raz już polecałem na budo, legalny odpowiednik trawska, imho nawet lepszy.
  • 0

budo_dr prozac
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1492 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Planet Earth

Napisano Ponad rok temu

Re: gaz rozweselający
Odnosnie tego ze to zdrowe to z tego co slyszalem po pierwsze dlugotrwale stosowanie moze powodowac ubytek niektorych witamin (chyba tych z grupy B) a po drugie to zalezny, bo jesli ktos w czasie dłuzszej sesji oddycha wiecej N20 niz 02 to tez zbyt zdrowo moze nie wyjsc.

No Spice Gold działa, moge potwierdzić. Palacze tytoniu mogliby sobie krecic lolki z tego zmieszanego z jakims dobrym tabacco Smile Czy lepszy? zamula nieco. Fajnie ze legalne
  • 0

budo_dr prozac
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1492 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Planet Earth

Napisano Ponad rok temu

Re: gaz rozweselający
Do skasowania, sorry.

Szkoda ze nie ma opcji skasowania swojego postu przez kilka minut (o ile jest ostatnim postem w temacie)
  • 0

budo_khunag
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2091 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska!
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: gaz rozweselający

Czy lepszy? zamula nieco. Fajnie ze legalne


Zależy kto czego oczekuje, nie wyobrażam sobie, żebym miał po tym np. do roboty iść, po trawie się da :)
  • 0

budo_smoke
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1960 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:Boks

Napisano Ponad rok temu

Re: gaz rozweselający

z legalnych zabawek,lepszy duzo jest juz poppers + alko... jak ktos ze mna troche czasu spedzil na zlocie budo 2005 to wie ;)


hehehe, przypomniało mi się :) pozdro dla obecnych :)

a co do tego Spice Gold - jak to się ma do jarania? Jakie efekty?
  • 0

budo_lauferr
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 285 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: gaz rozweselający
już były ze dwa takie tematy i oba poszły do kibla, więc radzę się przenieść na pw. :cry:
  • 0

budo_boro
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 154 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:eNHa
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: gaz rozweselający
Podobno po zjedzeniu większych ilości gałki muszkatołowej też ma sie niezłą fazę. Nie próbowałem ale widziałem efekty.
  • 0

budo_wbr
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 142 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: gaz rozweselający

Podtlenek azotu jest też stosowany w tuningu samochodowym. Jest on wtryskiwany do cylindrów zamiast tlenu co gwałtownie zwiększa szybkość spalania mieszanki i powoduje wzrost mocy silnika o około 100 koni mechanicznych. Efekt jest natychmiastowy, jednak użycie może być tylko krótkotrwałe, ze względu na wytrzymałość silników.


:lol: :lol: :lol: Ktoś zapodał wyżej linka do tej strony. Autor może się zna na chemii, ale o motoryzacji bladego pojęcia nie ma :) To znaczy w zasadzie że dzwoni, to wie, ale w którym kościele, to ni cholery :)
  • 0

budo_mesjasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1074 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:Ninjitsu

Napisano Ponad rok temu

Re: gaz rozweselający

Poppers jest dla ciot, zwieracze się luzują od tego :)
.

Dla ciot to to było w latach 80, masz starego kolesia ;)
ale fakt ze czesc poppersow jest produktowana na rynek gej-only, do teraz mnie bawi jak kolesie w z hyperreala zastanawiali sie czemu na ich poppersie jest rysunek penisa :)

ale zupelnie serio z legalnych jazd to najpierw alko potem poppers, niczego tak mocnego - i nie zakazanego - nie znajdziecie... jesli ktos mnie zna to wie ze wiem o czym mowie :wink:

Zależy kto czego oczekuje, nie wyobrażam sobie, żebym miał po tym np. do roboty iść, po trawie się da :)

Kolega konserwatysta w zyciu najwyrazniej dobrej trawy nie mial w ustach ze tak pisze ... ;) ale fakt ze Spice jest niezly, w sumie najlepszy z tych wszystkich ziolowych substytutow ganji i X jakich probawalem. Do dobrej trawy sie nie umywa, ale w porwnaniu z polska osiedlówką to dotrzymuje pola ;)

Podobno po zjedzeniu większych ilości gałki muszkatołowej też ma sie niezłą fazę. Nie próbowałem ale widziałem efekty.

Zyga sie po tym tak ze naprawde nie warto... efekt naprawde niewielki, nie lepiej isc na łąke? ;)
  • 0

budo_khunag
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2091 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska!
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: gaz rozweselający

a co do tego Spice Gold - jak to się ma do jarania? Jakie efekty?


Lepiej smakuje, działa podobnie, ale umysł czystszy, rozleniwia bardziej, gastrofaza chyba większa, trochę afrodyzjakalnie też działa. Ogólnie bardzo fajnie, ale dobrze mieć cały dzień wolny.

Podobno po zjedzeniu większych ilości gałki muszkatołowej też ma sie niezłą fazę. Nie próbowałem ale widziałem efekty.


Jak ktoś lubi zdychać i bełtać przez dwa dni, to czemu nie.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024