Skocz do zawartości


Zdjęcie

2 filmik Lipena


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
14 odpowiedzi w tym temacie

budo_conanzezol
  • Użytkownik
  • Pip
  • 39 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

2 filmik Lipena
Siema.Luknijcie mój nowy filmik.mam nadzieje,że rece poprawiłem.
  • 0

budo_ernilbn
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 212 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:LBN

Napisano Ponad rok temu

Re: 2 filmik Lipena
a gdzie ten filmik?
  • 0

budo_conanzezol
  • Użytkownik
  • Pip
  • 39 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 2 filmik Lipena
Znajdź mnie
  • 0

budo_conanzezol
  • Użytkownik
  • Pip
  • 39 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 2 filmik Lipena
Żartowałem

  • 0

budo_delta
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 379 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: 2 filmik Lipena
Co do boksu, to za mało biodra wkładasz przy lewym prostym, gdy wychodzisz pojedyńczym prawym robisz przedmach prawą ręką, to widać. Czasami też za mocno wpadasz i nogi ciągną cię do przodu. Na kopaniu nie zabardzo się znam, więc nie wypowiadam się.
  • 0

budo_conanzezol
  • Użytkownik
  • Pip
  • 39 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 2 filmik Lipena
dzieki delta po obejrzeniu filmiku też mi sie to rzuciło w oczy.
  • 0

budo_skorpiob
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 876 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:polska :D

Napisano Ponad rok temu

Re: 2 filmik Lipena
w zasadzie mysle ze wciaz na garda musisz popracowac przy kopaniu na tarcze to ta garda baaardzo zadko sie pojawiala albo bronila cycki :wink: przy boksie mialem wrazenie ze prawy uderzasz na zbyt rozciagnietej pozycji. Dodatkowo co do samej walki moze akura taki urywek byl tylko przypadkiem i calego sparingu nie odzwierciedla, ale ani razu nie trafiles, a kiedy Twoj kumpel zaatakowal to moglo to wrozyc szybkiem nokautem bo wystarczylo by byprzycisnął i poszedl za ciosem :wink: (nie martw sie tez walczylem z 30-40 kilo ciezszymi od siebie i wem ze nie jest latwo ale wtedy jeszcze wiecej trzeba sie ruszac i nieprzyjmowac ciosow). Osatecznie nie wiem po co kopiecie sobie na dlonie te kopniecia :P ogole filmik spoko, nie jest zle, w dobrą strone idziesz :)
  • 0

budo_conanzezol
  • Użytkownik
  • Pip
  • 39 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 2 filmik Lipena
Dzieki skorpio.W dłonie sobie kopiemy,bo mielismy wrzucić zwykłe przybijanie piątki,ale uznalismy,że piatki moga być nudne,więc wykąbinowalismy tak,że stopa-dłoń to może być fajne.
  • 0

budo_mystic
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 939 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: 2 filmik Lipena
Mi sie rzucilo w oczy ze rozkladasz rece straszliwie jak kopiesz chocby high kicka....zreszta ten drugi tez rozklada :roll: ...szczerze im dalej to ogladam tym bardziej mnie to irytuje :)
  • 0

budo_ernst
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 284 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 2 filmik Lipena
To zależy do czego potrzebujesz tych kopnieć bo jak do układów to zajebiscie albo do light lub semi ale jak chcesz walczyc w K1 albo muay thai to lipa.Ten twój trener dzwigacze ma dobre ale middle kopie dramatycznie no i jak ci tak tarcze na rece bedzie trzymał to duzo sie technik bokserskih nie nauczysz..pozdro
  • 0

budo_ernst
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 284 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 2 filmik Lipena
No ale ta walka z cieniem do kamery to dojebaliscie po całości..
  • 0

budo_kubuś puchatek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4530 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skadinad

Napisano Ponad rok temu

Re: 2 filmik Lipena
Kopniecie... nie przeciagniete, ale nie to najwazniejsze - w czasie wykonywania tego wysokiego kopniecia zupelnie sie odslaniasz. To zaproszenie do kontry - wejsc na to kopniecie, skrocic dystans i skontrowac z prawej reki.
Reszty nie bede komentowal, bo bardzo wolno sie sciaga i nie chce mi sie czekac.
Znajdz sobie trenera.
Pozdrawiam
K_P
  • 0

budo_zjarany_swistak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 756 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: 2 filmik Lipena
stary, ty tyle chyba kopiesz w powietrze, ze nawet przy kopaniu na tarcze sie gubisz i nie wchodzisz do konca z biodrami.

Co do rak to masakra....Pocwicz na sekcji i kiedy bedziesz juz przekonany ze jestes dobry to wrzucaj filmiki. Jesli myslisz tak teraz to mi przykro.
  • 0

budo_kwiat
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 979 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 2 filmik Lipena
CONANZEZOL przy kopnięciach okrężnych zarówno Ty jak i Twój partner nie obracacie się na stopie podporowej. Może to grozić kontuzją, nie da się wykonać kopnięcia z dużą siłą, taki sposób wykonania wymusza niepotrzebne wychylenia tułowia.
Zauważyłem w pewnym momencie, że przyjmujesz bardzo dziwną postawę walki. Tylna noga jest za przednią i są ustawione w jednej linii. Uniemożliwia to efektywne wykorzystanie tylnej ręki.
W walce warto żebyś zaczął się poruszać również na boki, a nie tylko przód-tył.
W przypadku samodzielnego treningu może warto obejrzeć film Bennego „The Jet” Urquideza „Trening ze sprzętem”. Może Cię zainspirować chociaż to już staroć.
  • 0

budo_blt
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 939 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z młaj taja

Napisano Ponad rok temu

Re: 2 filmik Lipena
Jesteś dobrze rozciągnięty, coś tam technicznie potrafisz (mówię o nogach) ale popełniasz mase błędów od trzymania gardy zaczynając na skręcaniu stopy podporowej kończąc.. Poza tym te twoje kopnięcia nie mają żadnej dynamiki. Jak na taką wagę jaką masz ty to powinny być one niczym pociski a są po prostu wolne.
Techniki ręczne bardzo słabe długa pozycja, wpadanie za ciosem, opuszczanie gardy itd.
Twój kolega cię tez dużo nie nauczy, bo technicznie jest słabszy od ciebie i popełnia także mase błędów.
Moja dobra rada to idx do klubu potrenować jakiś KB albo karate albo cokolwiek byle był dobry trener an tyle dobr,m ze wyłapie pewne niedociągniecia nad którymi będziecie mogli popracować - bo zle wyrobione nawyki sa masakrycznie ciężkie do usunięcia. A jak na razie to masz ich całą masę 8)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024