Skocz do zawartości


Zdjęcie

WMF -IFMA R.Szlachta - A.Palacz


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
56 odpowiedzi w tym temacie

budo_f c k
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: WMF -IFMA R.Szlachta - A.Palacz
Witam po raz drugi na forum. Nazywam się Krakowiak Artur i jestem trenerem i założycielem FIGHT CLUB KRAKOWIAK BYDGOSZCZ. Do refleksji skłonił mnie wpis OUTSAIDER 1983 ( 5 grudnia). Piszesz, że wielu zdolnych zawodnikow nie pojechało na MS IFMA do Bangkoku. Tak na marginesie -75 kg Dawid Krawczuk FCK 16 lat na ostatnich Mistrzostwach Polski pokonał zarówno Arkadiusza Rejniaka (Warszawa), a w finale Tomasza Szora (Łódż) po roku treningu specjalistycznego Muayhai. Może on zasłużył na Bangkok ? Ziemowit Pakuła(junior)FCK zdobywca Pucharu Polski -63,5 kg w ciągu miesiąca dwukrotnie pokonał Marcina Łepkowskiego(Kraków). Przeciwnik odwracał się tyłem już w drugiej rundzie co w zasadzie w myśl przepisów dyskwalifikuje Tajboksera. Ranking PZMT ? Żenada. Jak może być Adrian Wytwer po MP na miejscu pierwszym skoro Mistrzem Polski został dzień wcześniej Michał Grabarek FCK, który poprostu zdeklasował Adriana w finale podobnie jak na Pucharze Polski pół roku wcześniej. Po drodze był Puchar Europy w Singen w marcu, gdzie Grabarek wywalczył tytuł Mistrza Europy w klasie A, natomiast Adrian Wytwer w klasie C. Panowie tu wszędzie idzie koperta, ale czemu się tak napinać i mącić. To jest sport amatorski na chwilę obecną i zamiast się rozwijać stanął w miejscu. Mieszać mozna trochę w zawodowstwie, bo tam jest sponsor i wymaga jakiś celów i zoobowiązań od klubów. No i tam jest kasa m.in. dla zawodników, bo oni są tu najważniejsi, a przy okazji wielu innych zarabia, bo taki jest sport profesjonalny.Świat się rozwija, a MuayThai w Polsce NIE i długo nie będzie poprawy, bo zawodnicy chcą strajkować. Prawdziwy Fighter mocno trenuje, a nie rozkminia i politykuje. Na chwilę obecną widzę jedno rozwiązanie pogodzić PZMT i PZKB, bo nie ma co się łudzić, że w najbliższym czasie powstanie Polski Związek MuayThai. Spory, konflikty, sądy są nikomu niepotrzebne. Ponadto uważam, że jedenaście klubów w Polsce prezentuje w tej chwili dosyć wysoki poziom MuayThai i częste konfrontacje między tymi klubami napewno poziom podniosłyby polskiego MuayThai bardzo szybko i wtedy można wyłonić kadrę Polski mocną na WMF oraz IFMA. Wymienię te kluby w kolejności alfabetycznej zacznę od PZMT, gdyż tu jeżdże na zawody i lepiej się orientuję, w PZKB widziałem tylko dwie imprezy dlatego trudniej mi oceniać. PZMT Arkadia Kalisz, Camel Fight Club, FCK Bydgoszcz, Serafin Warszawa. PZKB CSW Płock, Fighter Wrocław, KS "Palestra" Warszawa, KS Prakong Warszawa, KS "Smok" Toruń, Puncher Wrocław. Można to zrobić na zasadzie Ligi MuayThai.W każdej wadze klub wystawia zawodnika najlepszego. Prezesi powinni się pogodzić, bo spór za długo trwa. Jedna impreza patronat i sędziów daje PZKB, na drugą PZMT. Można monetą rzucić, kto pierwszy sędziuje. Panowie kłótnia rujnuje, a zgoda buduje. Pozdrawiam wszystkich trenujących sporty walki i podziwiam, bo to ciężki kawałek chleba. Artur Krakowiak [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] FCK Bydgoszcz.
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: WMF -IFMA R.Szlachta - A.Palacz

Jedna impreza patronat i sędziów daje PZKB, na drugą PZMT. Można monetą rzucić, kto pierwszy sędziuje. .

pomysł niezły , tylko trzeba by chyba najpierw przepisy ujednolicić bo z tego co mi wiadomo to troszeczkę się rożnią
  • 0

budo_ernst
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 284 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: WMF -IFMA R.Szlachta - A.Palacz

Jedna impreza patronat i sędziów daje PZKB, na drugą PZMT. Można monetą rzucić, kto pierwszy sędziuje. .

pomysł niezły , tylko trzeba by chyba najpierw przepisy ujednolicić bo z tego co mi wiadomo to troszeczkę się rożnią


Tak,pomysł niezły ale niestety NIEREALNY!!!wrecz utopijny.TO JEST POLSKA WŁASNIE!!!

Pytanie do FCK czy ten wytwer o którym piszesz to ten który wygrywa walki zawodowe w Tajlandii i walczył i wygrał na LUMPINIE?
  • 0

budo_kickfan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 881 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: WMF -IFMA R.Szlachta - A.Palacz
O jakim wy mówicie zawodowstwie w Tajlandii. NIe obraźcie się ale kilku naszych było w Tajlandii i wysmiali te "propozycje" walka z trzeciorzędowym zawodnikiem za darmo. Tylko po to by ktoś mógł zarobić na zakładach. To już lepiej walczyć na MŚ bo tam przynajmniej możesz udowodnić że jesteś lepszy. Pojedź do Holandii na dużą galę za konkretne pieniądze jeśli chcesz sie chwalić zawodostwem. A tak to walczysz dla niepewnej chwały ale na pewno nie jestes zawodowcem. Dlaczego jakoś w Europie nie toczą walk. Niech jadą na zachód do klubów potrenować tam. Ktoś ich zobaczy da im walkę. jak będziesz zawodowemu propomotorowi z Europy wspominał o walkach w Tajlandii to się ubawi. Ale i tak szacunek dla braci Wytwer za ich wkład w ten sport widze ich często na rozpiskach zawodów. Zresztą cały Kalisz jest niezłym ośrodkiem.
  • 0

budo_gagatek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 493 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: WMF -IFMA R.Szlachta - A.Palacz

outsider i osoby z podbonym pogladem, przestancie pisac glupoty....bo nikt w PZMT nie blokuje zawodnikow i kto chce to startuje (oczywiscie jak ma badanie, ubezpieczenie itp)...przeciwnie jest wlasnie w PZKB, ktore zwlaszcza tych lepszych blokuje i za start w zawodach PZMT kara cofnieciem stypendiow, wyrzuceniem z kadry itp...zatem prosze nie pisac, ze PZMT blokuje jakiegos zawodnika. A jezeli mowicie prawde to wystarczy podac nazwisko i bedziemy wiedziec...sam szybko odpowiem!!!



Klamiesz jak pies! Byly telefony do zawodnkiow PZMT zeby nie startowali w PZKB.
  • 0

budo_ernst
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 284 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: WMF -IFMA R.Szlachta - A.Palacz

O jakim wy mówicie zawodowstwie w Tajlandii. NIe obraźcie się ale kilku naszych było w Tajlandii i wysmiali te "propozycje" walka z trzeciorzędowym zawodnikiem za darmo. Tylko po to by ktoś mógł zarobić na zakładach. To już lepiej walczyć na MŚ bo tam przynajmniej możesz udowodnić że jesteś lepszy. Pojedź do Holandii na dużą galę za konkretne pieniądze jeśli chcesz sie chwalić zawodostwem. A tak to walczysz dla niepewnej chwały ale na pewno nie jestes zawodowcem. Dlaczego jakoś w Europie nie toczą walk. Niech jadą na zachód do klubów potrenować tam. Ktoś ich zobaczy da im walkę. jak będziesz zawodowemu propomotorowi z Europy wspominał o walkach w Tajlandii to się ubawi. Ale i tak szacunek dla braci Wytwer za ich wkład w ten sport widze ich często na rozpiskach zawodów. Zresztą cały Kalisz jest niezłym ośrodkiem.



CO TY PIERDOLISZ CHŁOPIE?Prawie każdy prawdziwy Mistrz z czołowek K1 i K1 max był,trenował i walczył w Tajlandii.Są tam doskonałe warunki do treningu a walki sa zawsze 5rund po 3 min.Przyjezdzaja tam Rosjanie i Białorusini trenowac i walczyc a nam Polakom jeszcze troche brakuje do ich poziomu.Oczywiste jest ze jak przyjezdza przecietny zawodnik to tajowie nie dają mu mistrza tylko przecietnego zawodnika i im wiecej walczy tym pnie sie wyzej np.walczy o tytuł mistrza Świata WMC jak Słowiński.
Pewnie ze na prestiżowych europejskich galach z udziałem mistrzów jest wyższy poziom niz na zwykłej gali gdzies tam w Tajlandii...Ale ty nie wiesz o czym piszesz.
Ten Wytwer walczył na LUMPINI a tym nie każdy moze sie pochwalic.Samo to ze tam walczył swiadczy o tym ze nie jest byle kim.
Moze podwazysz prestiż tego stadionu?Mistrzami tam sa YODSANKLAI I KAEW FAIRTEX-to liga mistrzów jakbys nie wiedział.Oczywiscie temu Wytwerowi jeszcze daleko....ale to jakis krok,wiec nie wysmiewaj Tajlandii jak nie masz o niej pojecia
  • 0

budo_blt
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 939 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z młaj taja

Napisano Ponad rok temu

Re: WMF -IFMA R.Szlachta - A.Palacz

(...) Dlaczego jakoś w Europie nie toczą walk. Niech jadą na zachód do klubów potrenować tam. Ktoś ich zobaczy da im walkę.

Spokojnie... Adrian Wytwer po powrocie z Tajlandii ma mieć zawodową walke w Belgii (nie jest to potwierdzona wiadomośc, ale taką słyszałem), więc pomalutku... To młody i bardzo zdolny chłopak i jak bezie tak dalej w ten sposób się rozwijał to jeszcze o nim nie raz usłyszymy 8)
Od czegoś trzeba zacząć - choćby od walk i z "trzeciorzędowymi" przeciwnikami - przynjamniej sie ich nie wyśmiewa tylko walczy.
  • 0

budo_ernst
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 284 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: WMF -IFMA R.Szlachta - A.Palacz
Od czegoś trzeba zacząć - choćby od walk i z "trzeciorzędowymi" przeciwnikami - przynjamniej sie ich nie wyśmiewa tylko walczy.[/quote]

Tak,i tam trzeciorzedowy zawodnik napewno nie jest słabszy od przecietnego polskiego zawodnika...poza tym 5rund po 3 min z łokciami...to nie spacer po plaży.
  • 0

budo_f c k
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: WMF -IFMA R.Szlachta - A.Palacz
Pytanie do ERNSTA ? Jakie Ty chcesz przepisy ujednolicić w Polsce? Stawiasz ring i jechane. Skąd wiesz, że Wytwer walczył na Lumpini i rzekomo wygral ? W Polsce można wszystko powiedzieć i każdy to łyka. Są jakieś zdjęcia z tej imprezy? Przestańcie obrażać Tajów, bo wyjdzie na to, że oni sa słabi, a my zajebiści. Po każdym kopnięciu Grabarka Adrian Wytwer leżał na ringu w maju na Mistrzostwach Polski, mecz był do jednej bramki, moze wrzucę to w internet mam nagrane amatorską kamerą. O czym Ty piszesz? Jaki ma to związek z tematem i sporem prezesów. W Polsce jest pewnie około 100 klubów zajmujących się MuayThai, ale tylko 1O z nich to pierwsza liga krajowa i uważam, że w Polsce można robić dobre imprezy na zasadzie ligi wystarczą chęci i spotkanie 10 trenerów i to jak najszybciej. Szlachta nie może mówić ludziom od kilku lat, że jest o krok od założenia związku, bo okłamuje środowisko. Po co te całe wyjazdy do egzotycznych krajów i rozkminki, gdzie lepiej promują w Tajlandii czy Holandii ? W Polsce też jest kibic na to i myślę, że niedługo sponsor i promotor z sianem się znajdzie. Są dobrzy trenerzy. Młodzież chce trenowac i walczyć tylko trzeba to troche poukładać formalnie albo zmienić prezesów, bo oni sobie robią wycieczki do ciepłych krajów za nasze pieniądze. Artur Krakowiak [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] F C K
  • 0

budo_kickfan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 881 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: WMF -IFMA R.Szlachta - A.Palacz
Kochany erneście

Opierasz się na K1 K1 max to powiedz czemu te mprezy nie odbywają się W TAJLANDI. Z prostej przyczyny tam nie ma pieniędzy. Oczywiście nacje te jeżdżą do Tajlandi ale oecnie zazwyczaj na zaproszenie Tajów, którzy na gwałt uczą się europejksiej szkoły walki. Dlaczego Sławińskki ostatnio spędza dużo czasu w Holandii? Oczywiście mówię o czołowych zawodnikach, Przejrzyj sobie statystyki z IFMA kto tam wygrywa. A co z legendą startu na Lumpini:) Tajowie sami rozsiewają legendy a my te legendy łykamy. POtem wracaMY do kraju i się tym chwalimy. Jak Wytwer bedzie walczył o tytuł z zawodnikiem z pierwszej półki czego mu zyczę to będzie powód do dumy. A teraz to brzmi jakby kogoś się nazywało świętym, gdyż chodzi po ulicy, ktorą przejeżdżał papież. Muaythai zawodowe to kontuzyjna dyscyplina szanujcie zawodników i jeśli mają walczyć zawodowo to niech otrzymają za to kasę a nie mówcie o chwale, bo młodzi sie na to nabierają. Przykładem jest simonides. Tyle walk w Tajlandii, Jakoś nie jest tu zalewany propozycjami, a jest zawodnikiem na niezłym poziomie. Z uporem maniaka wysyłany do Tajlandii. Temu człowiekowi brakuje rąk do to po co wysyła się go do Tajów, kiedy nasza szkoła.europejska jest w tym względzie lepsza. Bo moda tak nakazuje. POjechał by do holandii to z jego efektownym sposobem walki dostawałby w końcu kontrakty. Ale jak mają go zoaczyć, jeśli on spędza czas na drugiej półkuli. Ten sposób myślenia spowoduje, że z Muaythai będzie jak z Karate. Powstaną psełdomistrzowie założą psełdorganizacje. NIedowartościowani mistrzowie muaythai z różnych krajów będą do nich wstępowac i zrobi się bałagan. Taki pojedzie do Tajlandi na wczasy, stoczy waslkę w pubie za pieniądze bo bronił swojego portfwla, wróci do kraju i pokazując mandat za złe parkowanie bedzie chwalil się jakim jest mistrzem. Tak było z latami 80 i pocz 90 w karate i kung fu. NIe chce tutaj wspominać sławetnego Tsunami bo jeszcze wróci jak powracająca fala.
  • 0

budo_kickfan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 881 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: WMF -IFMA R.Szlachta - A.Palacz
BLT nie wysmiewam zawodników tylko mit o Lumpini. Mam nadzije że walka dojdzie do skutku. Zresztą powtarzam akurat Kaliszowi przyglądam sie z uwgą bo jest to obecnie jedno z najbardziej aktywnych centrum muaythai i to pomimo, iż samo miasto nie jest bogate. Życzę im powidzenia.
  • 0

budo_kickfan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 881 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: WMF -IFMA R.Szlachta - A.Palacz
FCK masz dużo racji jednak na zachodzie jeszcze lepiej płaca. Aczkolwiek to prawda, iż należałoby też coś ruszyc w Polsce. Wtedy będziemy zaóważeni. Trzeba jednak przyznać, że ostatnia impreza we Wrocławiu w tą stronę poszła. Ale regularna liga dałaby jakieś statystyki. Inna rzecz to wkurzający fakt płacenia np telewizji a bez niej nie znajdziemy większych sponsorów. i koło się zamyka. Liga zawodowa wg mnie bedzie miała szans V jeśłi znajdzie sie jednego dużego sponsora. Tylko dzisiaj chba to bardziej jest realne w K1. W naszej telewuzji zrobili ankietę o muaythai. Nikt nie znał nazwy, a jedna pani stwierdziła, iż słyszała o takiej sekcie religijnej:)
  • 0

budo_outsaider1983
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: WMF -IFMA R.Szlachta - A.Palacz
Temat, który w ostatnich postach został poruszony , a więc Tajlandia, czy Holandia ??!! bardzo mnie zainteresował a przyczyną jest to, iż równeż zaczyna mi chodzić po głowie, aby wyjechać na jakiś czas z kraju, w celu nabierania nowych umiejętności ja mam na myśli " właśnie kolebkę Muay Thai Tajlandie" chciałam tam również stoczyć kilka walk ale obserwując wasze wpisy kierunek mojego wyjazdu postawiliście pod znakiem zapytania . Więc proszę o obfitą opinię popartą wszym doświadczeniem i wiedzą czy to powinna być Tajlandia, czy Holandia ?????????!!!!!!!!!
Jakie korzyści i jakie doświadczenie sportowe i jaki prestiż mogę uzyskać w Tajlandi a jakie w Holandi .
Jeszcze jedno pytanie, gdybym się zdecydowała , to jaki rejon, jaki cump polecacie, a jeśli zdecyduję się na Holandie, to jakie miasto i jaką szkołę????????
  • 0

budo_tlk
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 111 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: WMF -IFMA R.Szlachta - A.Palacz
kickfan mówisz o treningach w europie, w holandii. ja dodałbym do tego jeszcze naszych sąsiadów. nikomu nie trzeba udowadniać chyba jaką potęgą są rosjanie i białorusini, więc jeśli miałbym gdzieś wyjeżdzać trenować to raczej obrałbym taki kurs, ewantualnie ukraina, czechy.
  • 0

budo_mar.
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 314 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: WMF -IFMA R.Szlachta - A.Palacz
Hi Tlk

Rąk równie dobrze można uczyć się i w Tajlandii... Taki mit rozprzestrzeniany przez "dużowiedzące osoby", zresztą polecam sprawdzić wyniki ostatnich MŚ z Chicago(boks amatorski). Na ośmiu startujących zawodników 5 doszło do 1/4 finału(dające im miejsca na IO) z czego jeden zdobył brąz a dwóch srebro. Mówimy tu o kategoriach w których brało udział po ok. 60 zawodników. Ogólnie ekipa Tajlandii zajęła 8 miejsce... zresztą sam sprawdź;

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Jeśli chodzi o samą Tajlandię krótko pisząc camp campowi nie równy, w dobrym nauczą cię także dobrych rąk, a w słabym nawet kopać się nie nauczysz...
Godnym polecenia na pewno jest Kombatgroup bardzo wielu dobrych zawodników z Białorusi(głównie z Chinuk Gym) tam jeździ.

Na koniec walka z meczu; Białoruś(Kulebin pogromca ;) ) - Tajlandia(Nueng jeden z trenerów z campu Kombatgroup);
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Pozdrawiam
  • 0

budo_tlk
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 111 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: WMF -IFMA R.Szlachta - A.Palacz
cze Mar.
ja nie mam zamiaru udowadniać, gdzie jest lepiej, a gdzie gorzej trenowac, ani tym bardziej, czy Tajlandia jest beee, czy cacy ( uważam, że jest cacy :) , ale nie chciałem o tym pisać, bo mi się nie chce kłucić ), tylko odniosłem sie do tego co pisał kickfan o trenowaniu w europie i zwróciłem uwagę na kraje, które moim zdaniem są mocne w MT, oprócz holandii.
  • 0

budo_kickfan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 881 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: WMF -IFMA R.Szlachta - A.Palacz
Oczywiście, że Białorusini są potęga, ale m owimy o zwodostwie. Jeśli chcesz się uczyć i jeszcze toczy c walkki to w tamtym regionie jest ich o wilee wi ecej za lepsze pieni adze.


co doT boksu w Tajlandii
Dodaj jeszcze że 2 mistrzoów swiata zawodowych, tylko i tak są na dalekich miejscach w boksie. Kilka europejskich krajów jest lepszych.
  • 0

budo_zawodnik mt
  • Użytkownik
  • Pip
  • 23 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: WMF -IFMA R.Szlachta - A.Palacz
Pytanie do Kickfan
Nie chce stawac po stronie Pzmt, ale prosze o troche obiektywizmu!!! piszesz o Kulebinie, ze obija tylko zawodnikow Pzmt, a czy to nie ten sam który pokonal Michala Tomczykowskiego z Pzkb???????????
  • 0

budo_kickfan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 881 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: WMF -IFMA R.Szlachta - A.Palacz
Pisałem że to czołowka rownież w WAKO i WMF. Czyli bije tam innych:) łącznie z Polakami. Zgadza się Tomczykowski walczył z nim w Tajlandi i przegrał. Ale to jest dowoód na to że Ci sami startują tu i tu i duża część to kickerzy
  • 0

budo_mar.
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 314 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: WMF -IFMA R.Szlachta - A.Palacz
Do Zawodnika MT

Nie tylko Michała, na ostatnich MŚ WAKO w Belgradzie po drodze pokonał też Łukasza Pławeckiego, ale jeśli chodzi o obiektywizm kickfana to raczej nie masz na co liczyć.
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Do Kickfuna.

Według Ciebie Kulebin to kicker??? Czasami zastanawiasz się co piszesz czy zawsze liczysz na niewiedze swoich słuchaczy. Kulebin to tajbokser jakich mało z typową "tajską manierą".

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Start Białorusinów w IFMA też nie jest przypadkowy(jak wiesz dopiero drugi rok z rzędu). Krótko mówiąc byli trochę zawiedzeni po ostatnich mistrzostwach WMF 2007, Rosja wystawiła tylko "drugie numery" a całe mistrzostwa poszły małym echem - finały odbyły się przy kompletnie pustych trybunach.
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Piszę tylko to co sam dowiedziałem się od osób które tam były, zawodników i trenerów...

Pozdrawiam
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024