Skocz do zawartości


Zdjęcie

HCK Gi


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
19 odpowiedzi w tym temacie

budo_kjuba
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

HCK Gi
Witam,

Planuje kupić sobie gi do bjj firmy Howard Combat Kimonos i pojawiły się dwa problemy.
Otóż nie wiem, które z nich wybrać Standard Single (15 oz) czy Competition Single (20 oz).
Drugim problemem jest wybór sklepu, nie wiem czy kupić w [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] czy w [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] sklepie. Kupował ktoś z was może przez ten drugi i wie ile wyniósł go shipping? Może też ktoś z was wie czy jest jakiś europejski sklep, w którym można kupić gi HCK (wtedy shipping byłby o wiele mniejszy)?
No i ostatni problem to taki, że na [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] nie ma modelu Competition Single.
Orientuje się może ktoś z was ile uncji (oz) ma Koral Gi Classic albo gi firmy [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]. Pytam, bo miałem okazję wielokrotnie chwycić obydwa kimona i mógłbym ew. wiedzieć jakiej sztywności mógłbym spodziewać się po HCK.

Może jednak polecacie jakieś inne gi w podobnym przedziale cenowym?

Pzdr
  • 0

budo_jap
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 66 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: HCK Gi
HCK i Koral to dwa zupełnie inne kimona. Koral jest lekki i dobrze oddycha. HCK jest sztywne, dosyć ciężkie i grzeje. Kołnierz bardzo sztywny. Myślę że standard single jest wystarczająco mocny. To prawie jak double.

W tym przedziale cenowym tzn. tańsze możesz znaleźć tutaj.

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_jap
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 66 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: HCK Gi
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_kjuba
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: HCK Gi
O przedział cenowy mniej więcej 200-250zł. Ma ktoś z was może jakieś Gi HCK i mógłby ew. wrzucić kilka fotek, wypowiedzieć się co do długości spodni, ich kształtu (czy nie są "workowate") etc.?
Moje obecne spodnie od Gi firmy [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] leżały by jak ulał na osobie mającej 180cm wzrostu i ponad 120kg wagi (są po prostu takie szerokie, że muszę trenować w innych..)
Co do rozmiaru, to przy moich 176cm (5' 10.2") wzrostu i 72kg (158.7 lbs) wagi jaki rozmiar HCK Standard Single powinienem wybrać? 5? A może góra 5 i rozmiar spodni 4?
  • 0

budo_jodan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 775 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:zależy od punktu odniesienia

Napisano Ponad rok temu

Re: HCK Gi
Manto robi od niedawna gi. coś z rok były testowane przez zawodników, wykonywano poprawki itd
z polskich obecnie Manto są najlepsze - c2f odradzam
teraz są już w sprzedazy - luknij na [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_kjuba
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: HCK Gi
Dzięki, jednak w sumie najbardziej interesowałyby mnie gi HCK :)
  • 0

budo_jjmaster
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 133 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: HCK Gi

Manto robi od niedawna gi. coś z rok były testowane przez zawodników, wykonywano poprawki itd
z polskich obecnie Manto są najlepsze - c2f odradzam
teraz są już w sprzedazy - luknij na [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]



Co?? Manto nie robi gi, przynajmniej nie ma żadnych w ofercie na BigDeal. Sprzedają tam gi VULCAN...
  • 0

budo_jodan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 775 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:zależy od punktu odniesienia

Napisano Ponad rok temu

Re: HCK Gi
robi i sprzedaje
dziś miałem w ręku, faktycznie niegłupie, choć żebym mógł coś pewnego powiedziec, musiałbym sam przetestować. bo mi jedno gi maturo :lol: wystarcza średnio na pół roku, a one są ponoc nie do zdarcia :lol:
niemniej jednak gi manto były testowane przez kolegów i jak widać zdały testy, skoro weszły do sprzedaży
manto dopiero od kilku dni są w ofercie, więc pewnie nie ma jeszcze na sajcie
podbij do obsługi sklepu, to ci powiedzą
  • 0

budo_jjmaster
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 133 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: HCK Gi
To spoko, jak ktoś będzie miał z nimi doczynienia to niech da znać jak się sprawują bo ja mam właśnie zamiar sprawić sobie nowe gi, a nie będe kupował sobie jakiejś Atamy czy Dragao jak i tak rosne i będe musiał zmienić za najdalej rok. Sorry za OT

Pozdro.
  • 0

budo_kjuba
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: HCK Gi
A co myślicie o gi firmy [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] ?
  • 0

budo_roboy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 716 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: HCK Gi

Manto robi od niedawna gi. coś z rok były testowane przez zawodników, wykonywano poprawki itd
z polskich obecnie Manto są najlepsze - c2f odradzam
teraz są już w sprzedazy - luknij na [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


Jodan a czy te gi sa robione w polsce?

btw
ale zdzieraja na gi vulcan, na stronie jujitsuprogear sa o wiele tansze. jeszcze pamietam jak byly te gi po 90 usd.
  • 0

budo_jodan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 775 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:zależy od punktu odniesienia

Napisano Ponad rok temu

Re: HCK Gi

Jodan a czy te gi sa robione w polsce?

nie wiem
ile wiem, tyle powiedziałem
  • 0

budo_copacabana
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 334 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: HCK Gi
Gi Manto w tym tygodniu pojawia sie na bigdeal

Jodan a czy te gi sa robione w polsce?

btw
ale zdzieraja na gi vulcan, na stronie jujitsuprogear sa o wiele tansze. jeszcze pamietam jak byly te gi po 90 usd.


Gi Manto nie sa robione w Polsce, co do Vulkana to dodaj przesylke clo i wyjdzie Ci niewiele mniej. Na wysylke z bigdeal czekasz 2 dni.
  • 0

budo_husariaw-wek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: HCK Gi
A w jakiej cenie beda te kimona manto i w jakich kolorach?
  • 0

budo_roboy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 716 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: HCK Gi

Gi Manto w tym tygodniu pojawia sie na bigdeal



Jodan a czy te gi sa robione w polsce?

btw
ale zdzieraja na gi vulcan, na stronie jujitsuprogear sa o wiele tansze. jeszcze pamietam jak byly te gi po 90 usd.


Gi Manto nie sa robione w Polsce, co do Vulkana to dodaj przesylke clo i wyjdzie Ci niewiele mniej. Na wysylke z bigdeal czekasz 2 dni.


vulcan kosztuje taniej niz inne gi. nawet jezeli doliczy sie przesylke. wiem bo mam to gi.
w japan bylo tak samo. prezycinali na vulkanie wiecej bo w detalu nawet to gi jest tanie.
  • 0

budo_roboy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 716 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: HCK Gi
kurde sprawdzilemsobie ceny gi i niezlesie pozmienialo

keiko raca za 80 usd!!! nikomu tego gi nie polecam alekiedys bylo o wiele drozssze
  • 0

budo_kjuba
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: HCK Gi
Hmm, jak narazie to ani widu po tych kimonkach manto
  • 0

budo_pustoszyciel
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: HCK Gi
pewnie nowa lipa manto produkowana w Polsce i która będzie kosztować 300-350 zł. Za tą cenę już bym na twoim miejscu wolał dołożyć i kupić sobie gi z brazylii. Manto raczej sprzęt ma niskiej jakości.
  • 0

budo_mystic
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 939 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: HCK Gi
Byly pokazywane na MP , kosztowaly 350zl ...co do jakosci wygladaly dosc porzadnie , ale za taka cene to wole sprawdzone gi , jak chocby Gamenessa albo Vulkana za 400
  • 0

budo_mccoy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 528 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Illinois

Napisano Ponad rok temu

Re: HCK Gi
hck - najlepsze gi jakie mialem. double weave sprany i sponiewierany nie wykazuje sladow zuzycia poza zmiana koloru na jasniejszy niebieski. competition single podobnie. bad boy i koral kupione niewiele wczesniej polegly juz dawno :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024