Skocz do zawartości


Zdjęcie

NAGRODA DLA UCZCIWEGO ZNALAZCY KAMERY!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

budo_watson
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 397 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Alliance Team Warszawa

Napisano Ponad rok temu

NAGRODA DLA UCZCIWEGO ZNALAZCY KAMERY!
27 października na zawodach Zbyszko Cup w Warzawie zginęła kamera. Na uczciwego znalazcę czeka nagroda 200 zł.
Kamera jest własnością Radka Turka, na kasetach, które były spakowane razem z nią są bardzo ważne materiały - walki z ADCC z Finlandii i ze Stanów oraz filmy z Brazylii.
Jeżeli uznasz, że kamery jednak nie chcesz oddawać, bądź na tyle honorowy, żeby odesłać same kasety - nagrodę i tak dostaniesz.
Adres, na który możesz wysłać paczkę to:

Kuba Witkowski
ul. Czerska 5 m. 3
Warszawa

Chyba, że podrzucisz na trening - sala Gwardii ul. Racławicka 132: poniedziałek, wtorek, czwartek od 20:00 do 22:00

Pozdrawiam
  • 0

budo_saku
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5219 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: NAGRODA DLA UCZCIWEGO ZNALAZCY KAMERY!
Lipton, wątpie czy ktoś sie zgłosi, ale możecie jeszcze poszukać na allegro, a nuż ktoś ją wystawił...
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: NAGRODA DLA UCZCIWEGO ZNALAZCY KAMERY!
nagroda musiałaby przewyższac wartośc kamery, po co ktoś kto ją ukradł ma ja oddawac za 200zł? Albo wyraźnie trzeba zaznaczyć ze to nagroda za same kasety.
  • 0

budo_graff
  • Użytkownik
  • Pip
  • 45 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wwa

Napisano Ponad rok temu

Re: NAGRODA DLA UCZCIWEGO ZNALAZCY KAMERY!
poprostu trzeba byc s...... zeby zajebac czyjas kamere a wydawalo sie ze na zawodach sa sami swoi :)
  • 0

budo_soohy
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 119 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Breslau

Napisano Ponad rok temu

Re: NAGRODA DLA UCZCIWEGO ZNALAZCY KAMERY!
Graff...wprawdzie nie byłem tam i nie wiem co sie działo ale...takiej kamerki nie musieli wcale buchnąć sami swoi, pełno jest cwaniaczków którzy szukają fantów tam gdzie sporo ludzi sie kręci, gdzie ruch jest duży a pewnie ludzi było sporo....pamiętam jak kiedyś, podczas treningu chłopakowi zaYebali ( bodajże) martensy ( w każdym bądź razie jakiś solidy but tego typu w wysokim przedziale cenowym) jak sie potem dowiedziałem ( od samego poszkodowanego)buciki zakosili "okoliczni" , którzy widać zwęszyli okazje... dlatego jedyne co mogę doradzić to baczniej przyglądać sie "obcym" ...niektórzy samym wyglądem już budzą podejrzenia , każda tak gęba powinna być poddana szczegółowej kontroli :) ......no ale żarty żartami a kamerki szkoda. Może warto by było podczas organizacji pomyśleć o jakimś depozycie u organizatorów( o ile w ogóle istnieją takie możliwości)...mhmm, no szkoda....
  • 0

budo_harandil
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 142 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: NAGRODA DLA UCZCIWEGO ZNALAZCY KAMERY!
Była taka możliwość i było to mówione głośno, że wartościowe rzeczy możemy zamknąć pod kluczem w pokoju w którym trzymaliśmy medale itp.
  • 0

budo_campo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 905 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rybnik
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: NAGRODA DLA UCZCIWEGO ZNALAZCY KAMERY!
Panowie... depozyt?!? To równie dobrze można kamere w domu zostawić. Przecież chodzi o to, że kamera była pewnie w uzyciu, tylko na moment została gdzies sama. Sam nieraz rzucam byle gdzie obok torby komórkę i aparat, gdy wyczytują, że mam się zgosić do nastepnej walki. Jak widać po przykładzie zayebanej kamerki, teraz nie warto kusić losu i chować wszystko głęboko.
  • 0

budo_emkade
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 182 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: NAGRODA DLA UCZCIWEGO ZNALAZCY KAMERY!
jak poszedlem w kolejke do rejestracji to zostawilem torbe z telefonem i portfelem w srodku, w sumie glupio zrobilem bo tez moglem stracic

a ktos sie troche oblowil na tej kamerze, smutne ze taki niesmak po zawodach zostal
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024